حواشی حضور وزیر جهاد کشاورزی در گرمی + تصاویر

آزادلو: سفر وزیر جهاد کشاورزی به گرمی در حالی بود که اکثر مقامات محلی از حضور وی در شهرستان باخبر نبودند.

حجتی و هیأت همراه با کمی تأخیر وارد شهرستان گرمی شده و در مجتمع گلخانه ای آنقوتلار حضور یافتند. مشکلات مجتمع را بررسی و دستور رسیدگی به آن را داد. وی در حاشیه این بازدید خواستار افزایش تولید و صادرات محصول این مجتمع به کشورهای همسایه شد.

این وزیر پرکار دولت تدبیر و امید ضمن مستعد دانستن آب و خاک منطقه برای توسعه کشاورزی ، توجه به زیرساخت های کشاورزی منطقه را خواستار شد. وی تدوین برنامه ای مدون برای توسعه پایدار را ضروری دانست.

حجتی در رابطه با خسارت های کشاورزی و بیمه آن گفت : ضرورت دارد این خسارت به نحوی جبران شده و نسبت به ترمیم آن اقدامات لازم انجام شود.

فرماندار گرمی در میان سخنرانی کوتاه خود میزان خسارت وارده بر کشاورزی منطقه را بیش از یک‌هزار میلیارد ریال عنوان کرد و خواستار توجه به بیمه محصولات کشاورزی شد.

نماینده مردم گرمی نیز در بازدید از شهرک گلخانه ای گفت : ما از وزیر جهاد کشاورزی می‌خواهیم با استمهال تسهیلات کشاورزی از زارعان خسارت دیده در گرمی حمایت کند و نسبت به تأمین اعتبار لازم برای اجرای جاده بین مزارع نیز در حد وسع و توان اقدامات لازم انجام شود

پس از آن وزیر جهاد با حضور در سد گیلارلو دستور مستقیم برای اجرای سریع لوله گذاری پایاب سد را داد. وی با تاکید بر تسریع در عملیات لوله‌گذاری و اجرای طرح آبیاری اراضی پایاب سد گیلارلو دستور استفاده از آب این دریاچه را برای آبیاری و کشت اراضی پایاب و حاشیه آن در سطح ۵۵۰ هکتار صادر کرد.

مسؤلین شهرستان فرصت را غنیمت شمرده و ایجاد چند سد معیشتی را از وزیر خواستند که وزیر جهاد نیز دستور مطالعات و مکان یابی اجاد سدهای معیشتی مناسب را داد.

نظر شما چیست؟

۵۴ نظر

 1. کارگر گفت:

  سلام چیه بدبختا چیه هان چرا عین بلا نسبت سگ و گربه به جون هم افتادید کدومشون برای این شهرستان کاری کردند که حالا همتون دارین تعریفشونو میک نید هان کار پیدا کردین شکم بچتونو سیر کردید عید برای خانموتون چیزی خریدید همتون به فکر خودتون هستید نه به فکر شهر چرا؟ چون با حمایت از یه شخص به نونو نوای میرسیدبرین بزرگ شین برین آدم شین بس کنید از سیاست بازی ها مردم به نون شبشون محتاجن بعد شماها واقعا متاسفم

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • کارفرما گفت:

   چیزی نسیت کارگر جان داریم مشکلات شهرمان را بررسی میکنیم چرا بدبخت شدیم .چرا قدر نعمت را ندانستیم. تاوان چه چیزی را میدهیم. برای آینده حداقل جبران کنیم. عملکردها را مقایسه. حالا چرا شما عصبانی هستی؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

 2. کارمند سابق فرمانداری گفت:

  من طرفدار هیچ کسی نیستم فقط دیدم نظر دهنده ی به اسم عیاس نظر اشتباهی داده خواستم عرض کنم در دیدار وزیر کشور نوری احمدی نماینده بود آن زمان من هم در سفر در مرز بودم اسمی از گمرک برده نشد بعدا مهندس نصیری بازارچه مرزی را ساخت و ساختمان شروع کرد و نصفه کاره ماند در سال ۹۰ ولی اسماعیلی توانست با نفوذی که داشت مصوبه تبدیل بازارچه مرزی به گمرک را از هیات دولت بگیرد و در حد خود کار بسیار بزرگی بود که بعد از آن تاریخ حتی استاندار فعلی هم در دیدار اخیر بر این صحه گذاشتند.پس اقدامات عزیزان را قدر بدانیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. عباس ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  گمرک آزادلو درزمان دولت آقای هاشمی رفسنجانی تصویب شده وحتی آقای نوری وزیر کشوروقت برای پیگیری وبازدید از محل گمرک پیشنهادی به ازادلو اومدند ، لذا این مسئله ربطی به حاجی ولی وحاجی علی نداره ومسئولین فعلی گرمی هم تقصیری ندارند ، این طرف آذربایجانی است که باید با بازگشایی گمرک موافقت نمایند

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • بهتام گفت:

   بردار عزیز اگر فقط یک سند رسمی در همین سایت راجع به گمرک آزادلو قبل از زمان حاج ولی ارایه نمایید حاضرم این ۱۴ ماه برای حاج موسوی کار کنم . اما اگر نتوانستی شما قول بده در کنار امیر کبیر مغان باشید.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • آگاه UNITED STATES گفت:

    قبلا بازارچه مرزی بود که با تلاش ولی اسماعیلی تبدیل به گرک آزادلو شد در ضمن بین گمرک و بازارچه مرزی فرق زیادی است

    Thumb up 0 Thumb down 0

 4. مرادعلی گفت:

  جالب است.کارما شده حکایت آن ارباب وغلام که : خر ما را آب دادی یا نه ،با آب سرد یا گرم،وزیر می آد می گویند چرا چند روز مهمان مما نشد.نمی آید می گویند دیدی عرضه نداشتی بیاری،مستقیم می روند دفتروزیر می گویند این که مهم نیست .خلاصه جناب آقای علائی وموسوی عزیز ضمن اینکه احترام زیادی به شخص اسماعیلی و نصیری وهمه زحمت کشان قائل هستم عرض می کنم با تمام توان بدون کوچکترین خلل در اراده به پیش روید.
  آنهائی که بخاطر منافع حزبی وگروهی سعی دارند چوب لای چرخ پیشرفت و توسعه و لو یک قدم شهرستان گرمی بگذارند خائن به مردم و گرمی هستند و مطمئن باشند روزی باید پاسخگوی پابرهنگان باشند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ربعلی گفت:

   داداش ناراحت نشو مردم میدونن آوردن وزیرجهاد ، کار آقای اسدی نماینده مشکین شهر بوده که بخاطر سرمازدکی محصولات باغی آمده بودند البته از آقای موسوی تشکر میشود ولی چرا شب قبل در پارس آباد بودند برومند هم تهران بودند نکنه مهمانسرا نداریم؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • عزیزی گفت:

   بله برادار پا برهنگان سال بعد داد مظلوم را خواهند گرفت حالا این چند ماه شما بنازید معلمان را در به در کنید .شهر در آستانه انفجار و مهاجرت بیداد و بیکاری طغیان حالا مراد علی چه پستی گرفته من نمی دانم.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 5. مهدی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  آوردن وزیر به شهرستان کار آسانی نیست منصفانه رفتار کنید

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • نجف گفت:

   آقا مهدی وزیر جهاد آوردن افتخار نیست .یادش بخیر جناب آقای اسماعیلی تمامی وزیران معاونین وزرا را برای بازدید و رسیدگی مشکلات منطفه به این شهر آوردند چطور همه انتخابات شروع شد خفه شدن میگفتند خوب وزیر باید بیاد چرا الان نمیان نکنه چیزی برای افتتاح نداریم ویا ……

   Thumb up 0 Thumb down 0

 6. جوان گفت:

  فرماندارما درسطح استان نمونه است وباجان ودل تلاش میکندهمچنین آقای موسوی نهایت سعی خودرامیکندتاازمشکلات شهربکاهدوخودشبکه سبلان سفر وزیربه گرمی راپخش کرد نه ردشدن وزیرازکنارگرمی را،البته یک عده ازروی غرض نظرمیدهندکه باآنهاکاری نداریم.مردم خودشان تصمیم میگیرند وبه خدمتگزار رای میدهند نه به گمرکی ها وطرفدارمافیایی های گمرکی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. یه نفر UNITED STATES گفت:

  همین گلخانه ایی که با افتخار صحبتش را میکنید در زمان حاج ولی احداث شده.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ربعلی گفت:

   بر پدر دروغ لعنت حداقل تابلو احداث گلخانه را خوب ببنید بعد بگید کار کی بوده مومن خدا سال ۸۵ حاج ولی کجا بودند .حداقل بگو کار حاجی فیروز بود که آن زمان معاون سیاسی بود.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 8. ایثار گفت:

  در جواب نظر باید گفت/ برادر کسی که خود را به خواب زده نمی توان بیدار کرد نتایج سفر وزرا در زمان حاج ولی صورتجلسه می شد یکی از آنها مصوبه گمرک بود که الان استاندار این دولت با افتخار یاد میکند و تا الان باید افتتاح میشد تاخیر در اجرا مصوبه بعهده مسولین فعلی است سال بعد باید جوابگوی مردم باشید. وزیر آمده از کنار گرمی رد شده و در کمال بی احترامی به گرمی هم نیامده اما یک روز تمام در مشگین بوده است این اهانت به من و شما است اگر بدانیم.اگر بود امیر کبیر مغان گوشهای وزیر را میگرفت و می آورد شهر و ملاقات امام جمعه محترم

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • باجی ولی گفت:

   ایثار مگه چند بار جاچی ولی گمرک افتتاح نکرد؟مگه بنر هاش یادت رفته من عکسشو دارم میخوای بذارم ببینم .داداش خبر نداری ولی افتتاح کرده ولی به قول یک بزرگوار چیش هم رد نمیشه.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • گيتار در جواب ايثار گفت:

   گوش وزیر گیر نمیخاییم نماینده با شخصیت میخاییم
   فساد مالی اطرافیان نماینده وزیر کش شما رو همه گرمی میدونن
   حداقل نماینده و فرماندار و اطرافیلنشان از تهمت فساد به دورند و این جای بسی مباهات است

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • خرمی گفت:

    به نظر شما بله ولی افکار عمومی مردم قضاوت دیگری دارند و وامهای گرفته شده در … و کاشتن اطراف دریاچه و ۲۰۰ کیسه آرد و عزل … و دهها مورد دیگر که بعدا خواهیم پرداخت . حاج ولی اسماعیلی چنان میدرخشد که با پاشیدن خاک نمی شود جلوی آن را گرفت به خود بیایید.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • ایثار اول گفت:

   ایثاری که در تاریخ ۹۳/۳/۳نظر داده با این ایثار فرق داره

   Thumb up 0 Thumb down 0

 9. نظر گفت:

  من یادم نیست که در زمان ولی اسماعیلی وزیر بیاد گرمی و کار ی انجاماگر هم اومده……..
  نه یادم اومد متکی وزیر خارجه وقت اومد و گمرک آزادلو را افتتاح کرد و الان مردم از گمرک آزادلو استفاده میکنند
  یکی دیگه هم یادم اومد وزیر کشور اومد از اردبیل بخش انگوت رو فرمانداری اعلام کرد رفت
  نایب رییس مجلس هم اومد شهرو آسفالت کرد رفت
  اومدنی که هیچ مصوبه و اجراییاتی نداشته باشه فقط به درد خودتون میخوره

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • مرادی گفت:

   بنده ی خدا دیگه دوست و دشمن و پیر و جوان و بچه همشهری و غیر همشهری و رقیب و غیر رقیب به عملکرد مثبت ولی اسماعیلی اذعان دارندحداقل به اطرافیان ایشان خرده بگیر. سنگین باش نظر آقا .

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرمیلی گفت:

   خدارو شکر تمامی برنامه ها افتتاحها و حضوره وزرا و اعتباراتی که به شهر اختصاص داده شده مستند در دست است .یادم رفته بود دهه ۷۰ سد گیرالو افتتاح شده بود یه تیکه از ربان از اون موقع مونده بوده عزیزان با یکی از نماینده های یونسکو اومده بودن تابه ثبتش برسونن که برگه زرینی است در سند چشم انداز نمیدونم چن ساله …….

   Thumb up 0 Thumb down 0

 10. همشهری گفت:

  بابااین امیرکبیرشمابیکارتشریف دارند بزارین یه کمی استراحت کنن

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • فداکار گفت:

   همشهری جان/ یادت باشد سربازان گمنام امام زمان هیچگاه بیکار نیستند آنان حافظ جان و مال ناموس من و شمایند.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 11. خ گفت:

  من که در مراسم بودم یک نفر بیله سواری هم نبودند این اقای شاهد غیب میگوید.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • شاهد ومطلع گفت:

   کارشناس کشاورزی خوب میداند زمان خشکسالی محل بازدید باید مزرعه باشد یا نشستن در دور میز و میوه خوردن حالا که خود را به کوچه علی چب زدی باید گفت وزیر باید هم خسارت خشکسالی را می دید و اعتبار ۵۵۰ هکتار رابرای پایاب سد و سدهای معیشتی میداد وزیر باید یکی از بزرگترین گلخانه های مجتمع ایران را که در گرمی است و در زمان نصیری احداث گردیده بازدید میکرد و مسئولین نیز تقاضای کمک های فنی اعتباری جهت اجرای طرحهای مشابه بدلیل مرزی بودن شهرستان را میخواستند امام جمعه گرمی که فاضل و دانشمند است حرف وعمل را میشناسد وتو با ان نظر بفکر ….

   Thumb up 0 Thumb down 0

 12. احمد گفت:

  در جواب ممد/ بعد از ۲۷ ماه یک وزیر از کنار گرمی رد شده افتخار میکنید بابا روزگاری وزرا سر و دست میشکستند برای آمدن به گرمی و نصف بیشتر کابینه هم با عرضه امیر کبیر مغان آمدند. حالا ما اعقب گرد میزنیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. حسام گفت:

  بیچاره ها بالاخره بعد از گذشت سه سال یک مسول اومد گرمی راستی اگه اون گلخانه نبود چه میکردند چقدهم خوشحالن انگار رستم دستان رو آوردن حالا ثابت میشه واسه همه اسماعیلی کی بوده که همه وزرا را به گرمی آورده مرحبا به این دلاور مرد غیور

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. شاهد گفت:

  کاش بودید ومیدیدید کشاورزان بیله سوار چطور برای حل مشکل خود به موسوی التماس میکردند چون نماینده انها در جریان سفر نبود اظهارات حامد و محمد مارا به یاد ایه قران می اندازد که به اینها هرجه ایات ونشانه خداوندی بیاری باز قبول نخواهند کرد چون در گوش اینها …..
  عالیجناب مگر سیدی چه کاره است الحمد لله فرماندار و مدیر جهاد خودشان متخصص کشاورزی اند فرماندار ازخود وزارت جهاد کشاورزی امده اند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. ایثار گفت:

  با تشکر از نماینده محترم وفرماندار تلاشگرجناب مهندس علایی شهرستان گرمی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. محمد گفت:

  حرفهای حامد قابل بوده و انسان را به فکر فرو میبرد . وزیر کاش به گرمی هم می آمد و با امام جمعه محترم هم ملاقات میکرد. به نظرم وزیر اشتباه بزرگی کرد و تبعیض اشکار بین مردم گرمی و مشگین گذاشت.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. گرمیلی گفت:

  واقعا جای تشکر دارد زحمات شبانه روزی مهندس علایی.خدا قوت برادر

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. حامد گفت:

  اولا بایستی شورای اداری گذاشته می شد مثل مشگین شهر و اعتبارات تخصیص یافته صورتجلسه می شد آن هم با حضور استاندار. دوم به این سفر وزیر نمی گویند ایشان به دعوت برومند و اسدی آمده بودند در میان راه سری هم به این پروزه ها زدنند سوم. اگر دکتر سیدی هم بود می توانست بهتر گزارش ارایه نماید که به دلیل ترس از ایشان دعوت نشده بود و این عدالت نیست چهارم وزیر حتی قول یک ریالعتبار قطعی هم ندادند پنجم.این چه سفری است که وزیر گرمی را ندید و تبعیض آشکار بین شهرها گذاشته شد که نشان از نفوذ نمایندگان شهرستانهای پارس آباد و مشگین شهر دارد

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ممد12 گفت:

   ببخشید دیگه حامد خان اگه ادرس منزلتونو میدونستیم میگفتیم که وزیر یه شب بیا خونه شما
   نفوذ نماینده پارساباد هم از عزل و نصب روساش معلومه در ضمن این نماینده و فرماندار بودند که وزیر و کشوندن آوردن اینجا
   پارساباد کشت و صنعت داره و مشکین هزازان هزار متر مربع باغ
   حالا این از عرضه نماینده و فرمانداره که واسه یه دریاچه و دوت ا گل خونه وزیرو کشوندن آوردن

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • صمد12 گفت:

    عزل معاون شبکه بهداشت با ۲۳سال سابقه وسالن نشین شدنش هم توسط میر … از نشانه های عرضه نماینده هست.به به ایشان خیلی قدرتمند هستتند.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • نظیر گفت:

   اسم سیدی را که آوردی کلا تمام نظرت زیر سؤال رفت آقا حامد
   بابا بخدا خیلی دکتر داریم تو این شهر همه چیز که به دکتر بودن نیست

   Thumb up 0 Thumb down 0

 19. عمو گفت:

  چرا امام جعه حضور ندارند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. نیما گفت:

  آقای فرماندار خیلی زرنگی وبه فکر خودت هستی .دست بر سینه جلو وزیر حاکی ازآن است که بعد از رفتن پست خوبی در وزارت بگیری .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. ناشناس گفت:

  آفرین بر فرماندار جهادی مهندس علایی

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • مدرک دار بدبخت با معدل الف گفت:

   فرمانداری که به خاطر دوستی مدیر اداره تعیین میکند.ومدرک وتخصص وسواد را درعزل ونصب دخالت نمیدهد جهادی نیست. باند باز میباشد.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 22. ناشناس گفت:

  فرماندار قبلی از اعلایی بهتر بود لااقل به مردم وعده الکی نمی داد ، تازمانی که نماینده فرماندار تحمیل میکند وضع همینطوری ایست ،ایشان هم عوض بشند تمام است

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • احمد گفت:

   انصاف داشته باش فرماندار قبلی حتی روابط ساده انسانی را در برخورد با دیگران رعایت نمی کرد و مثل حاکم ومحکوم با مردم برخورد می کرد.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • میربلال گفت:

    اخوی اتفاقاً این فرماندار طوری رفتار میکنند اینگار قاضی القضات هستند یک بار کارمان به فرمانداری افتاد آنهم با باز خواست باز پرسی تو بگو من چکار گنم

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • ميلاد1 گفت:

   تو فک کن صحرایی هنوز هم فرمانداره معلومه که خیلی از فرماندار کینه داری
   از کجات میسوزی عزیز دل؟ عزل شدی؟ یا وام ۴ در صد خاستی نداده؟
   در ضمن کار تازه شروع شده حالا حالاها باید بسوزی
   فرماندار محترم در خدمت مردم هستند حداقل تا دو سال دیگه
   البته اگه از حسادت نمیری این دوسال

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • 1357 گفت:

   ناشناس محترم : اگریک کمی تامل کنید بهتر می دانید که بخودت هم دروغ میگویید. زیرا که انصافا خبری که من از آقایان دارم بیش از توان و ظرفیت یک نماینده و فرماندار کار می کنند ( لطف کنید بیشتر مطالع کنید )

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • 1352 گفت:

    لطفا در مورد عملکردبیشتر ودقیق تر توضیح دهید؟

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • منصف گفت:

    با سلام خدمت دوستان و همشهریان عزیز. یک سوال چرا همتون به هم میپرین؟راستی این حاج ولی و موسوی و سایر نماینده های محترم چه گلی به سر این شهر زدن کدام کارخانه را احداث کرده اند تا این جوانهای شهرمون به خاطر شندرغاز مهاجرت نکنن ؟ حالا شماها هی به هم فحش بدین و سیاسی بازی در بیارین بگین حاج ولی این کارو کرد موسوی این کارو کرد. همین کارها رو کردیم که شهرمون از بیله سوار هم عقب مونده و شهر متروکه شده .

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید