حکم متهم پرونده آتنا یک هفته دیگر اعلام می‌شود

http://media.farsnews.com/Uploaded/Files/Images/1396/06/04/13960604501165_Test_PhotoH.jpg

آزادلو : قاضی پرونده آتنا گفت: در جلسه امروز آخرین دفاعیات از متهم اخذ شده است و حکم پرونده آتنا تا یک هفته دیگر اعلام می‌شود.

امیر اصلان حسینیان ظهر امروز بعد از اتمام دادگاه متهم پرونده آتنا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در جلسه امروز آخرین دفاعیات از متهم اخذ شده است و حکم پرونده آتنا تا یک هفته دیگر اعلام می‌شود.

وی گفت: در جلسه امروز آخرین دفاعیات از متهم اخذ شده است و تمامی عناوین مجرمانه مندرج در پرونده مورد بررسی قرار گرفته است و طیق قانون حکم نهایی تا یک هفته آینده اعلام خواهد شد.

قاضی پرونده آتنا تصریح کرد: در کل زمان رسیدگی به پرونده، متهم این پرونده در قرنطینه کامل به سر می‌برد و با هیچ زندانی دیگری در ارتباط نبوده است.

وی افزود: حکم صادر شده نهایی خواهد بود و جلسه دیگری در رابطه با این موضوع برگزار نخواهد شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل نیز گفت: تمامی شواهد و قراین موجود در پرونده قتل آتنا اصلانی علیه متهم است و رأی نهایی در سریع‌ترین زمان ممکن تا چند روز آینده صادر می‌شود.

ناصر عتباتی در حاشیه دادگاه قاتل آتنا اصلانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تمامی شواهد و قراین موجود در پرونده قاتل آتنا اصلانی علیه متهم است و رأی نهایی در سریع‌ترین زمان ممکن صادر می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل بیان کرد: با توجه به موضوعات مطرح‌شده در پرونده متهم تصمیم دادگاه بر غیرعلنی بودن محاکمه شد.

عتباتی افزود: در این دادگاه موارد الزامی قانون آئین دادرسی مبنی بر تشکیل پرونده شخصیت، تعیین وکیل و مهلت قانونی انجام شد.

وی با اشاره به اینکه در این جلسه اولیای دم، متهم و وکلای طرفین و دادستان حضور داشتند، گفت: موارد مطروحه در پرونده در این جلسه بررسی و تفهیم اتهام شد و تا چند روز آینده حکم صادر می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل با اشاره به ادعاهای قاتل در رد قتل آتنا که چند روز پیش منتشر شده بود، گفت: چنین اظهاراتی طبیعی و قابل پیش‌بینی است اما آنچه مهم است وجود دلایل و مدارک متعدد مبنی بر انتصاب اتهام به نامبرده، اظهارات و اعترافات متعدد وی، نظریه‌های تخصصی پزشکی قانونی و سایر قراین و مدارک موجود در پرونده علیه متهم در پرونده است.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید