خاموشی های برق ناشی از کمبود آب در نیروگاه هاست

معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق اردبیل گفت: خاموشی های اخیر برق در نقاط مختلف این شهر ناشی از مصرف بی رویه شهروندان و کمبود آب در نیروگاه های آبی است.

حسین قدیمی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در فصل گرما ۵۰ درصد نیروگاه های آبی بدلیل کمبود آب از مدار خارج می شود و نیاز است مردم در مصرف آب و برق صرفه جویی کنند.
وی اضافه کرد: در استان اردبیل کمبود برق وجود ندارد و خاموشی های چند روز اخیر نیز علت سراسری داشته و تلاش می شود تا میزان آن به حداقل برسد.
قدیمی درباره خاموشی بدون اطلاع قبلی در اردبیل افزود: خاموشی برق با هماهنگی شبکه توزیع شروع شده و از امروز در صورت نیاز با اطلاع قبلی صورت می گیرد.
معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق اردبیل با اشاره به تامین برق شهر های استان گفت: در شهرهای شمال استان خاموشی برق اتفاق نیفتاده و بخشی از برق مورد نیاز آنها از جمهوری آذربایجان تامین می شود.
قدیمی بیان کرد: در فصل زمستان کمتر خاموشی برق در اردبیل صورت می گیرد و در تابستان به دلیل مصرف بیشتر میزان خاموشی بیشتر می شود و ضروری است شهروندان در مصرف آب و برق صرفه جویی کنند.
استان اردبیل در سال های اخیر تولید هزار مگاوات از استان ‌های ممتاز در تولید برق است و توانسته سه برابر میزان مصرف خود تولید برق داشته باشد.

نظر شما چیست؟

۴ نظر

 1. Nnn UNITED STATES گفت:

  شمال استان دقیقا منظورتون کجاست؟!!بیله سوار از اول تابستان روزی ۲ساعت قطعی برق دارد،جدیدا هم ۲شیفته شده یه بار صبح ۲ساعت قطع میشه یه بارم عصر،از امروزم ۳ساعته شده،همه اداره هارم تعطیل کنین کارمندان الکی نرن سرکار،تو این گرونی یخچالامونم از کار انداختن هر چی گوشتم داشتیم به لطف شما مسوولان خادم خراب شدند،خجالتم خوب چیزیه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. حسین GERMANY گفت:

  این دروغ واقعی هست گرمی بیشترین قطع ب خود اختصاص داده و مسولان خیانت کاری میکنن اصلا ب فکر مردم نیستن اصلا

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. باسکول گفت:

  سلام ، مطلب خوبی بود مرسی

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید