خانواده‌ها به حفاظت از فرزندان خود بهای بیشتری دهند

آزادلو : دادستان عمومی و انقلاب گرمی مغان گفت: با توجه به مشکلات عدیده موجود در جامعه لازم است خانواده‌ها به مراقبت از فرزندان خود اهمیت بیشتری دهند.

محمد حاجی آقا نیامیری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: والدین باید فرزندان را در برابر برخی شرکت‌های شبه هرمی که جوانان و نوجوانان را به بهانه‌های مختلف جذب و نوعی گروگان گیری می‌کنند، آگاه کنند.

وی با بیان اینکه برخی گزارشات مبنی بر جذب جوانان منطقه به اینگونه شرکت‌ها وصول شده است، افزود: این شرکت‌ها که عمدتا فعالیت غیرقانونی دارند، با جذب جوانان و نوجوانان سعی در اخذ مبالغی از خانواده‌ها هستند.

دادستان گرمی بیان کرد: فریب افراد با برخی عناوین غیرواقعی که در نهایت نوعی گروگان گیری محسوب می‌شود روش کاری این شرکت‌ها است و باید خانواده‌ها نسبت به آگاه سازی فرزندان خود اهتمام داشته باشند.

وی همچنین در رابطه با سرمایه گذاری در موسسات غیرمجاز مالی گفت: لیست موسسات مجاز که از طریق بانک مرکزی اعلام شده و سرمایه گذاری در غیر از این موسسات غیرمنطقی بوده و باید افراد مراقب باشند.

نیامیری به برخی شکایت‌های پیش آمده از صندوق‌های مالی قرض الحسنه خانوادگی اشاره کرد و افزود: بهتر است در اینگونه موارد با حصول اطمینان و اعتماد نسبت به سرمایه گذاری در قرعه کشی‌های خانوادگی اقدام کنند.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید