خبرنگاران گلچین‌های ادبی هر منطقه‌ای هستند

آزادلو : رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرمی مغان گفت: خبرنگاران گلچین ادبی هر منطقه‌ای بوده و در آگاهی بخشی افکار عمومی نقش اول را دارند.

حجت الاسلام بهاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: اصحاب رسانه بدون در نظر گرفتن مزایای مادی و معنوی برای آگاهی بخشی  تلاش می‌کنند که جای تقدیر دارد.

وی با بیان اینکه ارزش قلم به حدی است که خداوند به آن سوگند یاد کرده است، افزود: خبرنگاری ادامه راه انبیاء است و سختی راه انبیاء برای روشن سازی جامعه اکنون در مسیر خبرنگاران قرار دارد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرمی به ضرورت ارتباط این نهاد با اصحاب رسانه‌ها اشاره کرد و گفت: خبرنگاران نیز باید همچون مبلغان و روحانیون از ظرفیت‌های رسانه‌ای برای حفظ ارزش‌های اخلاقی و اسلامی تلاش کنند.

حجت الاسلام بهاری اضافه کرد: ما در شهرستان گرمی ۷۵ نفر طلبه برادر، ۸۰ طلبه خواهر و ۴۲ حافظ کل و جزء قرآن داریم که جزو مفاخر فرهنگی استان هستند و در ۴ موسسه قرآنی و ۸ خانه قرآنی به طور فعال حضور دارند.

وی از احداث ۲ خانه عالم در چند ماه اخیر در شهرستان گرمی خبر داد و افزود: ۴۳ نفر روحانی در نقاط مختلف شهرستان مشغول فعالیت هستند که اکثریت آنها از مبلغان نامی منطقه هستند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرمی در پایان گفت: اصحاب رسانه، تبلیغات اسلامی را اتاق خود فکر بدانند و با همکاری و مشورت یکدیگر نسبت به برگزاری همایشات بزرگ می‌توان اقدام کرد.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید