خدابخش برای تصدی وزارت نیرو به مجلس معرفی نشود استاندار اردبیل می‌ماند

آزادلو : نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر به هر دلیلی مجید خدابخش به عنوان یکی از گزینه‌های تصدی‌گری وزارت نیرو از طرف رئیس جمهور به مجلس معرفی نشود با حمایت قاطع مجمع نمایندگان استان در سمت استانداری اردبیل ادامه خواهند داد.

میرحمایت میرزاده ظهر امروز در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در اردبیل، اظهار کرد: موضوعاتی که در فضاهای مجازی مطرح می‌شود به هیچ عنوان صحت ندارد و بحث تغییر یا جابجایی استاندار اردبیل در مجمع نمایندگان استان مطرح نیست.

وی گفت: ما علاقه‌مندیم که آقای خدابخش را به عنوان کاندیدای وزارت نیرو معرفی کنیم که در این زمینه اقدامات اولیه برای معرفی وی به رئیس جمهور محترم انجام گرفته است.

عضو مجلس شورای اسلامی با تبریک عید سعید غدیر خم و عید ولایت به هم‌استانی‌های محترم ادامه داد:  اگر به هر دلیلی مجید خدابخش به عنوان یکی از گزینه‌های تصدی‌گری وزارت نیرو از طرف رئیس جمهور به مجلس معرفی نشود با حمایت قاطع مجمع نمایندگان استان در سمت استانداری اردبیل ادامه خواهند داد.

نظر شما چیست؟

۲ نظر

 1. منصف گفت:

  کاش نماینده گرامی چندتا ازشاخصه های احراز پست وزارت را که در استاندار محترم فعلی اردبیل سراغ دارند برای اطلاع هموطنانشان بیان میکردند که مشارالیه با تکیه بر این توانمندیها استان اردبیل را ازنظر رفاهی از جمله ایجاد اشتغال و درآمد و بهبود وضع زندگی و کاهش جرم و جنایت وفساد ارتقا داده باشند
  بعمل کاربآید به سخندانی نیست

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. ناشناس UNITED STATES گفت:

  ساغووت
  میرزاده

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید