خدابخش: عملیات اجرایی احداث سد کلاسر گرمی باز سر گرفته می‌شود

خدابخش

آزادلو : استاندار اردبیل گفت: با بهره‌برداری از سدهای در حال اجرای استان برای ۲۷ هزار و ۱۹۰ نفر اشتغال فراهم می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، مجید خدابخش پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی در اردبیل اظهار کرد: تمامی اقدامات انجام یافته مبنی بر تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی و منویات مقام معظم رهبری است که نباید در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ شود، بلکه باید برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور تمام توان و اهتمام خود را به کار ببریم.

وی با اشاره به مزین شدن سال جدید به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال افزود: اشتغال‌زایی در استان از جمله مهمترین اقداماتی است که در دستور کار قرار داده شده و به همین منظور در پنج سد در حال اجرای استان به تعداد سه هزار و ۳۸۸ نفر مشغول به کار هستند و در دوران بهره‌برداری نیز اشتغال برای ۲۷ هزار و ۱۹۰ نفر فراهم خواهد شد.

استاندار اردبیل گفت: با اقدامات انجام یافته و پس از ۹ ماه تلاش طاقت‌فرسا و جلب موافقت چندین وزارتخانه کشورمان و کشور همسایه ایجاد بندر خشک اصلاندوز در جلسه امروز هیئت دولت به تصویب رسیده که به طور حتم ایجاد بندر خشک در رابطه با بهبود وضعیت اقتصادی منطقه نقش مهم و اساسی ایفا خواهد کرد و بسیاری از اهداف ما را میسر خواهد کرد.

خدابخش بیان کرد: ۱۷۵ میلیارد تومان اعتبار در بخش سدسازی و مهار آبهای جاری در شهرستان گرمی هزینه شده است که ۱۵ برابر اعتبارات عمرانی این شهرستان است و امیدواریم بتوانیم با اجرایی شدن این برنامه‌ها شاهد کاهش هدر رفت آب در سطح استان باشیم.

وی تصریح کرد: عملیات اجرایی احداث سد کلاسر گرمی با تغییراتی در ساختمان سد از سر گرفته می‌شود که امیدواریم اقدامات انجام یافته در این زمینه بتواند در رابطه با تحقق اهداف مورد نظر نقش اساسی ایفا کند.

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. حامد مغان GERMANY گفت:

    اقای خدا بخش بندر خشک اصلاندوز نگو بگو بندر خشک قلی بیگلو که توسط نمایندگان تبریز دیروز به تصویب دولت رسید
    خبر این تصویب هم دیروز از زبان نماینده مردم تبریز بازگو شد
    اونم در قلی بیگلو نه در اصلاندوز

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید