دادستان: با متخلفان حوزه سلامت و بهداشت با شدت برخورد می شود

آزادلو : بدنبال حادثه مرگ نوزاد و بستری مادر دادستان عمومی و انقلاب گرمی مغان از وضعیت کلی بیمارستان ولایت بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات درمانی و بهداشتی قرار گرفت.

محمد حاجی آقا نیامیری در حاشیه این بازدید گفت: ما با جدیت و بدون اغماض با هرگونه کوتاهی و قصور در سلامت مردم به شدت برخورد خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه بیشترین شکایات مردمی از بخش اورژانس و بخش زنان و زایمان است، افزود: نیروی انسانی، امکانات و تجهیزات درمانی موجود در شهرستان در حد مطلوب نبوده و باید متولیان در این زمینه اهتمام بیشتری داشته باشند.

این مقام ارشد قضایی شهرستان بیان کرد: دادستانی به عنوان مدعی العموم هرجا به خصوص در بخش سلامت و بهداشت مردم شاهد غفلت و بی توجهی باشد، از طریق قانون ورود پیدا می کند.

وی با تقدیر از زحمات کادر درمانی در خدمت رسانی به مردم گفت: کمبود نیروی انسانی که باعث صرف انرژی بیشتر پزشکان و گاها بداخلاقی هایی می شود که باید با تدابیری این مهم برطرف شود.

نیامیری تصریح کرد: در بازدیدی که از بخش های مختلف بیمارستان داشتیم، برخی نواقصات همچون کوتاهی در خدمت رسانی سریع و کمبود امکانات بودیم که شایسته مردم ولایت مدار گرمی نیست.

وی در پایان ضمن بررسی دقیق دلایل مرگ نوزاد و بستری مادر، از پزشکان و کادر درمانی خواست در تامین امنیت مردم نهایت دقت خود را به کار‌ گیرند و تذکرات لازم و نهایی را به کارکنان بهداشت و درمان داد.

http://uupload.ir/files/8xeu_54.jpg

نظر شما چیست؟

۷ نظر

 1. ممد2 گفت:

  طرف بخاطر بازنشستگی اومده وهمین کارها کمر میرزاده را برای ابد خواهد شکست.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. همشهری ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  کسی که دبیر مدرسه هست نمی تواند مدیر درمانی داشته باشد

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرمي گفت:

   کودوم یک از پزشکای شهر ١٨سال تو گرمی مونده و خدمت کرده؟
   اکثر مدیرای قبلیم که غیر بومی گرمی بودن و هفته ای دو روز هم در گرمی نبودن

   Thumb up 0 Thumb down 0

 3. همشهری گفت:

  با سلام خدمت همه دوستان و همشهریان عزیزم : عمده مشکل شهرما منیتها می باشد تا همگی متحد نشویم و منافع شخصی را به منافع عموم ترجیح ندهیم .وضع بدین منوال خواهد بود .شهرک ولیعر از نظر استراژی شهری بهترین موقعیت را برای توسعه شهر گرمی دارد ولی به دلیل عدم توج مسئولین امر مغفول واقع شده است بنده خودم نیز چندین سال ساکن آنجا بوده ام و چندین نامه و صورتجلسه و استشهاد محلی تنظیم و از دستگاههای ذیربط درخواست رسیدگی کردیم ولی متاسفانه مورد عنایت مسئولین قرار نگرفت که از جمله آنها می توان به فاضلاب کشی ، جدول گذاری ، آسفالت ریزی معابر ۶۶ واحدی ورودی ، گل کاری بلوارها و مبلمان شهری و جمع آوری طویله و گاوداریهای داخل منطقه مسکونی که مورد اقبال مسئولین امر قرار نگرفت و بنده به دلیل مهاجرت الان ساکن تهران هستم ولی از این سایت وضعیت شهر را دنبال می کنم خواهشم از مسئولین این هست که امکات و بودجه آمدنی سعی کنند به خاطر رضای خداهم که شده به شهرک و مردم آنهم توجه نمایند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. مظلوم گفت:

  آقای دادستان ضمن تشکر از احساس مسولیت اگر لطف کنید درباره سه دامدار شهرک ولیعصر احکامی صادر فرمائید که دوباره بعد ازچند روز با حوزه سلامت و بهداشت مردم بازی نکنند بیش بیست ساله درعذابیم تنها بایک خط قلم جنابعالی این مشکل حل میشود انشاالله

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. ن ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  یه قاتلی بنام خ… تو بیمارستان هست که حتما باطلاعتون رسوندن؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. گرمیلی (مغان عاشیقی ) گفت:

  آقای دادستان
  ما منتظر عمل هستیم و نتیجه را از همین سایت اطلاع رسانی کنید.

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید