در تعیین نقشه منطقه آزاد به مردم گرمی خیانت کردند

Related image

آزادلو : امام جمعه گرمی گفت: با اینکه کارهای خوبی در شهرستان گرمی صورت می گیرد ولی مردم زجر کشیده گرمی نیاز بیشتری به توجه دولت دارد.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر صفری امام جمعه شهرستان گرمی در خطبه های نماز جمعه این هفته با دعوت عموم به تقوای الهی گفت: رحمت الهی شامل حال کسانی می شود که عمل صالح بلند و ارزوی کوتاهی داشته باشد.

امام جمعه گرمی با اشاره به شهادت مسلم بن عقیل و خطرناک بودن فتنه برای انسان بی بصیرت گفت: شهادت مسلم بن عقیل در روز عرفه این پیام مهم  را داشت که در حالی مردم در روز عرفه باید به خدایشان معرفت پیدا می کردند، سفیر امامشان را کشتند و با بیعت ظاهری که با مسلم کردند در وقت نیاز تنهایش گذاشتند و با بی بصیرتی او را به مسلخ بردند هم  امامشان را به کربلا کشاندند و در نهایت همان مردم بدست خودشان رهبرشان را به شهادت رساندند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک هفته دولت بر دولتمردان و تقدیر و تشکر از زحمات آنها گفت: گرچه با کارهای انجام شده و کارهای درحال انجام آینده خوبی برای شهرستان گرمی نوید می دهند ولی مردم زجر کشیده گرمی نیاز بیشتری به توجه دولت دارد.

حجت الاسلام و المسلمین صفری گفت : گرچه در خصوص منطقه آزاد تجاری تعدادی از مسئولین تلاش قابل تقدیر انجام دادند ولی کارشناسان تنگ نظر و انحصار گرای اردبیل در تعیین نقشه منطقه آزاد به مردم گرمی خیانت کردند.

خطیب جمعه گرمی گفت: عده ای رانت خوار و فرصت طلب در شهرستان با اتکاء به صاحبان قدرت، اندک فرصتی که در شهرستان پیدا می شود همه را برای خود برمی دارند و مردم را از آن مرحوم می کنند.

وی افزود: تعدادی هستند که در ایام انتخابات در ستاد برخی کاندیدها سینه می زنند و پس از انتخابات با کمال سوء استفاده از آنها به پولهای آنچنانی دست پیدا می کنند.

حجت الاسلام صفری با انتقاد ازمردم گرمی هم گفت: از انجایی که سرنوشت مردم از طریق انتخابات در دست خودشان است اگرکوتاهی هم صورت گیرد باید خودشان را سرزنش کنند و شهرتوسط مردمی آباد می شود که مطالبه گر باشند و مطالبتشان مصالح عمومی شهر باشد نه فقط مصلحت شخصی خود را دنبال کنند/سیفار

نظر شما چیست؟

۳ نظر

 1. صرفا جهت اطلاع گفت:

  دوست عزیز امام جمعه جز مسئولین دولتی نیست و مسولیت اجرایی ندارد و حق دخل و تصرف در امور دولتی مملکت را ندارد مملکت قانون دارد متاسفانه مسئولینی که باید تلاش کنند کم کاری میکنند نماینده فعلی در دوران انتخابات حرفهای زیبایی نطق می کردند که همه در حد حرف ماندند شرکت بنز تو مشکین شهر ماشین سازی میزنه ما نمی توانیم به کارخانه فرغون سازی بیاریم به گرمی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. محمد مغان گفت:

  امام جمعه محترم شهرمان جزو دو نفر مقام عالی شهرستان هستن و برای همه روشنه که اختیارات و نفوذ فراوانی دارن. بنظرم بهتر بود کم و کاستی ها رو به گردن دیگران نندازن و اگه فکر میکنن حقی از گرمی ضایع شده و کسی هم عین خیالش نیست، بجای انتقاد صرف کردن، راسا و شخصا اقدام میکردن و از مقامات استانی مطالبات مردم گرمی رو پیگیری میکردن. اگه به حرف هر کسی هم گوش داده نشه، به حرف یه روحانی که نماینده ولی فقیه هم هست حتما توجه میشه…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. محسن ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  مگه گرمی از نقشه منطقه ازاد حذف شده؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید