در محافل شهرستان گرمی چه خبر…

cc0d40028879

آزادلو : در محافل گرمی گفته می شود گزینه های اصلاح طلب برای دور بعد انتخابات آتی مجلس روی میزکار خیلی ها قرار گرفته است. با توجه به اینکه مهندس نصیری یکی از اصلاح طلبان اصلی در شهرستان گرمی محسوب می شود و در صورت عدم حضور وی گزینه های مختلفی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. قسمت جالب داستان این است در یکی از دیدارهای خصوصی که با حضور « ا م » از پارس آباد در گرمی برگزار شده بود بحث طولانی در رابطه با انتخابات آتی گرمی صورت گرفته است که نتیجه ای حاصل نشده است.

 شنیده ها حاکی از آن است دانشگاه های گرمی روند روبه رشدی به خود گرفته اند. دانشگاه آزاد در یک ایده ای نوین اقدام به کشت یونجه در محوطه دانشگاه آزاد خواهد نمود.  گفته می شود این طرح یک مهندس کشاورزی برای تثبیت خاک اطراف محیط دانشگاه بوده و کاملا علمی بحث و بررسی شده است. مانده ایم چرا مسؤلین سایر دانشگاه ها بجای اینکه به فکر جذب رشته و اساتید و وضعیت علمی دانشگاه باشند به فکر یونجه کاشتن در محیط دانشگاه نمی افتند؟؟!!

آنطور که اخباری از محافل انگوت شنیده می شود، چند تن از اعضای شورای انگوت طی دیدار با نماینده قبلی شهرستان مغان اعتباری برای عمران شهر انگوت دریافت کرده اند. گویا دیدار اعضاهای شوراها با فعالان سیاسی شدت گرفته و از شهر گرمی و بخش های تابعه نیز چندین مورد دیدارهای خصوصی صورت گرفته است.

طبق اطلاعات موثق حضور سرمایه گذار بخش خصوصی در حاشیه دریاچه گیلارلو برای احداث هتل و مجتمع تفریحی گردشگری با مخالفت شرکت آب منطقه ای مواجه بوده است. طبق اعلام فرماندار گرمی اداره آب بدون هیچ مزایده ای اطراف دریاچه را برای کشت گیاهان دارویی بدون اطلاع فرمانداری اجاره داده است که فرمانداری برای اعلام مخالفت با آن؛ مدارک تخلف این اداره را به سازمان بازرسی ارجاع داده است. پس از مخالفت با حضور این سرمایه گذار نیز با وساطت و پیگیری های فرماندار گویا این سرمایه گذار درآینده نه چندان دور کلنگ ساخت هتل را بر زمین خواهد زد.

نظر شما چیست؟

۷۹ نظر

 1. محمود گفت:

  بزک نمیر بهار میاد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. رمضانی گفت:

  لام .به امید روزی که گرمی موران انگوت با انتخاب دکتر صمد شکری از محرومیت و باند وباندبازی نجات یابد. افتخار ماست

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. حسن گفت:

  ازموده را ازمودن خطاست.به امید موفقیت دکتر شکری و ابادانی منطقه.۱۰۰%

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. دوست گفت:

  جواب نظریه اقای گرملی. اقای دکتر صمداله شکری با موقعیت و جسارت خودش میتواند کارخانه سیمان و کارخانه فولاد در منطقه ایجاد کند اینو شما بهتر از بنده میدونید اما اقایان مانع از چنین اقدامی میشوند و میترسند با اوردن کارخانه به گرمی توسط شکری دیگه صندلی مجلس را از دست خواهند دادوشکری در میدان جولان خواهد داد اما اگر شما بزرگوار وبنده و امثال بنده از شکری حمایت کنیم و این اقتدار نمایندگی را بهش بدهیم قطعا اقای شکری با قدرت و مستقل اقدام خواهد کرد.در ضمن شکری به اسرار ریش سفیدان و مردم منطقه که قاطعانه استقبال میکنند خواهد امد یعنی این دوره میخواهیم شکری را بییاوریم باور کنید چاره ای نداریم و بهترین فرصت میباشند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. لاله گفت:

  سلام . سالی که نکوست از بهارش پیداست با این وضعیت فعلی و تحریم کسی را حمایت کنیم که در دولت و در مرکز نفوذ داشته باشد و دکتر شکری همه این ایتمها را دارا هستند چه بهتر که چشمهارا باید شست وجور دیگر باید دید.تفکرات سنتی و طایفه بازی و عغریبه نوازی را دفن کنیم و با اگاهی و معیار وشایستگی و ایده نو تصمیم بگیریم. یازهراااااااااااا

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. کارمند گفت:

  دکتر صمداله شکری در حد توان بدون اینکه قدرت نماینده بودن را داشته باشه برای مردم استان بویزه گرمی و بخشهای تابعه قدم برداشته در شبکه ریلی راه اهن کشور خطی نداریم که کارکنانی از استان اردبیل و گرمی نباشه وانگوت وبخش مورانم نباشه .ایشان قدم خیر برداشتن حالا یکبار هم که شده از روی غیرت فرزنمان را بفرستیم مجلس تا با قدرت کامل و اقتدار نمایندگی راحتر و بیشتر بزای منطقه خدمات رسانی کنند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. ش گفت:

  سلام به تک تک همشهری های عزیزم که دلسوز شهرمان هستید. شایستگی و لیاقت در ذات شکری است و مطمئن باشیم که شکری با خرد جمعی و به کمک مردم همه خواسته هایمان را جامه عمل خواهد پوشاند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. دوست گفت:

  سلام و عرض ادب بر مردم ارزشی و ولایت مدار .بنده از دوستان حاج صمد شکری هستم و هفته پیش از نزدیک در محضر حاجی بودم وشایستگی و ارتباط ایشان را از نزدیک دیدم و افتخار کردم به خودم گفتم همچین نعمتی در تهران داریم اما نمیتوانیم در جایگاهش استفاده بیشتری ببریم وبه خودم گفتم چرا به همچین فرصتی بعضیها تنگ نظری میکنند و حسادت میورزند اصلا نمیتونم بنویسم من اونی که دیدنی بود را دیدم به خود حاجی هم گفتم شما اصلا به نماینده بودن یا نبودن نیازی ندارید به ارواحم قسم حاجی سرشو تکان داد گفت دوست عزیز درد همین است درسته من احتیاجی ندارم اما وقتی از دور میبینم شهرم وطنم در درونه اتشه اتش میسوزد مردم در فلاکت هستند نمیتونم تحمل کنم باور کنید پیشانیشو بوسیدم در حالی که بغض خفم میکرد.از مردم خواهشی دارم در انتخاب خودشان دقت کنند تا بیشتر از این نابود نشیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرملی گفت:

   سلام دوست عزیزچراازبغض خفه میشدی شکری نمیتونه ازحق خودش دفاع کنه چطوری ازحق یک شهرستان دفاع کند واقعا بینیاز بیاد یک کارخانه کوچولویی بزند عده ای اونجا مشغول باشند

   Thumb up 0 Thumb down 0

 9. پیر مغان گفت:

  شما را به خدا دست از این گارهای بیهوده بردارید به جای قهرمان پروری به فکر ساختن ویرانه تی باشید که همین آقایانی که سنگ آنها را به سینه می زنید باشید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. عشق اولسون گفت:

  سلام. مردم گرمی شکری و نصیری هرکدام باشد بهترین گزینه خواهد بود در غیر این صورت منطقه رفته رفته ویران خواهد شدبه امید اتحاد در انتخابات اینده.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. ورزشکار گفت:

  سلام بنده بعنوان نماینده جمع کثیری از ورزشکاران منطقه از حضور پر رنگ دکتر صمد شکری در انتخابات اینده استقبال میکنیم و امیدواریم این دوره با قاطعیت شهرمان را از بدبختی نجات دهیم انشااله.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. حکیم گفت:

  تمام نظراتی که برای تعریف شکری داده می شود همه آنها از سوی یک شخص است. حاضرم قسم بخورم و آقای قاسمیان نیز میتواند طبق آی پی حرف مرا تصدیق کند. فرافکنی توسط این شخص بدلیل این است میخواهد محبوبیت جمع کند که به زور نمی شود به کسی محبوبیت داد

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • رضا ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   خوب داداش من تو چرا ناراحتی حکیم عزیز تو هم حتما این کار و میکنی منم حاضرم قسم بخورم معلومه بلدی ……………

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • حکیم گفت:

    نیازی به قسم خوردن نیست. تو همون شخصی هستی که این نظرات را میگذاری. برای اینکه حرفمان ثابت شود هر دو از آقای قاسمیان بپرسیم تا اعلام کند و همه بدانند که چه کسی با اسامی مختلف نظر می دهد. قبول؟

    Thumb up 0 Thumb down 0

 13. انگوتلی گفت:

  اگر کاندیداها بشینند دور هم و تصمیم بگیرند از یک نفر حمایت کنند بهترین برنامه ایجاد میشه. هرکدام رزومشونو بسنجند و ببینند کدامیک در دولت با مدیران در تعامل است چه کسی در مرکز ارتباط دارد چه کسی میتواند دردی را دوا کند جه کسی برای خدمت مییاد دربین چهار نفر احتمالی .موسوی اسماعیلی شکری و میرزاده کاملا مشخصه. البته افراد دوره نماینده بودنشان را لحاظ نکنند ممنون. هر ترازوی بخوان مییاریم وزن کنیم. یا زهراااااااااااااااااااااااااااا.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • امیر ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   با سلام خدمت همشهریان عزیز و محترم

   همین سیاست های شما مردم فهیم گرمی شهر شما را به ویرانه تبدیل کرده الان هر وقت میام گرمی دلم میگیره ناراحت میشم وضع خیابانها وضعیت معیشیتی مردم، بازاریان همشون گریه می کنند به نظر بنده این گرمی درست بشو نیست و هیچوقت هم درست نمیشود ما حدود ۱۱ نفر با هم دوست بودیم اول به لطف خدا و بعد دکتر شکری ۵ نفر ما را استخدام کردند وبقیه هم به خاطر ما آمدند شهرستا نهای دیگه الان وضعشون از ما هم بهتره بی خیال این سیاست بشید هر کی میاد به نفع خودش کار میکنه به آدمهای خودش خدمت میکنه پس شماها هر ۴ سال ۴ سال می کنید عمرتان را تلف می کنید می بینید که دیگه پیر شدید به نظر بنده فقط فقط حاج صمد شکری میتونه گرمی و نجات بده از این وضعیت تحقیق کردم آدم با عرضه ای هستند

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • بی نام گفت:

    طبق فرموده شما هر کس بیاد به نفع خود و آدمهای خود خدمت میکنه. بعد میفرمایین فقط شکری میتونه گرمی رو نجات بده. کدوم مطلب شما باور را کنیم؟

    Thumb up 0 Thumb down 0

 14. هم جبهه گفت:

  سلام بر عزیزان همشهری و ولایت مدار. اقای حاج صمد شکری در سن نوجوانی بصورت داوطلبانه در جبهه حضور فعال داشته وجانباز میباشند وچندین سال شغل شریف معلمی را داشتن واز نوجوانی در تحصیل و ورزش نیز جزو برترین بودن با تلاش وزحمت به ان جایگاه رسیدن والحق لایق هستند وپدر خدابییامرزش کربلایی عین اله همیشه برای ابادانی منطقه قدم برداشته و ریش سفید شهر واز بنیانگذاران هیئت مذهبی بودن روحشان شاد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. هوادار قبلی گفت:

  سلام علیکم. امیدواریم این دوره حاجی ولی بشیند این نظر شخصی خیلی از هواداراشه میخواهیم از حضور دکتر شکری حمایت کنیم.اگه حاج ولی به وحدت مردم سر تعظیم کند دکتتر شکری با قاطعیت پیروز انتخاباته.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. ریش سفید گفت:

  کسی که خدا بالای سرش باشه هیچ احدی نمیتواند شکست بدهد اقای دکتر شکری با قدم های خیری که برداشتن برای محرومان دعای خیر مانیز بدرقه راهشان خواهد شد .عزیزان اقای شکری از نام پدرش سو استفاده نمیکنه اقای شکری وابسته به دایی جونش نیست ودم از گوش کشیدن وزیر نمیزنه ایشان قبل از این که نماینده بشه مثل اقایان بعدش پست بگیره نیست ایشان با درایت و مدیریت فوق العاده خودشان به اونجاها رسیده با قدرت خودش .تا کی تنگ نظر و غریبه نواز باشیم به خدا غریبه دلش برای ما نمیسوزه .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. کارمند گفت:

  باسلام بنده نیز به نوبه خود کاندیداهای احتمالی را ارزیابی کردم البته با تحلیل شخصی خود و اقوام .دربین افراد اقایان موسوی و اسماعیلی دوره های قبل بودن وهرکدام در حد توان کار کردن وامتحان پس دادن و نیازی نیست این این افراد در مجالس و یا مناسبتها بصورت فورمالیته حضور یابند وخودشان را جلوه دهند اصلا لازم نیست . واقای میرزاده بنده به رزومه ایشان نگاه میکردم ایشان فقط در سطح استان مسئولیت داشتن ودر مرکز ارتباط ندارند .اقای صمداله شکری با نگاه بر رزومه ایشان خیلی واضحه در پستهای کلیدی کشور بودن و جزو مدیران موفق بودن ودرحال حاضر باروحیه ای که دارن دکتری تحصیل میکنند و جایگاه وارتباط بالایی در مرکز دارن باور کنید با معیار و چارچوب واز روی منطق و خوشبینانه شما هم به این نتیجه میرسید. انشاله اگر دکتر شکری وارد صحنه بشوند بهترین گزینه خواهند بود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • امیر ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   مدیر، زمانی موفق است که در اجرای تصمیماتش راسخ باشد و آنها را به منصه ظهور برساند. مدیر باید آمادگی رویارویی با ناکامی ها، کارشکنی ها و انتقادات درست و نادرست را در راه اجرای تصمیماتش داشته و در این راه از هیچ کوششی دریغ نکند.یاشاسین صمد شکری

   Thumb up 0 Thumb down 0

 18. مدیر گفت:

  انشاله مردم با چشم باز این دوره از فرزند لایق مغان دکتر صمداله شکری حمایت خواهند کرد باور کنید حرف دل خیلی مردم است ایشان در بین همین مردم رشد کرده و سختیهای مارا لمس کرده وهمیشه هر پستی در کشور بوده صادقانه به فکر جوانان و منطقه بوده وتا حد امکان امتحان پس داده.چه بهتر که از فرزند خودمان حمایت کنیم و راهی مجلس شوند ایشان دارای استعداد وقابلیتهای بالایی دارند وبرای همه مثل روز روشن است از کجا به کجا رسیدن.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. فرهنگی UNITED STATES گفت:

  ما معلمین شهرستان گرمی قاطعانه از همکار و غمخوار قدیمیمون اقای شکری حمایت میکنیم%۱۰۰

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرملی گفت:

   این شکری کیه مگه این یاامسال این شکری هانبودند که اونوقت ازدایی اسماعیلی همایت کرده والان هم این دفعه ازاسماعیلی حمایت کرد دیگه صمدشکری این دفعه محبوبیتی نداره

   Thumb up 0 Thumb down 0

 20. شهرکلی NETHERLANDS گفت:

  یکی نیست به این صمد شکری بگه که بابا بشین سر جات، اون همه تو انتخابات قبل به خاطر رد صلاحیتت عذاب کشیدی کافی نبود برات، بازم اومدی وسط که بازم خودتو خراب کنی، عزیز من برو درس عربی تو تدریس کن به انتخابات چیکار داری، مشکل جامعه ماست دیگه! هیشکی سرجای خودش نیست، خدا به داد این مملکت برسد با این سیاست مدارایی که حاضرن به خاطر میز ریاست دست به هر کاری بزنن.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناصح گفت:

   ببخشیدآقای شهرکلی فکرمیکنم شماهیچی سرتان نمی شودشرایط شکری بهترازنماینده های که تاحالاداشتی هست پس آن یکی بربه منبرآندیگری برتدریس آنیکی بره سیم بکشه آن یکی نقاشی بکشه باتوجه به شرایط کی بیادازپست اول کشورتاپایین چه کسی سرجای خودش است یکی رانشان بده درضمن ردصلاحیت مشکل ردکنندگان صلاحیت است که به هیچ وجه به آن قانون شورای محترم نگهبان احترام نمی گذارند و«رااجرائ نمی کنندبه شما هم توصیه میکنم بروپیداکن بخوان اطلاعاتتان بیشتر میشود

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • شهرکلی NETHERLANDS گفت:

    همین بیسوادهایی مثل شما شهر گرمی رو به این روز انداختن، بدبخت هر نماینده ای که تو گرمی انتخاب میشه اول به فکر خودش هستش نه تو بیسواد، همه میدونن که برای دکتر شکری فقط تو نظر می نویسی، حداقل در ساعات مختلف نظر بده که تابلو نشی.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 21. دولتخواه FINLAND گفت:

  در جواب سید/ اگر لازم شد مدیحه سرایی شکری را که در دوره قبل در وصف ولی اسماعیلی در مساجد انجام چذیرفت را در فایل صوتی قرار خواهیم داد. ایشان فرزندان گرمی موسوی و نصیری را به یک بیگانه فروخت.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • علی ش ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   یکی از نکات مد نظر انتخاب‌کنندگان بحث تخصص نمایندگان منتخب و توانایی علمی و عملی آنها در نوع مسؤولیتی که برعهده‌ می‌گیرند، می‌باشد. اما نکته‌ای که حضرت امام (ره) نیز همواره بر آن تأکید داشتند بحث تعهد در کنار تخصص بود. لذا مقام معظم رهبرى نیز در یکی از سخنرانی‌های خود با اشاره به برخى تبلیغات در مورد اصالت دادن به تخصص داوطلبان نمایندگى تصریح می‌کنند: “تخصص نیز امرى لازم است و ما امروز متخصص کم نداریم، اما ملت هوشیار ایران باید دقت کند که در میان همین متخصصان، متدین‌ها را انتخاب کند؛ زیرا دین و تدین مانع وابستگى مى‏شود و اگر دیندارى نباشد وابستگى آسان مى‏شود. حاج صمد شکری حمایتت می کنیم

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • وحید ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   یکی از تصورات اشتباهی که در ذهن عموم مردم در رابطه با وظیفه نمایندگان مجلس می‌باشد، این است که وظیفه اصلی نمایندگان، پیگیری و جذب امکانات مختلف برای حوزه انتخابی خود است. بر همین اساس یکی از راهکارهای تبلیغاتی نمایندگان این است که وعده‌‌های مختلفی در زمینه‌ پروژه‌های عمرانی و رفاهی به مردم منطقه خود می‌دهند که بسیاری از این وعده‌ها غیر عملی است. در حالی که اساساً نماینده منتخب مردم یک حوزه انتخابی است که به عنوان نماینده افکار عمومی آن بخش از کشور، در بحث قانونگذاری و نظارت بر دستگاه‌های اجرایی ایفای نقش نماید. بر این اساس، مقام معظم رهبری در بحث انتخاب نماینده می‌فرمایند: “وعده‏هاى غیر عملى ملاک نیست. من با خودِ نماینده‏هاى محترم در دوره‏هاى مختلف وقتى مواجه شدم، به اینها گفتم: آقایان و خانم‌هاى نماینده! وظیفه نماینده این نیست که وعده عمرانى و فلان پروژه، فلان کار را در منطقه انتخابى خود به مردم بدهد؛ اینها کار اجرایى است، کار دولت است. وظیفه نماینده این است که بتواند قانون مورد نیاز کشور را پیدا کند، آن قانون را جعل کند. وقتى قانون شد ‌ـ یعنى قاعده‏اى گذاشته میشود ‌ـ دستگاههاى اجرایى و قضایى مجبورند برطبق قانون عمل بکنند و عمل می‌کنند. وعده‏هاى غیرعملى دادن، وعده‏هاى بزرگ دادن، اینها ملاک نیست؛ باید مردم توجه کنند؛ گاهى علامت منفى هم هست.یا زهرا …………

   Thumb up 0 Thumb down 0

 22. صادق گفت:

  مردم با فرهنگ و با شعور گرمی نیک میدانند که با خصوصیاتی که آقای شکری دارد میتوان مشکلات شهر را بهبود بخشید. کاش مجالی میشد و میرفتیم و میدیدیم که وی حتی زمانی که اصلا” بحث نمایندگی نبود با چه قدرت و خلوص نیتی مدافع حقوق ما مردم گرمی در تمام ادارات و سازمانهای کشور بود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • سرچشملی گفت:

   یکی ازخصوصیات صمدشکری دوره قبل این بودکه درجلسه های خودبه اسماعیلی توهین میکردومیگفت که درردصلاحیت مادست داره یکی دونفر ازطرفداران اسماعیلی بهش هشدارداده بودند وگفته بودندکه اسماعیلی میگه پاتوبه اندازه گلیت داراز کن والا از پستت کنارمی گذاریم بعدازاون اومدچسبید به اسماعیلی

   Thumb up 0 Thumb down 0

 23. علی گفت:

  دوستان آیا میدانید که استفاده از پتانسیل های فراوان شهرمان در بخش کشاورزی و باغی با رویکرد اشتغال جوانان جویای کار – ایجاد سد برای رودخانه ها و مهار چشمه ها و بندها – توسعه شبکه آبیاری. تنها گوشه ای از برنامه های لازم الاجرای آقای شکری در بهبود وضعیت شهرمان است؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. ش گفت:

  سلام. همشهریان عزیز و فهیم در اکثر نظرها جملات غالب. تخریب یکی به نفع دیگری است. بیایید شاستگی ها را بررسی کنیم و به کسانی اعتماد کنیم که لایق اند . من طرفدار پر و پا قرص شکری هستم. به عنوان برادر کوچکتان توصیه میکنم شایستگی ها و لیاقت و ارتباطات فرا منطقه ای وی را شخصا” بسنجید به خدا به امتخانش می ارزد فقط آن زمان به این باور خواهید رسید که تنها راه موفقیت شهر و مردممان شکری است و لاغیر…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. شهاب FINLAND گفت:

  من حاضرم با صمد شکری کار کنم به شرطی که تضمین دهد رد صلاحیت نمی شود و تضمین دهد مدحیه سرای ولی اسماعیلی نشود . آقایان زمانیی که صمد شکری با احمدی نزاد فالوده نمی خورد آن بلا سرش آمد الان که هیچ کاره است و کسی را هم نمی شناسد وای بحالش. سوم اینکه مردم را یک بار میشود گول زد کسی به ایشان اعتماد نمی کند تا همه را به قیمت ارزان به اسماعیلی بفروشد. چهارم اینکه شکری با اسماعیلی یکی هستند و این مهندسی انتخاباتی اسماعیلی است.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • سید گفت:

   آقای شهاب مطمئن باشید که شکری مدیحه سرای اهل بیت است نه حامی و مدیحه سرای شخصی خاص. کاش موقعیت و مدارج الان شکری را میدیدید سپس اظهار نظر میفرمودید

   Thumb up 0 Thumb down 0

 26. انگوتلی گفت:

  عرض سلام وخسته نباشید میگویم بر مردم شریف منطقه.باید عرض کنم انتخابات این دوره با دوره های قبل فرق خواهد کرد مردم ساده و نجیب منطقه دیگر فریب نخواهند خورد و اقایانی که نزدیک انتخابات سبز میشوند و دست به هر ترفند فریبانه ای میزنند تا مردم را قول بزنند .جناب اقای اسماعیلی شما چرا الان تشریف مییارید منطقه واقعا دلتان تنگ شده تو را خدا مردم را چی حساب کردین. مردم کاندیداشونو یافتند کوچه و بازار از کسی حرف میزنند که خیلی در حقش ظلم شد کسی که به داد جوانان منطقه رسیده کسی که هر کس درخانشو میزنه نا امید برنمیگرده .این دفعه مردم انگوت با حاج صمداله شکری پیمان بستند تا منطقه احیا شوند باندبازی ریشه کن شود و بین گرمی وانگوت موران وحدت باشد .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • م گفت:

   من اهل روستای زنگیر هستم واز ریشه نماینده وفرماندار را می شناسم.حاجی ولی را هم از نزدیک میشناسم.از هر نظر از این دو بهتره.میتوانم دلیل بیاورم.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • کشاورز گفت:

   عزیزجان شکری دراین مملکت بزرک برای خودش نمی تواند بدون اتکاءکاندیداهای قبلی جایگاهی باز کنند چراکه پست های ایشان در داخل یک دستاگه شاید زبانزد باشد نه در سیایت و جامعه؟؟؟؟؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

 27. رحیمی گفت:

  سلام.با لحاظ کردن پشتکار و جسارت و تعامل با مدیران ارشد کشور هم در حوزه دولتی و هم خصوصی وداشتن نبوغ واستعداد برقراری روابط با مسولان و داشتن لیاقت ودلسوزی که بر منطقه دارن دکتر صمداله شکری فرزند برومند مغان را این دوره شایسته تر میدانم و از ایشان حمایت میکنم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 28. نوعی FINLAND گفت:

  مردم دنبال عملکرد میگردنند برنامه ی روی کاغذ میر زاده چه به درد ما میخورد .کار به عمل بر اید اسماعیلی با عملکرد است که الان هم می تازد و الا اگر ضعیف بود الان حذف شده بود مثل نصیری.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 29. شریف FINLAND گفت:

  اجاقی جان تحلیل درستی دادی اما چه به تو میرسد ؟ چه معامله ای کردی؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 30. اجاقی FINLAND گفت:

  از یک روشندلی یا به قول خودمان کور هم سوال کنی میگوید ولی اسماعیلی نماینده دوره بعدی است . چرا بعضی ها نمی خواهند قبول کنند الله اعلم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 31. صفایی FINLAND گفت:

  میر زاده نه در منطقه است و نه دلش به حال ما میسوزد نه در مراسمات مذهبی شهر حضور دارد من طرفدار ایشان بودم الان این ولی اسماعیلی است که هم در بین مردم است و هم در تمام مرا سمات مردم حضور دارد هم کمکی که ذستشان بر می آید به منطقه انجام و به درد طرفدارانش هم میخورد پس هیچ کس را یارای رقابت با ایشان نیست میرزاده نصف رای گذشته را نمی آورد چون تیم ایشان از هم پاشید و مقصر هم خود ایشان بود

  Thumb up 0 Thumb down 0

 32. یاسر گفت:

  کارنامه میرزاده رادر دوره مدیر کلی بررسی کنید کسی که اهل گرمی بودن رامنکر می شد بررسی کنید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 33. شایسته گفت:

  افرادی که میگویند ولی اسماعیلی در این دولت نفوذ ندارد سخت در اشتباه هستند بنده در دفتر ایشان بودم اکثر نمایندگان برای بردن کارخانه ی از شستا با ایشان جلسه میگذاشتند اسماعیلی همکاری قبلی ربیعی . یونسی و امیری صالحی است بایستی از ایشان در چهت رونق گرمی استفاده کنیم چه بخواهیم یا نحواهیم وی توانایی لازم را دارد و الان هم امکانات خوبی دارد کتمان این دردی را دوا نمی کند برای انتخابات هم هنوز خیلی مانده پس ولی اسماعیلی بخاطر گرمی در یابییم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 34. سهراب گفت:

  تمام بدبختی این شهر ازاسماعیلی وموسوی ونصیری سرچشمه میگیرد ولی این بار باید همه به هوش باسند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 35. اسلام گفت:

  مردم خوب می فهمند دیگه به کی رای دهند به کسیکه برنامه دارد آن هم فقط وفقط یکنفر بنام استاد میرزاده

  Thumb up 0 Thumb down 0

 36. حسين گفت:

  مطمئن باشید استاد میرزاده نماینده بدون چون وچرای مجلس دهم هستند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 37. بی طرف گفت:

  نمی دونم کی دست از سیاست زدگی وباند بازی برمی دارین،
  کمی هم به فکر شهرمان باشید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 38. انگوتی گفت:

  از زحمات شوراهای انگوت که با چند مسئول کشوری ملاقات داشته اند تشکر می کنم.ضمنا ۴ حلقه لاستیک به ارزش ۲۵ میلیون تومان با یک نیسان که از مشهد بارگیری شده بود در شهرداری تخلیه شد . خیابان گردی هم از شگردهای مخالفین اقای اسماعیلی است .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 39. مسعود گفت:

  تمام عقب ماندگی شهرستان گرمی از ناحیه ی جناب ولی اسماعیلی و دایی گرامی ایشان است
  آقای پاشاپور یه کار خوب برات پیدا میکنیم
  تو رو خدا دست از تبلیغ ولی اسماعیلی بردار
  زشته

  Thumb up 0 Thumb down 0

 40. اصلاح طلب گفت:

  شنیده شده است
  در صورت عدم حضور مهندس نصیری در انتخابات ، فردی بنام عبداله مسیب زاده در لیست ائتلاف اصلاح طلبان برای حوزه انتخابیه مغان
  در نظر گرفته خواهد شد . این مطلب از سوی یکی از اعضای ائتلاف دوم خرداد در تهران ، به بیرون درز پیدا کرده است .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 41. صاحبعلی.هوشیار گفت:

  ای ول این ولی اسماعیلی عجب عوجوبه ای هست با اینکه سمتی نداره برای شهرداری انگوت اعتبار میگیره آقا این دست اش تو کاسه است اگه نیست چرا حاج آقای مابا فرماندار پر تلاش اش ریالی برای عمران شهری گرمی نمیگیره شاید هممیگیره برا بشار میفرسته اگه اینکار بشه من یکی حق ام رو هلال کردم.فرماندار اگه فرماندار بود یک شبه رئیس امور آب گرمی را که فردی قراردادی و استخدام شرکتی است عوض میکردم یا جرأت نداره یا کاسه ای زیر نیم کاسه است .خان ائوینه………

  Thumb up 0 Thumb down 0

 42. ابراهیمی گفت:

  خواهشا به بنده خدا اسماعیلی تهمت نزنید ایشان نه مسئول مملکتی است نه در جائی سمتی دارد .
  هرکس هم نداند ما مردم گرمی میدانیم اسماعیلی هیچ تخصصی درمسائل سرمایه گذاریندارد خوب او کارمند دولت است باید جائی کارکند اتفاقا جائی اورا گذاشته اند که هیچ کاری ازدستش برنمی آید
  درضمن به جوانان ومردم خودمان فکر کنیم اسماعیلی نه از انگوت است نه از گرمی
  آن دفعه را هم بخاطر وجود احمدی بود که خواهرزاده رای آورد والا ولی کجا نمایندگی کجا ؟چیزی نمانده دراین انتخابات خواهیم دید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 43. شاکر گفت:

  آقای خادم که مطمئنا ئن را اشتباهی دم نوشته اید تا انتخابات دو سال باقی مانده و یکسال از انتخابات ریاست جمهوری گذشته.خوب است بدانی که انتخابات رئیس جمهوری و مجلس هر ۴ سال یک بار انجام می گیرد.به عبارتی انتخابات مجلس در کمتر از یکسال مانده به انتخابات ریاست جمهوری برگزار میشود.فکر می کنم نگرفتی!!!!دولت تدبیر و امید در کمتر از یکسال مجلس آینده به پایان میرسد و دولت و نماینده در کمتر از یکسال مانده به انتخابات یعنی…
  وانگهی اسماعیلی خود صلاحیت می دهد چطور صلاحیت ایشان تایید نمیشه.قدرت الان وی با نماینده رقابت می کند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 44. هاشم گفت:

  شما به جان هم بیافتید.سر وکله هم را بشکنید.به هم مشغول شوید وهمدیگر را رقیب یکدیگر بدانید.هر فحش و تهمت و تخریب بلد هستیدنثار هم بکنیدهنوز دو سال فرصت دارید.اما بدانید از گزینه اصلی غافل هستید که یکسال مانده از راه میرسد و همچون برومند بقیه را ضربه فنی خواهد کرد چراکه شماها بحد کافی چهره همدیگر را مخدوش می کنید و بعبارتی پاس همدیگر را می آچید.آن یار غار نیازی به تبلیغ ندارد چون شماها به حد کافی تبلیغش کرده اید و رقبایش را تضعیف کرده اید.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 45. مغانلی UNITED STATES گفت:

  امیرکبیر اسطوره ای است که همیشه در یادها باقی مانده است. ایشان همیشه دلش برای گرمی تپیده و خواهد تپید

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • منصور گفت:

   از این غلط ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   ….
   طرافداران ولی رو ببیند یکی از اون یکی بدترو ….

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • مخالف منصور گفت:

    منظورتون از کلمه “بد” چیه؟ جناب منصور! اگر مرد میدان هستی اسم واقعی خودت رو بنویس تا از یاران اسماعیلی جواب بگیری . تا اینجا مساوی.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 46. خادم گفت:

  آقای ولی اسماعیلی دست بردار نیست .البته اینبار با سد آهنین مردم باشعور منطقه مواجه خواهدشد ما نمی توانیم به شخصی رای بدهیم که مخالف دولت تدبیر وامیداست . آنهائیکه هرروز چوب لای چرخ دولت می گذارند یکی از آنها همین آقای اسماعیلی است . دیگر دوران تمامیت خواهی وظلم به مردم وتهدید آنها تمام شد . بازگشت امثال اسماعیلی به قدرت مثل آرزوی باریدن یک متر برف در ۳۰ تیر است !!!
  هرچقدر آقای پاشاپور و داود خداد اد دروبلاگها وسایتها تبلیغ کنند فایده ندارد.
  من از فرماندار محترم شهرستان خواهش می کنم این وبلاگ … که به نماد تفرقه افکنی درشهرستان تبدیل شده است . واز الان مشغول به جان هم انداختن مردم این شهرستان و ایجاد جو بدبینی به دولت و مسئولین و نماینده محترم است توجه نمایند
  مقصر آقای فرماندار است کسی را که در ۴۰سالگی با داشتن پیشینه نوازندگی و……..استخدام کنند حق دارد اینچنین به اتحاد مردم بتازد چون اگر مردم ما متحد باشند امثال این فرد جائی در بین مردم نخواهد داشت .من یقین دارم بخاطر مسائل بسیار مهم ولی اسماعیلی نخواهدتوانست صلاحیت شرکت درانتخابات را بگیرد
  ما جوانان نامه اعتراضی خودرا به رئیس سازمان تامین اجتماعی ووزیر محترم کار که با بودجه ملت امثال ولی اسماعیلی برای خود تبلیغات انتخاباتی می کنند خواهیم نوشت وباید پاشاپور آنرا منتشر کند وباید این نظررا نیز بدون سانسور منتشرذ کند والا ازاو نیز بخاطر ایجاد تفرقه شکایت خواهیم کرد

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • همشهری 2 گفت:

   با سلام خدمت خادم عزیز دوست بزرگوار اسم خوبی واسه خودت انتخاب نکردی ازنظرات معلومه انسان تنگ نظری باشی در هر صورت بنده تورا به عنوان شهروند قبول داریم و اصلآ نظرات جنابعای به مزاج بیننده خوش نمیاد در صورتیکه شما گفتین آقای اسماعیلی مخالف برنامه های دولت تدبیر و امید هستش برادر عزیزم دولت تدبیر و امید حاصل اتحاد آبادگران و اصلاحات هستش و ترکیبی از یاران فتنه می باشد و دوستان در انتخاب وزرا دیدند که وزیران آقای روحانی از کدوم جناح هستند و آقای اسماعیلی بهتر از شما اینها رو می شناسه و از نزدیک از برنامه های اینها آشنایی داره و نیازی نیست که با سد آهنین جلوی اینها رو بگیره در صورتیکه اینها با این طرز تفکر نمیتونند کاری به پیش ببرند و اون قول صد روزه برای اصلاح اقتصاد و اون قیمت های سرسام آور که هر روز داره جلو میره و واون آشفته بازار همگی حاصل این اتحاد هستش

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • . گفت:

   آقای خادم شما چه کاره ی این مملکت هستید که بجای مردم خط ونشان میکشید ودیگران را تهدید میکنید .مثل اینکه حضرتعالی کاملا وابسته حزب وجریانی هستید که بدون اجازه حزب آب ونان هم نمیخورید بقول حضرت امام (ره):کسی که وابسته است اسیر است.واین را بدان انتخابات گرمی حزب وجریان نمیشناسد.الان شما هستید که تفرقه میاندازید نه دیگران

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • وای وای گفت:

   یه وقت نچایی؟ خیلی داری تخته گاز میری. سنگ بزرگ نشانه نزدن است

   Thumb up 0 Thumb down 0

 47. انگوتی اصیل گفت:

  اینکه نوشته شده اعضای شورا انگوت با کمک نمایند قبل اعتبار دریافت کرده کاملا کذب محض است . اگر خریدن چهار حلقه لاستیک لودر را افتخار این می دانند که با کمک ولی اسماعیلی صورت گرفته است واقعا برای همشهریانم تاسف می خورم . و بدتر اینکه این چهار حلقه لاستیک را در نیسان گذاشته و داخل با بنر بزرگ بگردانند باز هم شرم آورتر است.
  از اینجا می دانیم که طرفداران اقای اسماعیلی به ترفندی متوسل شده اند !!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 48. بی نام گفت:

  با ستارخان،امیرکبیر و… این کار را نکنیم.اگه این آقایان زحمت کشیدن وظیفه شون بوده، خدا اجرشون بده.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 49. عاشق گرمی گفت:

  یاشاسین مهندس نصیری ستارخان مغان بااین کارها نمیتونین مهندس نصیری را تخریب کنین در ضمن اقای قاسمیان اقای (ام)بچه خلخال است چه ربطی به گرمی وپارساباد دارد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 50. علی ... گفت:

  oآفرین بر غیرت اسماعیلی با اینکه نماینده نیست ولی هنوز به فکر مردم گرمی هست

  Thumb up 0 Thumb down 0

 51. شاهی گفت:

  اقای قاسمیان خبر نگار جوان چطور تادیروز مهندس نصیری را تبلیغ میکردی حالا به نوعی تخریب میکنی الان هم نوبت ولی اسماعیلی است که رسما تبلیغش میکنی در کدوم محافل از این حرفا زده شده اقای (ام)کیه؟ ولی اسماعیلی الان چکاره مملکته که برای انگوت اعتبار بگیره؟تو یک خبر نگاری سیاسی کاری نکن صادق باش

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • معلم دبیرستان گفت:

   جناب شاهی ، حتما کاره ای هست دیگه وگرنه کدوم نماینده ای بعد از اتمام دوره ی نمایندگی تونسته کاری برا شهر شما بکنه . این اسماعیلی حتما دستش به یه جایی بند است دیگه. چرا سیاه نمایی میکنی؟ افرادی مثل شما نمیتونن آفتاب حقیقت را پشت پرده ی بدبینی و حسادت پنهان کنند.واقع بین باشید . سر اون قضیه ی گمرک آزادلو چقدر بی آبرو شدید؟ دست بردارید از این همه تفرقه افکنی .آخر شما مسلمانید و فردا جواب اعمال و گفتار نسنجیده و … خود را خواهید داد. بهوش باش مسلمان. بالای سرت یکی شاهد و ناظر است.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ایثار گفت:

    ولی اسماعیلی اصلا کاره ای نیست من آخرین حکمش را دیدم فعلا آتل و باطل میگرده ومن از الان به طرفداران اسماعیلی تسلیت میگم چون دیگر نماینده نمیشه

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • چپ گرا گفت:

   شاهی جووون اولا تبلیغ نصیری کاری شایسته است. بنده قویا از آزادلو حمایت کرده و با حرف شما مخالفم…قاسمیان همیشه بی طرفانه مطالب را نوشته حال اینبار ولی بار بعد میرزاده یا نصیری
   واقع بین باش

   Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید