در محافل گرمی مغان چه خبر ؟!!

cc0d400288796-300x168

آزادلو : شنیده ها حاکی از آن است که چندی پیش جلسه ای با حضور چند تن از بزرگان و ریش سفیدان گرمی در یکی از محلات قدیمی شهر در رابطه با انتخابات پیش رو و موضع گیری های آتی برگزار شده است. حمایت قاطع از گزینه پیشنهادی که در انتخابات آینده از هم اکنون اعلام حضور کرده است، مهمترین خروجی این جلسه محرمانه بوده است.

– تغییر مدیران و رؤسای ادارات مختلف یکی از برنامه هایی است که مجموعه گروه حاکم طی هفته های اخیر در حال انجام دادن هستند. انتخاب اکبر همایون به جای رسول جانی زاده برای مدیریت آب و فاضلاب شهری گرمی، مهدی آردین امیر آباد به جای عدیل محمدی راد برای ریاست اداره آب و فاضلاب روستایی گرمی و صدیف فرمان به جای علی دشتی برای ریاست اداره راه و شهرسازی گرمی طی چند روز اخیر نشان از آن دارد که تغییر مدیران همسوی سیاسی مدنظر مدیریت شهری می باشد. امید است این تغییر و تحولات توسعه منطقه را سبب شود.

– آنطور که دیده می شود ریاست دانشگاه آزاد گرمی با آن همه حواشی ، سعی می کند اقدامات خود را بدون حاشیه پیش ببرد. گرچه برخی از درون دانشگاه تلاش بر تضعیف ریاست این مجموعه را دارند. پیشنهاد می شود اندک افراد مسؤل در این واحد که برخی حواشی برای مدیریت دانشگاه ایجاد می کنند، در کنار ریاست دانشگاه، به توسعه روزافزون این مرکز مهم آموزشی منطقه کمک نمایند تا در آینده در مقابل مردم و فرهیختگان رو سیاه نگردند.

– شما تکمیل کنید…

نظر شما چیست؟

۴۶ نظر

 1. ع ش گفت:

  راحت بگم اگه میرزاده نیاید نصیری بیاید نود درصد برد با ایشانه ولی اگه نصیری نیاید میر زاده تنها بیاید میرزاده قوی تر میشود بشرطی که بهاری وسیدی نیاید اگه بیاین در کاسه چیزس نمی موند وسیدی را دست کم نگیرید ودراین شرایط رقابت بین اسماعیلی وموسوی شدید تر می شود.سیدی وبهاری بر نصیری ضرر ان چنانی ندارن. اگه میر زاده نیاید باز با وجود اون دو نفر نصیری شانس بیشتری دارد ولی اگه هم نصیری وهم میرزاده بیاید شانس بیشتر بین موسوی واسماعیلی هست. کاندید بیشتر باشه به نفع موسوی می باشه . اگه موسوی نیاید باز برد با نصیری بیشتر میشود. این نظر بدون طرفداری از کاندید خاص نوشته شده

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. علی گفت:

  همین کارارو میکنید که شهر روز به روز عقبگرد میزنه بابا هنوز خیلی مونده تا انتخابات چه خبره؟مشکلاتو بنویسیدوبه گوش همه برسونید وازاین فرصتیکه این خبرگزاری گذاشته در جهت رفع محرومیت شهر عزیزمان گرمی استفاده کنید نه اینکه دعواهای حزبی وجناحی ودو به هم زنیهای کودکانه که ده ساله همه ی مارو بدبخت کردوعقب گرد زدیم .رب شرح لی صدری تا زمانیکه قدرت نقد پذیری وتحمل مخالف نداشته باشیم پیشرفت حاصل نمیشود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. بیکار گفت:

  باسلام چراتغییر وتحول شبکه بهداشت نگفته دلاور

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. واقع گرا گفت:

  ولی اسماعیلی قبلا بخاطر قدرت فیروز احمدی در استان و منطقه برد داشت عزیزان دوران دوران دولت اصلاحات هست دوران دوران بازنشتگی فیروز احمدی هست بس سن گورن گوربیلری سیل آباردی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. مورانلی گفت:

  جناب افلاکی که به نفع ولی اسماعیلی نظر میدهید میشه بفرمایید منظورت از ما کییا هستند اره یادم افتاد همان ۴ نفری که اقای اسماعیلی برای انان نمایندگی کرد. بابا جان خودتو زجر ندخ اسماعیلی هیچوقت نماینده نخواهد شد این خط این نشان.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. افلاکی گفت:

  فعلا برد انتخاباتی به دلیل ضعف شدید مسولین فعلی با ولی اسماعیلی است ما هیچ دوره ای با ایشان نبودیم اما این دوره رسما اعلام آمادگی میکنیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. علی گفت:

  مدارک و مستندات زنده بیانگر اعمال ایشان است واقعا متاسفم. حمایت از …

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. حاجیلار گفت:

  اگر این دوره اقای اسماعیلی بتواند از فیلتر شورای نگهبان بگذرد و صلاحیت بگیرد اون وقت نماینده خواهد شد و حق با هواداراشه اما متاسفانه افشاگریهایی صورت گرفته مبنی برهمکاری ایشان با کارهای غیر قانونی خلاف که ضربه سنگین بر اقتصاد کشور و منطقه زده شده.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. فعال سیاسی گفت:

  ولی اسماعیلی اگر در یارگیری از سیاسیون شهر بهتر عمل کند… و خودش رو به چند خانواده در گرمی تکیه ندهد قطعا بیروز خواهد بود……….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. 7 گفت:

  lotfan khodetun ro halak nakonid har kasi ham biad 100 dige ham germi hamin hast.
  ino tarikh sabet karde.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. مورانلی گفت:

  من شخصا از موران قول میدهم فقط از بخش موران ولی اسماعیلی ۴۰۰۰ رای دارد مردم بیدار شده اند و ایشان در دل مردم جای دارد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. بازاری گفت:

  از این ور اونور خبرهای زیادی درباره حضور اقای میرحمایت میرزاده شنیده میشود مثل اینکه ایشان بیشتر از قبل تمایل دارند اعلام کاندیداتوری نمایند در حالی که هنوز به طور قطعی اعلام نکردند البته ناگفته نماند که اتاق فکرشان هم فعال هست و جلساتی هم داشتند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. شکرعلی گفت:

  راستی از دوست بسیار عزیز م ف خبری نیست؟این نخبه و خیر شهرمان کجاتشریف دارند.من نماز جمعه و جماعات نیز ایشان را کم می بینم شاید از کم سعادتی ماست؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. انگوتلی گفت:

  ولی اسماعیلی الان بیکاره بنده خدا هر دری خودشو میزنه نتیجه نمیگیره حالا بهد از چند سال امده و میخواهد دوباره با احساسات مردم بازی کند و دروغ بگوید اما این دوره کاملا فرق میکنه هر تک تک رای خود را ناموس وشرف خودشان میدانند و عاقلانه تصمیم خواهند گرفت. اقای اسماعیلی اگر بییایند خودشان را خراب میکنند بیشتر از ۴۰۰۰ رای نداره.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • بهنام گفت:

   اولا ولی اسماعیلی مشاور اقتصادی بزرگترین سازمان اقتصادی کشور است سازمان تامین اجتماعی دوما عضو تعیین صلاحیت کشوری در هیات نظارت کشور است سوم اینکه اگر رای ندارد پس این همه ترس واهمه و هیاهیو برای چیست؟ پس یقین بدانید اسماعیلی سال بعد نماینده است شک نکنید سوار قطار شوید

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • دبیر گفت:

   دکترای آمار! بشین سر جات لطفا.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 15. فرماندار گفت:

  حاج ولی یک کلام

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. محمد مغان گفت:

  اگر در قوی و پرکار و با صداقت بودن ولی اسماعیلی شک کنیم فقط خود را گول زده ایم . باید بگوییم ایشان تیم جدید نیاز دارد تا این افکار عمومی که در اوج محبوبیت است را مدبریت کند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. اکبر گفت:

  اقای عزیز اقای اسماعیلی یکبار به خاطر دایی اش نماینده شد و بهتر میشناسیمش نیاز نیست خودتو ناراحت کنی باور کن ولی اسماعیلی هیچ وقت نماینده نخواهد شد .نمیتواند صلاحیتشو بگیره حالا ببین.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • فداکار گفت:

   اکبر جان این دوره هم که دایی حاج ولی حتی در استان هم نبود ۱۵۰۰۰ هزار رای آورد و اگر نبود تصمیم نابجای مهندس نصیری که الان تاوانش را هم خود و شهر گرمی می پردازد اسماعیلی باز نماینده بود بماند دخالتهای بعضی از ارگانها که الان آنها هم پشیمانند پس رای اسماعیلی را این دوره بیست هزار را نقدا یاداشت کن حاضرم دست راستم را شرط ببندم.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 18. شهرام گفت:

  در جواب سلیم
  اگر شرایط کشوری و استانی حاکم در زمان اسماعیلی را به خاطر داشته باشید باید بگویید ” ولی ضعیف ترین نماینده ای است که گرمی به خود دیده است .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • قرید گفت:

   شهرام جان این شرایط را پارس آباد و اردبیل هم داشتتند چرا استفاده نکردند استفاده از شرایط نماینده قوی میخواهد مثلا بحران تحریم داریم چرا مشگین پیشرفت میکند پس بهانه ضعف خود را تعمیم ندهیم ولی اسماعیلی به اعتراف دوست و دشمن قویترین نماینده گرمی بود و به اعتراف صدا و سیمای کشور که مستقل است یکی از هفت نماینده ی شاخص کشور و مجلس هشتم.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 19. تحلیل گر سیاسی گفت:

  ولی اسماعیلی هر فقط نماینده عموم مردم باشد رای میارد نه نماینده جند خانواده خاص……. اسماعیلی باید بداند گرمی ۴۰ هزار مردم زندگی میکند اگر باز با قبلی ها بگردد هیچ وقت نماینده نمیش آقای اسماعیلی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. سلیم گفت:

  توانمند تر.ین نماینده ادواری اسماعیلی من شخصا رای ندادم ولی پشیمانم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. شاهدی گفت:

  جلسه ولی اسماعیلی با بازاریان را ذکر نکردید ایشان به دعوت ۸۰ نفر از بازاریان در گرمی جلسه مشورتی گذاشت ولی اعلام قطعی کاندیداتوری نکردند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. انگوتلی گفت:

  اگر این دوره و… بتواند صلاحیت بگیرد من اسممو عوض میکنم شنیده میشود اوضاع بسیار بدی دارد .یکی یکی کارهای غیرقانونی دوره نمایندگی اش اشکار شده و دستگییری یارانش ادامه دارد ….. به زودی برای مردم بیشتر از اینها اشکار خواهد شد…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. حاتم گفت:

  فقط باید دکتر بییارند و مدیر باشد .اقای بحرینی زاده ماله این حرفا نیست اونجایی هم که اومده به خاطر کمک نماینده بوده و ایشان هیچ پستی جایگاهی نداشتند فقط استاد حق تدریس بودند .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • کابیلار گفت:

   دوست عزیز بحرینی زاده هیت علمی هست حق التدریس نیست حاتم اصلا تو آدم علمی نیستی که در رابطه با دانشگاه نظر میدی!!!!!!!!!!!!!!!!!! ثانیا قبلا بست هایی تو مناطق داشته ثالثا همان میر قسمت ریسش میکنه….. اوکی

   Thumb up 0 Thumb down 0

 24. رامین گفت:

  سلام. برادر عزیز ب… مدرک به اندازه ریاست نداره ومدیریت بلد نیست و صلاحیت لازم را ندارند اگر لازم باشد برای سازمان میفرستیم با چه کسانی ارتباط دارند .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • دانشجو گفت:

   هم مدرک داره هم مدیریت هم صلاحیت هم نفوذ و ارتباط…….. بحرینی زاده تا حالا به کسی بدی نکرده و مطیع ولایت و نظام هست…… سازمان به حرف تو دز نمیزنه رامین داداش

   Thumb up 0 Thumb down 0

 25. دوستان استاد بزرگوار و سرور آقای بحرینی زاده گفت:

  جناب آقای بی غرض اگر شما آدم آکادمیک بودین چنین نظری نمیدادید!!!!!!! شما سر بیاز یا ته بیاز هستی دانشگاه نظر میدین برو چوبانیت رو بکن برادر…. بحرینی زاده نعمت هست برا دانشگاه آزاد و گرمی… قبلا مناطق دانشگاه آزاد بست های بزرگی داشتند….. ریاست واحد گرمی برا بحرینی زاده کوچیک هست.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. ali گفت:

  اول اینکه منظور از ریش سفید و بزرگان گرمی کیا هستن؟ والله تو گرمی اینجور افرادی نداریم که به عنوان ریش سفید و بزرگ مطرح باشن
  دوما اگر جلسه محرمانه بوده شما از کجا اطلاع پیدا کردین؟ ….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. بی غرض گفت:

  خاک برسردانشگاهی که ب… رئیس آن شود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • دانشجو گفت:

   بحرینی زاده قبلا در جاهای بهتر از گرمی بست و مقام داشته……. برید نفوذ و قدرت بحرینی زاده و سابقه درخشان ایشان رو بررسی کنید…..

   Thumb up 0 Thumb down 0

 28. شهرکلی گفت:

  بیلمیزم بیلمیرسیز یازیسیز یا دا نه ………….
  آیه به بوقدر ………..
  علی دشتی اوزی قالمادی بوردا ایندیسه اردبیلین مودوریدی دای بوردا نه انتصاب وار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مهندیس دشتینین حکمی سرپرستیدی پس بو انتصاب کی سیز دیرسیز دووز دوور
  دای او بیریلرین دئمیرم

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • 321 گفت:

   قابل توجه همشهریان گرمی: آقای دشتی بخاطر لیاقتش و با دستور مستقیم معاون وزیر بعنوان رئیس اداره راه و شهرسازی اردبیل منصوب گردید . راه را با دشتی می شناسم ۳۲۱

   Thumb up 0 Thumb down 0

 29. دانشگاهی گفت:

  بنده با م…. دو روز بیش صحبت کردم ایشان گفتند به زودی دکتر کیا قراری از سمت ریاست دانشگاه آزاد برکنار میشوند و شخص دیگر جایگزین میشود این موضوع حتمی هست حاشیه نیست……………………………………………………………………………………………….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 30. مدرس دانشگاه آزاد گرمی گفت:

  با سلام اولا دکتر کیا قراری مدیر خوب و قاطع نیست وقتی نفوذ بحرینی زاده بخاطر نماینده بیشتر هست در ظاهر کیا قراری ریس هست…. بعدش هم مسول سایت آزادلو حاشیه نیست به زودی دکتر کیا قراری رفتنی هست و یکی از این افراد منفرد-آیلار- یا استاد توانمند و بومی بحرینی زاده ریس دانشگاه میشوند…………..

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • آشنا ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   دانشگاه، عنصر دانشگاهی و فرهیخته و علمی لازم دارد؛ کسی که فرهنگ دانشگاهی و به اصطلاح دیسیپلین دانشگاهی داشته باشد. پیش از هر چیز پشتوانه علمی و سعه صدر دانشگاهی داشته باشد. من در طول سه سال تدریس در این دانشگاه، خبری از این اوصاف ندیدم و تجربه ام این فرضیه را تقویت و بار دیگر ثابت کرد که اهل گرمی، به دلیل نداشتن ویژگی های یاد شده و گرفتاری در سیاست زدگی، هم شهری خود را بر نمی تابد. ما باید ضمن استفاده از توانمندی دیگران، باید اولویت را به خودی ها بدیم… تخلف و سیاست بازی در محیط دانشگاهی جایی ندارد. سیاست بازان گرمی و اطراف آن بدانند از محیط دانشگاهی نمی توانند برای خود امتیاز جمع کنند. یا علی

   Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید