در محافل گرمی چه خبر…

cc0d40028879

آزادلو : خبرهای شنیدنی از محافل گرمی شنیده می شود…

* گفته می شود چند تن از اعضای شورای اسلامی شهر گرمی و انگوت با یکی از چهره های فعال سیاسی منطقه که سابقه کاندیداتوری مجلس را دارد ، دیدار و برای انتخابات دور آتی پیمان بسته اند. گویا بعضی از اعضاء روند فعلی مدیریت شهری را در جلسات خصوصی و عمومی نادرست عنوان کرده و انتقاد های غیراصولی انجام می دهند. حال مانده ایم همین چندتن از اعضای شورای اسلامی چه کاری برای شهر کرده اند  که سایرین را در وضعیت شهری متهم می کنند…

* شنیده می شود ناصر نصیری جدی ترین گزینه برای فرمانداری پارس آباد می باشد. گویا از سوی استانداری وی تأیید نهایی شده و پس از هماهنگی  با نماینده این شهر به این سمت منصوب خواهد شد. وضعیت قرارگیری یا عدم قرارگیری مهندس نصیری در این پست تا روزهای آتی مشخص خواهد شد.

* تغییر و تحول در برخی ادارات گرمی طی چند هفته روبرو کلید خواهد خورد. شنیده می شود در مدیریت ادارات پست ، آب و فاضلاب روستایی و شهری ، صنعت معدن و تجارت ، کمیته امداد شهری ، اداره آب ، فرهنگ و ارشاد اسلامی ، دانشگاه آزاد گرمی و بخشداری موران تغییراتی را شاهد خواهیم بود. صحت و سقم ادارات مذکور کاملا تأیید نشده ولی آنطور که دیده می شود گستره این تغییر و تحولات ادارات فوق را دربر خواهد گرفت.

* صدای اعتراضات مردمی از وضعیت داخل شهر گرمی روز به روز افزایش می یابد. باتوجه به اینکه شهرداری از حمایت کامل فرماندار برخوردار است انتظار می رود نسبت به تذکر به اداراتی که معابر اصلی شهر را تخریب می کنند اقدام نماید. برخی از ادارات بدون توجه به وضع آشفته خیابان های شهر نسبت به حفاری های طولانی اقدام و وضع موجود را بدتر می کنند.

نظر شما چیست؟

۱۳۳ نظر

 1. توحید گفت:

  اسماعیلی با نه بزرگ یکی از مهمتر ین مهره هایش روبرو شده و این مسله تاثیر بسزایی در برنامه های اسماعیلی خواهد داشت

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. خبر جدید گفت:

  گفته میشود عزیز اقازاده یار دیرینه حاج ولی که برایش از جان گذشتگی می کرد دست رد به سینه اسماعیلی زده و کاملا بی طرف هست

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. علی گفت:

  هنوز که نه به داره نه به باره چه خبره افتادین به جون هم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. ارمان گفت:

  دکتر شکری گرمی انگوت موران تو را ندا میدهند بییایید فرزند دلاور مغان. منطقه نابود شده … این دوره با اغوش گرم از فرزند خودمان که درد ما را میفهمد حمایت خواهیم کرد .یا زهرااااااااااااااااا

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. فاطمه گفت:

  باید بگویم تعاملشان با مدیران رده بالا فوق العادست و بهترین گزینه بر کرسی نمایندگیست.دکتر شکری اصلح تر

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. هم جبهه گفت:

  با عرض سلام و احترام اینجانب جانباز وایثارگر جنگ تحمیلی از حضور هم جبهه و هم نبرد خودم اقای دکتر صمداله شکری در عرصه انتخابات مجلس شورای اسلامی جهت شکوفایی منطقه وبا زگشت شوق و نشاط بر مردم منطقه از دکتر حمایت میکنم. اهالی منطقه انصافا لیاقتش را دارند از این نعمت الهی در مرکز باید استفاده کرد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. دانشجو گفت:

  ما جمعی از دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی واحد گرمی با توجه بر قابلیتها وتوانایی جناب اقای دکتر شصمداله شکری که در سطح عالی مدیر بوده ومیباشند و همچنین بادرنظر گرفتن پشتکار قوی داشتن ایشان در تحصیلات و رسیدن به درجه دکترا وبا توجه بر الگو گرفتن بعضی اساتید بزرگ در منطقه از ایشان. بطور قاطع از حظور ایشان در انتخابات استقبال میکنیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. شهبازی گفت:

  سالی که نکوست از بهارش پیداست در برابر اتحاد مردم که در کوچه بازار زبانزده مردم میخواهند برای مدیریت سالم و ابادانی و پیشرفتشان از دکتر صمداله شکری حمایت کنند به نظر میرسد گرمی شاهده انتخابات متفاوتی با دوره های قبل خواهد داشت و عده ی اندکی در برابر خواسته مردم استقامت میکنند کسانی که بر خودشان فکر میکنند. در برابر اتشفشان قطره کوچک چیزی نیست. یا زهرا

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. خانم دانشجو گفت:

  سلام خدمت مردم نجیب و شریف منطقه. بعنوان هموطن بر انسجام و وحدت مردم از حمایت از دکتر شکری خیلی خوشحال شدم .خوشحالم مردم میخواهند با برنامه و با اصول انتخاب کنند تا شهر زیبایمان دیگر بیشتر از این ویران نشود حیف از شهرمان .شکری ۱۰۰%

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. هلال احمر جوانی گفت:

  با شعار یا زهراااااااااااا انشاالله این دوره با رای ۱۰۰ درصدی وبا برنامه و انسجام اقای دکتر صمد شکری را راهی مجلس خواهیم کرد به امید ابادانی منطقه و شادابی و موفقیت اهالی محترم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. بابازاده گفت:

  اقای رحمانی عزیز شنیدی گفته اند چشم هارو باید شست جور دیگر باید دید حالا طبیعیه کسی که تا اون حد پیشرفت کنه و در دل مردم جا بیوفته افراد تنگ نظر و کوتاه بین که منافع شخصی را به منافع جامعه ترجیح میدن حسادت میکنند.شما هم با اندک یارانی که هستید به جمع حامیان دکتر صمداله شکری بشتابید که گرمی و بخشهای تابعه واقعا از ایشان حمایت میکنند .واقعیت را باید پذیرفت به جز دکتر شکری هیچ شخصی نمیتواند کاری بکند . خیلی از صاحبان علم در منطقه خواستار ارائه کارنامه و رزومه هستند که کاندیداها در مسجد جامع ارائه دهند اونوقت شما هم قبول میکنید البته کاندیداها خارج از دوره نماینده بودنشان هرجا بودن یا هر خدماتی که کردن ارائه نمایند .دکتر شکری بدون اینکه نماینده باشه رفته در سطح کشور مدیر شده برای جوانان خدماتی کرده کارنامه ایشان فراتر از این حرفاست .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. دلسوز گرمی گفت:

  در جواب رحمانی
  با سلام و خسته نباشیددر مورد حرفهای اقای رحمانی باید متذکرشوم که ایا مستنداتی یا مدرکی دال بر تایید گفتهایتان دارید اریه کنید والبته ما خودمان واقف هستیم که این نوع تهمتها از کجا سرچشمه میگیرد و مقداری نیز مربوط به بالا رفتن محبوبیت جناب دکتر شکری میباشد و طبیعی هستش که اندک طرفداران رقیب درصدد تخریب و زیر سوال بردن محبوبیت دکتر شکری هستند و مسالی وجود دارد که نمی خواستیم بیان کنیم ولی امثال اقای رحمانی مارا وادار کردند که به مردم شریف شهرمان بیان کنیم که البته اقای دکتر مخالف میباشند بحرحال همشهریان محترم مطلع شدیم که در اتاق فکری که ولی … برگذار کردند اشخاصی را مامور کردند …. برای تخریب محبوبیت اقای شکری هجمیه مجازی راه بیندازند که اگر این نوع کامنتها ادامه یابد هویتشان را اعلام خواهیم کرد و از مدیریت محترم سایت تقاضا دارم بدون سانسور اعلام کنند با مسولیت ما و اگر اشخاصی مثل رحمانی به تهمتهایشات ادامه دهند با مدرک ثبت شود و مسولیتش را قبول کنند تا ما حق دفاع داشته باشیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • چراغعلی گفت:

   حاضرم شرط ببندم آقای قاسمیان میتونه طبق آی پی اعلام کنه کار یک نفر هست یانه…
   سر هرچی میخواین شرط میبندم که کار یک نفر هست این نظرات و اگر طبق آی پی آقای قاسمیان این موضوع رو تأیید نکرد هرچی خواستین میدم بهتون ولی اگه اینطور بود دیگه هیچوقت پشت سرم با اسامی مختلف برای جانبداری نظر ندین

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • صرفا جهت اطلاع گفت:

    چراغعلی جان اینکه تابلو هست همه کامنت هارو یه نفر نوشته شکی نیست ولی اینو بگم که خودشه هر چی مردمرو تصور میکنه در ست ما میان کوه زندگی می کنیم ولی از پشت کوه نیامدیم خودتی??????

    Thumb up 0 Thumb down 0

 13. رحمانی گفت:

  مدیر محترم سایت آزادلو

  اسامی ۱- طرفدار ۲-دانشجو ۳-لیلا ۴-بازاری ۵-استاد ۶- رحیمی ۷-امیر علی
  ۸- کاظم۹- اکبری ۱۰- ویدا ۱۱- جوان ۱۲- ریش سفید۱۳- کارمند ۱۴ – انگوتلی۱۵ دلسوز
  همه این ۱۵ نفر درواقع یک نفر هست به اسم ( م . ش ) ۴۰۰۰۰۰هزارتومان از … گرفته تا درسایتهای منطقه به نفع او نظر بگذارد
  گویا پرونده … به دادسرا رفته ودر جهت ترمیم آن درتلاش است
  خواهشا برای حفظ آبروی سایت ازانتشار اینگونه نظرات خوداری فرمائید

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • انصاف گفت:

   این نشانه ضعف شماست که وقتی حریف تعداد زیادی از همشهریان نشدید و عاجز از قدرت منطق و استدلال شدید و رو به انکار واقعیت آوردید و تهمت ها را روانه کردید . بهتر است سرتان را از زیر برف بیرون بیاورید و واقعیت را ببینید که چطور اکثریت همشهریانمون از دکتر شکری درخواست کرده اند که وارد انتخابات بشن . و نه برای عده ای بلکه برای شهرمون کار کنن با قدرت مدیریت بالای خودشون.
   این پیامتون من رو یاد دوران انقلاب اسلامی میندازه که رژیم شاه صدای الله اکبر مردم رو انکار میکرد و میگفت اینا ضبط صوت هستش رو پشت بوم ها.
   تاریخ در ابعاد کوچکتر انگار دوباره داره تکرار میشه .
   بله همشهریان عزیز انشالله به یاری خدا بعد از این همه سختی هایی که مردم شهر از کم کاری و بی تدبیری نماینده ها دیده اند با روی کار آمدن آقای شکری شهرمون شروع به پیشرفت خواهد کرد و دوباره نام شهرمون در عرصه ی ملی متبلور غرور و درایت و منش بزرگوارنه نژاد شریف و مقدس ترک خواهد شد. یاشاسین تورک شکری

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   مهدی شهیم؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

 14. طرفدار گفت:

  یا زهرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا شعار حامیان انتخاباتی دکتر صمداله شکری.شعاری که بی عدالتی ها را از بین خواهد برد انشاله.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. طرفدار گفت:

  اگر مردم به انتخاب دکتر صمداله شکری گام بردارند باندوباندبازی ریشه کن خواهد شد و وحدت و یکپارچهگی بین گرمی انگوت موران بوجود خواهد امد گرمی تبدیل به شهر صنعتی خواهد شد ایشان برنامه ۸ ساله دارند وبرای مردم ثابت خواهد شد .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. دانشجو گفت:

  به گفته اکثر اساتید دانشگاه با ورود دکتر شکری و انتخاب ایشان بعنوان نماینده مجلس شهرمان احیا خواهد شد در واقع شهرمان نفس خواهد کشید.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. لیلا گفت:

  سلام و عرض ادب خدمت مردم ولایتمدار گرمی.به نوبه ی خودم خیلی خوشحال هستم معلم دینی و عربی ام جناب اقای دکتر شکری توانستد به پیشرفتها و افتخاراتی دست پیدا کنند ایشان از اول پرتلاش و باهوش بودن خیلی مهمه نگاه کنیم از کجا به کجا رسیده اند در سطح ملی بین المللی مدیر بودن کار هر کسی نیست به خدا قسم افتخار میکنم و به عنوان شاگرد از ورود ایشان به انتخابات به شدت استقبال میکنم .شهرمان متحول میشود هم از لحظ مدیریتی و هم از لحاظ امکانات.بییایید با انسجام ۱۰۰ درصدی از دکتر شکری حمایت کنیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. بازاری گفت:

  بنده به نوبه خود از کسی حمایت خواهم کرد که لایق باشد پشتکار داشته باشد مدیر تونا باشد برای مردم وفادار بشد در جامعه امتحان پس داده باشد مهمتراز همه از درون مردم باشد سختیهی مارو درک کرده باشد .همه این فاکتورهارو در دکتر صمداله شکری میبینم و خوشحال هستم مردم این دوره با منطق و با معیار میخواهند انتخاب کنند باید تفکرات سنتی و طایفه ای را دفن کنیم .به نظر من دکتر شکری خیلی کارها میتواند انجام بدهد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. استاد گفت:

  سلام .باتوجه بر امار و ارقامی که از هرطیف اقشار جامعه بدست رسیده استقبال مردم از حاج صمد شکری بیشتر از سایرین میباشد .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. رحیمی گفت:

  این دوره مردم شریف منطقه با وحدت و انسجام از دکتر صمداله شکری حمایت خواهند کرد ودر منطقه وفاداری و خدمات ایشان زبانزد عام وخاصه.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. جن گفت:

  بهتراست بجای دعواوجدل های سیاسی وحمایت چشم بسته ازاین وآن به شوراوشهردارتان بگوییداگرپول نداری آسفالت بریزی حداقل باشن وخاک مجانی چاله خیابانهای هلال احمرو حمام عباسی و زایشگاه واسلام آباد راپرکند یابه کمک اهالی وخیرین یک دستشویی عمومی احداث کند آخه ناسلامتی مرکزشهرستان است

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. بب به عجب طرحی گفت:

  اطلاعیه
  طرح همگانی ماچ از ولی اسماعیلی
  همشهریان عزیز

  بخاطر اینکه یاران وطرفداران اسماعیلی از ماچ شدن ایشان خوشحالند ونشان برتری میدانند از همه مردم خواهش می کنیم هرکس ا« مرد بزرگواررا دید حتما ماچ آبدار ترکی آنهم نه یکی بلکه چند تا بکند تا دل یارانش خنک شود

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • meysam گفت:

   برادر عزیز چرا مهمل می بافی؟
   از چی داری میسوزی؟
   به جای این جو سازی ها به نماینده ات بگو یه حرکتی واسه گرمی بکنه
   هر وقت کارنامه اسماعیلی را داشت اونوقت بیا صحبت کنیم

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • صرفا جهت اطلاع گفت:

    میثم جان اینطور که بوش میاد معلومه اینا کجاشون میسوزه اینها حتی ده رصد از کارهایی که اسما عیلی کرده نتونستن بکنن

    Thumb up 0 Thumb down 0

 23. آراز گفت:

  این اولین باری است که سایت زیبا شما را میبینم و تبریک میویگ بهتان

  خطاب به مردم:
  من به دلایل کاری حدود ۷ سال است در گرمی زندگی نمیکنم
  عید امسال که بعد از مدتها آمدم واقعا متاسف شدم
  شماها حتی از یک آسفالت ساده که حق غیر قابل بحـثی است هم بی بهره هستید آنگاه از سیاست بحث میکنید!!۱
  چیزی که الان مشخص است مسئولین شما را به حال خود رها کرده اند
  نمیدانم چطور وقتی پاهایتان تا زانو گلی میشود میتوانید باز از سیاست صحبت کنید
  یعنی تو این شهر ۱۰ نفر ریش سفید پیدا نمیشود برود و از شهردار در باره وضعیت اسف بار شهر سوال کند؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد- مغان گفت:

   آراز گرامی
   خانه از پای بست ویران است!
   نه ریش سفیدان و نه شهردار تقصیری ندارن. میگین چرا؟ چون شهرداری میگه این ارگان به غیر از کمکهای گاه و بیگاه دولت، بعنوان یه سازمان متکی به خود هست و بعبارتی خودش باید بودجه خودش رو تامین کنه مثل شهر بازی ها و پارکها، سینماها و مراکز فرهنگی، عواید حاصل از پارکینگ های شهرداری، و بالاخص عوارض سالیانه شهروندان که خودتون خوب میدونین هم قدرت مالی مردم ضعیفه و هم بیشتر موارد درآمدزای شهرداری در گرمی وجود نداره. پس چی میمونه؟ کمک های بیشتر دولتی که گرفتنش نه کار منه،نه کار شماست، نه کار ریش سفیدان و نه شهردار! مسولین رده بالای شهرستان و استان باید این مشکلات رو انعکاس بدن و با چنگ و دندون واسه این شهرستان، بودجه رو از تهران بقاپن و بیارن.
   تا بوده همین بوده و شاید در آینده هم همینطور بمونه مگه اینکه……….

   Thumb up 0 Thumb down 0

 24. ﺍﻣﻴﺮﻋﻠﻲ گفت:

  اسلح تر از همه دکتر صمداله ﺷﻜﺮﻱ

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. نادر ميوه ﭼﻲ گفت:

  رای ما اگه گفتید کیه؟؟؟؟ بله درست فکر کردی دکتر سیدی نیست ت ت .آی شلی یین ﻫﻮﻭﻭﻭﻭﻭﻱ

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. ﻛﺎﻇﻢ گفت:

  با نظر اکثریت احاد مردم منطقه این دوره با در نظر گرفتن معیار و چارچوب فکری استقبال حضور از دکتر صمداله شکری در عرصه انتخابات پر رنگ تر و پرشورتر شده ﺍﺳﺖ ودر جواب دعوت از ایشان در انتخابات گفتن حتما به اتحاد مردم منطقه بر پیشرفت و ابادانی لبیک خواهند گفت.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. شلي ﻓﺮﻭﺵ گفت:

  آی شلی الان کیلویی۵۰۰ تومن ددم جانی قوتاردی تز گه،. بهبه ﺷﺸﺸﺸﺸﺸﺸﺸﺸﻠﻲ

  Thumb up 0 Thumb down 0

 28. ﺍﻛﺒﺮﻱ گفت:

  سلام.همشهریان محترم وقدر شناس بنده سه ساله در راه اهن کار میکنم و مدیون حاج صمداله شکری هستم و همیشه دعای خانوادم پشت سرشان هست ولازم بذکر است جوانان زیادی از منطقه در شرکت حمل و نقل مشغول بکار هستن وبرای خانوادشان نان حلال میبرند پس ازموده را ازمودن خطاست.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 29. علی UNITED STATES گفت:

  مثلا حاج ولی استراژی دارن جلل خالق کارخونه کاغدی سیمانش پس کو بعدش
  با استراؤیک چه کار انجام دادن .شاید منظورتون اینه ولی به همزمان به ۱۰۰۰۰ نفر وعده استخدام میده به ۱۰۰ نفر قول وام میده و تا انتخابات بنده های خدارو میکشونه و دیگه به گوشی جواب نمیده استراژی هستش که فقط حاج ولی دارن

  Thumb up 0 Thumb down 0

 30. محمدی گفت:

  ببخشید اطلاعیه دوم یادم رفت

  آقای … هنوز موفق به اخذ فوق لیسانس نشده وفعلا بغیر از کارمندی ساده هیچ شغل دیگری ندارد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 31. محمدی گفت:

  اطلاعیه
  طرح همگانی ماچ از ولی اسماعیلی
  همشهریان عزیز

  بخاطر اینکه یاران وطرفداران اسماعیلی از ماچ شدن ایشان خوشحالند ونشان برتری میدانند از همه مردم خواهش می کنیم هرکس ا« مرد بزرگواررا دید حتما ماچ آبدار ترکی آنهم نه یکی بلکه چند تا بکند تا دل یارانش خنک شود

  Thumb up 0 Thumb down 0

 32. قضنفر گفت:

  به نظر میرسد یاران واقوام آقای… دستپاچه شده ومضطرب هستند وخودشان را به آب وآتش میزنند باباجون … صلاحیت نماینده شدن ندارد خدانکند مسائل جزئی ترشود که واویلاست.دوماً… میخواهد خودش را بزرگ کند تاشاید حثیثی پیدنماید سوماً … دکتر نیست.چهارماًیک نمونه از کارهای مثبت وخدمات اورا به شهر گرمی یا روستاهای اطراف بگیدپنجماً… نوچه ولی اسماعلیست والاخودش کاره ای نیست اگر نه چرا خودش را همواره زیرسایه حاجی قایم میکند.ششم آنکه آقای میرزاده هم رای نمی آورد.توصیه میشود بیش از این خودشو و… خراب نکند.هفتم اینکه سکونت درتهران وتبریز ویانماینده شدن امتیازنیست بلکه کاردانی وتیزبینی وداشتن فهم استراتژیکی شرط است و….

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد- مغان گفت:

   غصنفر! با این حساب به غیر از کسی که دوستش داری گویا شخص لایق دیگه ای تو این شهرستان پیدا نمیشه! پس هر کی رو که دوست داری به اسم نماینده انتخاب کن و تمام! اصلا من موندم چرا مردم باید نماینده رو انتخاب کنن؟ یه نفر معتمد و کارکشته مثل شما اگه نمایندمون رو انتخاب کنه کافیه. مگه نه؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

 33. ویدا گفت:

  موافقم دکتر شکری در تهران از ارتبط بالایی برخوردارند انصافا استعداد ارتباطش بالاست و هر کسی به ایشان مراجعه نموده دکتر در حد توان یا بیشتر قدم برداشته. لیاقته مجلس را دارن

  Thumb up 0 Thumb down 0

 34. جوان گفت:

  یاشاسین حاج صمد شکری

  Thumb up 0 Thumb down 0

 35. ریش سفید گفت:

  بنده تمامی کاندیدهای احتملی را از لحاظ معیار و شایستگی بررسی نمودم . اقای اسماعیلی در این دولت جایگاهی ندارند وهیچ استعدادی هم در بخش خصوصی ایشان ندارند وبه نظر بنده ایشان نمیتواند موثر باشند. اقای میرزاده بعنوان فرهنگی فقط در اردبیل و تبریز سمت داشتند ودر حال حاضر در دانشگاه تدریس میکنند و ایشان در تهران ارتباط ندارند تا بروند خودشان را بشناسانند ۳ سالمون رفته به باد. دکتر صمداله شکری .ایشان خدمتگزار بوده اند وبا پشتکار و باهوشی خودشان را به بالاترین درجه رسوندند ودر سمتهای کلیدی کشور بودند از جمله مشاور وزیر ومدیرکل مجامع و شوراهای وزارت رفاه و تامین اجتماعی. مشاور مدیر عامل و مدیرکل بازرسی راه اهن جمهوری اسلامی ایران وچندین بار از دولت و وزیر نشان موفقیت و برتری دریافت نمودندو… و با توجه بر سختی های زیاد که اهالی مستحضر هستند با تلاش توانستن به درجه دکترا برسند ودر دانشگاه پیام نور سمت گرفتندو در چندین شرکتهای بزرگ و بین المللی از جمله هلدینگ سیمان کشور و شرکتهای بزرگ فولاد ایشان هیئت مدیره هستند وفوق العاده تیز جسور و ودارای ایده مناسب و کارافرین میباشند. ایشان برای احداث چند کارخانه در منطقه شرایط و ارتباط لازم را دارند اما بعضی اقایان مانع از این اقدام خیر میشوند به این نتیجه میرسیم اگر با وحدت وانسجام ز دکتر شکری حمایت کنیم و راهی مجلس بشوند ایشان به راحتی وبا قدرت میتوانند برای منطق خدمت رسانی کنند.امیدوارم این واقعیت مورد استقبال مردم قرار گرفته باشد زیرا اکثر مردم براین باورند این دوره با دقت و به دور از احساسات تصمیم بگیرند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 36. کارمند گفت:

  با خبر شدیم اعضای شوراهای گرمی و انگوت با دکتر شکری پیمان بستند و نشستی با همدیگه داشتند و بنده بعنوان فرد خوش بین خیلی خوشحال شدم برای بحران منطقه و وضعیت فعلی بهترین گزینه دکتر شکری میباشند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 37. انگوتلی گفت:

  با سلام خدمت اهالی شریف شهرستان گرمی به استحضار میرسانیم ما جمعی از اهالی انگوت و روستاهای همجوار اعم از ریش سفیدان وجوانان ورزشکاران و کسبه جانبازان محترم وجمع وسیعی از مسئولان به صورت قاطعانه از کاندیداتوری دکتر صمداله شکری فرزند لایق مغان حمایت و اعلام نمودیم و این اتحاد و یکدلی گام موثر و نوید بخش برای منطقه خواهد بود انشاله.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • کشاورز گفت:

   خدمن محترم انگوتلی بایستی یاد آوربشوم که حضرتعالی با چند نفر انگوتلی هستید این نظر شخصی فرد است نباید به عام اختصاص داد چون شکری نمی تواند خودش را نگهدارد؟؟؟؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

 38. جاهد گفت:

  درهرصورت ایشان غریبه ، غیر بومی هستند وماهم به غریبه پرستی و میهمان نوازی مشهوریم
  اگر شما فیلمی نشان دادید که یک دهم اون افرادی که ذکر کردید ولی اسماعیلی را ماچ کرده باشند من قفل بردهانم میزنم
  اگر هزار نفر اورا ماچ کرده باشند واز لبان هرکس یه لایه تر برروی لپان ولی اسماعیلی نقش بندد.قطعا اورا آب میبرد …
  با ان وضعی که گفتید حتما اسماعیلی دچار امراض مسریه وسخت پوستی شده ودربیمارستان بستری است
  اغراق خوب است اما حدی دارد
  هزار ماچ ترکی آبدار ======== بستری دربیمارستان
  آزادلو تورا بخدا سانسور نکن زشته بذار جوابها داده شود .بخدا اسماعیلی اون اسماعیلی ترسناک دوره احمدی نژاد نیست . بخدا خودش دنبال کار میگرده یه سمت بهش داده اند ولی هنوز اطاق نداده اند درسالن انتظار تامین اجتماعی می نشیند.می گویند کارکنان تامین اجتماعی …
  راست می گوید محل کار خود را بگوید من فردا تهران میرم بخدا میرم محل کارش وعکس میگیرم ومیارم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 39. علی تولیر گفت:

  خواهشا از حاج ولی زیاد تعریف نکنید زیرا اگه می تونست کاری بکنه حداقل به دوستان نزدیکش که از جان برای حاج ولی مایه گذاشتند ب د و ب ج کاری می کرد . . .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 40. جابر گفت:

  آقای جاهد فیلم استقبال مردم آماده و در اختیار سایتها خواهد بود اگر تعداد مردمی که با حاج ولی احوال پرسی کردند کمتر از هزار نفر بود من تسلیم شما.منتظر باش.ضمن اینکه ایشان میهمان نبودند هر هفته در منظقه هستند و در نماز جمعه.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 41. جاهد گفت:

  بغیر چند نفر بادمجان دور بشقاب چین کسی ولی را نبوسید درضمن ولی درشهر گرمی رای دارد درمنطقه ودربین مردم فهیم انگوت وآنجائیکه اورا بهتر میشناسند رای ندارد.
  درضمن مردمگرمی مهمانوازند هرکس بیاید ماچش می کنند .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 42. بیژن گفت:

  جواب آقای دلسوز
  مگر کسی دراین شهرستان است که … را نشناسد؟
  ایشان بیایند وکاندیدا شوند
  قدمش روی چشمهای ما
  اما نگوئید چرا ۲۳۵ رای آورد
  مگر کسی مانع ایشان است یا دشمنی بااو دارد ؟. … کسی وعددی نیست که با او دشمن شویم . بیاید شرکت کند .بزرگترش شرکت کرد چی شد
  درضمن ایشان یک مدال دولتی در منزلشان دارند که توسط ….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 43. سعید گفت:

  کاش دوستان نظر دهنده در مراسم تشیع شهید شجاع میدیدند استقبال مردم از حاج ولی اسماعیلی بخدا این قدر روبوسی کردند که بنده خدا خسته شد .ضمنا در بین مردم تا آخر ماند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 44. دلسوز گرمی UNITED STATES گفت:

  در جواب سجاد
  فقط جواب این سوال را بدید این اشخاصی که نام بردید از دشتی تا اسماعیلی کدومشون کاره شاخی برا شهرمون کردن چه عمل کردی داشتن .اگه بقول شما فقط اینها لیاقت اون صندلیو دارن پس چرا شهرمون روز به روز ویرانه شده icu تو شهرمون نداریم هر سال عده زیادی شهرو ترک میکنن از ۸۴ تا ۹۲ ۲۵۰۰۰ نفر رفتن از این شهر اینجوری پیش بره چند سال بعد همین یه صندلی مجلس از ما میگیرن میشیم تابع پارس اباد و بیلسوار .ومسولیتش برمیگرده به همین اشخاص و امثال شماهای که به اینان رای دادین انگار چند سال یخ بستی حالا بیدار شدی تو باغ نیستی برادر دیگه زمان دشتیها واحمدیا نصیریا اسماعیلیها +موسوی گذشت منظور شما اینه که تا اینها هستن کسی بخودش جرات امدن به این عرصه را ندهد .تک تک همه کسانی که دلشون به خاطر این شهر میتپد حق دارن خودشون را در معرض انتخاب مردم قرار بدن و نه شما ونه هیچ کسی نمی تواند بگوید کی کاندید بشه یا نشه اصلا شما در این حدی نیستیت که این حرفارو بزنید وجود ادمای عصر حجری مثل شما شهرو بهم ریختین تمام سعی ما اینه که مردم را با افکار و عقاید و توانایهای جناب دکتر شکری اشنا کنیم و این خود مردم گرمی هستن که تعین تکلیف میکنن نه امثال شما.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • حاق یولونون مودافع چی سی گفت:

   با این دوستم موافقم …..چرا؟ چرا کاری نکرده؟؟؟ چرا کرده ولی سر کیسه کرده … وقتی خواست نماینده بشه بخدای احد و واحد قسم میخورم من رای تقلبی اش را زمانی که وارد صندوقش میکردند اونم با نه یکی بلکه جلد جلد دیدم ……نمیدونم آیا این نوع انسانها میتونن خدمت صادقانه ای داشته باشند؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

 45. منصوری گفت:

  صمدشکری دکتر نیست درمقطع کارشناسی ارشد ترم اول تحصیل می کند …

  Thumb up 0 Thumb down 0

 46. مهناز UNITED STATES گفت:

  سلام به همشهریان محترم فخ هد ۶۰ تا پیام بغیر از چند نفر مثل انصاف و دلسوز گرمی هیچ کدوم استدلال منطقی نمیارن فقط کارشون توهین وتخریب هستش بخدا با این حرفا شهرمون درست نمیشه بنظر من لیاقت اقای شکری بالاتر از بقیه هستش.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • چینگیز گفت:

   با سلام خدمت همشهری های قشنگ و دوست داشتنی مون
   خواهشا توهین نکنیم ،انتقاد کنیم ، با انتقاد میشه کاری را پیش برد ، انصافا میخوام بپرسم آهاااااااااای همشهری ها و هم محلی ها آیا تابحال از قبل از انقلاب و بعد از انقلاب از نمایندگان محترررررررم که کول بارشان پر از ………هست و قدرت و شجاعتشان به طایفه شون هست از کارکردشان راضی هستید ؟ …….لال نشی انشالله جواب بده

   Thumb up 0 Thumb down 0

 47. سجادی گفت:

  درباره فرمایشات آقای (م….. ی) استدعا دارم بحثهارا بدون توهین به اشخاص ادامه دهند واگر دلشان برای شهرمان میسوزدمنطقی بحث کنند تا همه نخبگان شهر به بحث کشیده شوند ونتیجه مطلوب را که به نفع شهرمان باشد ازاین بحث بگیریم
  درضمن وقتی نظرات سایتهای آزادلو وآینه را بررسی میکردم فقط طرفداران جناب آقای اسماعیلی زبان به توهین وتهمت باز می کنند من با توجه به شناختی که ازاین برادر بزرگواردارم روحیات ایشان مخالف ومغایر با چنین بحثهائی است .
  دوستان آقای اسماعیلی توجه داشته باشند .اینقدر این مرد حسن دارد که بیان آن وقتی برای توهین به دیگران نباید داشته باشد
  فقط از حسنها وعملکرد خوب ایشان بگوئید ودلیل بیاورید که چرا به ایشان می خواهید رای بدهید ؟ چون این رای شما بخاطر قیافه وبیان و……….اینها نیست .حتما وجود ایشان را از همه اصلح برای منطقه وشهرمان میدانید همانطوریکه طرفداران سایر کاندیداها آنها را مفید برای شهرمان میدانند
  پس همه طرفدار پیشرفت شهرمان هستیم اما هر کدام روش وافراد بخصوصی را برای اینکار مفید میدانیم .
  این تهمتها که به همدیگرمیزنید باعث می شود اشخاصی مثل آقای … نیز ادعای نمایندگی کند.افرادی را اجیر می کند که در سایتها ووبلاگها نظر بدهند . واز او تعریف و تمجید کنند .
  اگر شماها این بحثهای کم اهمیت را مطرح نکنید امثال ایشان بخود جرئت نمی دهند دراین وادی وارد شوند
  باید بدانیم از مغان شخصیتهای بزرگی برآن صندلی تکیه کرده اند . دشتی ، برومند، احمدی ، موسوی ، نصیری ، اسماعیلی کم کسی نبوده اند
  من بعنوان یک شهروند کوچک از تمام شما بزرگواران استدعا دارم به وزن نظرات و پیشنهادات بیفزائید ودر شان وشخصیت مردم گرمی بحث کنید
  اما آن عزیزانیکه با دریافت مبالغ ناچیز از … به تعریف وتمجید ایشان می پردازند بدانند این خیانت به شهرتان است.
  دریکی از نظرات دیدم نوشته … برای ۲۷۰ نفر کار ایجاد کرده وآنها را مشغول بکار کرده است !!!!!!!!!!!!!!این برادر آمار اشتغال دولتهای نهم ودهم را در سطح کشور به … نسبت داده است از ایشان خواهش دارم اسامی ۵۰نفراز آنهارا با شماره تلفنهایش دراختیار رسانه ها قرار دهد!!!!!!که محال است چون ازریشه دروغ است
  من در دوره ششم به موسوی رای دادم هفتم به نصیری رای دادم هشتم ونهم هم به اسماعیلی رای دادم اما هیچ وقت به هیچ کاندیدائی توهین نکرده ام
  هرکس باید جایگاه خودرا بشناسد . نمایندگی مقامی بسیاربزرگ است که حتی رئیس جمهور با آن دبدبه وکبکبه از نماینده قوی و سالم حساب میبرد … چنین خصوصیتی دارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد- مغان گفت:

   شما که مخالف توهین و تخریب هستید؛
   ۱- میشود بفرمایید از روی کدام رسید و چک و سفته، از دریافت پول برای تعریف و تمجید برای شخص خاصی خبر دارشده اید؟ با چه دلیل و اجازه ای همشهریانتان را اجیر! یک نفر مینامید؟
   ۲- بنظرتان اینکه بگویید…هم ادعای نمایندگی دارد (یعنی در نظر شما لیاقت نمایندگی را ندارد)، توهین بحساب نمی آید؟ از کجا میدانید آن شخص مورد نظر شما، شایستگی کاندید شدن را ندارد؟
   ۳- گویا از اینکه خواهان ارایه شماره تلفن بعضی از همشهریان در رسانه ها!! شده اید، بنظر میرسد که بجای تشکر از کسی که احتمالا بانی این کار بوده، یا قصد مچ گیری دارید، یا قصد تخریب یک کاندیدای احتمالی را دارید و یا همشهریانمان را که مدعی هستند صاحب شغلی شده اند را دروغگو بحساب می آورید.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 48. ندای گرمی گفت:

  خیلی جالبه نظراتی که تو سایت گذاشته میشه انعکاسی از جو موجود تو شهرمون هستش خیلی خوشحال شدم میبینم اکثرا انگار همه نظرشون به آقای دکتر شکری هستش
  به امید نجات شهرمون از رانت خواری ها و دروغ و منفعت طلبی
  دکتر شکری خاطرخواهتیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 49. نرگس گفت:

  سلام به همه همشهریان عزیز
  من داشتم نظرهارو میخوندم متاسفانه میبینم بعضی ها یا از روی عناد یا مغرضانه در صدد این هستن که به بعضی بزرگای شهر توهین کنن
  من خودم طرفدار دکتر شکری هستم دلایل خودمم تو کامنت های قبلی توضیح دادم و به نظر بنده واقعا برای پیشرفت شهر به اشون نیاز داریم با ایم حال قبول ندارم کلا به کسی تو سایت توهین بشه
  دوستان بجای توهین بهتر نیست با دلایل و بحث با همدیگه گفت و گو کنیم؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 50. nisan گفت:

  برید تحقیق کنید علت عقب ماندگی گرمی همین سیاسی بازیتان هست ……… بیسوادها……۵۰سال دیگه همین هستین که هستین

  Thumb up 0 Thumb down 0

 51. سجادی گفت:

  من … دیر آمدم شیر آمدم

  ببخشید
  اینبار زود اومدم شیرشیر اومدم
  به من رای بدهید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 52. بی نام گفت:

  وظیفه نماینده “قانونگذاری و نظارت بر آن” است نه کار اجرایی. پس باید به کسی رای بدهیم که در انجام وظیفه خطیر فوق الذکر اولاً: منافع ملی، ثانیاً: منافع منطقه را به دنبال داشته باشد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد- مغان گفت:

   این فقط یک نظر شخصی است. پس ارایه نامه هایی به مردم در خصوص مکاتبات برای اخذ مجوز فلان دانشگاه و فلان موسسه و غیره هم حتما فقط کار نظارتی است و دادن مثلا مجوز احداث یک مرکز آموزشی برای گرمی، بعهده قانونگذاران مجلس است!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 53. پروفسور UNITED STATES گفت:

  به نظر من قبل از هر چیز باید یک روان شناس این کاربران محترم را معاینه کنه.آقاین اگر طرفدار کسی هستید لا اقل با احترام و با شخصیت در مورد آن شخص افراد دیگر صحبت کنید.کسی می آید یک نفرو تبلیغ کنه بقیه رو تخریب میکنه.شما ها که هنوز عرضه یک بحث منطقی را ندارید چطور برای شهر تصمیم میگیرید؟هر کس شخصیت خاص خود را دارد و قابل احترام است.متا سفانه در این شهر اگر کسی یک پیشرفت کند شناسنامه ۷ جدش و باید بررسی کنند و اگر بیگانه ائی بی هویت در این شهر کار هائی شود همه تعریف و تمجیدش میکنند.تمام شر کت کنند گان در انتخابات فرزندان این شهر محسوب می شوند و باید احترام آنها نگه داشته شود نه اینگه فلانی فلان کاره است و…مدیر محترم سایت من جای شما بودم اصلا بخش نظر بدهید بلوک میکردم.هنوز فر هنگ نظر دادن در شهر ما جا نیفتاده است.هنوز همان تعصب خشک و خالی در وجود ما است و متاسفانه با گسترش علم و عصر ارتباطات ما باز اند خک یک کوچه اییم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 54. دلسوز گرمی UNITED STATES گفت:

  در جواب م.ی
  البته که حرفهای پوچ وسراسر عقدهای شما رو کسی اصلا اهمیت نمیده و باور نمیکنه در ثانی به نطر من شما با حرفهاد که در مورد دکتر شکری میزنید اتفاقا تبلیغ هستش خوب اقای شکری هیچوقت منکر روند پیشرفت خود از انتخابات ۸۴ نبودند و همیشه میگویند که از خدمت گداری به اینجا رسیده البته این افتادگی و متواضع بودنشو ثابت میکنه به نطر ماهای که ایشونو انتخاب کردیم این روند پیشرفت ایشون نقطه قوت ایشان هست و لیاقت و عرضه ایشان را نشان میدهد چون اقای شکری به هرجا رسیده به تنهای وزرنگی خودش بوده و مثل حاج ولی موقیتشو از … به ارث نبرده و جایگاه فعلی ایشون و محبوبیتی که در بین مردم گرمی دارن واز طرف جوانان به عنوان الگو مطرح میشوند واز نخبگان شهرمون محسوب میشوند مرهون لیاقت خودش میباشد و وامدار هیچ احدوناسی نیست و مثل بعضیها باج نمیدهد و به این دلیل انشالله اگر نماینده بشوند پستهای کلیدی شهرمون را به پسر خالش اقوامش تقدیم نمیده چون نه اهل باند بازین و نه اهل معامله مثل نمایندگان پیشین نیستن . و از شما این سوال را دارم شما که میگین رفت ستاد احمدی نژاد وپستهای خالیو گرفت اگه عرضشو داشتین شما میرفتین اصلا کسی بود که عرضه چنین کارای داشته باشه الان نخبه شهر بود اگر اسون بود شما میرفتین و امثال شما آدمی که از خدمتکاری به مدیرکلی برسه برای همه شگفتی اور و ارزشمنده و به هوش ولیاقت بالای ایشان تحسین بر انگیز بوده و ما به خاطر همین خصوصیات دکتر شکری هستش که حمایتش میکنیم و به زرنگی و عرضه ایشان احترام میزاریم. انسان بزدل با قدرت متکی بر (تعداد) مسرور می شود، و انسان شجاع تنها با قدرت متکی به (خود راستین و شکوهمندش) بر انگیخته می گردد. آدم ها فقط در یک چیز مشترک اند ، متفاوت بودن.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 55. م...ی گفت:

  ازمدیریت محترم سایت آزادلو انتظار نداشتم سانسور کند .خواهشا اسم آن سه نفررا منتشر کنید ۱- صمد شکری۲-ولی اسماعیلی ۳- فیروز احمدی
  نه توهینی به آنها شده نه تهمتی نه افترائی ، اگر خواهان ادامه بحث بصورت منطقی هستید اسامی را منتشر کنید
  هرکس هرتوهینی خواسته کرده ومنتشر کرده اید چرا از انتشار اسم آن سه نفر جلوگیری می کنید؟
  اگر چنین سانسور خواهید کرد بفرمائید تا بحث را که خیلی هم طولانی است وحداقل دو یا سه ماه ادامه خواهد داشت متوقف کنیم
  مطمئن باشید من به کسی توهین نخواهم کرد وبه توهینها هم جواب نخواهم داد
  اینرا هم بگویم طرفدار هیچ کاندیدائی نیستم
  خواهشا امروز نظرتان را بفرمائید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 56. samad UNITED STATES گفت:

  برای م…ی:
  با این دو سه نادان که چنین پندارند
  از جـهل که دانای جـهان ایشانند
  خر شو که این جماعت از فرط خری
  هر کو نه خر است کافرش میخوانند…

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد- مغان گفت:

   بجای اینکه با لفظ “خر” این سایت رو آلوده میکردن، می شد با عبارات بهتری هم منظور رو بیان کرد. خیلی جالبه؛بعضی افراد برای اینکه حرف خودشون رو به کرسی بنشونن، نظر دهندگان سایت رو که همگی همشهریشون هستن، به ” خر” تشبیه و خودش رو ” دانای جهان” معرفی میکنن.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 57. صمید گفت:

  در جواب فردی موسوم به م ی باید نوشت برادر عرصه سیمرغ نه جولانگه توست … حاج ولی امیر دلها جوانان گرمی است و اقداماتش محسوس و قابل دیدن برای آنانی که چشم دارند نه اینکه حسادت چشمایشان را کور کرده است .به خاطر داشته باش حداقل ۳۰ استاد دانشگاه از ایشان حمایت کرده اند و میکنند توهین به شعور مردم هم حدی داردالبته در مورد ماهیت ایشان مواردی است که بعدا گفته خواهد شد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 58. وحیدی گفت:

  آقای م . ی اگر متن نوشته شده را دقت کنید پر است توهین به افراد مورد وثوق مردم گرمی و یادگار شهدا زاذگاهی که بیشترین شهدا را در شمال غرب کشور دارد ضمن اینکه هر دو بزگوار یک بار نماینده مردم و چندین بار هم ۱۵۰۰۰ رای آوردند پس توهین به چنین افرادی در شان شما نبوده و معلوم است کینه شخصی شدیدی دارید . ثانیا لقب امیر کبیر مغان اهدای ملت به حاج ولی است و آن در مقابل عملکرد ایشان است که حتی دشمنان ایشان نیز به ان اذعان دارند کسی که توانست نام گرمی را در رسانه های ملی احیا نماید کسی که سخنگویی بزرگترین فراکسیون سیاسی کشور را برای اولین بار از بین نمایندگان ادوار بعهده گرفت و کسی که در دولت اعتدال هم پست ملی مشاور وزیر و رییس بازرسی مدیران را عهده دار شد پس نتیجه گیری میشد عزت ایشان را خداوند و بعد با درایت خود به دست آورده است و چون با صداقت توام عزتش روز افزون میشود نگاهی کوچک به کوچه بازار و سایتها نمابان گر این ادعا ست.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • شهروند گفت:

   آقای وحیدی شما به تنهایی از طرف ملت تصمیم نگیر ، من که جزیی از این ملت هستم فکر نکنم به ایشان لقب به این بزرگی بدیم، امیر کبیر اعلان دارند تو قبر زجر میکشند که اسمشان را این چنین افرادی یدک میکشند،والا به خدا!

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • 111 گفت:

   بلی برای آنهای امیر است که به سرمایه خوب رسیدند نه مردم

   Thumb up 0 Thumb down 0

 59. همشهری گفت:

  کی میگه شهرداری موردموردحمایت فرمانداریست چه کمی ازبابت مالی ازطرف فرماندار یانماینده به شهرداری شده اینها همه اش کشکه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 60. کارمندشهرداری گفت:

  آقای ضمیمه آقای حسن زاده تابه حال بااین وضیعت عملکرد خوبی داشته عقده ای نباش ریالی تابه حال به شهرداری کمک مالی نشده انصاف داشته باش هرچه حقوق داده ویاکارهای عمرانی انجام داده همه اش درامد داخلی است

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • کالبای کریم گفت:

   کدام کار عمرانی… شهر با یک بارش بهم میریزد بازهم دفاع شهرداری را میکنید.
   توروخدا الکی مسؤلین را بزرگ نکنید. حمایتشان بکنید ولی کارهای نکرده را نگویید. شهردار گرمی نیروهای داخل شهرداری را سامان دهد کار زیادی کرده…گرچه بعید است

   Thumb up 0 Thumb down 0

 61. م...ی گفت:

  من ضمن پوزش از تمام بازدیدکنندگان ونظردهندگان سایت آزادلو می خواهم مطلبی را عرض کنم.اگراشتباه بود من را راهنمائی فرمائید
  ۱- نمایندگی مجلس جایگاه بسیاررفیعی است .وهرکس راتوان نشستن برآن صندلی نیست چندین وچندین اصل می خواهد که فقط توان نشستن را داشته باشد
  ۲- نماینده یک شهرستان نماد آن ونگرش و علم ودرایت و….. آن شهرستان است.بادیدن یک نماینده اوضاع واحوال اون شهرستان بدست می آید
  ۳- افرادی را برای این صندلی مطرح می کنیم که باعث کسر شان مردم بزرگوار وشریف شهرستان وصندلی وجایگاه مجلس است
  ۴- عده ای آنقدر بچه و….
  ۵- از شما عزیزان سوال می کنم . چه کسی حاضراست از امثال ش… برای کاندیدا شدن دعوت کند ؟ ش… صاحب کدام جایگاهی است که با تکیه برآن جایگاه می تواند ادعای نمایندگی داشته باشد. یک تقی به توقی خورد .وچون امثال ش… در هیچ ستادی مقبولیت نداشتند و به کار گرفته نمی شدند .ودرمقابل ستاد احمدی نژاد خالی بود وهیچ کس نمی خواست به آن ستاد برود او که جویای عنوان بود مثلا بگویند از اعضا اصلی ستاد احمدی نژاد است رفت آن ستاد وشانس آورد او رئیس جمهور شد .
  اما واقعا بعضی از مدیران ارشد واونهائیکه کاربلد بودند نخواستند با احمدی نژاد بعداز پیروزی کار کنند وعده ای را نیز او نخواست چون توان کار با آنها را نداشت .
  بعلت نبود مدیر وکنار گذاشته شدن تمام مدیران کشور ، وخالی شدن تمام پستهای مدیریتی یک پست ….
  ۶- امیر کبیر ومدرس ورجائی وباهنر و………..اینان مردان بزرگی بودند که مورد افتخار بشریتند ودرتاریخ حذف شدنی نیستند . حالا انصاف است که یک جوان…. که با همان پتانسیل ش… به مسند مهم نمایندگی دست یافت را امیر کبیر نامگذاری کنیم ؟ چرا بزرگانمان را به تمسخر می گیریم ؟ بخدا از روی غرض وعمد نمی گویم ولی دیگر تمام شد امثال ا…. که یک غریبه است بیاید براین شهرستان بزرگ که مردان و زنان و جوانان بزرگی دارد نمایندگی کند . البته مردم دررای دادن به او اشتباه نکردند .بلکه بسیار عالمانه وبحق رای دادند اما او قدرش را ندانست . مردم گفتند ف… آشنائی دیرینه با احمدی نژاد دارد . معاون اسیاسی استانداری است در دولت نفوذ دارد اگر به ولی هم رای بدهیم می توانند امکانات بیشتری بخاطر این روابط برای شهرستان بیاورند .
  اما این دو عزیز بجای پرداختن به خدمت …
  پس مردم با درایت رای داده بودند اما … باز فکر می کنند ا… می تواند رای بیاورد ؟! غیر ممکن است او بتواند نماینده شود اولا بدلایل بسیار مهم که در آینده بیشتر به آن پرداخته خواهد شد ایشان نمی توانند کاندیدا شوند واگر هم بشوند مطمئنا بنا به دلایل خاص وویژه قطعا ….
  ۷- اما در مورد آقای موسوی…………..
  (درمورد آقایان موسوی ، میرزاده ، وهرآنکسانیکه ادعای نمایندگی دارند بوضوح بحث خواهم کرد بشرطیکه شما خوانندگان عزیز مارا همراهی کنیدنه با تهمت وفحش و…… بلکه بسیار راحت ومنطقی بحث خواهیم کرد وهر آنکس که صالح بود صادقانه انتخاب خواهیم کرد

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   ببینید شما مغرضانه ولی اسماعیلی را که متولد روستای ماراللو است بیگانه مینامید،خیلی ها تو این شهر مثل بنده متولد روستاهای انگوت هستند و شما به نوعی سفسطه میکنید.
   اول به منطق برسید و بدون غرض ورزی و عقده گشایی حرف از منطق بزنید

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • گرمیلی گفت:

    ببخشیداقای ناشناس ولی اسماعیلی بچه مارالونیست که شما میگید اون بچه اردبیل بزرگ شده تهران

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • رحمان گفت:

    جنابعالی اگر تشریف به ماراللو تشریف فرما شوید خواهید دید که والدینش هنوز هم در آنجا زندگی می کنند حال اگر کانداباشد ویا نماینده بشود یانه

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرمیلی گفت:

   من بعد از دیدن سی دی عملکرد ولی واقعا پشیمان شدم که چقدر احساسی عمل کردم و بهش رای ندادم ای کاش این دوره هم شرکت کند و منم جبران اشتباه کنم

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • همینجوری گفت:

    حتما تو اون سیدی فرمانداری ویژه کذایی را هم دیدید ؟! چه ابهتی داشت اون فرمانداری ویژه!پارس آباد و بیله سوار و جعفر آباد وحتی جلیل آباد آذربایجان هم تابع گر می می شن .
    اگه قول بدی این دفعه احساسی نشی و منطقی رای بدی حتما پست فرمانداری ویژه را به اسمت می زنه

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد- مغان گفت:

   جناب م….ی
   حرف دلت رو صریح و بی پرده بگو: منظورت از صالح و اصلح چه کسی هستش؟
   با دلیل و مدرک بحث کن و لطفا زود جواب بده که منتظریم.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • انصاف گفت:

   برادر عزیز این افکاری که شما دارید پوپولیستی هستش
   کسی که در جایگاه نمایندگی باید قرار گیرد کسی از بین خود مردم هستش که بتونه جوابگوی مطالبات مردمی باشه و ملاک ما باید کارنامه اجرایی و مدیریتی اشخاص باشه. اینکه شما بگین حاج آقا شکری به واسطه احمدی نژاد به پستی رسیده و اینا خیلی مغرضانه هستش. خب اولا اگه به این آسونی هستش چرا خیلی ها نتوانستند و نمیتونستند به این جایگاه برسن
   و چرا باز هم بعد دولت احمدی نژاد آقای شکری یکی از پست های کلیدی در سازمان بازنشستگی دارند؟
   تا کی بجای همفکری و اتحاد به دنبال تفرقه هستید؟ در چندین دوره گذشته با همین تفرقه افکنی ها باعث عقب ماندگی شهرستان شده اید ولی بدونید که مردم از شما نمیگذرند و در اون دنیا هم باید جوابگوی حق ضایع شده ملت باشین
   به حول و قوه الهی مردم بزرگوار شریف شهرستان دیگر فریب فضاسازیها و سیاه نمایی های امثال شما را نمیخورند
   زنده باد گرمی و زنده باد دکتر شکری

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • کشاورز گفت:

   اولا”جناب نکاتی که یادآوربودید کاملا” بجاست بعبارتی (هرآغاران قاراولماز)که هرکس بر هرمسندی ساخته نشده است
   ثانیا” حضرتعالی که می فرمائید آقایان ا…و ولی غریبه هستند میدانید ساخت و ساز روستای ن…… بلحاظ مقاوم سازی روستای اول هستند اما اگر شما حتی یک آجر را بنام موسوی در روستای ….. داشته باشید آنوقت می دانید که درواقع این نماینده محبوب شماست که هرآنوقت این شهرستان را جولانگاه خیوش ساخته و به ……ز می پردازد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   پس جنابعالی که فرموده اید بی غرض مطلب را بیان می فرمایید ….. محض است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

 62. رامین گفت:

  سلام
  مردم چکار باید میکردند که نکردن حالا وظیفه اینا هستن که باید کار کنن که نکردن اینم از وضعیت شهر م

  Thumb up 0 Thumb down 0

 63. ناشناس گفت:

  سلام
  مردم چکار باید میکردند که نکردن حالا وظیفه اینا هستن که باید کار کنن که نکردن اینم از وضعیت شهر م

  Thumb up 0 Thumb down 0

 64. خدایاری گفت:

  ماطرفداران امیر کبیر مغان از حضور همه از جمله شکری استقبال میکنیم چون حاج موسوی با عملکردش و دکتر سیدی با تبلیغاتش برای حاج ولی کار و تبلیغ میکنند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 65. چراغعلی گفت:

  به جرأت میتوانم بگویم هیچ یک از ادارات همچون شهرداری از حمایت علایی فرماندار برخوردار نیست. حسن زاده بجای استفاده از این حمایت در راستای توسعه و عمران شهری همش خودشو برای این و آن شیرین میکند. البته مدیریت نهادی چون شهرداری نیازمند مدیری مدبر است

  Thumb up 0 Thumb down 0

 66. 123نم گفت:

  این آقای شکری خیلی زرنگ باشه صلاحیت میگیره و زرنگتر باشه ۵۷۰ تا رای علی الحساب میاره بعد آروم میره میشینه تهران.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • پرویز سیفی از حمل و نقل راه آهن ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   داداش من دکتر شکری خیلی زرنگتر از آن است که شماها اورا بشناسید اگه فقط یه بار نمایندهبشه به جون شماهها گرمی گلستان میشه مطمئن باش ۳ یا ۴ تا کارخانه میاره گرمی الان من و چند تا از دوستانم را استخدام راه آهن کرده دستش درد نکنه الان داریم برای خانواده امون نون حلال میبریم مطمئن باشید او هر چه از دستش بیاد برای گرمی میکنه و هیچ نیازی به پول هم نداره یا زهرا

   Thumb up 0 Thumb down 0

 67. همشهری گفت:

  صمدشکری مبلغ منویات حاج ولی هستن همچنانکه درانتخابات قبلی دیدیم چطوری رفت سرسفره حاج ولی واین موضوع از ذهن مردم پاک نشده است .اینقدر شکری شکری نکنیدایشان کوچکترازآن است که بتونند نماینده بشن دادشیم.مردم به افراد خوشنامی که همراه آنها دراین شهرطعم تلخ محرومیت را می چشند رای خواهد دادباورنداری منظر بمان به وقتش معلوم میشه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 68. دلسوز گرمی UNITED STATES گفت:

  با سلام البته من به طرفدارهای اقای موسوی به اصطلاح نماینده شهرمون حق میدم عصبانی بشن چون هنوز ۲ سالش مونده از الان مردم انتخاباتی تبلیغ میکنن مولی ایا مقصر خود نماینده نیست طی ۲سال هیج کاری نکرده مردم نا امید شدن عملکرد ضعیف ایشون مردم را بر ان داشته جایگزین انتخاب کنن و همه همشهریان واقف هستند به این که ۲سال اینده معجزه نمیشه چون خشت اول اشتباه گذاشته شده است . شما راست میگین همشهریان شریفمون این روزها فقط شکری شکری میکنن تا تکلیف همه حتی نماینده فعلی مشخص بشه که مردم یک اشتباه دوبار تکرار نمیکنن پس کسی به خودش جرات ندهد که در مقابل خواست مردم گرمی که همانا جناب دکتر شکری هستش بایستند .انشالاه یک کاندید ویک انتخاب و یک فرزند مغان ویک نماینده به حول قوه الهی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 69. انصاف گفت:

  روزها، سال‌ها، قرن‌ها و زندگی پرشتاب آدمیان به آهنگی رمنده در گذر است و افزونیِ دل‌نگرانی او به جانب زیستنی آزادانه و انسانی، هر روز با دغدغه‌ای جدید، اندیشه‌ای نو و امیدهای چندباره در جریان است.
  بی تردید عنصر رسانه به عنوان ابزار انتقال آگاهی، تحلیل وقایع ، و رقم زننده حساسیت جامعه، در این نهاد نیز همچون دیگر نهادهای جامعه، نقشی خطیر و بی‌بدیل و حتی پررنگ‌تر را بر عهده گرفته است. قدر یقین پرداختن به این رسانه مکتوب، فارغ از غرض‌ورزی‌های رایج نهاد سیاست، با بالندگی و یا لااقل امید بدان قرین خواهد بود. در چند سال اخیر البته به تاسف ابراز باید کرد که این رسانه از محیط و بستر مطلوب برای پویایی دور نگه داشته شده و اینک از این بابت متاثر است.
  همشهریان عزیز بیایید از فرست گردش اطلاعات که به واسته سایت های اینترنتی فراهم شده برای تعالی شهر استفاده کنیم دست در دست هم برای پیشرفت شهر از برادر گرانقدرمان دکتر شکری حمایت کنیم
  ما با جان دل برای کسی که پیشرفت شهر را به منفعت خود و اطرافیان خود ترجیح داده و درد مردم را حس کنن آرزوی موفقیت میکنیم کسی که از جنس خودمان است و درد مردم با پوست و استخان حس کرده
  دکتر شکری امیدواریم اگر صدای مارا میشنوید وارد صحنه انتخابات شوید
  حق یارت باشه

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • نیره گفت:

   جمع کن بابا هی شکری شکری میکنی…اگه به فکر شهری الان موسوی نماینده و علایی فرمانداره…به آنها کمک کن شهر پیشرفت کنه

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • انصاف گفت:

    در جواب دوست عزیزمون باید چندتا نکته رو متذکر بشم
    اول اینکه اینجا سایتی هستش که مطمئنا اینه باعث اطلاع رسانی و پیشرفت شهر بشه که بحمدالله تا حدودی هم موفق بوده
    دوما کسی قرار نیست تعیین تکلیف کنه واسه بقیه من صرفا به عنوان یه همشهری چیزی که احساس میکنم درست هستش رو بیان میکنم
    در هر صورت آقای موسوی فعلا نماینده هستن برامون قابل احترام هستن و آرزو میکنیم حتی تو این مدت کم منشا برکت بشن واسه شهر ولی با عملکردشون نمیشه همچین انتظاری داشت اگه صادقانه فکر کنین مطمئنا موافق هستین
    سوما بنده نفع شخصی که ندارم من یکی از رتبه های برتر شهرستان تو سال های قبل بودم الان هم فارغ التحصیل یکی بهترین دانشگاه های تهران تو مقطع فوق لیسانس هستم فقط از روی احساس تکلیف نظرمو بیان کردم
    با تشکر

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • محمد- مغان گفت:

    مردم باید کمک کنن؟؟؟

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • کارشناس تبلیغات پیش از موعد گفت:

   خیلی تابلو دارید صمدو تبلیغ می کنید ؟ لابد شنیدید که یکی مسلبقه ۲۰ سوالی شرکت می کنه همون اول کار جوابو بهش می رسونن (برج ایفل فرانسه) ولی بهش میگن ضایع بازی در نیار اول چند تا سوال کن بعدا جواب و بگو
   یارو میپرسه توجیب جامی شه؟ میگن: نه
   یارو می گه : پس برج ایفله

   Thumb up 0 Thumb down 0

 70. منتقد دلسوز گفت:

  وظیفه شرعی و رسانه ی کجاست/ کلنگ زنی دویست میلیارد تومانی در مشگین شهر و کلنگ زنی ۷۰ میلیون تومانی در گرمی/ کجار فته اعتدال و عدالت

  Thumb up 0 Thumb down 0

 71. گرمیلی گفت:

  در جواب همشهری عرض کنم امیر کبیر مغان نه تنها به تاریخ نپیوسته بلکه با آمدن استاندار جدید به گرمی و بازدید از پروزه های ولی اسماعیلی در اذهان مردم مجدد درخشید . چقدر تبلیغ کردند کارخانه قهرمان دروغ است مصوبه گمرک دروغ است حالا مردم متوجه شده اند همه واقعیت داشته و استاندار هم به آن اذعان داشتند . سوال اساسی و حاشیه اصلی مردم می پرسند.چس این سه سال نماینده محترم چکار کرده و مسولان فعلی چه عملکردی دارند؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 72. مسول گفت:

  حاشیه های زیادی بوده است که محافظه کاری کرده اید از جمله وحضور پررنگ ولی اسماعیلی در ایام تعطیل در گرمی موران و انگوت و شروع تبلغات انتخاباتی ایشان که البته خلاف قانون هم است

  Thumb up 0 Thumb down 0

 73. عباس نیازی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  برادر قاسمیان بخاطر اینکه بدون توجه به ملاک های شخصی خود انتقاد برای عمران و آبادی میکنید نهایت تقدیر و تشکر را دارم. بنده به جرأت میتوانم بگویم این دفاعیات شما از حقوق مردم در یادها باقی خواهد ماند و شروعی بر تحول گرمی خواهد بود. با تشکر

  Thumb up 0 Thumb down 0

 74. همشهری گفت:

  باباجون امیرکبیررااینقدربا… ها مقایسه نکن این جفاست درحق آن بزرگ مرد.حاج ولی خودش می داند کاری جز حمایت ازگروه خاص ویک سری افرادمعلوم الحال درگرمی نکرده اند مطمئن باش نه او امیرکبیرمغان است ونه مردم به رای می دهد.موسوی وحاج ولی به تاریخ پیوسته اند و…

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد گفت:

   معلوم الحال کسی است که به اشخاص تهمت و انگ بزند. عقده ای

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • انصاف گفت:

   آزموده را آزمودن خطاست
   منم موافقم با نظر همشهری
   این بار از رو کارنامه نه شعارهای تبلیغاتی باید تصمیم بگیریم
   و بین اشخاصی که مطرح هستن تا بحال از نظر شخصیتی و مدیریت و کارنامه سیاسی آقای دکتر شکری شخصی کم نظیر و شاید بی نظیر هستن

   Thumb up 0 Thumb down 0

 75. محمد- مغان گفت:

  از قدیم گفتن: حق گرفتنی است نه دادنی.
  چون شهرمون کوچیکه و بیشتر مردم هم به نحوی با هم نسبت (دوستی، آشنایی، فامیلی) دارن، لذا اکثرا دوست نداریم به عملکرد مسولینمون ایراد بگیریم و خدای نکرده زبونم لال مسولینمون رو با انتقاد از خودمون برنجونیم! اسم این کار رو هم گذاشتیم نجابت مردم گرمی! نتیجش هم این میشه که بعضی از مسولانمون تا سرشون درد نکنه، بهش دستمال نمیبندن!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 76. گرمیلی گفت:

  شورا ها محترم هم حق دارن به طرف امیر کبیر مغان برن چون که شهر روز به روز ویران میشه

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   بله خرابه های این شهر یادگار به جا مانده همان امیرکبیر مغان می باشد احسن به این شوراها

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • ندای گرمی گفت:

   برام سوال هستش کسی چند مورد از مثلا خدمات آقای اسماعیلی بگه ماهم بدونیم
   در ضمن مردم گرمی با این تاریخ و تمدن و فرهنگشون فرزندان شایسته که به کشور عرضه کرده نظیر دکتر شکری، نیازی نداره کسی از انگوت بیاد اونم با شعار و تبلیغ عوام فریبی نماینده بشه همون یبار برا هفت پشتمون کافی بود
   زنده باد فرزند گرمی دکتر شکری

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • انگوت گفت:

    محض اطلاع شما عرض کنم که انگوت هم جزو گرمیست و حاجی ولی هم از سرمایه های گرمی محسوب میشود لطفا عقده هایتان را جای دیگر خالی کنید.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 77. ناشناس گفت:

  سلام آقای قاسمیان
  شهردار محترم یه ساعت مانده به پایان ساعت کاری اداره می آیند.می گویند رفته اند سر پروژه شهرداری در گرمی پروژه ای ندارد که انجام شود!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 78. علی گفت:

  آقای قاسمیان چی شده دوباره به نقد عملکرد شورا و شهردار پرداختید مگر شما حامی عملکرد شورا وخصوصا شهردار نبودید که خودتان سنگ بنای انتقاد را گذاشتید شما گفتید این انتخاب خوبه حتما به منافعتون نرسیدید که شروع به نقد غیر منصفانه می کنید

  پاسخ : نقد منصفانه در کنار انعکاس اقدامات انجام گرفته خط مشی آزادلو بوده ، است و خواهد بود. جناب آقای حسن زاده نیز یکی از اشخاص بسیار محترم برای من بوده و همچنان ارتباط صمیمی داریم. ولی دلیل نمی شود که واقعیات را انکار کنیم دوست عزیز

  Thumb up 0 Thumb down 0

 79. بابانوئل ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  راجع به پاراگراف اول : باشوراهای گرمی کاری ندارم ولی شوراهای شهرانگوت بهتر است به جای اتخاذتصمیم برای کل بخش انگوت که خیلی خیلی کوچکتر از آنند اختلافات خودشان راحل ومشکلات شهر راپیگیری نمایند .
  اهالی انگوت خیلی بزرگتر ازآنند که سه نفر خوباخته ای مثل … برایشان تصمیم بگیرند………..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 80. نکته سنج ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  برومند سیاستمدار کارکشته است اجازه نمی دهد اروجعلی وناصر باهم دریک شهر باشند ناصر خان پارس آباد را به علت نفوذ انگوتیهای انتخاب نموده …

  Thumb up 0 Thumb down 0

 81. ضمیمه UNITED STATES گفت:

  اعضای محترم شورای اسلامی طبق قانون باید به اقدامات شهرداری نظارت کامل داشته باشند. متأسفانه شهرداری شهر را به حال خود رها کرده است و اعضا باید شهردار را موظف به نظارت بر کارکنان خود بکند. خدایا خودت به داد ما برس

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید