دستگاه‌ها موظف به شفاف‌سازی عملکرد خود هستند

آزادلو : فرماندار گرمی مغان گفت: دستگاه‌ها موظف هستند عملکرد خود را از طریق رسانه‌ها به اطلاع عموم مردم برسانند.

ابراهیم امامی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان گرمی مغان اظهار کرد: خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی در همه حوزه‌ها قابل مشاهده است و تنها علت نقدهای وارده ضعف در اطلاع رسانی دستگاه‌ها است.

وی با بیان اینکه فضای رسانه‌ای مناسبی در منطقه و استان برای انعکاس عملکرد وجود دارد، افزود: هر مسؤولی نخواهد خدمات دستگاه خود را منعکس کند، ما با دیدگاه مخالفت وی با دولت قلمداد می‌کنیم.

رئیس شورای اداری گرمی مغان بیان کرد: هم اکنون شاهد اجرای پروژه‌های راهسازی به مبلغ ۲۵ میلیارد تومان بدون تخصیص اعتبار و با دست خالی در گرمی مغان هستیم که این خدمات معادل یک دهه گذشته است.

امامی از آغاز عملیات ۳ هزار و ۷۰۰ هکتار پایاب سد عمارت با اعتبار ۱۲۰ میلیارد تومان در آینده نزدیک خبر داد و گفت: در طول ۳ سال گذشته دولت ۴۰۰ میلیارد تومان برای مهار آب‌های مرزی و سدسازی عمارت و تازه‌کند این شهرستان هزینه کرده است.

وی اضافه کرد: سد تازه‌کند در مرحله آبگیری بوده و آب شرب بیش از ۱۰۰ روستا را تامین می‌کند و در تلاش هستیم اعتبار احداث تصفیه خانه این سد را از محل صندوق توسعه ملی تامین کنیم.

فرماندار گرمی ایجاد روحیه امید در میان مردم توسط مسؤولان را لازم و ضروری دانست و گفت: برخی‌ها که ساکن این شهرستان نیستند، فضای مصموم را وارد جامعه می‌کنند که برخورد با آن‌ها برای جلوگیری از افزایش بار روانی در جامعه ضروری است.

وی همچنین سهم شهرستان گرمی از تسهیلات اشتغال‌زائی را ۵۶ میلیارد تومان دانست و افزود: ۱۰ درصد از کل اعتبار تسهیلات استان در این بخش مخصوص شهرستان گرمی است که باید نسبت به جذب آن برای ایجاد فرصت‌های شغلی توسط سرمایه‌گذاران بخش خصوصی همت شود.

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. کوچه خرمشهر گفت:

    فصل کاری شرکت آب و فاضلاب همیشه بعد از اتمام آسفالت خیابان وکوچه ها شروع میشود که الحمدالله در تخریب خیابان و کوچه ها عملکرد بسیار چشمگیری داشته بنحوی که برای یافتن مسیر لوله کشی لوله آب شهری با فعالیت شبانه روزی چندین چاه عمیق و غیر عمیق در کوچه خرمشهر چهار و خیابان منتهی به آن حفر نموده است که شایسته تقدیر می باشد

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید