دستگاه قضایی از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی حمایت می‌‌کند

آزادلو : دادستان عمومی و انقلاب گرمی مغان گفت: دستگاه قضایی به تبع فرامین ابلاغی مقام معظم رهبری در خصوص اهداف اقتصاد مقاومتی از سرمایه‌گذاری‌های قانونی حمایت خواهد کرد.

محمد حاجی‌آقا نیامیری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: زیربنای اصلی اقتصاد مقاومتی ایجاد واحدهای تولیدی و ایجاد فضای کسب و کار بوده و به همین دلیل مورد توجه دستگاه قضایی است.

وی با بیان اینکه هرگونه کوتاهی در روند ارائه مجوز و یا سایر مراحل اداری برای سرمایه‌گذاران بخشودنی نیست، افزود: سرمایه‌گذار بخش خصوصی که می‌خواهد یک واحد تولیدی مشروع و قانونی ایجاد کند، باید مورد حمایت ادارات باشد.

دادستان عمومی و انقلاب گرمی مغان بیان کرد: همه دستگاه‌ها موظف به همکاری همه جانبه برای اجرای صحیح سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی در سطح شهرستان هستند و اگر مواردی جز این مشاهده شود، دادستانی به عنوان مدعی‌العموم ورود پیدا خواهد کرد.

وی به حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی که فضای کسب و کار ایجاد می‌کنند اشاره کرد و افزود: پیش از این نیز در واحدهای بخش خصوصی همچون شیرآلات قهرمان نیز دستگاه قضایی ورود پیدا کرده و مشکلات آن‌ها را برطرف کرده است.

حاجی‌آقا نیامیری اضافه کرد: تأمین امنیت اقتصادی و برخورد با خاطیان این حوزه اولویت اصلی دستگاه قضایی است و ضمن حمایت از بخش خصوصی که سرمایه‌گذاری مشروع و قانونی انجام می‌دهد، با افرادی که در این مسیر سنگ‌اندازی کنند برخورد خواهد شد.

وی تأکید کرد: دستورات ابلاغی رهبر معظم انقلاب در زمینه سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی باید سرمشق همه دستگاه‌ها قرار گرفته و در ادامه فرامین رهبری برای اجرای صحیح آن و ایجاد فضای اشتغال برای جوانان تلاش شود.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید