دستگیری قاتل اهل گرمی که ۲۸ سال فراری بود

http://uupload.ir/files/dc02_photo_2017-07-16_17-08-36.jpg

آزادلو : داستان از آنجا شروع می شود که شهریور سال ۱۳۶۸ چند نفر از اهالی گرمی مغان باهم دیگر درگیر شدند که در‌نتیجه آن منجر به قتل ۴ نفر شد.

🔹با پیگیری و ورود دستگاه قضایی چهار نفر متهم به قتل شده و ۳ نفر از آن ها دستگیر و با حکم دادگاه، در ملاء عام و مقابل پمپ بنزین جوانبخت اعدام شدند.

🔹اما یکی از متهمین که حکم اعدام وی نیز صادر شده بود، همان موقع فرار کرد. در طول این سال ها نیز تحت تعقیب بوده و پس از ۲۸ سال در یکی از شهرهای شمالغرب دستگیر می شود.

🔹دادستان عمومی و انقلاب گرمی گفت: پرونده این قتل با توجه به اهمیت بالا، در آن زمان با توجه به اینکه این شهرستان جزو آذربایجان شرقی بود، در دادگاه تبریز است.

🔹محمد حاجی آقا نیامیری در گفتگو با آزادلو اظهار کرد: این موضوع در دست بررسی است و پرونده وی در تبریز در جریان بوده و به زودی جزئیات بیشتر از احکام بعدی این متهم اعلام می شود.

🔹گفتنی است با دستگیری وی، پرونده قتل ۲۸ ساله در شهرستان گرمی مغان بسته خواهد شد و باید منتظر حکم دادگاه در رابطه با نتیجه این قاتل فراری بود.

نظر شما چیست؟

۵ نظر

 1. همشهری گفت:

  یکی از مقتولین این جنایت وحشتناک که همه شهر و حتی شهرهای اطراف را داغدار کرد،جانباز جنگ تحمیلی بود و به خاطر رفتن روی مین قسمتی از پایش را از دست داده بود و هنوز پانسمان داشت و با عصا راه میرفت.این مرحوم به خاطر مزاحمت ها و تهدیدهای مکرر به بسیج گزارش داده بود و وقتی به همراه مامور جلوی مغازه ای مجاور آزمایشگاه ارس حاضر شده بود مورد حمله وحشیانه قرار گرفت. لعنت ابدی نثار این جنایت کاران باشد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. وجدان بیدار گفت:

  این شرور ، قاتل یک معلم پاک و فرهیخته و شریف است که ناجوانمردانه در روز جنایت و به هنگامیکه جهت اعلام نتیجه امتحانات شهریور ماه دانش آموزان ، عازم روستای آلیله بود و فقط یک کیف آموزگاری در دست داشت مورد حمله قرار گرفت و آسمانی شد.روحش شاد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. یک انسان گفت:

  انشااالله کسانی که مرتکب چنین جنایتی شدند و چندین خانواده بلکه یک شهر را داغدار کردند به سزای عملشان برسند تا مرحمی بر زخم خانواده های داغدار باشد . این جنایت هیچگاه از یاد مردم شریف گرمی فراموش نخواهد شد .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. ناشناس گفت:

  به امید اجرای سریع عدالت

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. ناشناس گفت:

  انشاالله با مجازات قاتل فراری پس از ۲۸ سال شاهد باشیم که هیچ خون ناحقی بر زمین نماند. در زمانیکه مردم گرمی و مغان در شوک قتل آتنا بودند دستگیری این شخص مرهمی بر دل مردمی است که شاهد جنایت هولناک صبح روز ۱۶ شهریور ۶۸ بودند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید