دشمنان ایران گرگ صفت و موریانه صفت هستند

آزادلو : امام جمعه گرمی مغان گفت: دشمنان جمهوری اسلامی ایران گرگ صفت و موریانه صفت هستند.

حجت الاسلام یدالله صفری در خطبه‌های این هفته نماز جمعه گرمی اظهار کرد: ایستادن در مقابل گرگ صفت، شجاعت و ایستادن در مقابل مورایانه صفت بصیرت لازم دارد و ایران هر دو نوع دشمن را دارد.

وی با بیان اینکه آمریکا در طول تاریخ بارها بدعهدی خود را نشان داده است، افزود: بار دیگر در مقابل چشم جهانیان آمریکا با نقض برجام بدعهدی خود به صلح جهانی را به نمایش گذاشت.

خطیب جمعه گرمی بیان کرد: دولتمردان باید در مقابل این بدعهدی آمریکایی ها به توافقات برجام با روش هایی که به نفع دولت و ملت آزادی خواه ایران که حامی مستضعفان جهان است، ایستاده و ذره ای عقب نشینی نکنند.

حجت الاسلام صفری ‏همچنین به نتیجه نامعلوم منطقه آزاد استان اردبیل اشاره کرد و گفت: کمترین منافع در نقشه منطقه آزاد عاید شهرستان گرمی است و با این وجود این شهرستان از لحاظ شاخص‌های مختلف به خصوص اشتغال زائی در شرایط مناسبی نیست.

وی با تقدیر از مسؤولان شهرستانی که به مطالبات مردمی مطرح شده در خطبه‌های قبلی نماز جمعه پاسخ دادند، تصریح کرد: مخاطب اصلی پاسخ به این مطالبات و مشکلات شهرستان گرمی مسؤولان استانی هستند و باید آن‌ها به این موضوعات پاسخ قانع کننده‌ای بدهند/فارس

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید