دولت در ارائه نقشه مناطق آزاد تجاری تعلل کرده است

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1395/05/13/139505131930535208283754.jpg

آزادلو : نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت در ارائه نقشه مناطق آزاد تجاری تعلل کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، صدیف بدری عصر امروز در دیدار با مسئولان استانی با اشاره به اعتراض به تعلل دولت در ارائه نقشه مناطق آزاد در اردبیل اظهار داشت: تعلل دولت در ارائه نقشه مناطق آزاد در ارتباط با بررسی لایحه مناطق آزاد استان‌های کشور این موضوع را با مشکل اساسی روبه‌رو کرده که نیاز است در این زمینه توجهات اساسی مبنای کار قرار داده شود.

وی با اشاره به این که اهمیت مناطق آزاد تجاری باید مورد توجه واقع شود، افزود: دفاع منطقی از مناطق آزاد تجاری توانست مجمع نمایندگان توانست این منطقه را با فوریت به مجلس ببرد که امیدواریم با اقدامات انجام یافته به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم و مشکلات پیش‌رو را در کم‌ترین زمان ممکن برطرف کنیم.

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: در ارتباط با بررسی تصویب لایحه منطقه آزاد تجاری در صحن علنی از سوی تعللاتی از سوی بخش دولتی روبه‌رو شدیم و در ضمیمه نقشه نیز تداخل هیئت وزیران را موضوع را با مشکل روبه‌رو کرده است.

بدری بیان کرد: امیدواریم با همکاری مسئولان و دستگاه‌های اجرایی مربوطه این مشکل هر چه سریع‌تر برطرف شود تا بتوانیم در ارتباط با حل مشکل اقدامات اساسی و لازم را مبنای کار قرار دهیم و در ارتباط با تحقق اهداف مورد نظر در راستای رسیدن به توسعه و پیشرفت کشور پیشگام باشیم.

وی اظهار کرد: برطرف کردن مطالبات و خواسته‌های مردم برای ما از اهمیت به سزایی برخوردار است و نیاز است در این زمینه همکاری و همدلی مبنای کار قرار داده شود تا بتوانیم با هدف خدمات‌رسانی مطلوب به مردم در استان حرکت کرده و مشکلات و خواسته‌های آنان را به گوش دولتمردان برسانیم.

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. علی گفت:

    تورو خدا برین بشینین سرجاتون ملتم با این لایحتون مسخره کردین یبار بگین نمیتونیم ازدستمون برنمیاد ملتم راحت شن

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید