دومین نشست هم اندیشی مغانی های مقیم مرکز

آزادلو : هم اندیشی جمعی ازمغانیهای مقیم تهران ،کرج و حومه  در روز جمعه ۱۵/۱۲/۹۳ در سالن اجتماعات گروه شرکت ها و فروشگاههای زنجیره ای پروما و به میزبانی  حاج احد سروی با حضور ۴۵ نفر از نخبگان ، صاحب نظران و بزرگان مغانی برگزار گردید.

حضور شخصیتهای روحانی،سیاسی،اجتماعی،اساتیدو نویسندگان دانشگاهی و حوزوی ،کار افرینان و تجار و صنعتگران از سلایقهای مختلف در این جلسه ، یک پدیده بسیار جالب بود و نشانگر بلوغ سیاسی ،همدلی و تعامل اجتماعی مغانی های مقیم تهران ،کرج و حومه بود.

پایگاه خبری تحلیلی مغان نیوز این حرکت مبارک را به فال نیک گرفته و از همه شخصیتهای مغانی که با همدلی ، مدارا و تحمل یکدیگر برای توسعه مغان هم اندیشی و چاره جویی می کنند ،قدردانی می نماید.

این نشست با تلاوت آیاتی چند از کلام ا… مجید و موعظه و ذکر مصیبت حاج آقا سجادی  به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)آغاز و با توضیحات میزبان و مجری و دبیر موقت خانه مغان وارد شور گردید.

سپس حاضران جلسه به مدت دوساعت در ارتباط با اهمیت و ضرورت،هدف و برنامه ها و ساختار این مجموعه نظرات خود را بیان کردند .

گفتنی ایست که خانه مغان  بعنوان یک مجموعه مردم نهاد غیر سیاسی ، غیر انتفاعی و غیر دولتی با مشارکت عده ای از بزرگان و نخبه گان مغانی (از سه شهر ستان گرمی بیله سوار و پارس اباد ) مقیم تهران ، کرج و حومه به منظور فعالیتهای فرهنگی ،اجتماعی و علمی در حال شکل گیری ایست.

مغان نیوز

نظر شما چیست؟

۲۸ نظر

 1. p.s گفت:

  با سلام خدمت دوستان عزیز به نظر من آقای دکتر اسماعیل ابراهمیی هم تو این جمع دعوت میشد خوب بود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. عاقل ROMANIA گفت:

  بنده با نظر عزیزانی که از روی منطق از دکتر شکری حمایت میکنند موافق میباشم .دکتر شکری یک شاخص والگو میباشند واز کجا به کجا رسیده با تلاش وپشتکار بوده است و هنوز هم با جسارت بر موفقیت خودش می افزاید تا بیشتر وبهتر در خدمت همشهریان باشند. مردم منطقه قدرشناس هستند وتا امروز تجربه کافی را دارن.دیگر شعار خالی ودروغ نزد مردم از طرف بعضی از اقایان که قبلا نماینده بودند روشن شده ودیگر فریب نمیخورند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. بازاری گفت:

  خدا کند حاج ولی اسماعیلی و حاج صمداله شکری و مهندس ناصر نصیری با وحدت و همدلی وب دور از اختلافات و سلایقشان از بین خود .این دوره انتخابات مجلس را با انتخاب حاج صمد بعنوان مهره جدید و ازموده شدهتصمیم بگیرند وبا اکثریت ارا نماینده قدر به بهرستان بفرستند.این اتحاد ونشستها ریشه بحران را از منطقه میسوزاند نه تفرقه و جنگ و جدل.انشاله که موفق وسربلند باشند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. تعصب گفت:

  اگر حاج صمد این دوره با قاطعیت بییایند ومردم را از تردید ازاد سازد در بین مردم منطقه از محبوبیت بالایی برخوردار است وپیروزی در انتخابات حتمی است واین اتفاق مهم با اتحاد مهندس نصیری میتواند برای گرمی مثمر ثمر واقع شود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. هوادار گفت:

  دکتر شکری لایق مجلس است ومردم یک صدا ندایش میدهند مردی که خودش را فدای منطقه کرده اما با نامردی .خیانت ناجوانمردی بعضیها به حقشان نرسیده واین دوره باقاطعیت تمام اعلام حضور کرده وامید را به جمع هوادارانش سوق داده .دکتر شکری دربین هواداران مخصوصا جوانان منطقه از محبوبیت بالایی برخوردار است.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. معلم گفت:

  این اتحاد وهم اندیشی چهره های سیاسی میتواند بر منطقه مثمر ثمر باشد حضور نمایندگان قبلی گرمی مهندس نصیری و حاج ولی اسماعیلی و حضور مدیرکل اسبق بازرسی کل راه اهن کشور وعضوهیات علمی دانشگاه دکتر صمداله شکری واقعا خوشحال کننده وامیدوارکننده است .افرین بر غیرتشان که باهم نشستی دارند ودرباره بحران منطقه همدردی میکنند با دعوا و دشمنی منطقه نابود میشود .انشاله این دوره از بین این عزیزان نوبه دکتر شکری است که راهی مجلس شوند چرا که مردم منطقه میل به انتخاب چهره جدید هستند ودر کنار این انتخاب بازهم باید این همندیشیهای کارساز باشد اختلافات را باید کنار گذاشت.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. رامین گفت:

  مردان با غیرت مغان دکتر صمداله شکری ومهندس ناصر نصیری

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. رضا گفت:

  یاشاسین مرد عمل وبا غیرت مغان حاج صمداله شکری

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. جوان گفت:

  باعرض سلا خدمت همشهریانم به استحضار میرسانم فقط با انتخاب یکی از چهره های شاخص وغول سیاست مهندس نصیری و دکتر صمداله شکری گرمی زنده خواهد شد تمام. این خط این نشان

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. انگوت جوانلاری گفت:

  باسلام. مامردم ولایت مدار انگوت با اتحاد حداکثری از ورود دکتر صمداله شکری فرزند برومند مغان قاطعانه حمایت خواهیم کرد. ارای رای در انگوت کاملا یکطرفه خواهد بود .نمایندگان قبلی دیگر حنایشان بین مردم رنگی ندارد. از مردی حمایت میکنیم که بی منت وبدون اینکه تکلیفش باشد برای احاد مختلف اهالی قدم خیر برداشته.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. واقع بین گفت:

  راه نجات منطقه از بحران اول خدا بعد پیروزی حاج صمداله شکری در انتخابات است.اگر گرمی دوباره نماینده ضعیف و بی تفاوت به مجلس بفرستد دیگر دهستان خواهد شد .از کسی حمایت کنیم که زجر دیده وبزرگ شده از بین خودمان است و شب روز به فکر ابادانی منطقه است .واین امر با قدرت دادن مردم به ایشان عملی میشود.حاج صمد در سمتهای بزرگی بوده وهست واین راهه چاره نیست نفر به نفر استخدام کرده اند و میخواهن استخدام بکنند اگر به حاجی قدرت نمایند۰ را بدهیم ایشان با اوردن کارخانه و سایر فعالیتهایشان همه جوانان منطقه را یکجا در خود منطقه بکار خواهند گرفت مطمئن باشید تلاش خواهند کرد خانواده هایی که از منطقه بدلیل فقروبیکاری رفته اند دوباره برگردند. برای ابادانی و نابودی منطقه فقط خودمان تصمیم میگیریم باور کنید هیچکس مقصر نیست تا حالا از روی احساسات وطایفه بازی تفکرات سنتی انتخاب کردیم نه از روی کارنامه عملکرد وشایستگی.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. یازهرا گفت:

  گرمی تا این لحظه فقط وعده های توخالی و بی تفاوتی را از نمایندگانش دیده ودیگر مردم فریب نمیخورند.کاندیداهایی که قبلا نماینده شدن دیگر لازم نیست خودشان را معرفی کنند مردم به اندازه کافی شناخت دارن.یکبارم شده این عزیزان با وحدت وهمدلی از دکتر صمداله شکری که ارتباط ونفوذشان در مرکز از جمله با فعالان بزرگ اقتصادی و دولتمردان ک میتواند با اوردن سرمایه گذار در منطقه نویدبخش باشد حمایت کنند. دکتر شکری انصافا به درد مردم منطقه خورده وومشکلات کاری وغیرکاری همشهریان را برطرف نموده ودلشان در منطقه است. یا زهرااااااااااا

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. کارشناس گفت:

  ازموده را ازمودن خطاست.خدمات ارزنده دکتر صمداله شکری مخصوصا استخدام اکثر جوانان منطقه در شبکه های ریلی راه اهن کشور و شرکتهای تامین اجتماعی ودانشگاهها از یاد خانواده هایی که دعاگوی ایشان هستند نخواهد رفت.لیاقت وجسارت دکتر شکری در بین این عزیزان بالاتره واگر مردم منطقه با وحدت از ایشان دعوت کنند بهره وابادانی منطقه را برای اولین بار خواهند دید وقطعا دوره دوم مردم با قاطعیت دوباره حمایت خواهند کرد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. م.پ FRANCE گفت:

  ازاول انقلاب تاالان نمایندگان ما دروغ ووعده رفاه به مردم دادندولی آخرش…..حداقل مردباشن دست ازسرگرمی بردارن اگرباشن…..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. گرملی گفت:

  یاشاسین دکترصمداله شکری.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. وحید ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  با این همه د… گرمی به هیچ جایی نمیرسه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. تهران گفت:

  اینا همش کار درویش مدیر عامل مترو تهران است که میخواهد پسرش را برای نمایندگی در شهرستان گرمی آماده کند .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. مهدي گرمي گفت:

  واقعا وبه حق نمایندگی مجلس برازنده مهندس نصیری هست و بس

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. گرمی گفت:

  بدبختم من گرمی که همه به نفع خود با نام من ساز می زند. کسی نیست مرا آباد کند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. مسلک گفت:

  داستان کدخدای دزد را شنیده اید. یکروز به ده دزد اومده بود مردم جمع شدند هریک چیزی می گفتند. یکی می گفت چکمه های دزد چقدر شبیه چکمه کدخداست. یکی می گفت شاید چکمه کدخدا رو هم دزدیده. از این میان یک دیوانه تو ده بود داد زد کدخدا خودش دزده.فردا از دیوانه دیگه خبری نشد. کدخدا گفت: دزد دیوانه را کشته. البته راست می گفت چون خودش بود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. وحيدي گفت:

  حاج ولی جزو موسسین خانه مغان است دومین مجاس بالا وپایین ندارد اقای محمد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. گرمیلی گفت:

  این نصیری چکار می کند در دولت اصلاحات بااصول گرایان رایزنی می کند. هم‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍یمانی با اسماعیلی به نفع منطقه نیست آقای نصیری ….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. محمد گفت:

  بنازم به رشید مرد صدر نشین مجلس ناصر نصیری
  فرزند خلف مغان

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. جدا - خانمحمد ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  همه این عزیزان به زحمت افتاده اند
  چون بازهم موسوی نماینده است

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. مهدي گرمي گفت:

  با اتحاد میشه به همه مشکلات غلبه کرد و منطقه را از بن بست اقتصادی نجات داد به امید روزهای خوش

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید