راه آهن اولویت نخست کاری من است /تسریع دربهره برداری طرح پایاب خداآفرین

آزادلو : استاندار دولت دوازدهم در استان اردبیل تاکید کرد که طرح متوقف مانده راه آهن اردبیل- میانه بعنوان اولویت نخست کاری دولت در این استان بوده و تلاش خواهد شد تا در سریعترین زمان ممکن به نتیجه برسد.

http://img8.irna.ir/1396/13960807/82712629/n82712629-71957598.jpg

اکبر بهنامجو که هیات دولت روز یکشنبه رای موافق به استانداری وی در اردبیل داد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا همچنین طرح پایاب سد خداآفرین را طرحی مهم و اشتغالزا ذکر کرد و افزود: بهره برداری از این طرح به ایجاد فرصت های شغلی در استان کمک می کند و تلاش خواهد شد که این طرح به سرعت اجرا وبه بهره براری برسد.
وی با بیان اینکه استان اردبیل هشتمین استان دارای مشکل بیکاری می باشد و این زیبنده منطقه نیست اظهار کرد: برنامه های جامعی در بخش های کشاورزی ، گردشگری و صنعت اجرایی خواهد شد تا از این وضعیت خارج گردیم.
بهنامجو تاکید کرد که برای توسعه کشاورزی باید برنامه ریزی های مناسبی صورت گیرد و در بخش گردشگری و استفاده از ظرفیت آب های معدنی استان نیز نیاز به توجه ویژه ای می باشد.
وی همچنین توجه به زیرساخت ها را مورد تاکید قرار داد و گفت: اصلاح جاده اردبیل – سرچم مورد پیگیری جدی بوده و برای توسعه راههای ارتباطی دیگر استان نیز توجه بیشتری خواهد شد.
استاندار اردبیل توجه خاص و عادلانه به شهرستان های مختلف را مورد اشاره قرار داد و افزود: همه شهروندان استان باید با همراهی و همیاری هم به توسعه استان کمک کنند.
هیات دولت در جلسه روز یکشنبه خود ‘اکبر بهنام جو’ را بعنوان استاندار دولت دوازدهم در اردبیل معرفی کرد.
اکبر بهنام جو متولد۱۳۴۶، فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران بوده و در دولت اصلاحات به مدت ۷ سال معاون عمرانی استانداری اردبیل بود.
وی از سال ١٣٨۵ به مدت ١٠ سال در شرکت های گردشگری عهده دار سمت های معاونت و مدیرعاملی بوده است.
مدیر پروژه صحن فاطمه زهرا(س)حرم حضرت علی (ع) در بخش طراحی و نظارت قرارگاه خاتم الانبیاء ، عضویت در هیا مدیره شرکتهای گردشگری ، اقتصادی و عمرانی دیگر سوابق مدیریتی وی در بخش خصوصی می باشد.
پیگیری مستمر پروژه های سد خداآفرین، سبلان، عمارت، گیوی، یامچی و پیگیری پروژه های تصفیه خانه فاضلاب شهرستانهای استان اردبیل ، شروع و اتمام بزرگراه اردبیل به تونل حیران و اردبیل به شهر نیر و شروع بزرگراه اردبیل به مشکین شهر از جمله کارنامه مدیریتی وی می باشد.

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. ناشناس گفت:

    و من الله التوفیق

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید