راه اندازی نخستین شعبه کانون زبان ایران در گرمی

http://ardabil.iribnews.ir/files/fa/news/1396/3/27/1094053_397.png

آزادلو : مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل از راه اندازی نخستین شعبه کانون زبان ایران در شهرستان گرمی در آینده ای نزدیک خبر داد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل از راه اندازی نخستین شعبه کانون زبان ایران در شهرستان گرمی در آینده ای نزدیک خبر داد.

هاجر جمادیه در نشست با فرماندار گرمی از جذب ۴ مدرس از طریق آزمون در این شعبه خبر داد و افزود: علاقه مندان به شرکت در این آزمون‌ ۲۰ روز فرصت دارند تا با مراجعه به بخش آزمون جذب مدرس در وب‌سایت کانون زبان ایران به نشانی www.ili.ir ثبت‌نام و برای آگاهی بیشتر از شرایط و چگونگی ثبت‌نام به کانون زبان ایران در اردبیل یا اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در اردبیل مراجعه کنند.

فرماندارگرمی هم در این نشست اظهار داشت: با توجه به اینکه در حال حاضر شاهد پیوستگی دنیا هستیم و تمامی دنیا در کمترین زمان از اطلاعات هم آگاه هستند نیاز است تا آموزش زبان خارجی جدی گرفته شود.

امامی گفت: کانون زبان و آموزش زبان خارجی اثرگذار و پیام‌رسان انتقال ارزش‌های انقلاب به خارج از کشور است.

ساختمان کانون زبان شهرستان گرمی با زیربنای نزدیک به ۲۰۰متر مربع از سوی فرمانداری به کانون اهدا شده و کانون نیز با اعتباری نزدیک به ۳۰ میلیون تومان آن را تجهیز و راه‌اندازی کرده است.

صدا و سیما

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. گرمیلی گفت:

    بسیار کار شایسته و خوبی هست و باعث آموزش زبان دوم برای نسل جدید و فرزندان گرمی میشود که بنظر بنده آموزش زبانهای بین المللی لازم و ضروریست و یک امتیاز بزرگ حساب میشود برای فرد

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید