رحیمی زاد،اولین انتخاب بلا واسطه دولت تدبیر وامید

آزادلو : اول تیر ماه امسال بود که پس از مطرح شدن افراد متعدد و شخصیت های مختلف استانی وشهرستانی برای تصدی بالاترین پست حاکمیتی دولت تدبیر وامید در شهرستان گرمی ، در گرما گرم ماه مبارک رمضان، فردی بعنوان فرماندار گرمی طی آئینی معرفی شد که  فرزندی برومند از این دیار است و به برخی محسنات مالک.
میر علی رحیمی زاد که دوران کودکی و نوجوانی خود را در دامنه کوه قبله داشی  و لاله زارها و دشت شقایق تولون سپری کرده است و از چشمه تولون بلاغی سیراب شده است  افتخار سیدی و ذریه ای از رسوال اکرم ص بر پیشانی دارد و شجره نامه ایشان به  حضرت امام  زین العباد امام سجاد ع ختم میشود.

http://uupload.ir/files/p4oz_4.jpg

وی اولین انتخاب بلاواسطه و به اصطلاح اصل دولت تدبیر و امید در منطقه است که درانتخاب و انتصاب ایشان از هیچ اهرم و فشاری بر دولت بکار گرفته نشده و به اصطلاح گزینه تحمیلی به دولت اعتدال نیست.
فرماندار جوان گرمی در همان روز معارفه خود جملاتی بسیار پر محتوا و نغزی که این روزها مورد بی مهری قرار گرفته بود و کمتر مورد استفاده قرار میگرفت همچون: “دو صد گفته چون نیم کردار نیست” و “به عمل کار برآید به سخن دانی نیست” به زبان جاری ساخت که در نوع خود نو و جدید بود وخبر از  سیاستها و خط مش های جدید می داد.

http://uupload.ir/files/sx9x_2.jpg

وی معتقد است بجای بزرگ نمائی خدمات و دید تبلیغاتی واهی ، باید با مردم صریح،شفاف و بی ریا بود چرا که گذشت زمان حقیقت را آنگونه که هست آشکار میسازد و ساختن بنای رشد سیاسی بر باورهای صادقانه افکار عمومی نقاشی بر روی آب است و بهره برداری از اعتماد مردم پله لرزان ترقی است.
نماینده عالی دولت تدبیر و امید در خطه مرزی مغان از برگزاری جلسات غیر ضرور ابا دارد و می گوید:نباید برای کارهای روزمره ادارات و عمل به تلکیف اداری مدام جلسه گذاشت و برای انجام  وظایف ذاتی ادارات  مصوبه تصویب،صورتجلسه ای تنظیم و هزینه های زائد برای ارسال آن خرج کرد.مهندس رحیمی زاد به جای سوژه سازی به ریشه سازی ها میپردازد و همواره از کمبودها ،عقب ماندگی و محرومیت های دیارآبا و اجدادی خود در رنج است.

http://uupload.ir/files/3vw3_3.jpg

در مدت ۶ ماه تصدی پست بالاترین مقام اجرایی شهرستان گرمی ، جلسات متعدد کاری و نتیجه بخش با سرمایه گذاران بومی و غیر بومی برای حرکت دوباره چرخه تولید و اشتغال طرح های به گل نشسته ، از بزرگترین شهرک گلخانه استان در روستای اژدرلوگرمی گرفته تا صنایع و واحدهای تولیدی راکد و شهرک دامپروری (علیرغم برخی مشکلات شخصی وبیماری مادرشان )را در سر لوحه پیگیری ها و تلاش شبانه روزی خود قرار داده است.
نهایی شدن اجرای طرح آبیاری پایاب سد گیلارلو پس از ۵ سال بلا تکلیفی ، تعیین تکلیف مجتمع گردشگری گیلارلو که در حال خلع ید ونهایی شدن واگذاری به سرمایه گذار جدید است ، بازگشت مجدد کارگران کارخانه لبنی شیرکوهی سبلان برزند به کار و تولید و اشتغال، کلنگ احداث نیروگاه برق گازی انگوت که در هفته دولت به زمین زده شد نیز من جمله است.

http://uupload.ir/files/8c58_1.jpg

شخصیت کاریزماتیک  و منحصر به فرد میر علی رحیمی زاد علاوه برحاکمیت آرامش و رخت بر بستن استرس ها و اضطراب های بی جا و نابهنگام ، فرمانبرداری عاطفی و فداکارانه مجموعه تحت امر خویش را سبب شده است.ارتباط عاطفی در کنار فرمانبری قانونی روسای ادارات فضای بسیار متفاوتی برای کار،تلاش و خدمت را فراهم ساخته است.
علیرغم اینکه برگزاری انتخابات ،این بزرگترین ماراتن سیاسی ،اولین تجربه کاری رحیمی زاد  در کسوت مسئول سیاسی ورئیس ستاد انتخابات شهرستان گرمی است اما تاکید وی بر امانتداری و صیانت از آرای مردم و برگزاری انتخابات پرشور با تاکید بر رعایت مقررات و احترام به قانون ، روز شمار انتخاباتی را با طمانینه، اعتماد، اطمینان و آرامش خاص  سیاسی ورق می زند.

یادداشتی از عیسی پاشاپور

نظر شما چیست؟

۱۰ نظر

 1. رحیمی گفت:

  ولی انصاف هم خوب چیزی است.ایشون بی حاشیه ترین فرماندار تاریخ شهرستان گرمی است .آرامشی که مهندس رحیمی زاد در فرمانداری و مجموعه ادارات بوجود آورده قابل تمجید است.کارمندان فرمانداری کم کم داشتند افسردگی میگرفتند خصوصا مظلوم محسن زارعی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. آذر گفت:

  کدوم پروژه در این شش ماه در شهرستان راه افتاده حضرت آقا اینهایی که شما گفتین فقط همش شعاره؟شما چرا دروغ میفرمایید؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. رها گفت:

  مهم این نیست فرماندار بی واسطه اومده یا با واسطه مهم کارایی است.
  امان از دست انسانهای…………؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. مردم ROMANIA گفت:

  ضمن احترام به دولت تدبیر و امید و شخص آقای روحانی که حقیقتا چهره محبوب ملت ایران است.به جهت اقدامات بسیار بزرگی که در طول این مدت برای کشور انجام داده اند بویژه در بحث رفع تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران که واقعا ستودنی است.انشااله خداوند در همه امور کمکش کنه.
  اما عزیز من از کاه کوه نسازید متاسفانه یکی از آفت های جامعه ما که خیلی ها گرفتار آن هستند دروغ؛ریا و تعریف و تمجید های الکی است چند صباح دیگر همین فرماندار هم مثل قبلی ها خواهد رفت باز شما ها هزاران حرف و حدیث پشت سرش خواهید گفت .همچنانکه برای قبلی ها می گویید اون موقع هم از اونها تعریف می کردید حتی بیشتر از این هم آب و تاب می دادید.مردم آگاه هستند و در این جامعه زندگی می کنند همه چیز را بهتر از شما می ببنند پس بیایید قضاوت را به آنها بسپاریم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. اخوی گفت:

  من باکارش ووظایفش کاری ندارم همین که بی حاشیه است خیلی عالیست

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. عدالت کاظمزاده گفت:

  از فرماندار محترم دولت دبیر جز این انتظار نمی رود اما در مورد منطقه گردشگری گیلارلو واقعا دل انسان به درد می آید چرا که مردم با چه شور و شوقی آمده بودند برای آغار و کلنگ زنی پرژوه ،اما نه تنها پرژوه به نتیجه نرسید بلکه فضای قبلی نیز خراب شد لذا بنده بعنوان یک شهروند دوستدار شاد بودن مردم از فرماندار محترم درخواست می نمایم در اجرای و اتمام این پروژه تمام سعی و تلاش خویش رانماید و نشان دهد که مرد عمل است نه مرد سخن .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. نه فرق الیی؟ گفت:

  خداوند برایش توفیق روز افزون عنایت فرماید انصافا شخصیت با سواد ودانشمندی ایست ودرعین حال مرد عمل ونقطه سنج وضد هاشیه ومدیر لایق است

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. همشهری گفت:

  هیچ میدونید دروغگو دشمن خداست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • بهرام گفت:

   انصافا تا اینجای کار آقای فرماندار بنا به وظیفه اش خوب عمل کردن. به نظر من شهرستان گرمی ، اولین فرماندار دلسوزی را در این مدت تجربه می کند که همیشه در همه کارهای شهری حضور دارد و کار می کند. فقط باید اعتبارات بیشتر داشته باشد تا کارهای عمرانی و اشتغال زایی در شهر را فراهم کند.

   Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید