رحیمی زاد: در برگزاری انتخابات سالم با احدالناسی شوخی نداریم

http://uupload.ir/files/5prx_img_3959.jpg

آزادلو : فرماندار گرمی گفت: آرای مأخوذه مردم حق الناس بوده و نباید بگذاریم کوچکترین تخلفی در روند انتخابات رخ دهد.

به گزارش آزادلو میرعلی رحیمی زاد در جلسه هاهنگی تبلیغات میدانی کاندیداها در انتخابات گفت: وظیفه اصلی ما عمل به مر قانون اساسی است و در این راه با احدالناسی شوخی نداریم.

وی با بیان اینکه هیچ یک از کاندیداهای فعلی مدرک دکترای خود را تحویل نداده اند، تصریح کرد: انتظار می رود کاندیداها در تبلیغات پوسترها و بنرها از استفاده القابی که کسب نکرده اند، خودداری کنند.

رئیس شورای اداری شهرستان گرمی بیان کرد: فرمانداری تاکنون تا اندازه مقدور تعاملات لازم برای تبلیغات های کاندیداها انجام داده و در مقابل وظیفه کاندیداها است که در ایام باقی مانده به آرامی انتخابات را پیش ببرند.

رحیمی زاد بر لزوم پرهیز از تخریب و افراط و تفریط در انتخابات تأکید کرد و افزود: کارگزاران صندوق های رأی همگی مورد اعتماد من بوده و وظیفه قانونی و اخلاقی خود را در برگزاری انتخابات سالم انجام خواهند داد.

شایان ذکر است تبلیغات میدانی انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ۲۹ بهمن تا ۵ بهمن آغاز خواهد شد.

نظر شما چیست؟

۱۰ نظر

 1. مهندس گفت:

  احسنت آقای فرماندار عزیز اینا دانشجوی دکتراهستن ازکجا معلوم بتونن دکتراشونو تموم کنن

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. ناشناس گفت:

  کدوم اصولگرا

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. بهمن ندایی گفت:

  انشاالله اینطوری که میفرماین هم باشه والله دوره قبل آقای فرماندار وقت جناب صحرایی در شبکه سبلان فرمودند که کل افراد واجدشرایط رای دادن شهرستان گرمی ۴۷هزار نفرمیباشد.ومعمولا تمام این افراد شرکت نمیکنند. وماانتظار داریم حدود ۴۲یا۴۳ هزار نفررای دهند.ولی در روز فردای انتخابات مجموع آراء حدود۵۲هزاررای شد!!!!یعنی اگرفرض کنیم تمام افراد رای داده باشند.باز ۵هزار رای بیشتر از کل افراد واجد شرایط هست. فرض کنیم که اینها از شهرهای دیگرآمده اند ورای داده اند.اما یک نکته که این افراد مهمان باچه وسیله ای آمده اند؟به عنوان مثال اگربااتوبوس آمده اند.فرض کنیم ظرفیت اتوبوس ۴۰نفرباشد ۱۲۵اتوبوس لازم است که این تعداد را به شهرانتقال دهند.اگرباسواری بیایند به فرض هرخودرو ظرفیتش ۵نفرباشد.۱۰۰۰خودرونیازاست تااین افراد را به شهربیاورند.حال من که درروز انتخابات این همه اتوبوس وخودرو ندیدم شاید کسی دیده باشه.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • رجب گفت:

   جناب آقای ندایی جنابعالی فقط شهر گرمی در نظر نگیرید زیرا در حدود ۳۰۰ روستا که برای هرکدام چند خودرو بیاید حساب کنید؟؟؟؟؟؟؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

 4. مرذم گرمی گفت:

  صول گرایان ولی اسماعیلی را حتما نماینده میکنند تمام…………

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. همشهری ROMANIA گفت:

  حیف که یار ودلدارت نتونست بیاد

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید