زمینه دلسردی سرمایه‌گذاران ایجاد نشود

آزادلو : استاندار اردبیل گفت: دستگاه‌های دولتی نباید زمینه دلسردی سرمایه گذاران را ایجاد کنند.

اکبر بهنام جو بعداز ظهر امروز در جلسه راهبردی اقتصاد مقاومتی شهرستان گرمی مغان اظهار کرد: ما در حال برنامه ریزی برای تدوین راهکارهای ویژه توسعه شهرستان‌های استان هستیم و قطعا برای قابلیت‌های موجود در گرمی نیز برنامه‌هایی داریم.

وی با بیان اینکه اجرای سریع پروژه‌های راهسازی مطالبه اهالی منطقه است، تصریح کرد: در صورت اینکه پیمانکار راه گرمی به موران تا یک ماه آینده نسبت به تکمیل این راه اقدام نکند، راه و شهرسازی نسبت به خلع ید و واگذاری این پروژه به پیمانکار دیگر اقدام کند.

استاندار اردبیل با بیان اینکه نباید کاری کنیم سرمایه گذار دلسرد شود، اضافه کرد: پروژه احداث گاوداری و صنایع وابسته که بدون تسهیلات در شهرستان گرمی مغان در مرحله احداث قرار دارد، باید با تسهیل امور توسط دستگاه‌ها هرچه سریع‌تر کلنگ زنی شود.

وی حل مشکل احداث تصفیه خانه آب روستایی و مطالعه فاضلاب شهرک ولیعصر (عج) را ضروری دانست و گفت: دستگاه‌های مرتبط به صورت عملیاتی مشکل فاضلاب این شهرک را که به یک معضل بهداشتی تبدیل شده است را مرتفع سازند.

بهنام جو گفت: اختصاص زمین برای ایجاد اردوگاه آموزشی در این شهرستان با هماهنگی راه و شهرسازی و فرمانداری و تکمیل مجتمع رفاهی فرهنگیان تا دهه فجر در دستور کار آموزش و پرورش باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، استاندار اردبیل در سفر خود به شهرستان گرمی مغان از پروژه‌های پایاب گیلارلو، چهار بانده کردن ورودی شهر، مجتمع فرهنگی هنری و شیرآلات قهرمان بازدید کرده و از نزدیک در جریان مشکلات این پروژه‌ها قرار گرفت.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید