زنگ انقلاب در گرمی به صدا درآمد

آزادلو :با حضور مسئولان محلی زنگ انقلاب در هنرستان الزهرا س گرمی مغان به صدا درآمد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، امام جمعه گرمی مغان در این مراسم گفت: انقلاب در ایران ملت را از دیکتاتوری، خفگان، وابستگی به غرب و مهمتر از آن فاصله از دین نجات داده و مسیر صحیح زندگی را نشان داد.

حجت الاسلام و المسلمین یدالله صفری اظهار کرد: برای حفظ این عزت و عظمت در طول سال های انقلاب بزرگان زیادی جان فشانی کردند و به این سادگی به دست نیامده است.

وی با بیان اینکه حفظ این انقلاب نیازمند تلاش است، افزود: دشمنان این انقلاب از تمام ظرفیت های موجود برای کوچکترین ضربه به این ملت تلاش می کنند و رمز موفقیت در مقابل استکبار ماندن زیر پرچم ولایت است.

امام جمعه گرمی مغان بیان کرد: هم اکنون به صورت شبانه روزی صدها شبکه مجازی و ماهواره ای با زبان فارسی برای تخریب ریشه های انقلاب و ترسیم چهره ای زیبا از کشورهای استکبار جهانی تلاش می کنند که خود این موضوع همت جمعی ملت ایران برای مقابله با این اقدامات را می طلبد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، مدیر آموزش و پرورش گرمی مغان نیز در این مراسم گفت: مدیران و آموزگاران باید برای معرفی اهداف صحیح انقلاب و هزینه هایی که برای حفظ آن شهیدان تقدیم کرده اند، به نسل جدید تلاش کنند.

عادل آقایی تصریح کرد: درایت حضرت امام ره و مقام معظم رهبری در کنار هوشیاری و بصیرت مردم ایران عامل اصلی پیروزی ملت ایران در طول چهار دهه انقلاب بوده است.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید