زنگ سپاس معلم در مدارس گرمی نواخته شد +تصاویر

آزادلو : همزمان با سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری،‌ زنگ سپاس معلم با حضور مسئولین شهرستان گرمی، دردبیرستان زینب (س) طنین انداز شد.

این مراسم که با حضور نمایند مردم شهرستان گرمی در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه، معاون فرماندار، مدیر آموزش و پرورش، فرمانده سپاه ناحیه گرمی، فرمانده نیروی انتظامی منطقه و جمعی از مسئولین شهری برگزار شد، زنگ «سپاس معلم» بصورت نمادین در دبیرستان زینب(س) طنین انداز شد.

بخشعلی کامرانی، مدیر آموزش وپرورش شهرستان گرمی در ابتدای این مراسم ضمن خیرمقدم گویی به مدعوین و تبریک هفته معلم به فرهنگیان عزیزوتبریک هفته عقیدتی سیاسی سپاه به سبز پوشان حریم ولایت، طی سخنان کوتاهی از لطف و عنایات و توجه نماینده شهرستان و مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل درهماهنگی و مقدمات دیدار با رئیس سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور دراخذ مجوز ایجاد مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان شهرستان در راستای خدمات دهی به فرهنگیان منطقه تقدیر و تشکر کردند.

حجت الاسلام والمسلمین صفری امام جمعه شهرستان گرمی در ویژه برنامه زنگ سپاس معلم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و هفته معلم به متولیان علم و دانش با بیان اینکه معلمی شغل انبیاء است و در جامعه اسلامی ایران از جایگاه ویژه ای برخوردار است، اظهار کرد: معلمان بعنوان سرداران اصلی نبرد فرهنگی است.

سید حمایت میرزاده نماینده شهرستان و سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی درآئین نواخته شدن زنگ “سپاس معلم” در دبیرستان زینب (س) ضمن قدردانی از زحمات معلمین گرامی در جمع صمیمی همکاران فرهنگی و دانش آموزان عزیز اظهار کرد: زنگ سپاس معلم روز مبارکی است که همه ساله بعنوان روز قدردانی دانش آموزان از معلمان در مدارس کشور برگزار می گردد و این نشانگرشکوه وعظمت و بزرگی این روز می باشد.

وی با بیان اینکه جایگاه معلمی جایگاه رفیعی است و اگر امروز نظام جمهوری اسلامی به اوج قله افتخارایستاده است، مدیون زحمات معلمان عزیز فرهنگی می باشد، افزود:  دفاع از حقوق فرهنگیان ذات اساسی یک نماینده است، و بنده به عنوان یک فرهنگی از حق و حقوق معلمان عزیز در مجلس شورای اسلامی و کمیسیون آموزش دفاع خواهم کرد.

در ادامه برنامه ویژه برنامه تجلیل از معلمان فرهنگی و دانش آموزان منتخب مسابقات علمی- فرهنگی و آموزشی، اجرای سرود همگانی در وصف معلم، برپائی نمایشگاه آثار هنری دانش آموزان ونمایش غذاهای سنتی و بومی و محلی از دیگر برنامه های زنگ سپاس معلم در دبیرستان زینب (س) گرمی بود.

لازم به ذکر است که درحاشیه برگزاری  زنگ سپاس معلم ،مسئولین شهری باحضور در هنرستان الزهراء گرمی از نمایشگاه معرفی مشاغل نیز بازدید بعمل آوردند.

نظر شما چیست؟

۲ نظر

  1. معلم GERMANY گفت:

    لطفااسم پارس آبادونیاریدحالم به هم خوردبجز تبعبض وناعدالتی چیزی درآموزش وپرورشش ندیدم کافیه قره داغلی تبارباشی صاحب هرپستی باچونه زنی میشی وتسهیلات ووام ضروری دوباره سه باره شایدم چهار باره می تونی بگیری حتی اگر لغزش اخلاقی داشته باشی یا خل وچل تشریف داشته باشی

    Thumb up 0 Thumb down 0

  2. فرهنگی از پارس آباد مغان GERMANY گفت:

    سپاس ازمعلم هم دیگه رنگشوباخته وتغییر وتحول سیاسی ورابطه بازی دزانتخاب معلم نمونه واعطای یک تقدیرنامه نقش های اصلی را بازی می کنندانتخاب معلم نمونه درمدارس درپشت درهای بسته وبدون اطلاع معلمان صورت می گیرد وتقدیرنانه به افرادی داده می شود که ازسواد ومعلومات کافی برخوردار نیستند بلکه چاپلوسی وسفارش ومنتسب بودن به یک قوم درصدور تقدیرنامه ازجانب کارشناسان ناکار،آمدوعقده ای عوامل اصلی به شمار میایید !!!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید