ساختمان آتش‌نشانی شهرداری گرمی افتتاح شد

آزادلو : ظهر امروز با حضور مسؤولان ساختمان آتش‌نشانی شهرداری گرمی همزمان با پنجمین روز از دهه فجر مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

فرماندار شهرستان گرمی در این مراسم اظهار کرد: برای تکمیل این ساختمان نزدیک به ۲ میلیارد ریال هزینه شده و با تجهیز آن این اعتبار به ۶ میلیارد ریال افزایش خواهد یافت.

ابراهیم امامی با بیان اینکه توجه به زیرساخت‌های ایمنی یکی ملزومات توسعه هر منطقه ای است، افزود: شهر گرمی در طول سال‌های گذشته از نبود لانه آتش رنج می‌برد که با افتتاح این ساختمان قطعا سطح خدمات ایمنی در این شهر ارتقاء خواهد یافت.

وی همچنین از افتتاح گاز ۳ روستا در پنجمین روز از دهه فجر خبر داد و افزود: برای تامین گاز این ۳ روستا با ۲۸ خانوار بیش از ۱۵۰ کیلومتر خط لوله گازرسانی انجام شده است.

فرماندار شهرستان گرمی اضافه کرد: در طول ۴ سال گذشته با توجه دولت به توسعه روستاها گازرسانی به ۱۷۶ روستای گرمی انجام شده و بزودی همه روستاهای بالای ۲۰ خانوار شهرستان از نعمت گاز برخوردار خواهند بود که در طول ۳۵ سال گذشته این حجم عملیات انجام نشده است.

امامی گفت: برای سد عمارت در طول یک سال گذشته بالغ بر ۱۵۰ میلیارد تومان هزینه صرف شده است  و با پیگیری‌های استاندار محترم برای پایاب سد عمارت انگوت به مساحت ۳ هزار و ۷۰۰ هکتار با اعتبار ۱۲۰ میلیارد تومان در مرحله اجرا می باشد.

وی با بیان اینکه برای توسعه راههای شهرستان بیش از ۲۵ میلیارد تومان هزینه می‌شود، تصریح کرد: چهار خطه کردن ورودی گرمی به طول ۵ کیلومتر، روکش آسفالت جاده لنگان به طول ۱۵ کیلومتر، زیر سازی و آسفالت راههای مراکز بخش موران و انگوت به طول ۱۳ کیلومتر، جاده گردشگری داش‌دیبی به اوماسلان به طول ده کیلومتر و آسفالت راههای روستایی از جمله اقدامات در این حوزه است.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید