سال ۹۶ سال خوبی برای شهرستان گرمی بود

آزادلو : فرماندار گرمی مغان گفت: سال ۹۶ سال خوش‌یمنی برای گرمی مغان بود و مسیر طی شده معادل چندین سال گذشته بوده است.

ابراهیم امامی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: سال ۹۶ پروژه‌های خوبی در سطح شهرستان گرمی مغان آغاز شد و تعدادی نیز به بهره‌برداری رسید که نقش مهمی در روند توسعه منطقه دارد.

وی با بیان اینکه از همراهی و همدلی رسانه‌های منطقه تقدیر و تشکر می‌کنم، افزود: یکی از ارکان اصلی توسعه شهرستان، نقش اساسی رسانه‌ها بوده و توفیق حاصله در این شهرستان با انعکاس مشکلات، انتقادات و خدمات انجام یافته در کنار راهکارهای ارائه شده از سوی رسانه‌ها به‌دست آمده است.

فرماندار گرمی مغان بیان کرد: برخی بر نیمه خالی لیوان زوم کردند اما خوشبختانه رسانه‌های واقعی انتقادات و پیشنهادات را در کنار خدمات به خوبی انعکاس دادند که به همین دلیل دستگاه‌ها باید از ظرفیت رسانه‌ها استفاده کنند و ما از روز اول بر این موضوع تأکید داشته‌ایم.
وی با اشاره به اینکه هرکس در جایگاه خود باید برای توسعه گرمی تلاش کند و رسانه‌ها نیز نقش بسیار سنگینی در این میان دارند، اضافه کرد: در این شهرستان در تمام بخش‌ها بخصوص در حوزه صنعت، تسهیل امور سرمایه‌گذاری، راهسازی، کشاورزی و گردشگری تحول و جهش بزرگی انجام شده است.

امامی تأکید کرد: اکنون مردم به آینده شهرستان امیدوار هستند و در برخی نقاط مهاجرت معکوس را شاهد هستیم، زیرا  همه به این باور رسیده‌ایم که گرمی به قطب تولید شیرآلات در کشور تبدیل شده است.

وی با ابراز امیدواری از معرفی گرمی مغان به عنوان قطب صنعتی استان تصریح کرد: با کمک رسانه‌ها گفتمان توسعه در شهرستان، هم در میان مردم و هم میان مسئولان جا خواهد افتاد و رسانه‌ها نیز  باید در این مسیر حرکت کنند.
رئیس شورای اشتغال و برنامه‌ریزی گرمی مغان با بیان اینکه مردم باید از حرکت‌های رو به جلو استقبال کنند تا قوت قلبی برای مسئولان باشد، افزود: در سال ۹۶ از محل اعتبارات ملی برای گرمی اعتبار خوبی جذب شد و اکنون نیز ۴۵۰ میلیارد تومان از همان محل به شهرستان تزریق شده است.
امامی گفت: نگاه مثبت مسئولان استانی به گرمی که مورد تأکید ما نیز بوده است، یکی از راه‌های نجات منطقه خواهد بود و قطعا با حرکت‌های رو به جلو سال ۹۷ سال کار و تلاش برای گرمی مغان خواهد بود.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید