ساماندهی آب‌های سطحی کل روستاهای بخش مرکزی تا پایان سال ۹۷

آزادلو : بخشدار مرکزی گرمی مغان از تکمیل طرح ساماندهی آب‌های سطحی در کل روستاهای بخش مرکزی این شهرستان تا پایان سال ۹۷ خبر داد.

حسن ندائی صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: طرح ساماندهی آب‌های سطحی از محل اعتبارات دهیاری‌ها در تمام روستاهای بخش مرکزی گرمی مغان اجرا شده و در نتیجه آن مشکل اساسی مردم در زمینه هدایت آب‌های سطحی روستاها مرتفع می‌شود.

وی با بیان اینکه نیازمندی‌ها و مشکلات تمام روستاهای بخش از ابتدای آغاز فعالیت دولت دوازدهم جمع‌آوری شده است، افزود: از سال ۹۲ تاکنون بخش عظیمی از مشکلات روستاها رفع و امکانات و زیرساخت‌های زیادی تأمین شده است.

بخشدار مرکزی گرمی مغان بیان کرد: ۲۵ روستای بخش مرکزی از نعمت آب شرب بهره‌مند بوده و به شبکه شهری متصل هستند و در مابقی روستاها نیز بسیاری به نحوی تأمین یا در برنامه اجرایی قرار گرفته است.

وی گازرسانی و آب‌رسانی را بزرگ‌ترین خدمت دولت یازدهم به روستاهای محروم دانست و اضافه کرد: با وجود کاهش منابع آبی با توجه دولت مشکلات عدیده روستاها در حوزه آب‌رسانی و همچنین با اجرای طرح عظیم گازرسانی زیرساخت‌های اساسی روستاها تأمین شده است.

ندائی : در دهه فجر سال‌جاری پروژه‌های این بخش با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد ریال که از سوی دهیاری‌ها در حوزه آسفالت‌ریزی، شن‌ریزی و تسطیح معابر و جاده‌های بین مزارع انجام شده است، افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید