ساماندهی دست فروشان شهر گرمی نیازمند اعتبار هنگفت نیست

http://uupload.ir/files/av91_photo_2017-10-10_11-16-32.jpg

آزادلو : دبیر شورای ترافیک شهرستان گرمی مغان گفت: ساماندهی دست فروشان و وانت‌های میوه فروشی شهر گرمی نیازمند اعتبار هنگفتی نبوده و با مدیریت صحیح قابل حل است.

بهنام اقبالی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: طی ۷ جلسه شورای ترافیک برگزار شده از اسفندماه سال گذشته تا بحال، شهرداری گرمی از مصوباتی که در حوزه وظایف خود بوده، کوتاهی کرده است.

وی با بیان اینکه شهرداری در عمل به مصوبات شورای ترافیک کوتاهی می‌کند، تصریح کرد: ساماندهی مصوبات شورای ترافیک در شهر گرمی به اعتبارات آنچنانی نیاز نداشته و با مدیریت صحیح قابل اجراء است.

دبیر شورای ترافیک گرمی مغان بیان کرد: برای ساماندهی دست فروشان و وانت‌های میوه فروشی با انتخاب یک محل مناسب و فرهنگ سازی صحیح با استفاده از ظرفیت رسانه‌ها می‌توان مردم را به محل تعیین شده کشانده و وضعیت خیابان‌ها را بهبود بخشید.

اقبالی همچنین در رابطه با مشکلات تاکسی‌های سواری روستایی و شهری گفت: در صورتجلسات شورای ترافیک سه بار به صورت متوالی قید شد که شهرداری به عنوان متولی در ستاد حمل و نقل شورا با تشکیل جلسه در شورا نسبت به تجمیع و تعیین ایستگاه‌های شهری و روستایی اقدام کند که انجام نشده است.

وی تصریح کرد: وضعیت ترافیکی شهر گرمی می‌طلبد هرچه سریعتر شهرداری نسبت به رفع سد معبر، انتخاب محل دست فروشان و ساماندهی سواری‌های روستایی و بین شهری اقدام کند.

نظر شما چیست؟

۲ نظر

  1. دوست گفت:

    درود برمهندس تلاشگر و دلسوز خودمون، از خواندن مطالب و برگزاری جلسات شهرستانی مربوط به عمران و آبادانی خوشحال می شویم. امید که همواره موفق باشید.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  2. ناشناس گفت:

    انشاءالله گوش شنوایی باشه و مدیران تصمیم گیری جدی در این موضوع انجام بدن

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید