سایه سنگین غفلت بر سر جام رمضان گرمی

آزادلو : جام رمضان گرمی که مهمترین جام ورزشی در طول سال در این شهرستان به حساب می آید، همواره با حواشی خاصی همراه بوده است. یکی از موضوعات مهمی که در سال های اخیر مورد توجه بوده است کوتاهی در برگزاری به موقع این مسابقات است.

به گزارش آزادلو امسال نیز همچون چند سال اخیر روند کمرنگ شدن این دوره مسابقات دیده می شود و در صورت عدم برنامه ریزی سریع و به موقع، امکان برگزار نشدن آن وجود دارد. این در حالی است که روز به روز به تعداد جوانان حاضر در کافه های سنتی افزوده می شود و ورزش در سایه غفلت مسئولان به حالت بایکوت درآمده است.

با کوتاهی متولیان ذی ربط (هیأت فوتبال و اداره ورزش و جوانان) امسال عملا تنها جام مؤثر شهرستان گرمی در آستانه انحلال قرار گرفته است. جام رمضانی که در سال های نه چندان با حضور هزاران تماشاگر برگزار می شد، امسال علاوه بر شروع با تأخیر، با تعداد کم تیم و در خلاء تماشاگران برگزار می شود.

خاطر نشان می سازده ستاره های فوتبالی گرمی که نام و آوازه آن ها روزی در سطح استان و منطقه می پیچید، به دلیل غفلتی که به این حوزه می شود اکنون در سایر شهرستان ها مشغول درخشش هستند. موضوعی که اگر به موقع مدیریت نشود آینده ای نه چندان خوش برای ورزش این شهرستان رقم خواهد زد.

http://uupload.ir/files/cdoz_photo_2017-06-01_01-01-02.jpg

نظر شما چیست؟

۲ نظر

  1. عباسپور گفت:

    با سلام, از مدیران ازادلو به نوبه خود تشکر مینمایم که خیلی بجاوبموقع مشکلات فوتبال را بازشناسی نموده اید, ده روز ازماه رمضان گذشته اما هنوز جام رمضان گرمی اغاز نشده است که احتمالااز روز دوشنبه باشرکت تنها ده تیم شروع خواهدگردید,خیلی دورنیست مسابقات فوتبال مابین محلات گرمی وچندروستای اطراف با استادیوم مملوازتماشاگر ودر زمین خاکی باشرکت حدودا بیست تیم باعنوان لیگ گرمی برگزارمیشدهیجانات وحواشی خاص فوتبالیهمچنین کیفیت فنی بازیها بمراتب بالاتراز مسابقات فعلی لیگ استانی بودانگیزه شوق وذوق بازیکنان به حدی بودکه از اغازین ساعات بازیها تا اتمام مسابقات در تمامی محافل محلان همچنین میان خانواده های محترم حرف از فوتبال و زمین خاکی شنیده میشد اما درحال حاضر تنها مسابقات فوتبال گرمی که جام رمضان میباشد به سوی فراموشی و قهقهرایی سوق داده شده است چندسطر بالا را صرفا جهت یاداوری چگونگی کیفیت وکمیت مسابقات در گرمی را درگذشته فوتبال گرمی بود اما چکنیم که مشکلات فعلی فوتبال گرمی رفع گشته شاهد پویایی و شادابی دوباره فوتبال گرمی باشیم, عدم ثبات مدیریتی هیات فوتبال به نحوی که در چهار سال اخیر حدودا یکسال در مقاطع مختلف بدون رییس بوده و سه رییس انتصابی ()

    Thumb up 0 Thumb down 0

  2. tk گفت:

    مثلاً کدوم فوتبالیست گرمی؟!!! تابوده سایه محرومیت مانع از ظهور استعدادهای گرمی شده الان ورزش تقریباً تبدیل به کالای لوکس شده.تو فضای حاکم بر جامعه تنها بحث استعداد مطرح نیست …

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید