سخنی چند با نماینده مردم اردبیل در زمینه سد عمارت!

Image result for ‫سد عمارت‬‎

آزادلو : کریمی نماینده اردبیل: سد عمارت گرمی مناسب‌ترین منبع برای تامین آب شرب شهر اردبیل به حساب می‌آید و با انتقال آب از سد عمارت، آب روستاهای مسیر انتقال و مناطقی از ارشق نیز تامین می‌شود.

🔹پیرامون این گفته، در ابتدا جا دارد از احساس مسئولیت آقای کریمی برای تامین آب شرب پایدار حوزه انتخابیه خود تقدیر و تشکر شود و از این نگاه خود جای تحسین دارد.

🔹شایسته بود برای اظهار نظر نماینده اردبیل مبنی بر تامین آب شرب اردبیل از سد عمارت مغان، نماینده مردم گرمی در جایگاه دفاع از حقوق مردم منطقه پاسخی شایسته می دادند، اما در سایه سکوتی که پیش آمده بعنوان عضوی از جامعه رسانه ای مغان سخنی چند پیرامون این موضوع منتشر می کنم.

🔹جناب آقای کریمی؛ همانطور که مستحضرید در طول سالیان استقلال استان اردبیل، شهرستان گرمی مغان به توسعه مطلوب دست نیافته و توزیع نامتوازن اعتبارات و برنامه ریزی های ناصحیح زمینه مهاجرت خیل جمعیت این شهرستان به مرکز استان و سایر شهرها را فراهم کرده است.

🔹اگر از موضوع مهم مخاطرات خالی شدن مرزها و خالی از سکنه شدن روستاها بعنوان خط مقدم تولید بگذریم، وضعیت رو به عقب گرمی مغان بی شک ناشی از همین بی تدبیری مسئولان استان نشین است.

🔹حال که هست و نیست این شهرستان به سدهای درحال اجرای آن بسته و تنها امید مردم به بزرگترین پروژه طول تاریخ گرمی است، می خواهید با انتقال آب آن جفایی بزرگ در حق مردم محروم و مظلوم گرمی مغان بکنید ؟؟

🔹پیشنهاد می شود شما یک چرخی در کل شهرستان ها داشته باشید و ببینید هریک از آن ها راهی برای رونق اقتصادی خود دارند، حال آنکه رکود و کمبود نقدینگی در گرمی غوغا می کند و معاش مردم در خطر است.

🔹تکمیل این سد که پایابش نیز تماما در اختیار این شهرستان نیست، به آینده گرمی گره خورده و اگر با برخی بی تدبیری این سرمایه از دست مردم منطقه خارج شود، قطعا گرمی را در آینده ای نه چندان دور یک منطقه متروکه خواهید دید.

🔹بی شک مردم منطقه در مقابل این زیاده خواهی سکوت نخواهند کرد و اگر این خواسته نانوشته، تبدیل به مصوبه شود قطعا با پاسخ شایسته مردم ولایت مدار، مرزدار و قهرمان پرور مغان روبرو خواهد بود.

خادم رسانه ای مردم
علی قاسمیان کردلر

نظر شما چیست؟

۳ نظر

 1. گرمیچی گفت:

  جالب است بدانید پایاب سد عمارت در دوره ولی اسماعیلی ۳۸۰۰۰ در دوره علایی ۲۴۰۰۰ در دوران رحیمی زاد ۱۴۰۰۰ و در دوره امامی ۱۲۰۰۰ و به قوای دیگر ۷۰۰۰ اعلام شدو حال پایاب سد عمارت کلا به اردبیل میرود

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. علی گفت:

  آنوقت نماینده گرمی جناب میرزاده هنوز درخواب است ویا در حال راه اندازی خط تولید اگیردنک در گرمی بابا این میرزاده را بیدار کنید تورا خدا

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. گرملی گفت:

  احسنت به زبان گویای حرف مردم گرمی آقای قاسمیان عزیز
  اردبیل هیچ وقت به نفع گرمی قدم بزرگی بر نداشته و همه داشته های بزرگ ما از زمان هم استانی بودنمان با تبریز میباشد حالا بجای جبران سالیان گذشته میخواهند داشته هایمان را از ما بگیرن مثله وسایل پزشکی و تاسیساتی و غیره که طی سالیان گذشته از زایشگاه گرمی و بیمارستان ولایت گرمی و جاهای دیگر بردن برای
  مرکز استان

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید