سرهنگ نوری: روز قدس بشارت دهنده سقوط اسرائیل جنایتکار است

http://uupload.ir/files/hctr_3.jpg

آزادلو : فرمانده سپاه ناحیه گرمی گفت: روز قدس بشارت دهنده سقوط رژیم فاسد اسرائیل است و حمایت های استکبار جهانی نخواهد توانست این رژیم اشغالگر را سرپا نگهدارد.

سرهنگ نوری با بیان اینکه روز قدس بشارت دهنده سقوط رژیم فاسد اسرائیل است و حمایت های استکبار جهانی نخواهد توانست این رژیم اشغالگر را سرپا نگهدارد، گفت: امام راحل آخرین جمعه ماه مبارک رمضان  را روز قدس، روز ایستادگی مسلمانان رنجدیده در برابر صهیونیسم عنوان کرد تا مسلمانان جهان با راهپیمایی روز جهانی قدس،عظمت جهان اسلام و خشم و نفرت حود را از ظالمان و مستکبران به رخ بکشند.

وی اظهار کرد: استکبار جهانی با ترس از تحقق وعده الهی مبنی بر حاکمیت مسلمانان بر روی زمین، اقدام به ایجاد رژیم جعلی اسرائیل در قلب جهان اسلام کرد و تا زمانیکه این غده چرکین به مدد استکبار جهانی در منطقه وجود دارد جهان اسلام روی آرامش نخواهد دید.

فرمانده سپاه ناحیه گرمی با بیان اینکه روز جهانی قدس روز یکپارچگی و وحدت کشورهای اسلامی و مردم مسلمان جهان است، افزود:  انشاا… مردم با حضور پرشور در روز جهانی قدس آرمان‌های امام(ره) دنبال و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری خواهد کرد.

وی با بیان اینکه ابعاد زیادی را باید در روز قدس مدنظر گرفت، عنوان کرد: بعد رسانه در داخل کشور هم یکی از ابعاد مهم روز قدس است رسانه‌ها باید در این راستا اطلاع رسانی کنند و رسالت خود را در معرفی روز قدس انجام دهند.

سرهنگ نوری گفت: امیدواریم مردم روزه دار گرمی همزمان با سراسر کشور با شرکت در راهپیمایی روز قدس به ندای رهبر فرزانه انقلاب لبیک گفته، نفرت ابدی خود را از اسرائیل غاصب فریاد بزنند.

سیفار

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید