سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل معرفی شد

آزادلو : مراسم تکریم مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل و معارفه سرپرست این اداره کل روز سه شنبه ۱۶ آبان ماه با حضور مهدی ایزدی معاون تعاون و امور اجتماعی و حسن مصلحی مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد بنیاد برگزار شد.

سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل معرفی شد

مهدی ایزدی در نشست تکریم علی منصور لکورج مدیرکل بنیاد استان اردبیل و معارفه یاسر شاهی به عنوان سرپرست اداره کل بنیاد استان اردبیل گفت: استان اردبیل با تقدیم ۳ هزار و ۴۰۰ شهید والامقام و چندین شهید مدافع حرم نقش عمده‌ای در حفظ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ایفا کرده و این افتخار بزرگی برای مردم این استان محسوب می‌شود.
ایزدی با اشاره به ایثارگری‌های جوانان در طول پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت: اگر ایثارگری و شهادت جوانان این مرز و بوم نبود انقلاب اسلامی پیروز نمی‌شد و ملت ایران اکنون در سیطره استکبار و اجانب بود و امروز هم استکبار با ایجاد و پرورش گروه‌های خونخوار به اسم اسلام به جان ملت‌های مسلمان افتاده ولی جوانان آزاده با تأسی از فرهنگ عاشورایی مقابل آنها ایستادگی و ثابت کردند فرهنگ ایثار و شهادت ریشه دوانده و باعث مقاومت در برابر ظلم و استکبار شده است.
ایزدی با اشاره به اینکه فعالیت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران ترویجی است، یادآور شد: امام (ره) بنیاد شهید را افضل می‌داند چرا که شهید از همه افراد افضل است. اکثر شهدا از لحاظ سنی زیر ۲۵ سال هستند و این نشان می‌دهد آنها در بهترین سنین جوانی، شهادت را به دنیا ترجیح دادند.
در این مراسم علی منصور لکورج مدیرکل سابق بنیاد استان اردبیل گفت: مجموعه بنیاد استان اردبیل به تبعیت و رهنمودهای سازنده رییس بنیاد مبنی بر خدمت صادقانه به خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر به وظیفه خود در فضای آرامش و همدلی عمل کرده است.
وی با بیان اینکه با همکاری و همدلی کارکنان، بنیاد استان اردبیل در دو سال متوالی به رتبه‌های برتر دست یافت، افزود: این رتبه‌ها در سایه تفکر سیستمی و همکاری کارکنان و تلاش در جهت خدمت به جامعه هدف و جلب رضایت آن عزیزان به دست آمده است.
یاسر شاهی سرپرست جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل و از جانبازان دفاع مقدس نیز در این مراسم گفت: بنیاد استان اردبیل با تمام وجود و با همکاری کارکنان و با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و فرصت‌ها برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و افزایش رضایتمندی ایثارگران تلاش خواهد کرد.

نظر شما چیست؟

۴ نظر

 1. عظیم احمدی ROMANIA گفت:

  انتصاب شایسته جناب آقای شاهی را به این سمت که از یادگاران دفاع مقدس می باشد صمیمانه تبریک عرض نموده توفیق و سربلندی از درگاه احدیت برایشان آرزومندم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. جعفری ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  بنام خدا برادربزرگوار جناب آقای شاهی
  انتصاب به جا و شایسته جنابعالی به عنوان سرپرست بنیاد شهید وامورایثارگران استان اردبیل،که بیانگر تعهد ،کارآمدی ،لیاقت و شایستگی‌ های بر جسته آن برادر گرامی در صحنه‌های خدمت صادقانه به نظام و میهن اسلامی است تبریک عرض نموده ، موفقیت و سربلندی شما را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. الرحمن شاهی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  انتصاب جانباز برای چنین پستی نشانه بسیار خوبی خواهد بود چرا که چنین شخصی(جانباز گرانقدر حاج یاسر شاهی) الام و مشکلات جانبازان و خانواده هایشان را با پوست و خون خویش لمس کرده است.
  باشد که خداوند توفیقاتشان را بیش از پیش نماید.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. همرنگ سیدبیگلو ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  انتصاب شایسته برادر و دوست و رئیس بسیار عزیرم جناب آقای یاسر شاهی به سمت مدیر کل محترم بنیاد شهید وامورایثارگران را صمیمانه به ایشان و جامعه ایثارگران و خانواده معظم شهداء استان اردبیل تبریک و تهنیت عرض می نمایم . امیدوارم حضور ایشان در جایگاه بسیار حساس در راستای توجه اساسی به بهترین یادگاران نظام اسلامی از صمیم قلب تبریک میگویم

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید