سلامت و بهداشت نباید با مسائل سیاسی آمیخته شود

آزادلو : رئیس دانشکده پرستاری و مدیر شبکه بهداشت و درمان گرمی مغان گفت: بهداشت و سلامت تنها حوزه ای است که به هیچ وجه نباید با مسائل سیاسی درگیر شود.

اباذر جعفرپور امروز در گفتگو با خبرنگار فارس اردبیل گفت: ما در تغییر پست افراد به هیچ‌وجه وابستگی‌های سیاسی و جناحی را در نظر نمی گیریم.

وی با بیان اینکه انتقاد اگر از بابت خدمت رسانی باشد بسیار پسندیده است، افزود: توسعه در هر بخشی به خصوص در حوزه بهداشت و درمان با همدلی و همراهی امکان پذیر است و باید در کنار انتقادات، از خدمات انجام شده تقدیر شود تا دلگرمی در میان کادر بهداشتی و درمانی ایجاد شود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان گرمی مغان بیان کرد: تغییر سیاسی در حوزه معاونت بهداشت و بیمارستان به جهت رفع مشکلات بیمارستان صورت گرفت  که خوشبختانه ثمربخش بوده و اقدامات خوبی انجام شده است.

وی از برنامه ریزی برای افزایش ماندگاری پزشکان متخصص خبر داد و افزود: در کنار تلاش برای جذب پزشکان متخصص با ایجاد مشوق‌های مناطق محروم، در تلاش برای ایجاد شرایط مناسب برای اسکان و زندگی این عزیزان هستیم.

جعفرپور در رابطه با پروژه‌های در دست اجرای این نهاد گفت: سال گذشته ۹ پروژه بهداشتی و درمانی تعریف شده بود که با تلاش صورت گرفته یک پروژه در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد و سایر پروژه‌ها نیز در مراحل پایانی قرار دارد.

وی اضافه کرد: در بخش درمانی اقدامات خوبی انجام شده است از جمله اینکه دستگاه رادیولوژی دیجیتال نصب و فعال شد و دستگاه سی تی اسکن نیز برای افزایش رفاه حال اهالی امروز در بیمارستان ولایت گرمی نصب شد.

http://uupload.ir/files/utnz_photo_2017-08-09_13-08-45.jpg

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید