شروع آسفالت ریزی به معابر داخل روستاهای گرمی

آزادلو : رئیس بنیاد مسکن گرمی مغان گفت: عملیات آسفالت ریزی به معابر داخل روستاهای شهرستان گرمی آغاز شده است.

محمدعلی رحیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: با برنامه ریزی و مدیریت زمان از ابتدای فصل کاری تاکنون زیرسازی و بهسازی ۳۱ روستای شهرستان انجام یافته است.

وی اضافه کرد: با اتمام عملیات زیرسازی و بهسازی معابر این روستاها، اکنون وارد عملیات آسفالت ریزی شدیم و تاکنون ۵ هزار و ۲۰۰ متر معابر اصلی روستای مغان آسفالت ریزی شده است.

رئیس بنیاد مسکن گرمی مغان با بیان اینکه به ترتیب اولویت روستاهای بعدی طبق برنامه ریزی آسفالت ریزی خواهند شد، افزود: در کنار آسفالت ریزی عملیات سنگ فرش و اجرای جوب و جدول نیز در حال انجام است.

رحیمی تصریح کرد: امیدوارین با انجام فعالیت های گسترده عمران روستایی، ماندگاری روستائیان را بالا ببریم و با اجرای طرح های با رویکرد گردشگری روستاها، در حوزه جذب توریسم نیز حرکت قابل توجهی کرده باشیم.

وی از افتتاح طرح هادی روستای آزادلو به عنوان یکی از روستاهای گردشگری در هفته دولت سالجاری خبر داد و گفت: میزان اعتبار هزینه شده طرح ۱ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات استانی است.

رئیس بنیاد مسکن گرمی مغان افزود: جزئیات اجرایی این طرح شامل ۲ هزار مترمربع اجرای سنگ فرش، ۴۰۰ مترمکعب عملیات سنگی و ۲۰۰ مترمربع عملیات ترویبی پازل و سنگ است که با حفظ بافت روستایی و رویکرد گردشگری در این روستای مرزی اجرا شده است.

http://uupload.ir/files/023c_photo_2017-08-31_16-43-26.jpg

http://uupload.ir/files/krj_photo_2017-08-30_22-23-03.jpg

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید