شفاف سازی شهردار گرمی در رابطه با اقدامات انجام گرفته

شهرداری

آزادلو : شهردار گرمی با تشریح فعالیت های صورت گرفته ، اقدامات خود را برای مردم گرمی شفاف سازی کرد.

رسول حسن زاده با اشاره به کمبود شدید اعتبارات شهرداری و عدم تخصیص بودجه ویژه برای عمران شهری گفت : با وجود شرایط نامناسب مالی شهرداری ، برای رفع نواقصات شهری با جدیت گام های استوار خود را برداشته ایم.

وی اقدامات انجام گرفته طی چند ماه اخیر را به شرح زیر عنوان کرد :

آسفالت ریزی و لکه گیری معابر عمومی سطح شهر به مساحت ۱۲۳۱ مترمربع – جدول گذاری و تعمیر جداول به طول ۱۵۰ متر – شن ریزی به محلات مختلف شهری – زیرسازی و بهسازی برخی از محلات اولویت دار شهر – خرید ۸۰ تن قیر برای تولید آسفالت – تعبیه چند پل فلزی برای ارتباط کوچه به خیابان – صدور پروانه ساختمانی ۸۸ مورد به متراژ ۱۵۴۱۶ متر مربع – صدور پایان کار ساختمانی نزدیک به ۵۰ مورد – ارجاع پرونده های برای ماده صد و ماده پنج جمعا نزدیک به ۹۰ مورد – وصول چک های برگشتی حدود ۵۳ مورد – صدور کارت شهری و نقل و انتقال تاکسی های شهری ۵۰ مورد – پرداخت حقوق معوقه شهرداری – ساماندهی ماشین های مسافربری برون شهری – رفع نواقصات جایگاه سی ان اجی شهرداری – تعمیر و بازسازی بخش عمده خودروهای سنگین و سبک شهرداری برای ارایه خدمات بهتر – رسیدگی به وضعیت کارخانه آسفالت جهت تولید استاندارد – ایجاد راه انحرافی به جایگاه سی ان جی شهرداری – اقدام برای ترمیم سرویس های بهداشتی شهر – پرداخت حقوق به موقع کارکنان شهرداری و دیرکرد با توجه به پرداخت نشدن چندین ماهه کارکنان و چندین مورد دیگر

نظر شما چیست؟

۳۸ نظر

 1. دانشجوی قبلی گفت:

  از مدیر سایت خواسته بودم سوابق تحصیلی شهردار را اطلاع رسانی کند چرا با وجود لایکهای زیاد این کار را انجام ندادید.در ضمن سوابق حمایت غیر حرفه ای این سایت در آرشیو سایت موجود است.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. دانشجو گفت:

  عضو محترم شورا چه اشکالی دارد جلوی تربیت بدنی که چندین سال بود که بصورت متروکه وغیر قابل استفاده مانده بود یا بلوارشهیدنوری :جنابعالی حداقل هفته ای یه بار هم شده به شهرداری سری بزن ویه خدا قوت بگو نه انتقاد الکی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. همشهری گفت:

  جناب اقای عضو شورای محترم تا به حال کجا دنبال بودجه رفتی …یا به مشکلات شهرداری قدم برداشتی…همه اش درمرخصی یادرکلاس درس بس بزار این بنده خدا کارشو انجام بدهد متشکرم آقای شورا……..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. عضو شورا گفت:

  جناب شهروند
  سلام
  کدام لحن آقا ، باید بدانید آقای حسن زاده با هفت رای سرپرست شهرداری گرمی شد و در انتخاب شهردار سه نفر از دوستان به مهندس فرج طهماسبی فوق لیسانس سازه اهل موجره گرمی با سوابق درخشان در جزیره زیبای قشم رای دادند.الان هم همه اعضااز اقدامات صحیح و قانونی شهردار حمایت می کنند و شهردار پس از انتخاب متعلق به همه شهر و همه اعضای شورای اسلامی است.اما این دلیل نمی شود مسولیت اقدامات نسجیده را ما بر عهده بگیریم.به هر حال آماده ایم حضوری و دوستانه صحبت کنیم تا حقایق آشکار شود.شورا تا زمانیکه شهردار قانونمند باشد از ایشان حمایت خواهد کرداما وظیفه قانونی و تفویضی مردم به ما ایجاب میکند با مردم روراست باشیم و اشکالات را بپذیریم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • احمد گفت:

   همشهریان عزیز ودلسوزان به شهر
   ما همه برای آبادانی شهر دغدغه داریم ولی هرگونه عجله در پروژه های عمرانی وتظاهر به فعالیت در آینده موجبات سرخوردگی مارا فراهم خواهد کرد پس قضاوت های سطحی و رد شدن از کنه قضایایی که در شورا ویا عملکرد شهرداری می گذرد صحیح نیست به نظر می رسد دخالت های سیاسی و اختلاف افکنی ها در میان اعضای شوراو تشدید آن از سوی رسانه های نوشتاری باعث ایجاد شکاف و عدم توسعه متوازن شهر خواهد شد بنده پیشنهاد دارم اعضای محترم شورای اسلامی شهر و شهردار با حضور در مساجد ومحافل عمومی به سوالاتی که در ذهن شهروندان درباره عملکرد شش ماهه دارند پاسخ داده و مردم را درجریان امور قرار دهند.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • عضو شورای شهر گفت:

    سلام احمد جان
    ضمن تشکراز احساس وظیفه و نظر منطقی وحکیمانه شما بنده از پیشنهاد حضرتعالی استقبال می کنم و از هیات های امنای مساجد،هیات های مذهبی ،تشکلهای دانشجویی و حوزوی ،پایگاههای مقاومت بسیج ،اصناف و … استدعا دارم در این راستا برنامه ریزی نمایند. متاسفانه برخی به اختلاف افکنی دامن می زنند که این عین خیانت است . اعضای شورا خوب یا بد و با هر سلیقه ای چکیده مردم هستند و شکست این مجموعه قطعا شکست و سرشکستگی شهروندان را مانند دوره سوم شورا به دنبال خواهد داشت.پس « نگداریم که آن واقعه تکرار شود …» .

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • همشهری گفت:

   مردم همه میدانند ک اداره شهرداری گرمی بدهی زیادی دارد با این شرایط میشنویم ک حسن زاده تابحال حداقل حقوق کارمند و کارگرهای خود را سر موقع پرداخت میکنه..ولی شهردار قبلی سه ماه یه یک بار میداد بعضی موقع.. همه کارمندها ازش راضی هستند..اگ بودجه باشه جدول سهله فک کنم کل چهره شهرو رو عوض کنه
   حسن زاده هم بیش از یک ده هست ک تو اداره هست بهتر از هر کسی به مشکلات اگاه هست

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • عضو شورای شهر گفت:

    همشهری عزیز
    با سلام
    نمی دانم علت لحن تند و موضع گیری سخت شما چیست. اما اگر برنامه های اعلام شده اعضای شورا در انتخابات و جلسات شورا اجرایی گردد، قطعا مشکلات شهرداری قابل حل است . به همین علت مشتاق جلسات هم اندیشی و پرسش و پاسخ هستیم .

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • همشهری ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

    شورا جان
    من دلم برا شهرمون میسوزه ک در چند سال اخیر هیچ پیشرفتی نکرده و الان همه دس به یکی شدن میخوان بسازن
    الان برا همه روشنه ک یکی دو نفر از شوراها مخالف شهردار هستن …هدف من از موضع گیری اینک ک دیگ شهردار انتخاب شده..اگ بخواین مخالف کنین این ۴ سالم میگذره وضع از اینم بدتر میشه.. مخالفت رو کنار بذارین و دس به دس هم دهید
    کار خوبی نیس تو جمع و سایتها بهم تکه پرونی کنید

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • احمد گفت:

    همشهری محترم
    برای آبادانی شهر کیفیت کار مهمه همراه با کمیت وضمنا شهرداری که مدیر و مدبر و کار بلد تو حوزه کاریش باشه بنده نیز با شناختی که از آقای حسن زاده دارم میدونم فردی خوب وکار بلد تو حوزه دفتر فنی بوده وروابط خوبی با مردم داشتند ولی برای پست شهرداری باید چنان قوی باشد که بتوانند در تمام حوزه های فرهنگی و عمرانی و جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی و… فعالیت مثبت و مثمر ثمر داشته باشند ولی آنچه تو این مدت شش ماه ما ازشون دیدیم نشانگر این نیازهای ضروری جامعه نیست ولی برای موفقیتش به عنوان یک شهروند دعا می کنیم امیدواریم همه با نیت خیر به نقد سازنده بپردازند و از تخریب افراد در هر پست و مقام بپرهیزند.

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • همشهری گفت:

    احمد جان حرف شما درست ولی تابحال من ندیدیم و نشنیدم حسن زاده کسی رو تخریب کنه چون به شخصیتش نمیخوره
    اگه شما دیدی بگو ما هم بدونیم

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • مطلع از همه چی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   آقای عضو شورای عزیز
   طبق منابع موثق دوبار رأی گیری بین آقای حسن زاده و طهماسبی صورت گرفت. بار اول سه عضو شورا آقای … و … و … به طهماسبی رأی دادند. یک نفر ممتنع و سه نفر مابقی به آقای حسن زاده رأی دادند.
   اما دور بعد رأی گیری چهار رأی موافق حسن زاده که بازهم همان زأی ممتنع شورا ، ممتنع باقی ماند.
   این یعنی اینکه یکی از اعضاء در هردو رأی گیری رأی ممتنع داده اند. حسن زاده چهار رأی و طهماسبی دو رأی داشت
   یک سؤال : آیا عضوی که دوبار رأی ممتنع داد شما نبودید؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

 5. کیوان ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  امروز معنی جدول گذاری را در مقابل بازارچه مرزی دیدم مجموعه شهرداری حتما از سایر شهرداران نیز دعوت کنند تا آنها هم این تکنولوژی را یاد بگیرند، بهتر است شهردار وشورای شهر دسته جمعی استعفا دهند تا مرهمی بر دل این مردم مظلوم باشد،خدا برای همه مردم گرمی صبر دهد با این مسئولین که فقط به فکر حفظ صندلی ریاست هستند

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • عضوشورا گفت:

   برادر عزیزم آقا کیوان
   متاسفانه بدون اطلاع شورای شهر و کار کارشناسی این اقدام عجیب و غیرفنی صورت گرفته است. مقابل cng هم همین طور .فعلا به خاطر شهرمان و مطالبات به حق مردم شریف گرمی تلاش می کنیم آقایان را به عوض تظاهر به کار وخبرسازی غیر واقعی مانند پیاده روی روبروی تربیت بدنی وهمین سیمانکاری جدول،به کار واقعی وجهادی ترغیب کنیم .در غیر این صورت به عهدی که با مردم بسته ایم عمل خواهیم کرد.شما هم دعا کنید شرمنده گرامیان گرمی نشویم.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • شهروند گفت:

    اقای عضو شورا
    حتما به خواسته نامعقولت نرسیدی……. به فکر فضای سبزی …

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • همشهری گفت:

    اقای عضو شورااین شهردار کلا صب تا شب تو شهره و بفکره شهره چرا میخواین اینم فراری بدین مگه ما گناه کردیم ک اهله گرمی شدیم از لحن حرف زدنت معلومه مخالف شهرداری ..تا کی اخه هر دوره همین اش و همین کاسه

    Thumb up 0 Thumb down 0

 6. گرمیلی گفت:

  سلام،هر شورایی از ان هفت نفر بعدا رای اوردن رسول حسن زاده ایشان رو قبول نکند در واقع گرمی قانون رو قبول نداره و با پشت سر شهردار حرف زدن به شهردار و گرمی خیانت میکنه.رسول سناتور شهرداری هست.مدرسه پشت سرش چیزی نگو شورای محترم برا خودت زشته.وقتی چهار شورا به حسن زاده رای دادن بقیه سه نفر هم شهردار رو قبول نکنند گرمی ضربه میینه!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. شهروند گفت:

  تقدیر وتشکراز اقای شهردار به خاطرتعمیر وبازسازی سرویس های بهداشتی عمومی شهر

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. شورای شهر گفت:

  نظرات جالب وخواندنی بود؛ولی به نظر میرسد که اطرافیان آقای شهردار خیلی دلشوره دارند لازم میدانم که بگویم صبر وبرد باری پیشه کنید و زیاد دلواپس نشوید مطمئن باشید حسن زاده تا قیامت شهردار گرمی خواهد بود واین شهر را استان خواهد کرد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. مدرس دانشگاه گفت:

  سلام،شوراهایی که شهردار رو خراب میکنند! مردم دور بعد به اوناها رای نخواهند داد.اقا جان شما اقلیت شورا باید باید باید به اکثریت احترام قاعل شین و قبول کنید رسول حسن زاده شهردار شماست اقایان!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   برادر مدرس دانشگاه
   لطفا در صورت آمادگی برای مناظره در دانشگاه تان برنامه بگذارید. اینجانب با افتخار شرکت خواهم کرد.اما توصیه می کنم به اختلاف افکنی در داخل شورا دامن نزنیدو آگاهانه و مستند اعلام نظر بفرمایید.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 10. رضا گفت:

  باید حمایت شود اونای ک انتقاد میکنن باید انتقاد بجا بکنن نه الکی به چیزی ک ربطی نداره گیر بدن

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. همشهری گفت:

  سلام وظیفه ی همه ی مردم گرمی کمک و حمایت کامل از شهردار گرمی رسول حسن زاده هست بخاطر گرمی همه بیایید حمایتس کنیم رسول رو این عاقلانه هست.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. محمد - مغان گفت:

  واقعا دلم بحال جناب حسن زاده میسوزه، بخاطر اینکه بنده خدا باید با این بودجه چندر غاز شهرداری، جواب کم کاری های سالهای گذشته رو هم بپردازه و از امتحان!!! سربلند بیرون بیاد!
  ماها بجای اینکه از یه مسول که میخواد کاری واسه گرمی بکنه حمایت کنیم، فقط ایراد های آنچنانی میگیریم و تازه انتظار پیشرفت هم داریم. همین میشه که شهردارها یکی پس از دیگری از این سمت فرار میکنن. به اندازه یه سر سوزن حمایت کردن، منفعتش به خودمون و شهرمون برمیگرده.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • بازاری گفت:

   یه عده هستن (بضی از شوراها)چون ک خودشان به اهداف خود نرسیدن و مخالف حسن زاده هستن قصد تخریب حسن زاده رو دارن ک با نامهای مستعار میان سایتها نظرهای میزارن ک میخوان حسن زاده رو دلسرد کنن و انتقادهای بی مورد میکنن
   ولی مردم گرمی همه رو میشناسن و فهیم هستن

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • عضو شورا گفت:

    بازاری عزیز
    با سلام
    لطفا باتشکیل جلسه و گردهمایی کسبه بازار ، امنا و ریش سفیدان و دعوت از کل اعضای شورا و پرسش و پاسخ در مقام کشف حقیقت برآیید.قطعا اینجانب وچند تن از دوستان شرکت خواهیم کردوبسیاری از حقایق روشن خواهد شد.
    با تقدیم احترام_ عضو شورای اسلامی دوره چهارم شهر گرمی

    Thumb up 0 Thumb down 0

 13. بچه محله گفت:

  سلام،رسول حسن زاده جزو بهترین جوان های گرمی هست رسول پاک هست نیروی کاری هست خوش اخلاق هست دوست داشتنی هست باتجربه هست بلاخره رسول شهردار کامل هست از هر لحاظ

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. همشهری گفت:

  شهر گرمی هیچ وقت درست نمیشه به شهر تبدیل نمشه با این مردمی ک داریم هیچ مسئولی نمیزارن رو کارشو بکنه قالیباف هم بیاد جز انتقاد چیزی بلد نیستیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. مهدي گفت:

  همه راست بود شما چشمهایتان بسته است.حمایت کنید نه تخریب.معلوم است شما چه کسانی هستید.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. مقداد گفت:

  آقا شهردار حالا که…شهردار شده ای درسخن گفتن دفت بیشتر انجام بده وسوتی نده!اینجا سالن امتحان دانشگاه نیست که سئوال امتحانی رابجای جواب بنویسی وبهت نمره قبولی بدهندوکسی نداند دراین جایگاه به ورقه امتحانی شما مردم به خاک نشسته گرمی که سالیان سال است ازوعده های دروغین نماینده هاومسئولین دست نشانده آنها …باشد خسته شده اند نمره قبولی راخواهند داد امیداست سرافرازازاین امتحان بیرون بیایی.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • کارمند گفت:

   باز این شهردار شفاف سازی میکند یه کارایی میکند و ما کارمندها ازش راضی هستیم خدا حفظش کنه… سوال و دانشگاه امتحان فک نکنم ربطی به عمران شهری داشته باشه باز سوتی نده

   Thumb up 0 Thumb down 0

 17. گرمیلی گفت:

  مگه گرمی هم اقداماتی شده! …..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. کیوان گفت:

  چند مورد اولی متاسفانه دروغ محض بود انچه عیان است چه حاجت به بیان است

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید