شفاف سازی مهندس ناصر نصیری در رابطه با انتخابات پیش رو

http://www.savalankhabar.ir/wp-content/uploads/2015/02/fajr-03_970_340.png

آزادلو : مهندس نصیری در رابطه با انتخابات گذشته و موشکافی زوایای انتخابات پیش رو متنی را منتشر کرده است که از نظر شما می گذرد:

بسمه تعالی
ان الله لایغیر ما بقوم حتی یغیّروا بانفسهم
در آستانه انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شوای اسلامی هستیم که هر دو برای کشورمان و حتی مسلمانان و مظلومان جهان از اهمیت زیادی برخوردار است. اما با مقایسه فعالیتهای کاندیداهای خبرگان و مجلس شورای اسلامی یک تفاوت برجسته به چشم می خورد و آن میزان پای بندی به اخلاق در رقابتهاست.
پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) می فرمایند: « انی بعقت لاتمتم مکارم الاخلاق »
مجتهدینی که برای خبرگان کاندیدا هستند نه تنها به تخریب رقیب نمی پردازند، حتی برای تبلیغ خود خجالت دارند و احترام و رقابت بین رقبای خبرگان این جمله امام راحل (ره) به خاطر می آورد که : اگر ۲۴ هزار پیامبر جمع شوند بینشان اختلافی ایجاد نمی شود.
اما وقتی به رقابتهای کاندیداهای مجلس شورای اسلامی نظر می افکنیم انگار جنگ هابیل و قابیل در گرفته و کمتر حوزه انتخابیه ای پیدا می شود که کاندیدا ها و طرفدارانشان علیه همدیگر حرف و حرکتی نداشته باشند و این نشان می دهد هر چه کاندیداها دینی تر و اخلاقی تر اختلاف و دعوا کمتر و هر چه کاندیدا ها خود خواه تر جنگ و دعوا بیشتر . مسلماً هر چه بد اخلاقی ها زیاد باشد عرصه رقابت و انتخابات فتنه آلودتر و انتخاب صحیح برای مردم دشوارتر خواهد بود. لذا لازم است مجریان و ناظران انتخابات و خود مردم با کاندیداهای بد اخلاق برخورد جدی و قاطع انجام دهند و کاندیداها را به سیر اخلاقی و قانونی هدایت کنند و از تکرار تجربه تلخ فتنه ۸۸ که ناشی از بد اخلاقی و قانون گریزی سه تن از کاندیداهای ریاست جمهوری بود جلوگیری بعمل آید.
چرا کاندیداها به رقیب تهمت می زنند و ناروا نسبت می دهند؟ چرا افراد از پذیرش شکست طفره می روند و قانون را زیر پا می گذارند؟ و چرا … روشن است علت اصلی خود خواهی و نگاه ابزاری به مردم و سوء استفاده از رأی آنان در جهت منافع شخصی است . افراد منفعت طلب قویترین ابزارشان دروغ است. لذا ریشه همه فتنه گریها و مفاسد را باید در دروغگوئیها جستجو کرد. اما مایه تأسف است که در کشور ما دروغ جرم محسوب نمی شود. پخش شایعات جعلی و دروغین از جمله بد اخلاقیهای انتخاباتی است که از چند ماه پیش در حوزه شهرستان گرمی صورت می پذیرد. بنده نیز از هجمه های بد اخلاقان بی نصیب نیستم و بحثهای بی اساس در خصوص صلاحیت اینجانب از مصادیق این شایعات است که لازم می بینم جهت تنویر افکار عمومی توضیحاتی داشته باشم.
۱ – در بین ۱۸ نفر کاندیدا فقط دو نفر ایثار گر وجود دارد اول خانم رستمی فرزند گرانقدر شهید معزز و دوم اینجانب که افتخار جانبازی و ۱۸ ماه حضور داوطلبانه در دفاع مقدس دارم و اگر در زمان جنگ احساس وظیفه کرده و به فتوی ولی فقیه امام راحل (ره) در جبهه های دفاع مقدس حضور یافتم امروز نیز بعنوان بسیجی مخلص برای تبعیت از فرمان و فتوای ولی فقیه حضرت آیت اله العظمی خامنه ای آمادگی کامل داریم و مطیع امر ولی امر هستیم .
۲ – از دوران کودکی در راهپیمائیهای انقلاب شرکت کرده و پس از شروع جنگ با اعتقاد و باوری پاک و مقدس وارد بسیج شده و صادقانه و فداکارانه برای صیانت از ارزشهای نظام جمهوری اسلامی تلاش کرده ام . هر چند ممکن است در مواردی اشتباهاتی مرتکب شده ایم اما حمایت از نظام از آرمانهایی است که زمانی جانمان را برایش در طبق اخلاص گذاشتیم و امروز گذشتن از پست و مقام یا مال و ثروت در این راه برایمان کار آسانی است.
بطوریکه قبل از ثبت نام طی نامه ای خطاب به حضرت آیت اله جنتی اعلام نموده ام چنانچه مراجع قانونی یا اشخاص ذیصلاح از جمله خود ایشان حضور بنده در رقابت را به مصلحت ندانند ، ثبت نام نمی کنم و در  این راستا با آیت اله عاملی نماینده محترم ولی فقیه در استان و حجت اسلام صفری امام جمعه محترم گرمی و برخی مسئولان ذیصلاح صادقانه صحبت کرده و سپس وارد عرصه رقایت شده ام و هنوز هم آمادگی کامل برای اطاعت از رهنمودهای بزرگواران دارم.
۳ – در دوران نمایندگی منتقد تند دولت احمدی نژاد بودم اما همیشه به انسانهای پاک و سالم از هر جریان فکری در دولت و خارج از دولت به دیده احترام نگریسته ام و در انتخابات دوره قبل عوامل جریان انحرافی در دولت با توسل به دروغ و تهمت و انتساب اتهامات کذب باعث اصلی رد صلاحیت اینجانب بودند بطوریکه در یکی از گزارش های دروغ اعلام کرده بودند برادران بنده با انداختن شال سبز به گردن در ورزشگاه ولیعصر (عج) گرمی آشوب ایجاد کرده اند در حالیکه بنده بارها فتنه گران ۸۸ را محکوم نموده بودم و در سخنرانیهای ۹ دی سال ۹۰ در یکی از جلسات و ۹ دی امسال در جمع دوستان و در دفتر خودم بر محکوم بودن عمل فتنه گران تأکید داشته ام. هر چند رد صلاحیت برایم غیر قابل باور و سخت بود اما نه تنها قهر نکردم بلکه با حمایت از یکی از رقبا که روحانی و مورد حمایت جریان اصولگراهم بود (آقای میر قسمت موسوی اصل) و دعوت مردم به مشارکت بیشتر وفاداری خویش به نظام جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشتم همچنانکه پس از شکست در انتخابات ۸۶ طی بیانیه به رقیب پیروز آقای ولی اسماعیلی تبریک گفته و مردم را به آرامش و همدلی دعوت نمودم.
۴ – اینجانب وامدار و بدهکار هیچ گروه و جریانی نیستم و اگر آبرویی کسب نموده ام آنرا مدیون نظام جمهوری اسلامی و مردم شریف شهرستان مغان (گرمی) هستم و با کمال افتخار تمام وجود و آبرویم در خدمت آن دو خواهد بود.
معتقدم افراط و تفریط هر دو خطا ست. از افراط فتنه متولد می شود و از تفریط انحراف . تندروی نفاق و جنایت را بدنبال دارد و بی تفاوتی اختلاس و فساد را.
تهدیدات سخت و نرم متنوعی متوجه نظام عزیزمان می باشد و دشمنان ما در صددند از هر فرصتی برای از بین بردن یا تضعیف نظام جمهوری اسلامی و ایجاد نا امنی و تجزیه کشورمان بهره ببرند. یک روز بحث شیعه و سنی مطرح کرده و می خواهند جنگ مذهبی راه بیاندازند و روزی دیگر مباحث قومیتی را وسیله نفاق قرار می دهند تا به خیال خویش کشور را تجزیه کنند . زمانی اختلافات جریانات سیاسی را دامن می زنند که آشوبی بسازند و زمانی دیگر با پرورش طالبان ، القاعده و داعش منطقه را به آتش می کشند تا بلکه دامن جمهوری اسلامی را فرا بگیرد و وقتی در مقابل رهبری تیزبینانه و مدبرانه و فداکاری سربازان ولی امر مسلمین مستأصل می مانند راه نفوذ را بر می گزینند.
به نظر حقیر کار عاقلانه و درست رفتار و موضع گیری معتدل و تحمل همدیگر ، تقویت اتحاد و همدلی و همزبانی و حرکت در مسیری است که مقام معظم رهبری تبیین می فرمایند چنانچه امام راحل (ره) می فرمایند : پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به مملک نرسد.
۵ – اینجانب اهل خلاف و سوء استفاده نبوده ام و همواره پاک و سالم زندگی کرده و صادقانه در خدمت مردم و نظام جمهوری اسلامی بوده ام اما در رفتارها و موضعگیری های سیاسی خویش اشتباهاتی داشته ام که از آن جمله پس از رد صلاحیت در دوره گذشته که برایم غیر قابل باور و به شدت ناراحت کننده بود در جمله ای احساسی محضر اعضاء محترم و معزز شورای نگهبان اساعه ادب نموده و اعلام کردم پاکتر و سالم تر از اعضاء شورای نگهبان زندگی کرده ام که از این بابت از محضر یکایکشان معذرت می خواهم و مطمئنم چنانچه هیچ والدینی به خاطر اشتباه فرزندش او را ترد نمی کند نظام مقدس جمهوری اسلامی نیز دارای رأفت و رحمت است. اما تأکید می کنم هرچه مراجع قانونی تصمیم بگیرند برایمان قابل احترام خواهد بود و خود را پایبند و وفادار به تمام اصول قانون اساسی و ارزشهای نظام مقدس می دانم و در هر شرایطی همچنان به عنوان سرباز و بسیجی فداکار به فرماندهی مقام عظمای ولایت در خدمت نظام جمهوری اسلامی و مردم شریف خواهم بود و از محضر مردم بزرگوار دعوت می کنم با مشارکت جدی و حضور گسترده و نیز دقت هر چه بیشتر برای انتخاب اصلح پشتیبانی خویش از ارزشهای نظام اسلامی و منافع ملی را به نمایش بگذارند تا انتخابات خبرگان و مجلس شورای اسلامی منشأ خیر و برکت برای کشور عزیزمان باشد.
« خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار »

ناصر نصیری
نماینده دوره هفتم مجلس شورای اسلامی
۲۳/۱۰/۹۴

نظر شما چیست؟

۵۱ نظر

 1. ناشناس UNITED STATES گفت:

  آقای نصیری همراهست محبوب قلب مردم است

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. غریبه گفت:

  باسلام ایساله به کور همه ی حسودان مهندس نصیری صلاحیت میگیره و دهن همه ی یاوه گویان را خواهد بست لطفا با جد پدرتون رای نگیرین چون جد همهی آدنا محترمه

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرمی جوانی گفت:

   آقای غریبه که خود را حامی آقای نصیری می دانی و به دوست او آقای میرزاده اهانت می کنی شما حامیان سرسخت حاج ولی هستید که با شعار تفرقه بینداز رای بیاور هستید اما بدانید این دفعه با همدلی و هم زبانی آقایان میرزاده ،نصیری و موسوی پیروزی با این عزیزان است البته اگر کنار هم بشینند و آینده نگری کنند به نفع جوانان گرمی و پیشرفت شهر خواهد بود. پس به نام حامی نصیری و میرزاده ضد آنها سخن چرند و پرند نزنید اینها دلشان با هم است.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 3. سامانه جامع اطلاع رسانی و تبلیغات انتخابات مردمی تام
  تام افقی نو در اطلاع رسانی انتخابات
  اپلیکیشن موبایلی ویژه نامزدهای انتخاباتی – ۲۹بهمن تا ۵اسفند ماه ۱۳۹۴
  انتخابات مجلس شورای اسلامی دوره دهم و مجلس خبرگان رهبری دوره پنجم (اسفند۹۴)
  اطلاعات عمومی و اختصاصی نامزدهای انتخاباتی در کل کشور
  دارای مجوز رسمی به شماره ۲۰۱۰۵۵۲۵ از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
  ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر http://www.taam.ir
  شماره سامانه تلفن گویا (۰۸۶)۳۳۱۲۷۰۸۸-۹
  شماره سامانه پیامک ۳۰۰۰۷۶۵۰۰۰۵۲۵۵

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. behzad گفت:

  تانریمین ادیلا.منیم عزیز همشهریلریم گرمیلیلر بوگونر تورپاغمزین حساس زمانلاریدی..اچون گوزلروزو گورون نجه بو اصالتدی وطنی دالا سالبلار.. باخون دورع شهرلره باخون بیزیم استعدادلارا گورون بیربیرنن اوخی.. جوانالارمیز بکار.. قیزلارمز یالنیز..اوشاغلارمز باخیلار شهرین الگولارنا بیر عده عالی تحصیلیمیز..عالی تمدونیمیز… هارا گدیبدی؟؟ هاردادیلار؟؟ بیزیم اق ساقاللار بویوگلر گرمینین حیاتنا فکر ادون.
  یاشاسین گرمی… یاشاسین توپراقیمیز..
  اگر طایفاگرایینن رای سالاجایسوز: مغانیم داریخما ۴ایلده دوزرسن

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. غریبه گفت:

  خدانگهدار مهندس
  دیگر فراموش کن صندلی سبز مجلس را

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. کاربلد گفت:

  ان الله لایغیر ما بقوم حتی یغیّروا بانفسهم
  آقای نصیری سرنوشت رد صلاحیت خود را خودش رقم زده است هیچ کس نمی تواند این سرنوشت ردشده ی ایشان را تغییر دهد حتی ………..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. یه همشهری ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  آقای نصیری به جای آمار و تومار اولا باید به این جواب بدن که کجا اصلاح طلب از اصولگرا حمایت کرده که ایشون رای خودشون رو در دور قبل به هواداران پاک و ساده تلقین کردند؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. غریبه گفت:

  بنظرم رد صلاحیت مهندس نصیری حتمی شده که سایت خاموشه!!!!!!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. عزیزی م گفت:

  باسلام و آرزوی موفقیت به تمامی کاندیداهای تأیید صلاحیت شده توسط شورای محترم نگهبان و هیئت معزز نظارت شهرستان و استان و تبریک و تهنیت به مردم شریف شهرستان گرمی(انگوت گرمی موران)، حامیان و دوستداران جناب آقای دکتر نادر بهاری؛ به امید حق و با حضورحداکثری و انتخاب این کاندید اصلح و مردمی، حماسه ای تاریخی را در ۷ اسفند رقم زده و سرزمینی آباد و توسعه یافته را برای تمام جوانان و دلشکستگان گرمی، به ارمغان می آوریم. یا امام رضا(ع)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. نظرسنج گفت:

  آقای قاسیمان از بایت نمایش آدرس نظر سنجی تشکر می شود/همه با هم آگاهانه در انتخابات شرکت نمائیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. همشهری گفت:

  بنده این پیام آقای نصیری را نشان از شجاعت و تواضع اخلاقی ایشان می دانم بهترین قاضی خداوند است و مردم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. حیدرخان گفت:

  این بیانیه نشان از مستاصل شدن ناصر نصیری داده ومیرساند که وی یقین کرده که صلاحیتش رد خواهد شد.اوکوشیده تا افکار طرفدارانش را برای چنین اتفاقی معطوف کند.البته آقامهندس گل،اگر صلاحیتش را هم بگیرددیگه دیرشده،شکست حتمی خواهد خورد.البته شنیده ها حاکی است که نصیری بازهم قصد دارد ازموسوی یانامور حمایت کند،برخی هم گویند آقامهندس به همه قول داده درصورت ردصلاحیت ازاونها حمایت خواهد کرد.راستی بین خودمان بماندآقامهندس!مردم این بارگوش نخواهند کرد وتصمیم خودشونو گرفته اند پس لطفاًخودتوضایع نکن،ازمن گفتن.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. غریبه گفت:

  انی بعثت لاتم مکارم الاخلاق:حدیث را اصلاح کنید لطفا

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. آران گفت:

  به نظرم آقای نصیری در این پیام بیشتر التماس کردند؟متاسفم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. ملت گفت:

  به نظر من جناب آقای میرزاده به جای اینکه برنماینده بودن خود افنخار کند باید به پدر فاضل خود که مورد احترام نه تنها مردم منطقه است بلکه مورد احترام خیلی از شهر های دیگر نیز هست بیشترافتخار کند.داشتن چنین جد فاضل و معنوی افتخار است نه نقطه ضعف و اگر مردم به آقای میرزاده بیشتر گرایش دارند در مرحله اول به خاطر توانمندی و تجربه خود اوست و دیگری به خاطر داشتن جدی پاک و معنوی است.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • گزنه گفت:

   اوّلا” گیرم پدر تو بود فاضل از فضل پدر تو را چه حاصل؟
   ثانیا” …………………….

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • امید پاینده گفت:

    من نمیدونم چرا هروقت سر آقایان موسوی و نصیری و اسماعیلی صحبت میشه یهو بحث رو عوض میکنید به سمت و سوی تخریب چهره میرزاده؟الان اقای نصیری یه بیانیه نوشتن خوب راجع به ایشون و عملکرد درخشانشون بحرفین خوب.
    چرا این همه از میرزاده و صداقتش میترسید؟
    با احترتم به همه کاندیداهای این دوره ولی چ از انظر دانش و سواد چ از نظر سابقه و نحوه مدیریت و چ از نظر بلاغت در بیان هیچ کدومشون انگشت کوچیکه میرزاده هم نیستن.
    و صد البته که فرزند پدری چون سید جلیل القدر بودن باعث مباهات و افتخار است…

    Thumb up 0 Thumb down 0

 16. ناشناس گفت:

  احتمالا ناصر نصیری با چنین عجز نامه ای چهره ای واقعی از خود نشان داد…

  ولی دیگه شورای نگهبان در خصوص حضرتعالی اعلام نظر فرموده اند، کمی دیر نامه را نوشتی برادر…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. بسیجی گفت:

  مرحبا موفق باشی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. سلامت گفت:

  امسال سال شماست جناب مهندس نصیری/ خداوند یارتان باد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. مهدی گرمی گفت:

  یاشاسین مغانون ایگید اوغولاری یاشاسین مهندس ناصر نصیری در هر وضیعت مغان (گرمی)سنین کیمی واقعی آدیندا کیشیه فخر ایلیور الله سنه کمک السون

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. دانشجو ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  باسلام و عرض ادب،
  مردم مغان قبل از آنی که توجهی به دانش، تجربه ، توانایی و… بکنند، توجه ویژه ای بر تعصب دارند،
  بیشترین آراء از نوع آراء تعصبی است،به ویژه در مغان عزیز

  مردمی به میر حمایت رای میدهد، و بعد میگویند باباجان پسر میر عزیز آقاست، اونون جد دینه قربان

  دیگری به حاج ولی نظر دارد، میگوید ببیله باشیمیزا داش توشوب ایلیه بیلمیه جیوک انگوت دن بیر نفر چیخارداک،

  به خاطر میر قسمت سر می شکند، می گوید، مددی بالاسیدی، مدد دیلر ببیله بی غیرت اولوب لار میر قسمتی تک گویالار…

  و…

  اما جناب نصیری خود جنابتان بهتر از حقیر در جریان این آراء تعصبی هستین،
  آنانی که تصمیم گرفته اند بر جنابتان رای دهند نه به اصلاحاتی بودنتان رای میدهند و نه بخاطر جریانی بودنتان
  اینجا به خاطر نصیری بودنتان، در اداره مخابرات خدمت کردنتان و …مردم به شما رای خواهند داد

  حالا این پیام چیست؟
  چه وجهه ای جز اظهار عجز به شورای نگهبان دارد؟
  چه خواهش ها که نکردید؟
  آن صندلی سبز خیابان بهارستان چند جناب نصیری؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   عزیزم به گفته طرفدارت جنگ هابیل وقابیل را راه مینداز..فکر شما به دانش و تجربه و توانایی نیست.مردم گرمی از روی تجربه ودانش رای می دهند .شما اگر ادب داشتی به فکر مردم گرمی توهین نمیکردی..و در مورد اقای میرزداده..دانش که میگی..استاد دانشگاه و ۷۰۰تادانشجو داره…تجره که میگی سمتش یا مدیر سازمان یا مدیر دانشگاه بوده واز لحاظ توانایی…اگر توانایی نداشت نمی توانست از عهده این همه مدیریت بر اید..نه مردم ما با فهم هست از روی معدل رای می دهند و این هم که فرزند یک سید والا مقام هست بر معدل ایشان تاثیر وبرمعدل ایشان می افزاید

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • مشاور گفت:

   ساغول اوغول سن دز دی سن

   Thumb up 0 Thumb down 0

 21. گرمیلی گفت:

  آقای خدادا عزیزی و اصغر تقی زاده هم جانباز و ایثار گر هستند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. اصناف گفت:

  بنده به خودم قول داده بودم اینبارباتمام قدرت آقای نصیری راهمراهی کنم وازهمه فامیلان خواسته بودم که به نصیری رای دهنداماآنچه عیان هست وبااین بیانیه دادنها مثل اینکه ردصلاحیت شدند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. نظر سنج گفت:

  آشنایی با نامزدهای انتخاباتی حوزه گرمی و شرکت در نظر سنجی کانال تلگرام telegram.me/gmt_ir

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. امیر گفت:

  آقای نصیری یکی از افراد مومن وباصلاحیت این دوره انتخابات مجلس دهم است با آرزوی تایید صلاحیت نهایی آقای ناصرنصیری

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. هادی گفت:

  جناب نصیری اخلاقٍ، فروتنی،دلسوزی،کارو تلاش و خدمت به مردم ،احترام به شخصیت دیگراناز جمله ویژگی های برجسته شماست و هیچ کس نمی تواند منکر آن باشد ولی کاش و ای کاش دو مورد اشتباهات شما نبود یکی پایبند بودن به ولایت فقیه که در گذشته ساده لوحی کردید و فریب برخی دوستان خود راخوردید که باید یک بسیجی و جانباز در اعتقادش هیچ وقت نلرزند دوم اینکه برادرنتان باید برخی رفتار ها را نداشنه باشند که در شان شما نیست با این همه انشا الله همیشه بسیجی و طرفدار جانانه ولایت فقیه باشید.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. گزنه گفت:

  امید است که این توبه نامه دیروقت، نصیری را از فیلتر تنگ منفذ شورای نگهبان بگذراند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. طوفان گفت:

  لطفا آقای علیرضا خان بفرمایند در دوره هفتم مجلس کدام خدمت در منطقه صورت گرفته حداقل یک مورد مثال بزنن ما هم دلمون خوش بشه ممنون میشم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 28. همشهری گفت:

  یاشاسین مهندس نصیری

  Thumb up 0 Thumb down 0

 29. ناشناس گفت:

  موفق باشین

  Thumb up 0 Thumb down 0

 30. علیرضا UNITED STATES گفت:

  بسمه تعالی
  برادر بزرگوار جناب اقای نصیری بنده تک تک سطرهای پیام شما را نه یکبار بلکه چندین بار خواندم صداقت شما در گفتار و نوشتار لرزه بر وجود انسان می اندازد.شما عصاره صدق و صداقت هستید.شما بی نهایت مهارت و صداقت خویش را به محک گذاشته اید.خدمت به منطقه را در دوره هفتم نشان دادید.وجودشمابرای منطقه وشهرستان وکشورافتخار هست .چرا که پس از انتخاب نشدن در دورهای قبل در پست های کلیدی و حساس مثل فرمانداری و ….مشغول خدمت به مردم بودید.اکنون امیدوارم درسنگر انتخابات اخیر نیز موفقعیت شامل حال شما باشد.تا افق روشنی در منطقه مغان )شهرستان گرمی)پدیدار گردد.انشاال…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 31. ناشناس گفت:

  باسلام خدمت مردم فهیم شهرستان گرمی مغان اینکه کاندیده ای روزروشن دست به تخریب وتبلیغ منفی می زنه از همین ابتداکارش رابادروغ شروع میکنه کاربه جایی نمی بره واین عمل نشان دهنده ضعف ودرماندگی کاندیدامی باشدبه خاطررای دست به هر کار نا هنجارمی زنه فرصت طلبی می کنه به خاطر رای گدایی وروزنی به مردم می کنه ازدرودیوار مردم بالا میره به جای این کارهای منفی بیایید برنامه هایتان راتشریح کنید.والسلام وعلیکم ورحمت الله وبراکاته

  Thumb up 0 Thumb down 0

 32. آشیق ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  آقای نصیری شما بلد نیستین جز جنگ و دعوا چه کار کردین دوره قبلی, حتی در پارس آباد هم نتونستین فرمانداری را اداره کنید ,آقایون خواهشا کارنامه کاندیداها را تو سایت آزادلو بزارین مردم آگاه بشن و فرد دلسوز را انتخاب کنن که برای مردم خونگرم واقعی کاری هر چند کوچک هم که باشه تو عمل نشون بدهند ,گرمی شهر بهترین آدمهاست لیاقتش خیلی بیشتر از اینهاست چ

  Thumb up 0 Thumb down 0

 33. بسیجی دانشجو گفت:

  مقام معظم رهبری :

  Thumb up 0 Thumb down 0

 34. بنده خدا گفت:

  جناب نصیری گویامتحول شدند نسبت به چهارسال گذشته نمی دانیم ایا نوشته هایشان سیاسی هست یا باور عقلی ودینیشان کاش دومی باشد واما
  ۱- آقای نصیری عوامل فتنه ۸۸ ۲نفر بود ه ونفر سومی درآنموقع نه مجرم بود ونه متهم البته بجز نظرآقای علی مطهری لطفا تهمت ممنوع
  ۲- بلی برادر دروغ ریشه فتنه است بادروغ نا اهل ها اهل میشوندو…
  ۳- درود برشرافت شما که اشاره به موارد اشتباهات گذشته ات نمودی واین برایت شک نکن بزرگی می آورد
  ۴-ا ما برادر نصیری صحبت های تان درشورای نگهبان چهار سال پیش حاکی از شهامتتان بود یا به آنها تهمت زدی الان به چه درد میخورد ؟
  ۵- شما یکی از مفاخر بزرگ ودلسوز وبادانش شهر گرمی هستی هرکجا باشی دست حق یاورتان مردم با هیا هو انتخاب نمیکنند قسمت هرچه باشد آن میشود . تکلیف به عمل در همه جهات مقدس است شما با آمدن به میدان ، تنور انتخابات را گرم کردی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 35. اکبر گفت:

  برادر نصیری مطمون باش که خدا شمارایاری خواهد کرد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 36. بی خبر گفت:

  خدایا چنان کن که سر انجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار

  Thumb up 0 Thumb down 0

 37. داف گفت:

  جناب آقای نصیری :خانم رستمی درسته در انتخابات به عنوان کاندید اسم نوشته اما سوار بر ماشین آقای سیدی به همراه خانم سیدی جلسات زنانه تشکیل می دهد و به نفع ایشون تبلیغ میکند .البته این هم از عجایب روزگار است. بنده رفتار این خانم را یک نوع عوام فریبی و زنان فریبی وتوهین به شعور مردم میدانم .البته بعضی ها با هر شگردی که لازم باشد چه اخلاقی وچه غیر اخلاقی به خاطر پیروزی در انتخابات دست به هر کاری می زنند.البته مردم شعور دارند به چنین افرادنامطمئن هیچ وقت رای نخواهند داد
  چون فردی که با فریب مردم رای میگیرد و صداقت ندارد فردا هم نمی تواند امانت دار خوبی باشد.
  آقای نصیری بنده حقیقتا طرفدار یک کاندید دیگر هستم امابه صداقت و مردمداری جنابعالی اطمینان دارم….آرزوی موفقیت برایتان دارم

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • اشنا ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   جناب نصیری شما که میفرمایید هم دیگر را تخریب نکنند بهتر نیست کمی به برادر خودتان هم این را توصیه کنید. رطب خورده را کی کند منع رطب.
   ثانینا شما که نتوانستید حتی یک فرمانداری شهرستان را اداره کنید و به جهت عدم ایجاد تعامل و اختلاف افکنی شهرستان را دچار مشکل کردید چگونه میتوانید نماینده یه شهرستان باشید؟ ثالثا مردم آنقدر شعور دارند که سره را از ناسره تشخیص دهندکه انشاالله خواهیم دید.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • شهروند گفت:

   تو عالم سیاست و انتخابات این چیزها عادیه،مگه ائتلاف در انتخابات و تا حالا نشنیدی؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • مشاور گفت:

   شما چه فکر می کنید اگه ورق برگردد اتفاقا خانم رستمی بیشتر از همه در این انتخابات شانس خواهد داشت بقولی معروف نابرده رنج گنجی پیدا خواهد بود.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • غریبه گفت:

   اسم کاندیدی را آوردبد که دروغ را عادی می داند!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید