شنیده های شنیدنی از گرمی…!!

cc0d40028879

آزادلو : در محافل گرمی گفته می شود…

* شنیده می شود جرقه انتخابات مجلس دور بعد در گرمی در ایام نوروز توسط چند چهره مطرح سیاسی منطقه زده شده است. برگزاری چند جلسه کوچک و بزرگ در گوشه و کنار شهر ، دیدار با اقشار مختلف مردمی و اعلام حضور رسمی برخی از کاندیداتورها از هم اکنون جو سیاسی شهر را دوباره برانگیخته است.

* گفته می شود برخی از ریش سفیدان ، ورزشکاران ، دانشجویان و غیره با کاندیداهای احتمالی دور بعد از اکنون پیمان بسته اند. پیش بینی می شود تا چند ماه آینده رسما کاندیداها حضور خود را اعلام کنند.

* گلایه مردم از وضعیت بهداشت شهری روز به روز درحال فزونی است و با این حال علی رغم وعده های مکرر از سوی مسؤلین اقدام ویژه ای در این مورد صورت نمی گیرد. گفتنی است زباله های موجود در ورودی شهر با هر باد و سیل آب وارد شهر شده و امنیت بهداشتی شهر را به خطر می اندازد. شایسته است شهرداری به عنوان متولی این امر نسبت به رفع این مشکل اقدام نماید.

* مردم بخش موران همچنان از وضعیت تسخیر مراتع خود توسط متخلفان گلایه مند هستند. این موضوع بارها انعکاس داده شده ولی توجه جدی به آن نشده و هرسال به این تخلفات افزوده می شود. از مسؤلین ذیربط انتظار می رود نسبت به رفع این معضل بخش محروم موران اقدام نمایند.

* گفته می شود بدنبال تغییر مدیران کل دستگاه های اجرایی استان ؛ ریاست ادارات شهرستان نیز با تغییر و تحول روبرو خواهد بود. پیش بینی می شود این تغییر و تحول بیشتر در حوزه اداراتی که از دوره نماینده قبل باقی مانده اند ، صورت گیرد.

* شنیده می شود برخی از اشخاص حقیقی و حقوقی در اماکن خصوصی و عمومی اظهار کرده اند که «در پایگاه خبری آزادلو را تخته خواهیم کرد»…این اندک افراد که منافع خود را بخاطر انتشار مطالبات عمومی و غیره در خطر می بینند در اظهاراتی خنده دار ادعای انحلال سایت آزادلو را کرده اند…

نظر شما چیست؟

۸۷ نظر

 1. ناشناس گفت:

  ضمن تشکراز تمامی نظر دهنده هابعضی از آقایون وخانومها باقومگرایی نظرمدهند ومیفرمایند”بچه شهرمون”مگر همه ی عزیزانی که ادعای نمایندگی همشهریمون نیستندبه نظربنده آنهایی که میخواهندفرد موردنظرخوددرامطرح کنند بیایند از عملکردهاولیاقتهای عزیزشون را بیان کنند نه اینکه با نظر قومگرایی خوددرشهرمون تفرقه بیندازند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. حسام 0987809 گفت:

  با سلام خدمت تمامی عزیزان

  نمیانده یک شهرستان بودن یعنی تو متن جامعه بودن از مشگلات مردم خبر داشتن با مردم زندگی کردن دغدغه شهرستان رو داشتن نه اینکه برای دوستان و منافعع انان کار کردن و امتیاز دادن تا به مال و منالی برسن .
  اقای شکری با احترام به ایشان تو شهر ما نیستن و از مشگلات و محرومیت این منطقه خبری ندارن اگه داشته باشن هم تو سختی کنار مردم نبودنن و فقط برا امتیاز گیری از نماینده گان میان انتخابات .

  اقای اسماعیلی هم که چند نفر رو به عرش بردن و خیلی ها رو هم به فرش

  روستا های اقای اسماعیلی هم از عملکرد ایشان راضی نبودن میتونین تحقیق کنین نه به خاطر اینکه کارشون درس بود چون به خاطر اینکه تصمیم رو کسی دیگه میگرفت

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. حاج دکتر شکری افتخار گرمیست به ایشان افتخار میکنیم.فداکار،دلسوز،باشخصیت،بانفوذ،زرنگ و باهوش و کلی خصوصیات برتر اخلاقی ایشان.واقعا چرا باید از چنین شخصی حمایت نکنیم.چشلها را باید شست جور دیگر بای دید.حمایتت میکنیم دکتر.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. موسوی گفت:

  برادران بیائید همه باهم به حاج دکترسیدصمداله شکری رای دهیم نمیخواهم قسم بخورم چون اشکالی شرعی دارد ولی من با چشمان خودم دیدم دختر کوری را با دعا شفا داد وحتی برد بهش کارداد بعد براش شوهر پیدا کرد بعد کمک کرد او خانه دار شد بعد بچه دارشد
  ازشما خواهش می کنم به اورای دهید مطمئن باشید با دعا که حتما مستجاب میشود همه مریضها را شفا خواهدداد . همه را صاحب کارخواهد کرد دختران ترشیده را شوهر خواهدداد وخیلی خدمات دیگر
  ای خدا اورا برای ما وخودت نگهدار

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. سیفعلی UNITED STATES گفت:

  برادری که مرتب با عناوینمختلف برای صمد شکری نظر میدهی و مرتب تعریفش میکنی حضورتان عرض کنم که با حلوا حلوا گفتن دهن آدم شیرین نمیشود .با اینکارها نمیشود کسی را نماینده کرد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. دلسوز گرمی UNITED STATES گفت:

  در مورد رشد منفی جمعیت شهر گرمی و کوچ بیرویه که چند سال اخیر افزایش یافته بنده از نخبگان شهرمون متعجبم که فکری برا این مشکل نمی کنن حال همه شما عزیزان در خصوص قدمت شهرمون اطلاع دارین و قابل قیاس با شهرهای هم استانیمون نیست بنده مخواهم راهکاری که جناب دکتر شکری دادن رو خدمت همشریانم بیان کنم ایشون در یک مساحبه چند سال پیش راهکاری که در مورد این معضل پیشنهاد دادن اولا راه اندازی کارخانهای که فقط از جونان تحصیل کرده شهر خودمون که مقیم اینجا یا شهرای دیگه هستن و ایجاد بنگاههای زود بازده و جذب سرمایهدارانی که بتوانند ایجاد شغل بکنند و مطمعن باشید کسانی که چندین ساله از گرمی رفتن به خاطر کار برمیگردن و ایشون با ارتباطاتی که در مرکز دارن و پشتکاری که دارن حتما این مسایل حل خواهد شد البته این وعدها مثل وعدهای نمایندگان قبلی کاغذی نیست باللاخره امتحانشونو پس دادن و فقط وظیفه ما هست که این فرصت را وقدرت را با رای خودمون به دکتر شکری بدهیم تا اخرین قسمت این پازل به حول وقوه الهی تکمیل بشود که خواستن توانستن است اگر خدا بخواهد. این منتقد نیست که اهمیت دارد، یا کسی که از قهرمانان اشکالتراشی می کند. مهم همان کسی است که در میدان وجود دارد و صورتش از عرق، گرد و و خاک و خون پوشیده شده، کسی که دلاورانه می جنگد، اشتباه می کند و هر از گاهی خسته میشود. کسی که معنای اشتیاق و فداکاری را می داند و خود را در راهی با ارزش فنا می کند. کسی که اگر هم شکست بخورد، در اوج تلاش و مبارزه شکست خورده است و هیچگاه با کسانی که نه معنای پیروزی را می دانند و نه شکست را همنشین نیست.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • پرویز سیفی از حمل و نقل راه آهن ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   با سلام خدمت همشهریان محترم بنده پرویز سیفی کارمند حمل و نقل راه آهن هستم دکتر شکری خیلی زرنگه تنها شخصی هستند اهل باند بازی نیستند فقط فکرشان خیره تنها شخصی که می تواند گرمی را از این وضعیت یا بحران نجات دهند دکتر شکری هستند برای اینکه ایشان با استخدام کردن همشهری هایمان در سراسر راه آهن که بنده شاهد ۲۰۳ نفرشان بودم تا الان هم دارند کار می کنند اول استخدامی شان نیروی شرکتی بودند و چند سالی می شود که بیشترشان قراردادی شدند خدا رحمت کنه پدرشان را خیلی برای جوان های گرمی حتی شهر های همجوار یا روستاههای شهرمان کردند امیدوارم همیشه موفق و موید باشند واقعا زحمت کش هستند.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 7. هم وطن گفت:

  آزادلوجان نترس،هیچ کاری نمیتونندانجام بدن.شجاع باش ومودبانه ومنصفانه مشکلات را مطرح کن

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. مدرس دانشگاه ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  با سلام خدمت همشهریانم باید عرض کنم ازموده را ازمودن خطاست. به نظر بنده دکتر صمداله شکری در بین کاندیداهای احتمالی اصلح تر است و میتوانند بر محرومیت منطقه مفید و موثر واقع شوند. با تشکر

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. خانم دانشجو ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  سلام.با توجه بر شایستگی و نفوذ دکتر شکری در نهادهای دولتی و خصوصی ودارا بودن توانهای لازم بر ایجاد کارخانه و رشد فعالیتهای اقتصادی بر منطقه .در نظر داریم جمعی از دانشجویان دانشگاه بیام نور گرمی از حضور ایشان در انتخابات قاطعانه حمایت کنیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. علی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  الحق والانصاف دکتر شکری با روحیه و پشتکاری که دارن لیاقتشو دارند به مجلس بروند امیدوارم سایر عزیزان هم از ایشان حمایت کنند تا منطقه احیا شود .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. طرفدار ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  اقایان موسوی و اسماعیلی و نصیری قبلا نماینده شدن و امتحان پس دادن و هر کدام در حد توان کار کردن و برای هر کدام احترام قائل هستیمو اقای میرزاده هم در حد اردبیل یا در تبریز ارتباط دارن و در مرکز هیچ کس شناختی از او ندارن تا برن خودشونو بشناسانند ۲ یا ۳ سالمان رفته. این دوره با سنجیده و با در نظر گرفتن وضعیت شهرمان باید از حظور دکتر صمداله شکری حمایت کنیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • انصاف گفت:

   ینده هم با نظر طرفدار موافقم
   انصافا اگر دقت کنید همه نماینده های قبلی پیش از نمایندگی هیچ کدام در سطح کشور شناخته شده نبودند و در واقع نمایندگی پلی برای پیشرفت آنها بوده فقط آقای شکری هستن که قبل از نمایندگی در سطح کشوری مطرح هستن و از مدیران شناخته شده کشور هستن.
   من به عنوان همشهری واقعا افتخار میکنم کسی از شهرمون به این موفقعیت رسیدن
   از همشهریان تقاضا دارم خودمون دست بکار بشیم از آقای دکتر شکری دعوت کنیم وارد انتخابات بشن
   برای اولین بار از روی شایستگی افراد و کارنامه آنها حمایت کنیم

   Thumb up 0 Thumb down 0

 12. دوست ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  بنده از دوستان حاج صمد هستم و ایشان را میشناسم و میدانم برای جوانان گرمی خیلی کار کرده ونهایتا برای منطقه همیشه قدم خیر برداشته است . انصافا نوبت ماست برایش قدم برداریم . ایشان شرایط اخذ مجوز . احداث کارخانه بزرگ سیمان کارخانه فولاد را در اختیار دارن به خداوند قسم میخورم در دست و حوزه خودش است. ما مردم نباید تنگ نظر و بدبین باشیم اون هم فرزن خودمان هستند باید بهش افتخار کنیم گرمی بهش احتیاج داره وایشان هم به مردم تا از قدرت نمایندگی بیشتر و راحتتتر بتوانند خدمت رسانی کنند . به امید وحدت و انسجام مردم منطقه ازحمایت از حاج شکری و ابادانی شهر محروممان.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. سعیدی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  سلام علیکم. از بین کاندیداها شخصی که در سطح کشور و در تهران با مدیران و مسولان ارتباط بالایی دارند و میتوانند برای منطقه کارساز واقع شوند دکتر شکری میباشند. لازم به ذکر است ایشان در بخش خصوصی نیز به عنوام رئیس هیات مدیره در جندین شرکت بین المللی فعالیت دارن.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. طرفدار ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  سلام. عزیزان همشهری بنده دوره قبل طرفدار سرسخت اقای موسوی بودم ایشان بعد از انتخابات نه تنها جواب تلفنمونو ندادن به هیچ کدام از وعده هیش هم عمل نکردن واقعا پشیمان هستم. این دفعه از روی معیار و شناختی که دارم از دکتر صمداله شکری مدیر توانا وبرجسته کشورمان حمایت خواهم کرد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • sa1 گفت:

   در جواب طرفدار:
   با سلام:شما که منافع شخصی را به منافع عمومی ترجیح می دهی لابد حمایتت از آقای شکر راهم همین جوری خواهد بود؟ تا خواسته ات را برآورد نکرد از حمایتش صرفنظر می کنی؟ دکتر با چنین طرفدارانی حتما نماینده خواهد شد شکن نکن!!!!!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 15. حسین زاده ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  ما جمعی از اهالی منطقه حمایت قاطع خود را از فرزند دلاور مغان دکتر صمداله شکری اعلام مینماییم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. مریم گفت:

  خواهرم مهناز گرمی شهرستان کوچکی است همه همه دیگر را می شناسند صمد شکری را هم می شناسند همین دو سال پیش بود در مسجد سر چشمه چنان مدیحه سرای ولی اسماعیلی بودند که الان هم مردم شکری را در حد سخنران و نهایتا حلقه اول اسماعیلی میدانند .این دوره میرزاده را باید تقویت کنیم مهندسی انتخاباتی شکری و سیدی توسط اسماعیلی کلید زده شده است در آینده مدارک ارایه خواهیم داد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • نجف گفت:

   به روباه گفتند شاهدت کو؟ اشاره کرد به دمش.
   آخه چه مدرکی چه آشی ،چه کشکی،سرتان را از زیر برف بیرون بکشید ولی اسماعیلی محبوبیتی روز افزون دارد.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • شمیل بئ گفت:

   ببخشید این نظر در جواب مریم خانوم بود که اشتباهی مهناز نوشته شد.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • انصاف گفت:

   مریم خانوم اینجا سایتی هستش که همشهریان درمورد دغدغه های شهر ابراز نظر میکنن . واقعا متاسف هستم امثال شماها به جای منطق و دلیل بیاین تهمت و توهین کنین
   اگه مدرکی دارین ارائه بدین نه اینکه علیه نخبه های شهرمون نهمت و توهین کنین
   آقای شکری شخصیت برجسته کشورمون هستن بجای اینکه افتخار کنیم به وجود ایشان تهمت و افترا زدن واقعا دور از انصاف هستش
   در ضمن هم از لحاظ قدرت و شخصیت آقای دکتر شکری نمونه هستن

   Thumb up 0 Thumb down 0

 17. مهناز گفت:

  خوبه طرفدارهای اقای اسماعیلی اعتماد بنفس بالای دارن خودشون برا خودشون پپسی باز میکنن نمیدونم خوابن یا خودشونو بخواب زدن بابا بیدار بشین تجربرو تجربه نمیکنن عملکرد ایشون با کارخونهایه کذاییش برا همه مردم گرمی مشخص شده دیگه حنای اقای اسماعیلی رنگ نداره مخصوصا وعده استخداماش. ما امیدمون اینه که اقای شکری بیان بلکه این شهر نفسی بکشه فقط امیدوارم بیان شایعه ها در مورد شرکت کردن اقای شکری درست باشد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. شهبازی گفت:

  در جواب خیلی واقعی . حاج ولی در زمان نمایندگی در اوج نبود بلکه همه بر علیه ایشان بودند حتی ارگانهای رسمی و خیانت معاون … الان که مردم با ایشان هستند در اوج هستند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. دلجو گفت:

  در گرمی صدها نفر عضو هیات غلمی داریم مثل شکری برای آبادانی گرمی فردی لازم است دارای نفوذ بالایی سیاسی که فعلا در نصیری و اسماعیلی این شاخصه وجود دارد .نظریه دوستم را که فعلا محبوبیت با اسماعیلی است قبول دارم در آن دوران که روسای ادارات با ایشان بودند تبلیغ علیه ایشان زیاد بود ولی الان برعکس شده همه کارها و ضعف ها مسولین فعلی به نفع ایشان تمام میشود .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. قدمعلی 2 گفت:

  من خوشحالم که گرمی غنی از مسایل سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی است و افتخار میکنم مدیریت سایت آزادلو و دیگر سایتها بااینکه سن زیادی تدارند با شجاعت و نترس بدون پشتوانه مالی همچنان سرپاهستند و ادامه میدهند و هر نظر خوب یا بد نشان از احساس مسئولیت همشهریان است اگر فحش هم بدهند نشانه توجه عمیق است و ایرادی ندارد فقط زود رنج نباشید همه از یک ایل و تبار هستیم فقط منشور سلیقه هایمان رنگارنگ است .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. شیوا ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  با سلام خدمت همشهریانم
  پدر مرحومم همکار حاج صمد شکری بودند خدا بیامرز همیشه از دکتر شکری تعریف می کردند از نفوذی که دراین کشور داشتند می توانند شهر ما را از این فلاکت نجات دهند ایشان خیلی زرنگ و با هوش هستند من از دوستانم می خوام از حاج صمد شکری حمایت کنند ما به این شخص احتیاج داریم یا زهرا

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • دلسوز گرمی UNITED STATES گفت:

   از اینکه میبینم مردم شهرمون مخصوصا خانمها اینقدر شعور سیاسیشون بالا رفته خوشحالم امیدوارم این اقبال عمومی از جناب اقای حاج شکری منجر به یک اتفاق مبارک بشود چون کسیرو داریم انتخاب میکنیم که دارای پتانسیل بالای در روابط سیاسی هستن و تواناییهای استثنای که در پیگیری در مسایل دارن باعث شده از ایشون شخصیتی محکمی بسازه که مهمترین شاخصهای است که یک نماینده باید داشته باشد.شاید در بین کاندیدهای موجود یافت نشود چ.ن اکثر شان نماینده بودن و عملکرد ضعیفشان بر کسی پوشیده نسیت بقول معروف ازموده را ازمودن خطاست

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • اکبر UNITED STATES گفت:

   اگه…از همون دوره ای که احمدی نژاد رییس جمهور شد هم یکسره درس می خوند الان نهایتا دانشجوی ترم اول پردیس بود. کی دکتر شد. ۳ سال معلم من بود.بهتر از شما هم میشناسم….حالا شانس در خونشو زد و احمدی نژاد رییس جمهور شد و خوش بحال آقایان … و … شد.به هر حال نمایندگی براش لقمه بزرگی.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 22. واقغیت گفت:

  از محتوای سایتها و حرفهای مردم و نخبه گان و جوانان و بازاریان معلوم است یک طرف انتخابات دوستان ولی اسماعیلی هستند حالا چه کسی توانایی رقابت با ایشان را خواهد داشت باید از بین میرزاده. موسوی. نصیری. سیدی. بهاری/شکری/ دشتی/ ارزیابی دقیق داشته باشیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • خیلی واقعی گفت:

   واقیعت جون این استدلال و خودت تنهایی بهش رسیدی یا همسایه هات هم کمکت کردند، ولی اینو بدون تنها کسی که رای نمیاره ولی جونت میباشه! چون تو اوجش و اینکه تمامی دستگاهها و دولت و در اختیار داشت نفر سوم شد.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   زرشک!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 23. شهماری گفت:

  نفوذ صمد شکری رفت تا طلوع احمدی نزاد نه دیگر راه آهنی هست نه پیام نوری و مردم هم شناخت لازم را پیدا کردند ایشان یار غار ولی اسماعیلی است اما دلیل حمایت آ… و ف…. شکستن رای اسماعیلی ولو ۲۰۰ رای در محله سرچشمه است . پس باید آهسته قدم برداشت .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد ح ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   سلام داداش یه کمی یواش برو تو معلومه خیلی بد بینی برو کارنامه حاج صمد و مطالعه کن و ببین چه کار های انجام داده کجا ها بوده و به کی ها خدمت کرده و میکند ۱ استخدام همشهریان ۱ پرویز سیفی ۲ قربان شهبازی ۳ مجید نامدار ۴ و غیره …….. از کجا به کجا رسیده واقعاً هنر می خواد شما خودتون و با اون مقایسه کنید ببینید کجا هستیدو دکتر شکری کجاست داداش داداش

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • دلسوز گرمی UNITED STATES گفت:

   دوست عزیز پست الان دکتر شکری کمتر از راهاهن نیست بعدش ایشون انقدر روابط اجتمایی قوی دارن که نیاز به احمدینژاد ندارن اونی که شما میگین حاج ولی هستن که بدون … نمیدونه چیکار باید بکنه

   Thumb up 0 Thumb down 0

 24. ناشناس گفت:

  کسی که به فرهنگی بازنشسته لقب دروغگویی بچسباند واقعا چه انتظاری از چنین شهروندی میتوان داشت واقعا متاسفم برای شما.اگر دکتر شکری از راه آهن…شدند دلیلی نمیشود که ایشان دیگر هیچ کاری دیگر ندارند مطمئن باشید که ایشان جای پای محکمی در پایتخت دارند.ایشان که به جای خود در تهران به مردم گرمی خدمت کردند.واقعا افسوس بر ما که بجای اینکه فرزند شهرمان را حمایت کنیم فقط از او بد میگوییم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. جز تعریف از دکتر شکری و خانوادش نشنیدم فقط آماده خدمت برای بنده های خدا هستن.بیایید با دید مثبت به ایشان نگاه کنیم چونکه ایشان واقعا دلسوز هستند و آماده خدمت برای شهرشان

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. ارزیاب گفت:

  نظریه های اخیر بین ساعت ۱۳/۳۰ الی ساعت ۱۴ توسط یکنفر نوشته میشود از حاج صمد شکری خواهش میکنیم با استفاده از تجربه گدشته و دیدن چهره اسلی افراد و سایتهای مختلف عاقلانه تصمیم بگیرند گذاشتن عکس شما در آذر مغان که از گرمی رفته معلوم دنبال چه هدفی هستند.پس انتظارهمشهریان بصیرت از شما است تا آلات دست دیگران قرار نگیری ضمن اینکه سقف رای حضرتعالی هم معلوم است.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • دلسوز گرمی UNITED STATES گفت:

   معمولا اخرای وقت اداری عزیزان کارمندامون همه on میشن خودم همون موقعها میام سایتارو چک میکنم واقعا این دلیل نمیشه بیاین این حرفارو بزنیم.بیاین این فرهنگ مچ گیریرو کنار بزاریم واقعیتهارو ببینیم .وقدر نخبگان شهرمونو بدونیم سوای اینکه هر کدوم این عزیزان نمایندمون بشن فرصت انتخاب مردمرو با تخریب و زود قضاوت کردن قبل از شناختن افکار وعقایدشان نگیریم البته عذرتقصیر از اقای (ارزیاب)

   Thumb up 0 Thumb down 0

 27. محمدی گفت:

  آخه فرهنگی بازنشسته دروغگو
  حاج صمد بیش از دوساله از راه آهن ….
  دروغی بگو که کسی باور کند .درضمن حاج صمد تلاش خودرا کرد اما نتوانست صلاحیت بگیرد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 28. 9090 گفت:

  انشاله فاتح میدان اولاجاق حاج صمد . یا زهراااااااااااااااااااااااا

  Thumb up 0 Thumb down 0

 29. فرهنگی بازنشسته گفت:

  سلام خدمت همشهریانم ..خیلی خوشحال هستم بر بیداری مردم منطقه و توجه بر ابادانی . بنده از فرهنگیان بازنشسته میباشم و زمانی به خاطر بیماری قلبی خانمم به تهران سفر کردم خدارا شاهد میگیرم هربیمارستانی مراجعه نمودم گفتن ۴ ماه دیگه دکتر پذیرش میکنه خیلی دوران سختی داشتیم هر دری زدم امیدی حاصل نشد یاده حاج صمداله شکری افتادم شمارشو از برادرش اقا عبداله که همکارم بود گرفتم تماس گرفتم حاجی بزرگی خودشو ثابت کرد .ماشین فرستاد دنبالمان رفتیم ساختمان مرکزی راه اهن حاجی نهار سفارش دادن من و خانمم در حیرت مونده بودیم و جدا از این مسئله بر همشهری بودنم با حاجی افتخار کردم. مشکلمونو گفتیم حاجی نیم ساعت با تلفون حرف میزد با مدیران تامین اجتماعی تا اینکه توانست واسه دو روز دیگه زمینه عمله قلبه خانممو در بیمارستان میلاد تهران فراهم کنه اون هم توسط فوق تخصص بنام که کمتر از ۳ ماه قبول نمیکنه هیج بیماری را. حالا دعای خانوادم همیشه بدرقه راهه حاج شکری هست. امیدوارم یک روزی بتوانم جبران کنم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 30. دلاور گفت:

  به جان عزیزانم اگر مردم منطقه با شایسته سالاری و با اتحاد از دکتر شکری حمایت کنند با شناختی که از ایشان دارم مطمئن هستم ۴ سال بعد مردم مستقیم بدون رای گیری از ایشان حمایت خواهند کرد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 31. شهروند گفت:

  فقط دکتر صمداله شکری از ارتباط بالایی برخوردارند و در سطح ملی نفوذ دارن و میتوانند موثر باشند و به داد منطقه برسند.از سایر کاندیداه به عنوان شهروند خواهش میکنم زیاد وعده دروغ نگویند با ارتباط محلی و استانی کاری درست نمیشود باید در مرکز شناخته شده باشی و با عوامل اجرایی دولت و بخش خصوصی ارتباط داشته باشی سایر عزیزان تا برن شناخته بشن ارتباط درست کنند مطمئن باشیم ۴ سال میگذره و هیچ دردی درمان نمیشه.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 32. معلم گفت:

  بله منم موافقم از حمایت دکتر شکری امیدوارم مردم از این فرصت ا ستفاده کنند باید تنگ نظریها را از بین ببریم با دید مثبت نگاه کنیم.ایشان فرزند خودمان هستند و درد منطقه را میفهمند تا کی غریبه نواز باشیم غریبه دلش برای منطقه نمیسوزد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 33. گرمی اهالیسی گفت:

  مردم شریف و ولایت مدار شرستان گرمی خواهشمند است فقط یکبار هم که شده با غیرت از فرد اصلح حمایت کنیم کسی که با مدیران رده بالا ارتباط داشته باشد جسارت و شجاعت داشته باشد. بتواند به شهرمان کمک کند به خدا قسم دکتر صمداله شکری میتواند شهرمان را گلستان کنند دلسوزی و فداکاری ایشان برای اکثر همشهریان ثابت شده است. به امید موفقیت دکتر صمداله شکری فرزند برومند مغان

  Thumb up 0 Thumb down 0

 34. مهندس گفت:

  با سلام خدمت همشهریانم باید عرض کنم مردم شهرستان گرمی و بخشهای تابعه دیگر از وعده های توخالی کاندیداها خسته شده اند مردم این دفعه به دور از تفکرات سنتی و احساسات وبا در نظر گرفتن معیار و شایسته سالاری از حظور دکتر صمداله شکری به شدت استقبال میکنند و خواهند نمود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 35. ممد گفت:

  همه نظرىه هاى شکرى توسط ىه نفر نوشته شده, هاى,,…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 36. ... گفت:

  در شهری که فردی با سوابق قانونگذاری و مدیریتهای کلان کشوری و سلامت نفس و شجاع و مدیر و مدبر چون امیر کبیر مغان هست چرا ریسک امتحان افراد نپخته سیاسی را به جان بخریم .امثال شکری بایستی چون گذشته کمک ایشان باشند برای آبادانی گرمی . مگر اینکه پشت پرده مدیربت کاندیداهای چون شکری و سیدی با حاج ولی باشد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 37. دانشجویی ارشد گفت:

  افرادی که به دفاع از … نظریه دادند جواب دهند . بنده از فعالان ستاد دوره قبل ایشان بودم ایشان مرتب به تضعیف … میپرداختند و ما هم یاد گرفتیم در آخر بعد رد صلاحیت ایشان وی با … رفیق جانانه شد و ما ماندیم قهر از … و انتقام … حالا چه تضمینی است ما بیچاره ها مورد معامله سیاسی قرار نگیرییم اگر معامله سیاسی خوب است چرا با نفد معامله نکنیم و مستقیم به …. وصل نشوییم . ضمننا نفوذ … با دولت احمدی نزاد بودحالا منزوی است و هیچ پستی هم ندارد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • انصاف گفت:

   از دوستان خواهش میکنیم حرف ها را سنجیده بزنن
   آقای شکری همین الان هم از مدیران ارشد کشوری هستن
   نفوذ ایشان نه تنها کم نشده بلکه با توجه به لیاقت و شایستگی ایشان
   روز به روز افزایش یافته
   و باعث افتخار اهالی گرمی

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد- مغان گفت:

   دوست عزیز دانشجو
   اینقدر سه نقطه در مطلبت گذاشتی که بجای اینکه یه چیزی از اون بفهمیم، مجبوریم بریم تحقیق کنیم و معنی خاص هر سه نقطه رو بفهمیم! بجای توصیح مطلبتون، بیشتر مبهمش کردی.

   پاسخ : نقطه چین ها برای سانسور نظر از طرف آزادلو گذاشته شده است

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • sa1 گفت:

   آقای دانشجوش ارشد حمایت کورکورانه از یک شخص حالا نمی کم شکری یا هر کس دیگه چنین تبعاتی هم داره. شما که دانشجوی ارشدی و سوادت روبا نوشتن دانشجوی ارشد (ببخشیدصریح می گم) به رخ می کشی انتظار حمایت کورکورانه نیست. در ضمن امثال شما هستین که به عنوان تصحیل کرده و دانشجو جامعه را به گند کشیدین!!!!!!!!!!!!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 38. دکتر گفت:

  مسخره بود فرماندار شهره اینهایی هم که ذکر شدند هم مردمانی از این شهر هستند بابا آخرشی معلومه خیلی آشوبگری

  Thumb up 0 Thumb down 0

 39. زینب گفت:

  … کیه واز کدام … دلم به حال زنان گرمی که تحصیل کرده وفرهنگی هستند میسوزه که کدوم … اگه موقع انتخابات به گرمی بیام حرفهای دلمان را به مردم خواهیم زد که در انتخاب نماینده بیشتر فکر کنند وبه فکر شهرشون باشند ماها رفتیم ولی شما گرمیلیهای غیور در شهر خود بمانید ونام گرمی را زنده نگه دارید قسمت ما ازدواج در سایر شهرها بود ولی گرمی دوستت دارم وبه تو شهر شهید پرورم افتخار میکنم ونام مردان بزرگ شهرم را در قلبم نوشته وبرایشان فاتحه میخوانم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 40. حسن گفت:

  نمیدونم چرا مسؤلین شهر نسبت به آزادلو بدبین می باشد
  هرجای شهر میروی از مطالب این سایت گفته می شود. البته بزرگی این سایت نیز از آذرمغان است که در بدو ورود به خوبی از آن ها حمایت کرد. تخته کردن در رسانه های مردمی جفا در حق این مردم است که صدای رسای خود را از دست خواهند داد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 41. سعیدی گفت:

  آزادلو درجهات مهمه وسیفار درجهات خبری فعلا قابل تحسن بوده وهجمه ها را که اکثرا ناجوانمردانه است تحمل ودررشد واعتلای فرهنگ شهرستان تلاش زایدالوصفی دارند .آرزوی توفیق برای دست اندرکاران این دو سایت وزین کوچکترین کاری است کهبردوش اهل فرهنگ وسیاست وقلم و… است.
  متاسفانه فقط یک ایراد کوچک که آنهم میدانم بخاطر رودربایستی وازدرو پنجره ولوله بخاری واردشدن آن اشخاص اتفاق می افتد دارند
  وآن اینکه افرادی که ورشکسته سیاسی هستند وهیچ جایگاهی دربین مردم ندارند ودر انتخابات قبل چهره واقعی خودرا به نمایش گذاشتند ودرنهایت ازسوی مردم طرد شدند را با عنوان کارشناس و……… مطرح می کنند .این به وزنه سیاستمداران مطرح شهرمان ضربه می زند ودر انازه آن افراد کوچک می کند . افرادی چون موسوی نصیری میرزاده اسماعیلی سیدی و…. انصاف نیست نامشان درکنار آن افراد برده شود باید به بزرگان شهرمان احترام بگذاریم اگر مخالف آنها نیز باشیم بغیراز مقام انتقاد سازنده نباید منزلت آنهارا باالفاظ کوچه وبازاری پائین بیاوریم .پس بگذاریم بزرگان شهرمان بدرخشند .نگذاریم جایگاه آنهابا ورود اشخاص جویای نام که ظاهری ملیح و…. دارند لوث شود

  Thumb up 0 Thumb down 0

 42. نرگس گفت:

  سلام خدمت همشهریان عزیز
  من تصمیم گرفتم دیگه بدون شناخت تو انتخابات شرکت نکنم
  با توجه به محدود بودن شرایط برای خانوم ها جز اینترنت واقعا جایی برای ابراز نظر نداریم
  من هم از الان سوابق کسانی که احتمال حضور دارن رو مطالعه میکردم کارنامه آقای شکری رو خیلی بهتر دیدم و اینکه ایشون تونستن از کجا به کجا خودشون رو برسونن باعث امیدواری من شده و برام مثل یه الگو هستن
  امیدوارم ایشون پا به صحنه انتخابات بذارن
  دعا میکنم ایشون وارد انتخابات بشن و پیروز بشن
  کاش پیامم رو میتونستم برسونم به ایشون
  ما تو شهرمون حتی سینما نداریم واقعا باید تاسف خورد به نماینده هایی که تا حالا کار کردن

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   انصاف ، ندای گرمی،مهدی ، علی ،عدالت ،گرمییلی و …که همه شان یک نفر است جمع کن( دیر آمدم شیر آمدم) یادتان رفته یا مثل دفعه ی قبل انصراف میده یا کوپن اعلام می کنه کمتر از پانصد !!!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 43. گرمییلی گفت:

  سلام کسی اگه ایمیل شخصی آقای دکتر شکری رو داره به اشتراک بذاره

  Thumb up 0 Thumb down 0

 44. ندای گرمی گفت:

  امیدوارم شایعه درست باشه و آقای شکری به صحنه بیان
  از دوستان اگر کسی شماره یا ایمیلی از آقای شکری دارن به اشتراک بذارن خیلی دوست دارم یجوری صدامو برسونم بهشون که بدونن ما همایت میکنیم و شهرمون به ایشون نیاز داره به شخصیت خود ساخته ای مثل ایشون

  Thumb up 0 Thumb down 0

 45. عدالت گفت:

  دیگه گوشمون پر شده از وعده وعید
  تا ما خودمون منفعت شخصی و غرور و تعصب بیجامون رو زیر پا نذاریم نمیتونیم شاهد پیشرفت شهر باشیم
  من خودم هم احساس گناه دارم که به … رای دادم واقعا پوزش میخوام از همشهریانم بخاطر این …
  امیدوارم که این بار شایستگی افراد ملاک انتخاب باشه
  من کارنامه و عملکرد آقای شکری رو مطالعه میکردم واقعا احساس غرور کردم که همشهریمون چطور با شایستگی بدون پشتیبانی خاصی به این جایگاه بزرگ رسیدن
  واقعا انرژی و پشتکار افرادی مثل آقای شکری فقط میتونه گرمی رو دگرگون کنه همونطور که زندگی خودشون رو از معلم ساده تا بزرگترین مقامات ارشد کشور تغییر دادن

  Thumb up 0 Thumb down 0

 46. علی گفت:

  با عرض سلام به همشهریان محترم
  من نظرات رو خوندم برام عجیب بود که چرا از ا… که این همه ریخت و پاش کردن بعضی ها میخوان نطر مثبتشون رو القا کنن
  آزموده را آزمودن خطاست
  من امیدوارم آقای شکری پا به صحنه بذارن
  ایشون واقعا انسان سخت کوش و موفقی هستن و کارنامه ایشون هم نشون میده که مدیر با کفایتی هستن
  همشهریان بیاین خودمون دست بکار بشیم از آقای شکری درخواست کنیم که بیان به صحنه واقعا شهرمون به مدیری کارآزموده مثل ایشون نیاز دارن
  بیایم فارغ از تعصبات به فکر پیشرفت شهرمون باشیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 47. مهدی گفت:

  من با نظرات کاربر انصاف موافقم ولی شک دارم آقای شکری پا به عرصه ی انتخابات بذارن . از کجا مطمئن هستین که ایشون به صحنه انتخابات میان که میگین رای بدین؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • انصاف گفت:

   من با توجه به شناختی که از آقای شکری دارم احساس مسئولیتی که از ایشون سراغ داریم و دیدیم و شنیدیم میگم. ایشون به عنوان نخبه شهرستان باید وظیفه خود بدونن که وارد صحنه انتخابات بشن و اگر وارد صحنه انتخابات نشن اون دنیا باید جواب پس بدن
   من قلبا امیدوارو که ایشون به این نتیجه برسن که باید وارد انتخابات بشن

   Thumb up 0 Thumb down 0

 48. خدا شاهد است گفت:

  خدا شاهد هست که همه این مطالبی که بیان شده به حق و کاملا راست است،جالب اینجاست که تمامی ویژگی هایی که برای افراد بیان شده کاملا حقیقت داره وبه عینه قابل لمس هست،هرکسی کمی نزدیک به این افراد باشه با تمام وجود این مطالب رو تایید میکنه…
  آقایان هیچوقت ماه پشت ابر نمیمونه…
  اندکی صبر سحر بسیار نزدیک است…

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • علی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   به خدا من چند سالی است که از گرمی رفته ام ولی تو این چند سال فقط ۲ بار به گرمی اومدم دیگه تو گرمی هیش کی نمونده همه از گرمی فرار کرده اند رفتن شهر های بزرگ چرا مسئولان کاری در این مورد انجام نمیدند گرمی دیگه تبدیل شده به شهر ارواح بسه دیگه باندبازی و جناح بازی و بزارید کنارهیشکی تو اداره ها حتی تو خونه ها هم آرامش ندارند کارمندان بیچاره ها می ترسند این ریس میره آن میاد ما رو اخراج میکنه چی میشه گرمی شهر دلهره و استرس است بسه دیگه ………

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • هم شهری گفت:

    تاانتخابات زمان زیادی مونده است ولازم نیست یکی را امیرکبیرلقب دهیم ودیگری را متهم کنیم.مردم مدیریت آقایان موسوی ونصیری واسماعیلی را کاملاًدیده ولمس کرده اند وآنهاحرفی برای گفتن ندارندهمچنین لازم نیست از مردودین انتخابات تمجید وکرد.نظام اسلامی به افراد متعهد ولایق ومتخصص ومدیر ومدبر نیاز داردوهیچگاه به به فاسقان میدان جولان نمی دهد.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 49. گرمیلی گفت:

  منم با این نظر موافقم فرماندار اکثر اصحاب رسانه را با …

  Thumb up 0 Thumb down 0

 50. ناشناس گفت:

  چهارتا مثه شما هستن که آرامش این شهر رو بهم زدند با این آمارو ارقام قلابیتون

  Thumb up 0 Thumb down 0

 51. فردین گفت:

  فعالترین کاندیدای احتمالی که با دعوت ریش سفیدان و بزرگان گرمی به منطقه دعوت شده بود حاج ولی اسماعیلی بود ایشان با ورزشکاران. هیات امنای چندین مسجد. اعضای شورای شهر و روستا. فرهنگیان و اصحاب رسانه و سایتها جداگانه جلسه و ارزیابی و مشورتهای لازم را برای حضور انجام دادند اما نظر نهایی خود را اعلام نکردند جسله ها در محلات سرچشمه. صاحب الزمان. هلال احمر و در روستاهای تپه. کلان. زیوه. برزند. بنه. دیزج.تازه کند انگوت انجام گرفت

  Thumb up 0 Thumb down 0

 52. دلسوز گرمی UNITED STATES گفت:

  با سلام به همشهریان گرامی و با عرض تبریک سال جدید این خبر واقعا باعث تاسف است که هرکسی به خود جرات امدن به این مسولیت را داده است فقط میخاهم یک اشاره مختصری به اصل ۲۷ قانون اساسی داشته باشم اصل تجمع صلح امیزو ملزم کردن مسولان برای پاسخگوی اگر در شهر ما مردم مسرانه در برابر نمایندگان میاستادند و به نا کارامدیشان اعتراض میکردند الان این خبر تو وبلاگ نبود چون کسی جرات امدن به سمت نماینده شدن را نداشت و فقط میدان خالی میشد برای کسانی که واقعا نخبه و شجاعت در وجودشان هست مثل جناب دکتر حاج صمد شکری

  Thumb up 0 Thumb down 0

 53. انصاف گفت:

  به امید روزی که ما همشهریان به دور از تعصبات قومی و جناح بندی های متداول و زدو بندهای سیاسی برای اولین بار از روی انصاف به شخص اصلح رای بدهیم . همشهریان تا کی باید فریب سیاست بازی عده ای را که نفع شخصی خود را به پیشرفت شهرمان ترجیح می دهند را بخوریم؟
  بیایید کارنامه افراد را ملاک رای خود قرار دهیم و به فرزند برومند دشت مغان جناب دکتر صمدالله شکری رای دهیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 54. محمد- مغان گفت:

  بنظر من بجای اینکه یه سری اشخاص حقوقی بیان یه سایت خبری رو تخته کنن تا خبرهای منطقه و مشکلات حل نشده اون به اطلاع مردم نرسه، بهتره برن یه خورده به فکر حل کردن مشکلات شهرستان باشن که مثل مور و موریانه داره از سر و کول شهر بالا میره! اینجوری فکر کنم منصفانه تره.

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید