شهرداری مسؤول اتفاقات ناشی از سگ‌های ولگرد است

Image result for ‫دادستان گرمی‬‎

آزادلو : دادستان عمومی و انقلاب گرمی مغان گفت: هرگونه اتفاق و سانحه و خطری شامل حال شهروندان در زمینه سگ‌های ولگرد بوجود بیاید، شهرداری مسؤول بوده و علاوه بر پرداخت دیه باید پاسخگو باشد.

محمد حاجی آقا نیامیری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: قانون حدود وظایف دستگاه‌ها را مشخص کرده و از هیچ دستگاهی کوتاهی در مسائل مرتبط با امنیت عمومی پذیرفته نبوده و برخورد خواهد شد.

وی با بیان اینکه وجود امنیت برای تردد اهالی در هر ساعتی در سطح شهر حق طبیعی هر شهروندی است، افزود: شهرداری، محیط زیست و نیروی انتظامی موظف هستند با هماهنگی یکدیگر با اولویت نسبت به جمع‌آوری و در صورت نبود راه دیگر، نسبت به اتلاف سگ‌های ولگرد اقدام کنند.

دادستان عمومی و انقلاب گرمی مغان بیان کرد: در رابطه با برنامه‌ریزی برای حل این مشکل مکاتباتی با مسؤولان دستگاه‌های مرتبط صورت گرفته و منتظر هستیم تا با همکاری دستگاه‌های مرتبط نسبت به جمع‌آوری یا اتلاف سگ‌های ولگرد از سطح شهر اقدام شود.

نیامیری همچنین در رابطه با جایگاه سی‌ان‌جی شهرداری گرمی تصریح کرد: مطالبات بحق مردم در رابطه با از سرگیری فعالیت این جایگاه کاملا طبیعی بوده و ضروری است شهرداری و اداره گاز نسبت به تعیین تکلیف این موضوع اقدام کنند.

وی اضافه کرد: در این زمینه طی پیگیری‌های به‌عمل آمده قرار شده به زودی جلسه‌ای در استانداری اردبیل در این زمینه برگزار و پس از آن با رفع برخی مشکلات نسبت به بازگشایی اقدام شود که ما نیز تا زمان اعلام شده منتظر هستیم و سپس با روش‌های قانونی پیگیری خواهیم کرد.

نظر شما چیست؟

۲ نظر

  1. ناشناس گفت:

    سلام جناب دادستان ضمن تشکراززحمات جنابعالی منشا اصلی تمامی این سگهای ولگرد سه دامدار موجود درشهرک ولیعصر عج که نوعی خرید وفروش سگ ودامهای مریض رابرای خود شغل کرده اند وعلارغم چندین بارتذکرکتبی جنابعالی بازهم برای کل شهرک وشهر موجب مزاحمت والودگی محیطی مینمایند خواهشمندیم یکبار با دستور به شهرداری وبهداشت وجریمه سنگین این موضوع پایان یابد مانیز دعا گوی شما خواهیم بود

    Thumb up 0 Thumb down 0

  2. جاوید گفت:

    سگهای ولگرد ومتکدیان خیابانی آبرو وحیثیت گرمی را خدشه دارکرده اند این دو پدیده زشت باید ازکوچه پس کوچه ها وخیابانهای گرمی رخت بربندند

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید