ایران تنها کشور در حال مبارزه با تروریسم در جهان است

Image result for ‫صفری گرمی‬‎

آزادلو : امام جمعه گرمی گفت: جمهوری اسلامی ایران تنها کشور در حال مبارزه با تروریسم و داعش و تفکرهای سلفی در کل جهان است.

به گزارش آزادلو حجت الاسلام یدالله صفری در خطبه های نماز جمعه این هفته گرمی مغان اظهار کرد: خوشبختانه نیروهای امنیتی نقش شوم دشمنان را نقش برآب کردند که این نشان اشرافیت نیروهای ولایت و امنیت کشور ایران دارد.

وی با محکوم کردن حادثه تروریستی مجلس و حرم حضرت امام راحل آن را اقدامی مذبوحانه و ذلت بار دانست و افزود: ایران نماد امنیت و اقتدار در منطقه و جهان است و این حرکت ها تاثیری بر اراده ملت نخواهد داشت.

خطیب نماز جمعه گرمی مغان ادامه داد: آنان به دنبال ناامن نشان دادن کشور از طریق حملات کور تروریستی بودند ولی بدانند روزی تروریسم یقه حامیان خود را خواهد گرفت و به آنان رحم نخواهد کرد.

وی با بیان اینکه ایران نماد امنیت و اقتدار در منطقه و جهان است، تصریح کرد: این ترورها و برنامه ها خللی در اراده ملت ایران و امنیت منطقه و خاورمیانه ایجاد نخواهد کرد و ملت ایران با اقتدار در صحنه ایستاده و پاسخ این عمل ناجوانمردانه را خواهند داد.

حجت الاسلام صفری با اشاره به درپیش بودن شبهای قدر گفت: شبهای قدر، شب بندگی و خضوع است و باید از فیوضات آن نهایت بهره را برده و این فرصت را از دست نداد.

وی همچنین با تبریک مبلاد باسعادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) از این امام همام به عنوان بخشنده ترین فرد در  زمانه خود یاد کرد و خواستار الگو قراردادن سیره و منش این امام بزرگوار شد.

  • سیدمهدی حسینی

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید