صفری: خدمات دولت در گرمی مورد قبول نیست

آزادلو : امام جمعه گرمی مغان با اشاره به اینکه سوءمدیریت، بی‌توجهی‌ و ناعدالتی از موانع پیشرفت شهرستان گرمی است، افزود: مسؤولان استان به این سؤال پاسخ دهند که در سالیان اخیر چه اقداماتی را برای توسعه گرمی انجام دادند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، حجت الاسلام یدالله صفری ظهر امروز در جلسه راهبردی اقتصاد مقاومتی که با حضور استاندار اردبیل در گرمی برگزار شد، اظهار کرد: مطالعه چهاربانده کردن و خط ریلی اردبیل پارس آباد باید از مسیر شهرستان‌های گرمی و بیله‌سوار باشد تا جمعیت بالایی از این خدمات بهره مند شوند.

وی با بیان اینکه در این زمینه برنامه ریزی صحیحی برای توسعه پایدار استان انجام نمی‌شود، افزود: در صورت بی توجهی دولت به این مهم باعث می شود وضعیت مهاجرت از نقاط مرزی بیش از پیش باشد و این موضوع نگران کننده بوده و باید به حال آینده این شهرستان نگران بود.

خطیب نماز جمعه گرمی مغان بیان کرد: نقشه منطقه آزاد استان اردبیل به هیچ وجه عادلانه نبوده و آنچنان نفعی برای استان ندارد و لازم است تغییر نقشه برای افزایش مناطقی در بخش موران که شرایط مناسبی دارد، در اولویت قرار گیرد..

وی اضافه کرد: خوشبختانه استاندار جدید نگاه ویژه به توسعه مناطق دارد و همین نگاه اجرایی برای رفع محرومیت‌های شهرستان گرمی مغان می‌تواند کارساز باشد.

حجت الاسلام صفری تاکید کرد: بنده از استاندار می‌پرسم بعد از ۱۲ سال که قدم به گرمی گذاشتید هرچند پاسخ قانع کننده‌ای دراین زمینه نخواهید داشت، بفرمایید که دراین شهرستان چه اتفاقاتی از نظر توسعه اتفاق افتاده است..

وی با بیان اینکه گرمی بخاطر سوءمدیریت، بی توجهی‌ و ناعدالتی‌ها در طول سالیان، چیزی به آن افزوده نشده است، افزود: یکی از معضلات و مشکلات اساسی در استان ما نفوذ سیاست‌مداران در کارهای تخصصی است که باعث می‌شود تصمیم گیری‌ها برای پروژه‌های مختلف غیراصولی و غیر کارشناسی باشد.

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. گرمیلو گفت:

    دولت شده یک بچه یتیم هررهگذری یه سیلی میزنه سرش رد میشه بیچاره دولت از هر طرف مورد انتقاد وتحت فشاره دولت نمیتونه مطالبات پیمانکاران وبرخی کارمندان رابدهد باکدام پول خدمات بدهد به زلزله زدگان فقرا ومعتادان کمک کند یابیاید کوههای گرمی رابکند برای مردم میدان دواب یابازارچه درست کند .

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید