حجت الاسلام صفری: نیروی انتظامی ضامن اقتدار نظام اسلامی است

آزادلو : به مناسبت هفته نیروی انتظامی فرماندار گرمی مغان به همراه فرماندهان و کارکنان نیروی انتظامی و هنگ مرزی با امام جمعه دیدار کردند.

حجت الاسلام صفری امام جمعه گرمی نیروی انتظامی را ضامن اقتدار نظام جمهوری اسلامی دانست و افزود: افتخار پلیس ایران این است که زیر پرچم ولایت به مردم خدمت می کند.

وی نبود اشتغال و بیکاری را عامل اصلی ناهنجاری های جامعه دانست و گفت: اگر دولت در ادوار گذشته برای این اشتغال این شهرستان برنامه ریزی داشته بود یقینا وظیفه نیروی انتظامی در برخورد با متخلفان سبکتر میشد.

سرهنگ اسمعلی فرمانده هنگ مرزی شهرستان گرمی در این بازدید گفت: نیروی انتظامی برای تأمین امنیت جامعه و حفاظت از مرزهای ایران اسلامی تمام توان خود را بکار گرفته است.

وی انسداد نقاط کور مرزی و افزایش نیروهای پاسدار مرزهای جمهوری اسلامی را از مهمترین برنامه های ناجا طی سال های اخیر دانست و افزود: کشف بیش از ۳۰ کیلوگرم مواد مخدر و ۱۳۳ دستگاه ماهوار در سالجاری از اقدامات ناجا در کنترل مرزهای شهرستان است.

همچنین

حجت الاسلام یداله صفری در خطبه های نمازجمعه در مسجد جامع گرمی اظهار کرد: وهابیت و رژیم صهیونیستی به عنوان دو روی یک سکه برای نابودی اسلام تلاش می کنند اما ایران اسلامی به برکت ولایت در اقیانوس مواج خاورمیانه به جزیره ثبات تبدیل شده است.

وی عید غدیر را مانند عید مبعث از مناسبت های بزرگ و مبارک جهان اسلام توصیف کرد و عید ولایت و امامت علی(ع) را به عاشقان حضرتش تبریک گفت.

خطیب جمعه گرمی در بخش دیگر سخنانش با تبریک هفته ناجا به سبزپوشان و مرزبانان نیروی انتظامی و هنگ مرزی، توجه به کشاورزان مرزنشین را به معنای مرزنشینان واقعی سرحدات کشور ضروری دانست.

وی اظهار کرد: مرز ناموس کشور است و مرزنشینان به عنوان مرزبانان واقعی در صیانت از سرحدهای کشور نقش مهمی دارند.

وی بیان کرد: اگر در مواردی به توصیه مسوولان، کشاورزان مرزنشین در مناطق مرزی سرمایه گذاری کرده اند در صورت ضرورت تخریب آنها ابتدا باید هزینه مرزنشینان پرداخت و سپس به تخریب یا تغییر اماکن اقدام شود.

http://uupload.ir/files/gpct_3.jpg

http://uupload.ir/files/47v7_1.jpg

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید