طبیعت دومولی گرمی قابلیت تبدیل شدن به ژئوپارک را دارد

آزادلو : فرماندار گرمی مغان گفت: طبیعت دومولی گرمی قابلیت تبدیل شدن به ژئوپارک را دارد که باید از طریق رسانه‌ها به همگان معرفی شود.‏

ابراهیم امامی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: طبیعت بکر، مناظر و ارتفاعات دومولی یک قابلیت خدادادی است که باید از طریق رسانه‌ها به همگان معرفی شود.

وی با بیان اینکه این منطقه می‌تواند به یکی از مهمترین مقاصد گردشگری استان و حتی کشور تبدیل شود، افزود: هر هفته گروه‌های مختلف کوهنوردی از استان‌های مختلف در این منطقه حضور می‌یابند که باید مورد توجه قرار گیرد.

فرماندار گرمی مغان بیان کرد: انتظار این است اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان برای درج اطلاعات این منطقه در برشورهای گردشگری استانی همت گماشته و تورهای گردشگری برای این منطقه فراهم سازد.

امامی اضافه کرد: ما باید از چنین ظرفیت‌های بکر و خدادادی که با کمترین هزینه می‌تواند تحول گردشگری در این شهرستان را ایجاد کند، استفاده کرده و گرمی را به یکی از مقاصد مهم گردشگری بوم گردی تبدیل کنیم.

وی بر لزوم ایجاد زیرساخت‌های لازم برای گردشگران در این منطقه تاکید کرد و گفت: ایجاد راه مناسب و سرویس بهداشتی در نقاط مشخص ژئوپارک طبیعی دومولی مورد توجه کارگروه گردشگری شهرستان باشد.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید