طرح‌های بزرگی در حوزه بهداشت و درمان گرمی اجرایی می‌شود

آزادلو : مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان گرمی از اجرای طرح‌های بزرگ برای تحول‌آفرینی در حوزه بهداشت و درمان این شهرستان خبر داد.

حسین قربانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: ۵ خانه بهداشت با اعتبار ۵ میلیارد ریال در سطح شهرستان گرمی احداث شده که در این راستا ۲ خانه نیز در دهه فجر سال گذشته افتتاح گردید و ۳ مورد دیگر هفته آتی به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی با بیان اینکه برای احداث پانسیون زیوه ۲٫۵ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده و به بهره‌برداری رسیده است، افزود: کلنگ احداث ساختمان فوریت‌های پزشکی بخش موران با ۲ میلیارد ریال روز گذشته به زمین زده شد و امیدواریم در سریع‌ترین زمان به بهره‌برداری برسد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مغان بیان کرد: برای تجهیز پایگاه اورژانس جاده‌ای بخش انگوت که پیش از این افتتاح شده بود، ۲ آمبولانس با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال اختصاص داده شده و به ناوگان درمان و بهداشت این شهرستان اضافه گردید.

وی در رابطه با سی‌تی‌اسکن بیمارستان ولایت شهر گرمی گفت: برای آماده سازی محل نصب سی تی اسکن ۵ میلیارد ریال اعبتار هزینه شده و اکنون همه چیز برای استقرار آن مهیا گردیده و به زودی با بهره‌برداری از آن بخش عظیمی از مشکلات درمانی مردم منطقه مرتفع خواهد شد.

قربانی تصریح کرد: برای تجهیز بلوک زایمان و ویدئو کنفرانس بیمارستان ۵ میلیارد ریال، اختصاص ۲ دستگاه الکتروشوک برای فوریت‌های جاده‌ای ۹۰۰ میلیون ریال و احداث مرکز جامع سلامت ۲۲ بهمن نزدیک به ۴٫۵ میلیارد ریال در سال گذشته اعتبار هزینه شده است.

وی با بیان اینکه امروز دستگاه آزمایش خون با اعتبار ۵۰۰ میلیون ریال در مرکز بهداشتی درمانی زهرا مستقر کردیم، افزود: علاوه بر اقدامات انجام یافته در حوزه درمان و بهداشت، برای توسعه بخش آموزشی در دانشکده پرستاری گرمی مغان ۷۰۰ میلیون ریال در طول سال گذشته اعتبار هزینه شده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مغان از اضافه شدن یک دستگاه موتورلانس به ناوگان فوریت‌های پزشکی خبر داد و گفت: در طول سال گذشته اعتبارات هنگفتی برای توسعه درمان و بهداشت این شهرستان هزینه شده که همه این‌ها با توجه ویژه مقام معظم رهبری و دولت تدبیر و امید به حوزه درمان و بهداشت تحقق یافته است.

نظر شما چیست؟

۳ نظر

 1. عبدی گفت:

  جناب دکترکلیه تجهیزات دنیا را گرمی بیاری برای ما بهداشت نمیشه دامداران شهرک وگرمی که باهزینه رایگان است جمع اوری کن بعدا واکسن بزن اگه تونستی دوباره عملکرد بنویس

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. شهروند گفت:

  به عنوان یک شهروند جا دارد از زحمات مدیر شبکه بهداشت و درمان گرمی جناب آقای قربانی و پرسنل زحمتکش بیمارستان ولایت گرمی نهایت تقدیر و تشکر کنیم . زیرا این بیمارستان شاید تنها محل نجات جان بیماران شهر و دو بخش موران و انگوت است. انتقاد در چهارچوب قانون ،حق همه است اما تخریب خیر. ای کاش برخی تبعیض و تفاوتهایی که برخی افراد انگشت شمار در برخورد با ارباب رجوع در بیمارستان نسبت به مردم دارند از بین برود. دیروز جمعه برای خرید دارو تب بر نوزادم با ماشین به بیمارستان مراجعه کردم تا هر چه سریعتر دارو تهیه کنم اما پرسنل(دربان) محترم، هر ماشینی که خواست وارد شوداجازه داد اما از ورود من جلوگیری کرد. علت را پرسیدم گفت یکی کادار اداری است یکی آژانس است یکی همسایه است و .. و حیات بیمارستان هم پر از ماشین بود. گلایه کردم گفت برو به هرکس دلت می خواهد بگو . ای کاش روزهای جمعه یکی از داروخانه های داخل شهر باز باشد تا شخصیت و حرمت مردم به راحتی شکسته نشود . و نکته جالب طبق قانون، پرسنل بیمارستان باید روی پیراهنشان اتیکت نام داشته باشند تا اربا رجوع بدانند که آیا فرد مورد نظر جزو کادار بیمارستان است یا خیر و این خود یکی از نقاط ضعف بزرگ بیمارستان گرمی است. امیدواریم دکتر قربانی بزرگوار با سعه صدر خود این این امور رانیز(طرح تکریم ارباب رجوع) تنظیم فرمایند. با تشکر از زحمات همه نیروهای صدیق بیمارستان گرمی. اجرکم عندالله

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. شهریار ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  بخوان ای بلبل خوش الحان …

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید