طرح هادی تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار گرمی تهیه شد

آزادلو : رئیس بنیاد مسکن شهرستان گرمی گفت: طرح هادی ۳۹ روستای بالای ۲۰ خانوار در شهرستان گرمی تهیه و در اختیار دهیاری‌ها قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، محمدعلی رحیمی صبح امروز در جلسه هماهنگی دهیاران بخش موران اظهار داشت: طرح هادی روستاها طی نشستی با تک‌تک روستاها تشریح و تفاهمنامه‌ای با دهیاران مبنی بر نحوه اجرای آنها بسته شده است.

وی با بیان اینکه سال ۹۶ سال سازندگی روستایی در‌ گرمی خواهد بود، افزود: در ماه‌های باقی‌مانده از سال‌جاری و در سال آینده حرکت‌های خوبی در توسعه روستایی به خصوص بخش موران را شاهد خواهیم بود.

وی تصریح کرد: با توجه به حوزه فعالیت روستایی بنیاد مسکن، همکاری با دهیاران و به تبع آن با بخشداری‌های در دستور کار است.

عبداله اصلان‌زاده بخشدار‌ موران نیز در این جلسه گفت: با توجه به وضعیت نامناسب معابر بیشتر روستاهای این بخش، لازم است بنیاد مسکن با همکاری دهیاران نسبت به جذب قیر رایگان اختصاصی دولت تلاش مضاعفی داشته باشند.

نظر شما چیست؟

۲ نظر

  1. حاتمی گفت:

    مهندس رحیمی یکی از لایق ترین وپرکارترین روسای ادارات شهرستان است واز لحاظ اخلاق وتخصص خیلی توانمند هستند. وحق والانصاف خیلی موثر تر از روسای قبلی هستند وکارهایی ایشان با درایت وکارشناسی شده عملیاتی می نمایند که مسوول قبلی یا قبل تر نکرده است واز همه مهمتر با درایت وعلم وبیان خیلی شیوا ورسا ومسلط به امور هستند خداوند حفظشان کند انسان خالصی هستند .

    Thumb up 0 Thumb down 0

  2. ناشناس گفت:

    صدرحمت به مهندس مهدی زاده

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید