عباس صمدزاده بخشدار انگوت شد

آزادلو : طی حکمی از سوی مجید خدابخش استاندار اردبیل، عباس صمدزاده به‌عنوان بخشدار انگوت ‏انتخاب شد.‏

فرماندار گرمی صبح امروز در مراسم تودیع معارفه گفت: انگوت به‌عنوان بزرگترین بخش استان اردبیل از ظرفیت بالایی برخوردار بوده و باید با تدبیر برای توسعه این بخش گام برداشت.

ابراهیم امامی اظهار کرد: آقای فیروزی در طول سال‌های تصدی‌گری در این سمت اقدامات و عملکرد خوبی از خود برجای گذاشت که قطعا مورد تحسین عموم مردم منطقه است.

وی با بیان اینکه راه توسعه منطقه از همدلی مردم و مسؤولان می‌گذرد، افزود:  مشارکت مردمی برای ارتقای شاخص‌های مختلف شهرستان قطعا بسیار موثرتر از همه مسؤولان برای ایجاد انگیزه‌های اقتصادی است.

رئیس شورای اداری گرمی مغان بیان کرد: توسعه متوازن و فارغ از جزیره‌ای عمل کردن برنامه اصلی ما در بین همه بخش‌های شهرستان بوده و از بخشدار جدید نیز ادامه چنین رویه در سطح بخش انگوت انتظار می‌رود.

وی بر لزوم حمایت همه جانبه از سرمایه‌گذاران توسط مردم و مسؤولان تاکید کرد و گفت: به دنبال برنامه‌های دولت دوازدهم در سطح کشور، تکلیف اساسی مسؤولان دستگاه‌ها تسهیل امور برای سرمایه‌گذاران بخش خصوصی است.

جهانبخش فیروزی بخشدار سابق انگوت نیز در این مراسم گفت: من مدیون مردم منطقه انگوت هستم و با رفتن از بخشداری، خود را جدا از این مردم که جزوی از آنها هستم، نخواهم دانست.

وی با بیان اینکه سیاست‌زدگی بزرگترین عامل عقب‌ماندگی بخش انگوت است، تصریح کرد: انتظار این است در آینده این رویه اشتباه از منطقه و شهرستان برچیده شود تا فضا برای توسعه باز شود.

فیروزی اضافه کرد: امیدوارم نه تنها من بلکه هر مسؤولی که سال‌ها در یک جایگاهی فعالیت داشت، زمام مناسبی برای ارائه عملکرد خود در اختیار وی قرار‌ می‌دادند.

http://uupload.ir/files/8whn_photo_2017-07-03_10-52-16.jpg

http://uupload.ir/files/nwf2_photo_2017-07-03_13-04-51.jpg

نظر شما چیست؟

۱۶ نظر

 1. سلام گفت:

  آقای میرزاده عدم از تخصص زدی .عدالت زدی . عدا انصاف کجا رفت شعارهایت .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. بیر نفر گفت:

  کنایه * منم این انتصابو از طرف طرفدارای آقای میرزاده و دوره وریای آقای صمد زاده به ایشان تبریک میگم و مطمئنم در کارش موفق خواهد شد!!!! ااااکر یک معلم بتواند یک هواپیمارو خلبانی کرده و مسافران را سالم به مقصد برساند آقای صمدزاده نیز خواهد توانست در کار بخشداری درست اجرای مسئولیت کند !!!
  مسلمان کسیست که اکر مسئولیتی بهش پیشنهاد شد و دید که توانایی انجام آنرا ندارد قبول نکند.
  این طرفدارای جناح میرزاده واقعا به چیه این انتصاب تبریک میگن و حرف از لیاقت و ترقی و موفقیت آقای صمدزاده میزنن در عین حال که این سمت اصلاااااااا در تخصص ایشان نیست و معلم ریاضی کجا برنامه ریزی شهری و بخشداری کجا ولی ایشان ادم زرنگی هستن در زمان نصیری هم ب……..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. علی ل گفت:

  تبریک عرض می گویم انتصاب شایسته آقای صمد زاده را به بخشداری انگوت

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. ناشناس گفت:

  تبریک عرض میگویم خدمت حاج عباس صمدزاده انشالا پله ترقی را طی کنید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. طرفدار میرزاده گفت:

  ضمن تبریک به اقای صمدازاده به نظر من اقای میرزاده در شهرستان گرمی از ایشون استفاده میکرد بهتر بود اقای صمدزاده یک انسان اصیل و با عرضه ای است

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. شهروند گفت:

  تفاوت را ببینید در زمان یکی انگوت برای انگوتی ها واگذار شد و در زمان یکی خبری از انگوتی ها نیست

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. گرمیچی گفت:

  آقای میرزاده واقعا به تخصص و عمل اعتقاد دارد و از جناح بازی بیزار و تبری است

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. اونکوت گفت:

  بهبهبه چشم مردم اونگوت روشن بفرموده بخشدار قبلی اونگوت اصلا کل استان سیاست زدست و اقای استاندار هم شریک سیاستزدگی شدن!
  آقای صمدزاده با مدرک معلم ریاضی چه سر رشته ای از بخشداری و برنامه ریزی شهری دارد که به این مقام رسیده جز همون داستان تکراری سیاست زدگی که باعث عقب ماندگی گرمی و کل استان شده؟!؟!
  آیا داشتن دو مسئولیت سردفتری نماینده و رئیس قایقرانی از سهم انتخابات کمش بود؟؟؟

  آقای میرزاده تبریک عرض میکنم شما با تمام شعارهایکه دادین راجب اینکه دیگه نمیزارین باند بازی به و افراد بدون تخصص ریاست اداراتو به عهده بگیرن یا استخدام بشن یا با پارتی بازی و بدون سپردن ضمانت وامهای کلان بگیرن و غیره ولی الان میبینیم که همه اینها در حال انجام شدنه ،
  تذگر * آقای میرزاده علت اینکه مردم به حرفهای شما اعتماد و به شما رای داد اعتماد به جد بزرگوارتون بوده مراقب باشید علاوه بر اینکه نماینده یک دوره ای بشین اعتقاد مردمو متزلزل کنید .
  رویه کاریتونو عوض کنید تا دیر نشده

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. عباسپور گفت:

  باسلام وتبریک خدمت اقای صمدزاده عزیز باید این نکته را درنظربگیریم جدا ازقابلیتهای کاری بالای ایشان که درطول مدت خدمت در اموراتیکه بعهده ایشان گذاشته شده بوده انتصاب ایشان به سمت بخشداری انگوت حتما دلایلی خاص داشته است چراکه اگرقرار براستفاده از قابلیتهای فردی ایشان بوده در پستهای دیگردر خودگرمی هم میشدازان بهره برد کمااینکه ریاست دفترنماینده محترم گرمی عنوان کمی نمیتوانست باشد حال بایدچرایی این انتصاب را مسولین ذیربط جهت توجیه افکارعمومی بایدعنوان کنند اما درافکارعمومی انتصاب ایشان جای سوال دارد منطقه انگوت با ان وسعت حتما افرادی دارندکه چنین پستهایی را بتوان به انها سپرد که دراینصورت بعلت اشنایی بهتر به منطقه و اش اف کامل به شرایط عمومی خدمت رسانی با بازدهی بهتری میتوانستند به انجام رسانده ودر شکل گیری شایسته سالاری گامهای بیشتری برداشته میشد ازطرف دیگرهم نیروی فعال گرمی که در تمام دوران خدمت خویش جدا از تفکرات سیاسی یک فرد مقبول و قابل احترام از لحاظ اجتماعی و شخصی مدبر وکاردان ازلحاظ کاری را ازدست نمیدادیم. بایدمنتظر بمانیم تا ببینیم تبعات این انتصاب دراینده چه خواهدشد ؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. ناشناس ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  خدایا به دادگرمی وانگوت وحتی موران برس یا رب العالمین

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. زرزر گفت:

  میگم در انگوت کسی نیست بخشدار بشود ؟! آقای نماینده دستت درد نکند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. محله شهریار GERMANY گفت:

  ما هم به نوبه خود به آقای صمدزاده تبریک میگویم. ..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. ناشناس گفت:

  تبرک عرض نموده و به امید موفقیت هر چه افزونتر جنابعالی در تمام عرصه های زندگی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. گرمیلی (مغان عاشیقی ) گفت:

  گل بود و به سبزه آراسته گشت.
  با آمدن آقای صمدزاده دیگر مشکلی در انگوت نخواهد ماند.
  آقای میرزاده هم فرموده بود تغییرات در حد معقول باید باشد
  به اندازه نمایندگان قبلی تغییرات انجام داده است.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. گرمیلی گفت:

  سلام.باز هم شاهکار میرزاده و به توجهی و غفلت آقای امامی و نصیری. نماینده محترم که مدام در نطق های سخنرانیش اعلام میکند زمامدار و وام دار کسی نیست و به کسی وعده انتخاباتی نداده مسئول دفتر دیگرش را بخشدار کرد!! مسئول دفتر تهران معاون(کریمی) و مسئول دفتر گرمی بخشدار انگوت(صمدزاده) !! نشان دادن جزء طبل تو خالی و شعرمحور کاره ای نیستند. جالب هست ایشان مدام از سیاست زدگی و قومگرایی در شهرستان گرمی ناله میکنند و خودش در عمل بدتر از همه اقدام کرده اند!! کافیست یک نگاهی به مدیرانی ایشان در شهرستان سر پست اورده اند بندازید!! ایشان سوای شعارهایی که میدهند به کارکنان وزارت کشور بها و ارزشی قائل نیستند!! کارمند وزارت کشور با چه امیدی به توسعه و پیشرفت و خود و شهرستان فکر کند در حالی که افراد فاقد تخصص در این زمینه که اکثرا معلم تشریف دارند باز بر سر مسند قدرت اورده میشوند.مگر میشود فردی از خارج وزارت آموزش و پرورش مدیریت آن را عهده دار شود!!!؟ ولی بر عکس در منطق میرزاده شدنی است. گل بود به سبزه نیز آراسته شد!! گیریم که استاندار و فرماندار و نماینده خطایی در این امر مرتکب شده و این اشخاص فاقد تخصص را زمامدار مدریت شهر انتخاب کرده اند ، این اشخاص به خودشان چه میگویند و در واقع با چه ایده و تفکری قبول مسئولیت کرده اند که بغیر شغل مقدس معلمی و مدیریت در آن حوزه سابقه شاخصی در رزونمه خود ندارند! البته مسئول دفتر نماینده هم شده اند!! از ماست که برماست

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید