علایی: بستر انتخابات پرشور را فراهم می‌کنیم

آزادلو : فرماندار شهرستان گرمی گفت: در سال انتخابات مجلس سعی خواهیم کرد تا بستر و فضای انتخاباتی سالم، رقابتی و پر‌شور را با جلب اعتماد مردم به نظام اسلامی فراهم کنیم.

محمود علایی پیش از ظهر امروز در نشست با مدیران و مسئولان شهرستان گرمی اظهار کرد: ما در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام «دولت و ملت، همدلی و همزبانی»‌ نامگذاری شده اهتمام جدی خواهیم کرد تا زمینه اعتماد، اطمینان و همدلی بیشتر را در جامعه با خدمتگزاری مضاعف فراهم کنیم که قطعاً خروجی آن به پیشبرد اهداف نظام اسلامی کمک خواهد کرد.

وی افزود: ما در چارچوب قانون در سال انتخابات مجلس سعی خواهیم کرد تا به دور از تشویش اذعان عمومی و در کنار احترام به همه کاندیداها فضای انتخابات سالم و پرشور و نشاط را فراهم کنیم و بدون جبهه‌گیری خاص از فرد یا جناحی سعی خواهیم کرد سلامت انتخابات چه در دوران تبلیغات و چه در زمان رای‌گیری به وجود آید.

به گزارش فارس فرماندار شهرستان گرمی ادامه داد: ما امسال با همراهی و همدلی تمام مسئولان و خود مردم سال پر امید و همراه با عزم جدی در حل مشکلات حقیقی مردم را پیش‌رو داریم و در همه حوزه‌ها سعی خواهیم کرد اعم از عمرانی، رونق اقتصادی، تولیدی، فرهنگی و اجتماعی و سیاسی به اهداف موردنظر دست پیدا کنیم.

علایی عنوان کرد: توجه جدی به روستاها، تامین آب شرب، عمران شهری و روستایی و تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام را به عنوان یک اولویت در رفع عقب‌ماندگی‌ها و محرومیت‌های شهری گرمی مدنظر داریم و تمام تلاشمان بر این است تا یک وضعیت رضایت‌بخش همراه با ایجاد تحول و تحرک جدی را به وجود آوریم.

وی فعال شدن سد عمارت در شش جبهه کاری و با تزریق اعتبارات مناسب را یادآور شد و گفت:‌ فعال شدن این پروژه زمینه اشتغال ۱۵۰ نفر را به همراه ۱۰۰ دستگاه ماشین‌آلات، سبک، سنگین و نیمه‌سنگین فراهم کرده است.

فرماندار شهرستان گرمی ثمر‌بخشی سدهای تازه‌کند، اوسانلو، کلاسر و سینه‌سر را یادآور شد و بیان کرد:‌ گازرسانی به روستاهای باقیمانده و آبرسانی به روستاهای اولویت‌دار جزو برنامه‌های جدی ماست.

علایی تشکیل ۴ کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سرمایه‌گذاری و توسعه علمی و راهبردی شهرستان را یادآور شد و ادامه داد: ما ستاد توسعه و سرمایه‌گذاری شهرستان را به عنوان یک اولویت جدی با مصوبات اجرایی پیگیری کرده و تلاشمان بر این است تا در این راستا تاثیر‌گذار و همراه با ایجاد بسترهای توسعه حقیقی حرکت کنیم.

نظر شما چیست؟

۵۶ نظر

 1. منصور گفت:

  حاج صمد شکری لایق مجلس است .تمام

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. جوان ROMANIA گفت:

  همه با هم یکصدا از حاج صمد شکری حمایت میکنیم.به امید موفقیت جوانان بیکار وابادانی منطقه.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. سردار ROMANIA گفت:

  گرمی با این شرایط بحرانی وبیکاری جوانان و محرومی بیش از حد نماینده جسور وبا نفوذ مخصوصا ارتباط در مرکز را میخواهد وچه بهتر که چهره جدید باشد وازموده شده باشد که بنظر بنده با توجه بر رزومه اجرایی وعملکردشان حاج صمد شکری را لایقتر میدانم واز ایشان حمایت میکنیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. بازاری ROMANIA گفت:

  سلام علیکم .با توجه بر اینکه بنده سالیان ساله که بازاری میباشم و بیشتر در بین مردم هستم در محافل زمزمه حمایت از اقای شکری پررنگتراز سایرین میباشد.مردم در انتظار حضور قاطع اقای شکری در انتخابات هستند ومیگویند با امدن ایشان ارای بی سابقه ای رقم خواهد خورد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. خانم مدیر گفت:

  برادر بزرگوار جناب اقای حاج صمداله شکری شهرستان گرمی به مدیری توانمند وبا عرضه نیاز دارد تا منطقه از فاجعه ای که بخاطر انتخاب اشتباهمان گریبانگیرش شدیم نجات یابد .امید داریم بییایید و به داد مظلومان برسید انشاله سایه خداون بالاسرتان .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. داور گفت:

  با توجه بز شایسته سالاری وجسارت و سوابق اجرایی که دارند با جمعی از اقوام ودوستان تصمیم داریم از حاج صمد شکری حمایت کنیم .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. شاطر عباس گفت:

  برادر لطفا” چاپلوسی نکن آخه ساعدی چه کاره است مگر غیر ازاینکه شواراست مگر شورا وظیفه اش مانور در کنار پروژ هاست یا عزل ونصب شهردار.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. کارمند دانشگاه پیام نور گرمی گفت:

  اینجانب وجمعی از دوستان با وحدت ویکدلی از دکتر شکری حمایت خواهیم کرد ودر بیانات اکثر دانشجویان زمزمه اسم ایشان بیشتر از سایرین است .خدمات اقای دکتر شکری بر جنابعالی ودوستم دوره ریاست دکتر زیاری در دانشگاه پیام نور کشور که قبلا معاون وزیر ومدیر عامل راه اهن بودند هرگز فراموش نخواهیم کرد ما توسط اقای شکری مشکلمان را حل کردیم ونان حلال سفمون میبریم وشرمنده خانواده نشدیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. جانباز جنگ تحمیلی گفت:

  باعرض سلام خدمت همشهریان متدین وولیت مدار. بنده بعنوان جانباز وهمرزم حاج صمداله شکری که از نقطه صفر واز جمع ما مردم مظلوم ومحروم گرمی توانستند با پشتکار وتلاشهای مداوم وبا روحیه جانبازی به ان جایگاه برسند خیلی خوشحال هستیم وخودم واقوامم از حضور دوست بزرگوارم استقبال مینمایم. خدا قوت

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. استاد دانشگاه گفت:

  انصافا حاج صمدشکری رزومه اجرایی قوی تری دارند واصلحتر از سایر کاندیداها میباشند ویکی از مهره های اصلی در مرکز هستند که مدیران استانی ونمایندگان استان با وی در ارتباط هستند. امید است مردم فهیم منطقه از این فرصت به خوبی استفاده کنند ودوباره اشتباه تصمیم نگیرند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. نگین گفت:

  سالی که نکوست از بهارش پیداست.فقط حاج صمد شکری.۱۰۰%

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. ریش سفید محل گفت:

  سلام. هفته گذشته چند تن از افراد با تجربه و ریش سفیدان منطقه جلسه ای با حاج صمد شکری داشتند واز وی خواستار شرکت در انتخابات شدند . با تمام قوا حمایت خود را اعلام نمودند .افراد حاضر در جلسه از بی مهری مسولان گله مند بودن واز انتخاب خودشان در دوره قبل اعلام نارضایتی کردند ووضیت منطقه را بحرانی وزنگ خطر خوندند .در پایان اقای شکری گفتند فقط به وحدت مردم لبیک خواهم گفت واگر مردم یکدست تصمیم بگیرند در خدمتشون خواهم بود انشاله.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. رضوان گفت:

  رقابت بین اقای دکترصمداله شکری وسایر خواهد بود .مرد جسور شایسته ولایق مغان .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. کارشناس گفت:

  حضور قاطعانه حاج صمداله شکری در انتخابات شاهد انتخابات پرشوری خواهیم شد مردم هنوز در انتظار هستند.حاج صمدشکری در طول تاریخ گرمی اولین مدیری بود که در سطح ملی و بین الملی سمت گرفت بدون اینکه قبلا نماینده مجلس باشد وپست بگیرد. ایشان از خدمتگزاری به معاونت وزارت پیش رفتند والگوی اکثر جوانان بوده و هواداران خود را دارد. از جمله سمتهای اقای شکری.۱٫ رئیس سازمان دانش اموزی اذربایجان شرقی ۲ رئیس سازمان حج وزیارت اذربایجان شرقی ۳ مشاور ویزه وزیر ومدیرکل مجامع وشوراهای وزارت رفاه وسازمان تامین اجتماعی۴ مشاورمدیرعامل ومدیرکل بازرسی کل راه اهن جمهوری اسلامی ایران۵ رئیس هیات مدیره در چندین شرکتهای بزرگ اقتصادی از قبیل سیمان خزر. سیمان فارس خوزستان. شرکت فارسیت اهواز. صنایع شیر ایران.شزکتهای اقتصادی تامین اجتماعی .وفعالیت در کمیته های ورزشی کشورو سایر … در حال حاضر اقای شکری دانشجوی دکتری مدیرت رفتار سازمانی دانشگاه پیام نور تهران میباشند وعضو هیات علمی دانشگاه.با سوابق درخشان واجرایی که اقای شکری داشتند ودارند مخصوصا ارتباط در بین مسولان ومدیران رده بالا میتواند برای توسعه منطقه وابادانی واشتغال جوانان مفیو وموثر باشد. یا زهرا

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. سعید گفت:

  رای ما فقط حاج صمداله شکری .یاشاسین

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. انگوت جوانلاری گفت:

  با عرض سلام خدمت همشهریان محترم. ما جمعی از جوانان اتشی ومتعصب بخش انگوت از حضور اقای حاج صمداله شکری قاطعانه حمایت میکنیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. هوادارحاج صمداله شکری گفت:

  بنده بازنشسته اموزش وپرورش هستم واز نزدیک جسارت وعرضه حاج صمد شکری را دیدم و پسرم را در تبریز کارخانه شیرین عسل استخدام کردن واقعا دستشان درد نکند .نباید از یک نفر انتظار بیشتری داشت اقای شکری نماینده ما نبوده که وظیفش باشد وبرای ماها قدم بردارد تا انجایی که من میشناسم فقط از روی دلسوزی بوده و مدام به فکر منطقه بوده وهست.انتظار ما صحیح نیست اگر واقعا میخوای درست انتخاب کنی ونتیجه انتخابتو ببینی تلاش کنی قدرت نمایندگی را ب ایشان بدهیم تا شاهد احیای منطقه بشویم .اقای شکری هدفش فقط ابادانی منطقه و بازگشت خانواده های که بدلیل مشکلات بیکاری کوچ کردند هست. تا کی تک تک سفارش کنیم اقای شکری اگر میتوانی پسرمو یا فرد موردنظرمو یه جایی مشغول کن این غلطه اگر ایشان نماینده شوند با تاسیس کارخانجات دیگر منطقه جوان بیکار نخواهیم داشت مگر شهرمان چقدر بیکار دارد.بنده همکار قدیمی اقای شکری هستم ومیشناسمش زحمت میکشد وهیچ نیازی به ماها ندارد ما نباید افرادی مثله ایشان را از روی حسادت تخریب کنیم تا الان هم از این اخلاقمان ضربه دیدیم.خواهشمنم مثبت بیندیشیم حداقل بخاطر اینده فرزندان کوچکمان.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. کارکنان ریلی گفت:

  باسلام.بنده از جوانانی هستم که حاج صمداله شکری استخدامم کرده وخودم خانوادم دعا گوی ایشان هستیم .انشاله خدا هرجا هستند کمکشان کنند.لازم بذکر است بنده با چند نفر دوستان در راه اهن جذب شدیم حدود ۴ ساله که کار میکنیم.خدا شاهده اون زمان ما نا امید شده بودیم خیلی جاها مراجعه کردیم اما نتیجه نگرفتیم حتی از نمایندمان.حاج اقا شکری ما همیشه دعگویتان هستیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. عادل گفت:

  قابل توجه اقا حسن عزیز .مطمئن باشید لیست افرادی که اقای شکری مشغولشان کرده برای مردم شریف اطلاع رسانی خواهد شد وشما استخدام نشدین خب همشهریانتان استخدام شدند شاید شما قسمتش نداشتی .ب نظر من با این خصلتی که داشتی خودتو بد معرفی میکردی .کار خیر اقای شکری نزد خدا ثبت شده است نبایستی تهمت بزنی جرمش سنگینه. همشهریانی که استخدام شدند حتما خلوص نیت داشتن.شما اول خودتان را اصلاح کنید بعد ن اقای شکری خدا کمک میکنه با عرضه خودت مشغول میشی .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • صادق گفت:

   اعتقادات ما اجازه نمی دهد خدا نکرده به کسی تهمت بزنیم این شما هستین با خدعه نیرنگ جهت رسیدن به اهداف دنیوی ومادی به سرمان کلاه بزرگتر از سرما بدوزیداقای ناعادل

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • سواد گفت:

   تو که جمله نویسی هم که بلد نیستی شما باید در نهضت سواد آموزی ثبت نام کنید لااقل مدرک پنجم ابتدایی داشته باشید

   Thumb up 0 Thumb down 0

 20. حامیان دکتر نادر بهاری گفت:

  دکتر نادر بهاری ۱۰۰%

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. مدرس گفت:

  بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه مدرسین از استاد اخلاق و صداقت و مدیری توانا جناب آقای ” دکتر نادر بهاری ” حمایت میکنم و آرزوی موفقیت ایشان را دارم خداوند پشت و پناهشان باشد انشااالله.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. شهروند ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  تو خودت باید بری . انتخابات سالم را افراد سالم دیگر که وابسته به نماینده گرمی نیستند انجام میدهند . به کدوم گفته هات عمل کردی . فقط بلدی شعار بدی . استاندار اگر عرضه داشت شما را نگه نمیداشت . از ضعف استاندار بود تا حالا موندی .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. فرهنگی گفت:

  گرمی تا زمانی ک افکار سنتی و تنگ نظریهارا از خودشان دور نکنند منطقه ما همین هست و لیاقتمان زندگی در چنین امکاناتی است .گرمی فرزندانی را در نقاط مختلف دارن که برای غریبه ها خدماترسانی میکنن .بویزه دکتر صمداله شکری که ارتباط وفوذشان در مرکز بالاست واکثر مسولان استانی وقتی کارشان ب مرکز میخوره قطعا از وجود اقای شکری استفاده میکنند اما گرمیلیها از این فرصت بی نصیب وبی بهره هستن .دلیلش این هست چون ما یاد گرفتیم فرزندان خودمان را قبول نکنیم وبیگانه پرست باشیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   آقای شکری همشهری و برادر ماست ولی عزیزی میگفت در متهران مشکل اداری داشتم که به آقای شکری مراجعه نمودم و ایشان کاملا بنده را امیدوار کردند و فرمودند حتما حل میکنم ولی نتاسفانه در موعد مقرر هرچه قدر بهش زنگ زدم دیگر جواب نداد . به مال علی قسم عین حرفهای یکی از همشهری هایمان بود .

   Thumb up 0 Thumb down 0

 24. دانشجویان گفت:

  ماجمعی از دانشجویان شهرستان مغان حمایت خود را از کاندیداتوری دکتر شکری اعلام واز حضور ایشان استقبال مینماییم.۱۰۰%

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • دانشجویان گفت:

   چرا دروغ میگی اقا ما دانشجویان به فردکار ندان اجازه نمی دهیم ان مهم را تصاحب نماید تو یک نفر نمی توانی با چنین ترفند ما را گول بزنی مگر ایشان نبودند که در دوره نهم رد صلاحیت شدند وآن رای اندک ………. در ضمن ایشان از کدام دانشگاه دکترا گرفتند

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • دانشجوی ارشد - حامیان دکتر نادر بهاری گفت:

    با عرض سلام و ادب خدمت دوستان ، همشهریان عزیز بیایید در این دور چشم و گوش خود را باز کرده و به دور از هرگونه احساسات و تعصب قومی و قبیله ای و منافع فردی ، منافع عموم را در نظر گرفته و با بررسی رزومه افراد و سطح علمی و اخلاق و صداقت و توانایی و کاری بودن انتخاب اصلح و درست داشته باشیم . آنوقت میتوان امید وار بود .

    Thumb up 0 Thumb down 0

 25. الدار گفت:

  باسلام بنده نیز بعنوان فرد باتجربه انتخاباتی با نظر تعصب موافق هستم و اقای دکتر شکری را بهترین گزینه برای کرسی مجلس میدانم .دکتر شکری ابزارات وارتباطات لازم را در مرکز دارند وشناخته شده هستند واگر این دوره ملت قدرت نماینگی را به ایشان بدهند بهتر و بیشتر ایشان میتوانند در خدمت همشهریان باشند.الحق شخص با لیاقت وخستگی ناپذیر هستند وارتباط فوق العاده ای دارند .حقیر نیز مثل سایر همشهریانم دوره قبل انتخابات اشتباه بزرگی کردم واز انتخاب خودم وخانوادم پشیمان هستم.قبول کنیم تا الان انتخاب درستی نداشتیم که الانم چیزی را ازدست بدهیم وبا یک اعتماد میتوانیم شهرمان را دوباره اباد کنیم. یاشاسین دکتر صمداله شکری فرزند برومند مغان

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرملی گفت:

   کسی که امتحان خودش را در ……………. ما به ایشان رای نمی دهیم مطمین باشید

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرمیلی گفت:

   من مانده ام که آقای صمد شکری کی دکترا گرفته اند برادر به شخصی میشه گفت دکتر که تو امتحان جامع دکترا نمره قبولی کسب نموده و پروپوزال نیز مورد پذیرش قرار گرفته باشد .

   Thumb up 0 Thumb down 0

 26. م ROMANIA گفت:

  متاسفم از این مردم با این فکرشان که بجای همکاری و همراهی ، همه در فکر تضیع زحمات فرماندار شریف هستند. و من مطئنم که چنین فرمانداری به گرمی نیامده و نخواهد آمد. بیچاره فرماندار همزمان در چند جبهه میجنگد.تلاش برای سدها ، جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی، منطقه آزاد، پایلوت روستایی، . از این طرف باید اینهمه حرفهای غیر منصفانه بشنود. با این طرز فکر حقمان است که اینگونه محروم بمانیم. محرومیت شهرما نتیجه محرومیت فکر ماست.
  فرماندار شریف من از طرف تمامی بدخواهان از شما معذرت میخواهم ، سن بالیغی آت دنیزه ، بالیغدا بیلمه’سه خالق بیلر ، کارنامه شما نزد خدا بیست است، و او برای تو کافیست

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. تعصب ROMANIA گفت:

  سلام. با عملکردی که نمایندگان قبلی داشتند وشعار و وعده های دروغ دوره قبل که دم از وحدت میزدند ومردم را فریب دادن وبعد از انتخابات حتی مردم بدبخت را دیگر نشناختند وبرای منطقه بی تفاوت شدن این عزیزان دیگر نزد مردم ارزشی ندارندوخودشان را به زحمت نندازند .این عزیزان بخاطر منافع شخصی وصندلی مجلس دست به هر کاری میزنند و مطمئن باشند این دوره مردم فهیم منطقه دوباره فریب نخواهند خورد.مردم بدنبال فرد مورد نظر خودشان هستند شخصی ک زجر کشیده واز بین همین مردم باشد ودر هر جایگاهی که بوده بی منت در حد توان خدماتی ارائه نموده است مخصوصا استخدام اکثر جوانان. این دوره نوبت ماست تا از حق دکتر صمداله شکری در برابر نا عدالتیها دفاع کنیم وبا اتحاد حداکثری از ورود ایشان به انتخابات استقبال کنیم به خداوندی خدا قسم راه نجات منطقه فقط دکتر شکری است وخواهد بود در غیر اینصورت منطقه بیست سال دیگر به عقب میوفتد وهمیشه مقصر خودمان وانتخاب نادرستمان بوده وهست. اقای شکری عزیز ما جمعی از متعصبان منطقه از ورود حضرتعالی بشدت استقبال مینماییم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 28. ناشناس ROMANIA گفت:

  ازموده را ازمدن خطاست . این دوره با اتحاد وهمدلی از حضور قاطعانه دکتر صمداله شکری فرزند جسور ولایق ودلسوز مغان حمایت خواهیم کرد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 29. علی گفت:

  با وجود فرماندار منتسب به نماینده و هم فامیلی مگه میشه به انتخابات سالم امیدوار بود متاسفانه این از بی خیالی استاندار دولت تدبیر و امید هست که تا حالا ایشون در پستشان هستند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ضابطه گفت:

   علی آقا ،اگر دردت درد سلامت انتخابات است که محاله،مطمئن باش طرفدار هر کسی باشی هفته ای نیست که با ایشان دل ندهند و قلوه نستانند.ولی شمادغدغه ای دیگر داریدو…

   Thumb up 0 Thumb down 0

 30. محمد - مغان گفت:

  شما پر امید و همراه با عزم جدی سال جدید را در حل مشکلات حقیقی مردم پیش‌رو دارید؟؟؟
  شما هنوز وعده های سال گذشته تون روی زمین مونده؛
  کو آسفالتی که با هزار تن قیر رایگان قرار بود به همه معابر شهر بدین تا در نوروز این سال خجالت زده مهمونهامون نشیم؟
  کو روشنایی لنگان که یک سال پیش قول داده بودین؟
  مطالعات کارخونه های فولاد و سیمانتون کو؟
  تا کی وعده و وعید؟ خجالت هم خوب چیزیه بخدا

  Thumb up 0 Thumb down 0

 31. مخلص گفت:

  بلی انتخابات پر شور میشود اما نه برای کسانی که آمدندو بی لیاقتی خودشان را نشان دادندو هویت تاریخ ما را عوض کردندواقتدارواعتبار علمی وعقلانی ما رادر میان سایر مناطق لکه دار فرمودند و ویرانی وفقر و فلاکت ونداری وتنگدستی را باعث شدند وعدالت خواهی نظام مقدس را زیرسوال بردند وبد بینی وبی اعتمادی را در بین جمع آفریدند وبعلت عدم کارایی ومدیریت خرابی وویزانی را بود آوردند وما را فدای دنیا طلبی خودشان نمودند. و به تمسخر گرفتندو با چرب زبانی به دروغ قول های انچنانی دادند وبه متاع دنیا رسیدندواز نا درستی خدارا به درستی خود گواه گرفتند چگونه وبا چه صفتی دوباره خودشان را مطرح میکنند اینان بجز رسیدن به قدرت کذایی در فکر آبادنی وپیشرفت نیستند .حضرت امیر ع می فرماینداگر مرا به غل وزنجیر بکشند و روی خارهای مغیلان با تن عریان بکشانند حاضر نیسثم حتی به یک نفر از بندگان خدا ظلم کنم یا در جایی می فرمایندمن این پیروزی رانمی خواهم من شکست بخورم عیبی ندارد اما ظلم نمی کنم.ما امانت را به امانتدار یعنی کسی که امین شناخته شده میدهیم نه به عده ی طمع کار و تجمل گر وکسی که دکترای مدیریت دارند ومتخصصندوبرنامه ریزی استراتژیک بلدندوسابقه مدیریت شهری دارند.رای میدهیم تا موجب سر بلندی وافتخار در دنیا و آخرت برای ما باشد.وبتواند منطقه را به گل و شکوفه تبدیل نمایدوآینده ی بچه های مارا تضمین کندوخوشبختی وپیروزی را درتمام زمینه ها بیاوردنه بد بختی وکسالت وبیچارگی وسرخوردگی .کسی را انتخاب وکنیم که برای عموم باشد وبه حقوق وااحاد مردم توجه داشته باشدواز ویژه خواری ودنیا طلبی وخیانت وتجاوز بپرهیزد ویک فرد خالص ومفید باشد نه کسی که بی سواد است و هیچ گونه مدرک اجرایی ندارد به امید همدلی وهمزبانی ملت ودولت سرافرازی ایران مقدس را آرزومندم

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرملی گفت:

   بعد از ۲۰سال یکی از افتخارات شهرستان گرمی جناب دکتر نادر بهاری گرمی از محله قلعه باشی توانستند با مدرک دکترای تخصصی مدیریت بین المللی واجرایی در زمینه های مولف محقق ومدرس دانشگاههای عالی کشور در مقاطع لیسانس وفوق لیسانس وعضو انجمن های :مدیریت ایران وعلوم بازرگانی واجرایی ایران ومشاور خبره بازار یابی وتبلیغات(داخلی-بین المللی)وبرنامه ریزی وتوسعه سازمانی وتحصیلات تکمیلی وبرگزار کننده دوره های تخصصی مدیریت وکار آفرینی وفرهنگی وهنری در امور شهری با بیش از ۱۵سال سابقه تخصصی واجرایی درشهرداری تهران بزرگ در رقابت انتخاباتی (کاندیداتوری )شرکت فرماید امید است مردم فهیم وشهیدپرور گرمی با عزم راسخ فرزند برومند وتواناوخادم امام رضا ع را تنها نخواهد گذاشت و همه باهم وبا اتحاد با حد اکثر آراایشان را به مجلس دوره دهم خواهیم فرستادوبر تمامی مشکلات صحه خواهیم گذاشت وخرابیهای اخیر را جبران خواهیم کردانشاالله

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • یا امام رضا گفت:

    بنده نیز با نظر شما کاملا موافقم و از دکتر نادر بهاری که واقعا فردی لایق و صادق هستند حمایت میکنم ایشان کسب عناوین استاد نمونه اخلاق و علمی ، مدیر نمونه و موفق در سالهای ۸۶ و ۸۸ در پایتخت و دبیر اول مجمع صنفی دانشگاه تهران در سال ۷۹ و بیش از ۱۵ سال سابقه مدیریت کلان در شهرداری تهران را در پرونده خود دارند . به امید آینده بهتر برای گرمی مظلوم

    Thumb up 0 Thumb down 0

 32. مدنی گفت:

  هر فرد با سواد سیکل که در ایران زندگی می کنه می دونه سدسازی در ایران شکست خورد و سد عمارت هم حدود ۲ تا ۳ درصدش اجرایی شده و یک منبع تامین رانت برای بعضیها بود. این شهر به (اجرا) احتیاج داره نه (شعار).

  Thumb up 0 Thumb down 0

 33. حسینی گفت:

  شمادرایام انتخابات تشریف نخواهیدداشت

  Thumb up 0 Thumb down 0

 34. کارشناس رانت گفت:

  منظور آقای فرماندار از بستر سازی انتخابات پرشور آماده سازی امکانات لازم برای رای گیری به ……….. ثانیا اگر آقای فرماندار دست از تبلیغات انتخاباتی بکشند اتفاقا به نفع عموم و مردم سالاری برای ایجاد فکری جدید و نجات از برخی افراد خواهد شد ان شاالله

  Thumb up 0 Thumb down 0

 35. روابط عمومی گفت:

  لطفا منبع؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 36. tedirgin گفت:

  بستر انتخابات پرشور خود فراهم است، لطفا بستر رفاه مردم مظلوم را فراهم کنید!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • جواب گفت:

   آقا جان چرا متوجه نیستید . از اول هم برای این منظور انتخاب شده ولی خدا اون بالاست تا حق مظلومین را از ظالمان بگیرد

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ضابطه گفت:

    جواب جواب،امیدوارم به گفته هایتان اعتقاد داشته باشید و خدای اون بالائی را در قضاوت هایتان در نظر داشته باشید.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • ضابطه گفت:

   اصطلاحی را خرج می کنی که لغتنامه در فهمش عاجز می ماند.”رفاه مردم مظلوم”
   خودتان هم کمی باندیشید

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • بهار گفت:

   ما به جناب آقای دکتر نادر بهاری رای میدهیم

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • محمود گفت:

    من تاجایی که یاددارم آقای … وشرکاشون نتونستن دامداری راکه درگرمی داشتن رااداره کنن وورشکسته شد حالا این عزیز چطور میخواهد سرنوشت شهر بزررگی مثل گرمی رادردست بگیردوبنده دانش آموز این آقا بودم وهیچ درسی از این آقانیاموختم

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • دلسوز فرهنگی گفت:

     سلام جناب دانش اموز عزیز چطورمیشود یک دانش اموز از معلمش چیزی یاد نگیرد حتما خود مشکلی داشتید

     Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید