علایی: به خاطر نماینده در فرمانداری ابقا نشده‌ام‌

آزادلو : محمود علایی پیش از ظهر امروز در پاسخ به سؤالات خبرنگاران در نشست خبری اظهار کرد: تنها فرمانداری هستم که با عنایت استاندار اردبیل در سمت خود باقی ‌مانده‌ام ولی علت آنکه استاندار مرا ابقا کرده نمی‌دانم ولی یقین دارم که به خاطر فامیل بودن با نماینده مردم گرمی در سمت خود ابقا نشدم بلکه این نظر استاندار بوده است.
وی در مورد جابه‌جایی خود با فرماندار شهرهای بیله‌سوار و پارس‌آباد نیز گفت: بنده نیز کم و بیش در جریان این شایعات هستم ولی به صورت رسمی و غیررسمی تاکنون چیزی به من اعلام نشده است.
فرماندار شهرستان گرمی در مورد فعالیت خود به عنوان رئیس هیئت والیبال افزود: این انتخاب با نظر خود بنده نبوده و اصلا در این زمینه نظری ندارم ولی بر این باورم به دلیل علاقه و فعالیتی که در رشته والیبال داشتم با تصمیم هیئت والیبال استان از بین سه فرماندار مشگین‌شهر، کوثر و گرمی بنده نیز به این سمت انتخاب شدم ولی حاضر هستم آن را تحویل دهم.

سه تخلف آشکار را پیگیری می‌کنم
علایی در بخش دیگری از سخنان خود در مورد پیگیری سه تخلف رخداده در شهرستان گرمی و پیگیری آن بیان کرد: تخلف ماسه‌شویی و تخریبی که در حریم دریاچه گیلارلو و مفقود شدن ۳۰ هزار شکر در این منطقه رخ داده به جد پیگیری می‌کنم و باید خبرنگاران از بازرسی استان سئوال کنند که چرا تاکنون حکمی صادر نشده است.
این مسئول ادامه داد: با به نتیجه رسیدن علل و عوامل این تخلفات موضوع را پیگیری خواهم کرد و بر این باورم که مردم به سرعت در جریان نتایج پیگیری‌ها و حکم صادر شده قرار می‌گیرند.

فضا برای فعالیت احزاب در گرمی بسته و محدود نیست
فرماندار شهرستان گرمی در مورد انتخابات مجلس و فعالیت‌‌ها در حوزه فرمانداری گرمی گفت: ما بر این باوریم که یک انتخابات شایسته و مناسب در فضای سالم در پیش رو است که قطعا این انتخابات زمینه اعتبار دو چندان نظام اسلامی را با حضور مردم فراهم می‌آورد.
علایی عنوان کرد: دولت تدبیر و امید تلاش می‌کند تا انتخابات مجلس با مشارکت فعالانه مردم برگزار شود که قطعا اعتماد مردم بزرگترین پشتوانه در این زمینه خواهد بود.
این مسئول با یادآوری اینکه همه کاندیداها که با شور و اشتیاق در این انتخابات حاضر می‌شوند مورد حمایت قانونی ما هستند، گفت: ما در چارچوب قانون از همه کاندیداها دعوت خواهیم کرد تا حضور باشکوه مردم را در انتخابات فراهم کنند.
فرماندار شهرستان گرمی متفاوت بودن شرایط را در انتخابات پیش‌رو یادآور شد افزود: بنده نیز معتقدم که فعالیت احزاب در شهرستان گرمی مطلوب و خوب نیست ولی آمادگی داریم تا در چارچوب قانون و رعایت خطوط قرمز از همه احزاب و گروه‌ها که به گرم شدن تنور انتخابات کمک می‌کند، حمایت کنیم.

۷۰ فعالیت کارگاه‌های در گرمی راکد است
به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، وی از توسعه کشت زعفران به میزان ۸ هکتار و تقویت بهره‌برداری مناسب از زعفران وحشی در منطقه خبر داد و گفت: تلاش و جدیت ما بر این است تا این برنامه‌ها مورد حمایت قرار گرفته و تقویت شود.
فرماندار شهرستان گرمی راکد بودن ۷۰ واحد کارگاهی را در شهرستان گرمی یادآور شد و ادامه داد: در این زمینه ما سعی داریم واحدهای غیرفعال را فعال کنیم به طوری که ۵۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری توسط یک شرکت سرمایه‌گذار در گرمی انجام می‌شود که ۱۰ میلیارد تومان آن مربوط به منطقه نمونه گردشگری گیلارلو است.
علایی ساخت مجموعه‌های تفریحی و گردشی را در این زمینه یادآور شد و افزود: این سرمایه‌گذار بدون اینکه ریالی تسیهلات بگیرد با ظرفیت خود توسعه این منطقه را در اولویت قرار داده است.
وی در پایان سخنان خود از مطالعات احداث کارخانه نورد فولاد و سیمان انگوت خبر داد و بیان کرد: زمان‌بندی اجرای پروژه‌ها و قول افتتاح آنها به گونه‌ای است که باید در عرصه عمل تلاش کرده تا این امر اتفاق بیفتد.

عکس از محمود بهشتی

نظر شما چیست؟

۳۵ نظر

 1. متعجب گفت:

  فرماندار محترم هر چه به فرزندان شاهد و جانباز قول داد عمل نکرد!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. ع س... گفت:

  اقای بازاری مجبورشدم جواب بدم اگه درکو فهمت همینه حلالت می کنم چون شما هم شنیده اید۰ولی اگه از روی غرض تهمت میزنی حلالت نمی کنم تهمت انگار ادم با ….. خود…… میکند. اولااگه کسی ادم پست فطرت وبی شخصیت هم باشدودلش بخواد دس به این کاری بزندنمی توندچون ارد همانند یارانه سهمیه هرنانوای مشخصه هیچ کس نمی تونه یه کیسه کم کنه سهمیه مشخصه وحدود سیصد کیسه درهرماه به خور نمیر با کد ملی به روستایان داده میشد خودشان می گرفتن خودت هم می دونی واونای که منو می شناسن میدونن اگه پای منو ببرن بگن این کارو بکن نمی کنم وروزی حلال به خانواده ام میدم وادم دستو پا بسته هم نیستم حتی بمیرم مردانه می میرم وبه ولله قسم می خورم یک تومان هم طول خدمتم خیانت نکرده ام به نفع شخصی اگه ازگرمی تا تهران کسی ثابت کنه من این کارو کرده ام جایزه میدم .در ضمن ادمهای کوچک دور از شما دید گاهشان گوچک است واگه کسی این کارو میکرد نگران نباش حتما میگرفتن جریمه می کردن ومیه نفز برم گفحاکمه می کردن سعی کنیم ندانسته به کسی تهمت نزنیم . وخوشحالم مردم جوابشئنو میده وخدا هم به موقع جوابشون را میده ممنون اقای بازاری میدونم شما هم شنیده اید همان طوری که من هم شنیدم ولی ادم بدون دلیل نباید هر چیزی را بگه .یه نفر برم گفت در پیچ لنگان از یه سنگ پنج تون طلاع ورداشتن راهو بستن ….. بردن گفتم حتی با چشم ببینم دروغه عقل قبول نمی کنه.اون جریان هنوز هم در ذهن بعضی ادمهای ساده لوح مونده.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. دانشجوی کارگر گفت:

  آقای علایی فرماندار میهمان از کرج پس چطور شده با نماینده نسبت داشتی و استاندار هم در کرج شما را می شناخته؟؟؟؟اینهمه……

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. وحيد گفت:

  اقای گرمیلی همه طرفداران حاج ولی پابت و اعتقادی هستند تو ببین چه مشکلی داری

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. رضا گفت:

  سه سال با دروغ ما را دور خود جمع کردی دیکر حنایت رنگ ندارد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. وحيد گفت:

  اقای فرماندار بس کن این همه دروغ را در عرض سه سال کدام پروژه یا کدام سرمایه گذار به گرمی امده فقط نام ببرید بجز کارهای امیر کبیر مغان

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. همشهری گفت:

  آقای فرماندار لطفا در مورد سهمیه آرد جمعیت عشایرکه ماهانه سهمیه چندین هزار تن از استان گرفته می شود و تنها چند تن ناچیز به دست عشایر می رسدتو که خوب در جریان این چیزایی …
  سهمیه آردشهرستان که توسط یک نفر منتسب به ….. که برادرشم در ….. فعال هست توزیع می شود که کارهایی که تو شهر کردند خود جای خیلی حرف و حدیث دارد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. شهروند ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  اگر شما فرمانداری بودین که به قدرت خودتان ابقا شدین کوچکترین مشکل عمرانی شهر یعنی همان تشکیل دریاچه در کوچه ولیعصر را که چندین سال است در مواقع بارانی چنین میشود و خودتان هم بالای سر آن بدلیل اعتراضات مردمی حاضر میشوید ، حل میکردین !!!! پس نگو مردم عقل و شعور دارن .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. گرمیلی ROMANIA گفت:

  آقای فرماندار،ما چندین دوره بود که برای احمدی و بعد اسماعیلی فعالیت می کردیم اما با شناختی که در طول این چند دوره از ایشان و نزدیکان و تصمیم کیرندگان و مشاوران آنها پیدا کردیم متوجه شدیم که سخت در اشتباه بودیم و راهمان بیراهه بوده است. اما تصمیم گرفتیم این دوره در رکاب حاج آقا موسوی باشیم، لذا خواهشمندیم هرچه بیشتر تلاش کرده و صادقانه خدمتگزار مردم و منطقه باشیم..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. مغان اوغلی گفت:

  شمامشکل استخرگرمی روشش ماهه نتونستی حل کنی بقیه کارهارو که بایدفاتحشوخوند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. خلیل گفت:

  در گرمی هیچ اتفاقی نیفتاد فرماندار هم شعار داد . پروزه ها همان پروزه های زمان ولی اسماعیلی هست این کم کاری مسولین هم باعث شد که الان دوباره تیم اسماعیلی جان بگیرد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. در محافل گفت:

  آقای مهندس علایی از فرمانداران خوش فکر و ناطق شهر هستند درست است که عصای دست نماینده می باشد اما دل و جرات زیادی دارد و در محافل مطرح است که هیئت نظارت پروژه جدیدی را در خصوص حذف ایشان از مسند فرمانداری تا زمان برگزاری انتخابات مجلس دارد و مستنداتی را جمع آوری کرده اند که چون مهندس علایی از فامیلهای درجه یک نماینده میباشد نباید در دستگاه اجرایی حضور داشته باشد وبه نظرم مهندس علایی یا باید استعفادهد و یا از طرف استانداری سمت دیگری به او پیشنهاد میشود و در محافل مطرح است علی بهشتی معاون فرماندار و بخشدار سابق موران سرپرستی فرمانداری گرمی را برعهده می گیرد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. طرفدار گفت:

  راست میگه زمین و زمان رو یکدست میکرد و خواهش بیاد نماینده قبول کنه بقیه بعهده من
  حالا که موقع رفتنه موسوی را نمیشناسه
  با کدام سوابق و رزومه فرماندار شده ایا کسی وی را می شناخت
  …………..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. کارشناس گفت:

  الحق وانصاف فرماندار فردی متخصص و کار بلد است ایشان لیاقت دارند و ای کاش فرمانداران قبلی مثل ایشان بودنند ومتاسفانه شرایط کشور در سال ۹۱و۹۲ مانع بزرگی در تفکرات ایشان بود و به امید فردا موفق باشند و دست استاندار درد نکند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. شمیل FINLAND گفت:

  خداوکیلی اگر پسر عمه ی نماینده نبودی یک روز نگه نمی داشتند کدام پروزه آوردی فقط مصاحبه وشعار دادی؟ ضمنا اگر فرماندار بماند قرار است هیچ یک از کاندیداها اسم نویسی نکنند .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. نیما گفت:

  راست میگه اصلا ایشون ارتباط فامیلی بانماینده ندارن اصلاسوال اینجاست ایشونو کی اورد فرماندار کردمعلومه نماینده که پسر عمه ایشون باشن آوردندراست میگه بخاطر طرحهایی که داشت ابقاشد ولی کو کجارفت این طرحها.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. گرمی مغان گفت:

  همه به اتفاق فرماندار را قبول داریم جز عده ای معاند که از روی عنادورزی با فرماندار تلاشگرمان لجبازی میکنند.
  زنده باشید مهندس علایی …

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. قنبری گفت:

  آقای فرماندار خودت میدانی قاچاق وفروشنده ۳۰هزارتن شکریارانه ای گرمی یکی حامیان ….. بنام …..هستندکه ایشان دارای ۲دستگاه سایپا بوده وباحمایت ……….. اقدام به فروش بصورت آزادنموده است .البته تعزیرات گرمی ایشان رابه ۶۲میلیون تومن جریمه کرده بود که …………….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. علبرضا گفت:

  چند روز پیش یه نفر که مخواست تو گرمی کارگاه تولبدی بزنه با کمک فرماندار ونماینده محترم از ابن فکر صرفه نظرکرده و پا به فرار گداشت.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • م RUSSIAN FEDERATION گفت:

   دروغ ممنوع. لطفأ اسم سرمایه گذار را مستند بگویید. فرماندار عزیز شبانه روزی باچراغ قوه دنبال چنین سرمایه گذاری میگردند. و حاضرند پول بلاعوض هم کمک کنند.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ناشناس گفت:

    پس چرا به شوقی ندادند هنوز هم در به در دنبال وام هست فرماندار می گفت ۱۰ میلیارد تومان آورده شخصی دارند و نیاز به وام ندارد مثل اینکه توزرد از آب در آمد

    Thumb up 0 Thumb down 0

 20. بازاری گفت:

  درمورد معاون قبلی خودتون هم نظر بدین ماکه نفهمیدیم قضیه آرد چی شد خواهشا آقای قاسمیان نقطه چین نزار

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. ایبیش گفت:

  اقتصادمقاومتی یعنی این!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. گرمیلی اصل گفت:

  آقای علایی ………………؟!!تو قبلا نیز شرکت تعاونی مرزنشینان را نیز به بازرسی معرفی کرده بودی نتیجه چی شد؟!!!!!مردم نفهم نیستن بلکه….مردم را چی حساب کردی.آره تو گفتی و مردم هم باور کردن که خیلی با عرضه ای

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. ناشناس گفت:

  خسته نباشید فرماندار عزیز، من نگران شهر بعد توام، ایکاش فقط ۳ سال در این شهر بمانی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. قنبری گفت:

  جناب آقای قاسمیان یانظردرج شده راکلا حذف کن یاباآوردن فعل به اول جمله وفاعل آخرجمله ویا………..به صاحب نظر توهین نکن .اصلا متن راطوری مخلوط کردی وبعضی قسمتهاراهم حذف کردی که هیچ کس مفهوم جمله رامتوجه نخواهدشد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. گرمی مرکز مغان گفت:

  اقای فرماندار عاجزانه ازجنابعالی خواهش میشود درایام تعطیلات نوروزی لطفا به پنج موردخودتان مستقیم نظارت کنید.اول دستگاه های عابر بانک اکثراخراب ویا پول ندارنددوم جایی بر ای استراحت مهمانان ومسافران نوروزی مثلا مسافرخانه سومی ساعت کار نانوایی هاست البته درصورت امکان بیشتر
  شدن سهمیه ارد درایام عیدوباعرض پورزش سرویسهای بهداشتی عمومی واخری جریمه های پلیس راه وراهنمایی رانندگی .ازاین مواردهاپیش مهمانان خجالت میکشیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. یاشار گفت:

  کی میاد تو رو بکشه آخه! درشونو نیگا ضدگلوله س !پول اونو میدادید به یه بدبخت ثواب داشت

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. قنبری ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  آقای فرماندارجنابعالی ازپارسال ازکم وکیف ۳۰هزاراست باخبریدتن شکر یارانه ای گرمی که توسط ………. آزاددرگرمی ودرشهرهای دیگراستان به فروش رسیده ومی دانیدکه ایشان پارسال به ۶۲میلیون تومن محکوم شده اما ایشان ……………..البته ایشان با همکاری ……. اقدام به فروش شکریارانه ای گرمی کرده بود

  Thumb up 0 Thumb down 0

 28. مهدي گرمي گفت:

  به گفته استاندار محترم به خاطر طرهای جنابعالی در سمت خود ابقاء شدید ولی تا حالا خبری از طرحهای شما نشده

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید