علی جاویدزاده به سمت مدیر شبکه بهداشت و درمان مغان منصوب شد

آزادلو : با حضور مقامات استانی و شهرستانی آئین تودیع معارفه ریاست دانشکده پرستاری و مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان مغان برگزار شد.

میرعلی رحیمی زاد فرماندار مغان در این مراسم گفت: متأسفانه خدمات انجام گرفته در این دولت آنطور که باید و شاید منعکس نمی شود. از مسئولان دستگاه های دولتی شهرستان می خواهم ضعف های مدیریتی خودمان را به دولت تدبیر و امید تعمیم ندهیم.

وی با بیان اینکه شهرستان گرمی نیاز به تحول عظیم و اساسی دارد، افزود: ضمن تقدیر از زحمات مدیریت سابق شبکه بهداشت، انتظار می رود دکتر جاویدزاده که از نیروهای بومی است بتواند به داشته های مطلوبی در حوزه درمان دست یابد.

صادق حضرتی،‌ معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اردبیل، در آیین تکریم و معارفه مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان و دانشکده پرستاری شهرستان گرمی  با بیان اینکه انسان سالم و متفکر محور توسعه پایدار است گفت: توسعه ای پایدار است که انسان سالم  تربیت کند.

وی با بیان اینکه دولت اولویت خود را در زمینه تامین و تضمین و حفظ و ارتقا سطح سلامتی مردم هزینه کرده  و  برنامه تحول سلامت را در حوزه های مختلف در دستور کار خود  قرار داد ه است افزود:  اولین مشکل و معضلی که مردم  با آن درگیر بودند در بحث دارو و درمان بود که پس از ورود با هدف جلب رضایتمندی مردم، طی بررسی بعمل آمده  ۹۱درصد رضایتمندی از خدماتی که در بیمارستانهای استان اردبیل و ۹۶درصد خدماتی که در بیمارستان شهرستان  ارائه می شود وجود دارد.

حضرتی با بیان اینکه معیارهای ارائه خدمت در حوزه ی وزارت بهداشت و درمان کاملا مشخص است افزود: در شهرستان گرمی با حدود ۸۴هزار نفر جمعیت یک بیمارستان، ۱۲ مرکز بهداشت و درمان در روستا ها، دانشکده پرستاری  و ۷۵خانه بهداشت بهمراه فوریت پزشکی و الزمات دیگر  در حال ارائه خدمات می باشند.

دکتر علی جاویدزاده نیز با ارائه گزارشی از وضعیت درمانی شهرستان، خواستار توجه هرچه بیشتر دانشگاه علوم پزشکی به شهرستان گرمی شد و افزد: برای توسعه بخش سلامت و درمان شهرستان گرمی از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد.

درپایان طی حکمی از سوی ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان دکتر علی جاویدزاده بعنوان مدیرشبکه بهداشت و درمان و رئیس دانشکده پرستاری گرمی منصوب و از خدمات دکتر مجید محمد غریبانی تقدیرشد.

http://uupload.ir/files/pati_photo_2016-07-18_22-06-33.jpg

http://uupload.ir/files/treo_photo_2016-07-18_22-06-40.jpg

http://uupload.ir/files/0224_photo_2016-07-18_22-33-43.jpg

http://uupload.ir/files/mgf3_photo_2016-07-18_22-06-12.jpg

http://uupload.ir/files/ouil_photo_2016-07-18_22-33-40.jpg

http://uupload.ir/files/0ynm_photo_2016-07-18_22-06-24.jpg

http://uupload.ir/files/04j4_photo_2016-07-18_22-33-33.jpg

نظر شما چیست؟

۱۳ نظر

 1. جعفری GERMANY گفت:

  باسلام انتصاب بجا وشایسته دکترجاویدزاده سروروشادی همراه باامیدواری برای شهروندان ستم کشیده گرمی بهمراه داردمطمنم دکترجاویدزاده سنگ تمام خواهدگذاشت باشناختی که ازایشان همه شاهدن دکترموفق باشی وخداعمرباعزت براتون عطاکند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. شهروند پارس ابادی گفت:

  واقعا جای بسی تعجب است افرادی درفوریت های پزشکی اورژانس ۱۱۵ پارس اباد وبیله سوار به کار مشغولند که حرکاتشان بامنشور اخلاقی سازمان بهداشت همخوانی ندارد به طوریکه بنده بایکی از نزدیکان ……………. که دراورژانس ۱۱۵ بین راهی بیله سوار پارس آباد مشاجره لفظی داشتم پنج شنبه دراورژانس بیمارستان امام خمینی پارس آباد تهدید به دستگیری وبه زندان انداختن *وزیر ماشین گرفتن کرد!نمی دونم این فرد که به اعصابش مسلط نیست وسلامت روانی چندانی ندارد چطور درمواقع اضطراری ٬ وتصادفات وپیش آمدن حوادث غیر مترقبه ٬ به انسانهای آسیب دیده روحیه داده وکمک رسانی خواهد کرد!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. عسگر یوسف زاده گفت:

  انتصاب بجا وشایسته دکتر جاویدزاده به سمت ریاست شبکه بهداشت ودرمان مغان گرمی را به تمامی انسانهای منصف که بدون حب وبغض نظر میدهند تبریک می گویم بنده درحین تحصیلاتم که ایشان استاد بود ودرمراجعات به مطب ایشان موقع بیماری آقای جاویدزاده را باسواد بامعلومات وتوانمند درحرفه اش یافتم . امیدواریم بادرایت ومدیریت ایشان ارائه خدمات مطلوبتری را از شبکه های بهداشت وکادر بیمارستانی شاهد باشیم *

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. محسن فروزنده گفت:

  تبریک صمیمانه به دکتر توانمند و پزشک دلسوز جناب آقای جاویدزاده.
  نمی دانم چرا مرغ همسایه غازه؟!
  عزیزان منتقد ! نیروی انسانی منطقه ی مغان و گرمی شایستگی ، کارآمدی و کارایی خود را در عرصه های مختلف در کشور و شهرستان نشان داده اند و درخشیده اند یکی از این شایستگان دکتر بافرهنگ و فرهنگی آقای جاویدزاده هستند ضمن آرزوی موفقیت برای دکتر غریبانی ، قطعا آقای جاویدزاده کارآمدتر و شایسته تر خواهند بود . چون ایشان درد بهداشتی و بیمارستان منطقه را بهتر می داند و کسی که درد را بداند بهتر درمان خواهد کرد . انشااالله

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. همشری گفت:

  جناب ناشناس مرکز بهداشتی ودرمانی اظماره که خدمات ارائه نمیکنه ۱۱ مرکز داریم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. بهاری گفت:

  جناب آقای دکتر علی جاویدزاده باسلام انتصاب شایسته حضرتعالی به به سمت مدیر شبکه بهداشت و درمان مغان که از مدیران لایق،و فهیم این مرز و بوم می باشید، چشم انداز روشنی فراسوی بیمارستان ولایت و همکاران بیمارستانی گشود تا با اتکال به خداوند متعال و تلاش و مساعی گروهی راه را برای دستیابی به اهداف نظام سلامت هموار نمایند. اینجانب ضمن تبریک انتصاب جنابعالی و آرزوی توفیق هرچه بیشتر برای شما، امیدوارم مجموعه بیمارستانی در ارتقاء سطح سلامت و دستیابی به اهداف آموزشی، بهداشتی در سالهای آتی به موفقیت های هرچه بیشتر دست یابد.از زحمات آقای دکتر غریبانی نیز بی نهایت سپاسگزارم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. دوست گفت:

  جناب اقای حسین تقی زاده این موفقیت را تبریک عرض مینمایم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. قول گفت:

  آقای میرزاده درست است که به کسی قول پست ومقام نداده ولی این رادرتمامی جلساتش گفته بود که مدیرانی که برنامه هایشان وعملکردشان ضعیف واگرنارضایتی مردم درکارهایشان احساس شودرفتنی است بستگی به کارداردوگرنه که ….؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. مظلوم گفت:

  مسئولین روزبه روزروحیات شان پریشان است دلهره دارندوانگیزه برای ادامه کارندارند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. نوبت گفت:

  مسئولین شهری همه جابه نوبت عجله نکنیدخوش به حال کسی که نام نیکی برجای گذارد.تقدیرنامه ها ی رنگین آماده هستندموقع رفتن باخودتون می برید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. همشهری گفت:

  آقای معاون بهداشتی دانشگاه تاکنون نمیداند درسطح شهرستان مغان (گرمی) ۱۱ مرکزبهداشتی ودرمانی وجود دارد نه۱۲ لطفاً اطلاع رسانی نمیایید

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید