کریمی: فراکسیون مناطق ترک‌نشین مجلس در تحکیم مبانی نظام حرکت می‌کند

آزادلو : نائب رئیس فراکسیون مناطق ترک‌نشین مجلس شورای اسلامی گفت: با تشکیل فراکسیون مناطق ترک‌نشین درصدد تحکیم مبانی نظام و استفاده از فرصت‌ها برای توسعه و توازن منطقه‌ای هستیم.

رضا کریمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: از بدو شکل‌گیری مجلس دهم ما به دنبال تشکیل فراکسیون بودیم تا با همراهی نمایندگان مناطق ترک‌نشین بتوانیم برخی از برنامه‌ها و هدف‌گذاری اصلی در توسعه این مناطق را پیگیری کنیم.

وی گفت: امروز موسسان و طراحان این فراکسیون گرد هم آمدند تا بتوانند نسبت انتخاب هیأت رئیسه و مشارکت اعضا در شکل‌گیری این فراکسیون با نام مناطق ترک‌نشین اقدام کنند که در انتخابات برگزار شده این فراکسیون پزشکیان به عنوان رئیس این فراکسیون انتخاب شد و قاضی‌پور به عنوان نائب رئیس اول و بنده نیز به عنوان نائب رئیس دوم انتخاب شدم.

نائب رئیس فراکسیون مناطق ترک‌نشین مجلس شورای اسلامی گفت: ما با تشکیل فراکسیون مناطق ترک‌نشین درصدد تحکیم مبانی نظام و استفاده از فرصت‌ها برای توسعه و توازن منطقه‌ای هستیم.

کریمی از انتخاب حسن‌نژاد به عنوان دبیر اول، بی‌مقدار به عنوان دبیر دوم و ساعی به عنوان سخنگوی این فراکسیون خبر داد و افزود: ۲۵ نفر به عنوان شورای مرکزی این فراکسیون فعالیت خود را در کنار اعضای هیأت رئیسه انجام می‌دهند تا پیگیر مطالبات واقعی باشند.

وی شکل‌گیری این فراکسیون را در تحکیم مبانی نظام و همچنین ولایت توصیف کرد و گفت: با تبعیت از قوانین و مقررات و همچنین فرامین مقام معظم رهبری تلاش خواهیم کرد تا در قالب این فراکسیون پیگیر مطالبات عمومی مردم باشیم که در مناطق ترک‌نشین خواسته و مطالبه واقعی آنها است تا از طریق فراکسیون بتوانیم بسیاری از اهداف و برنامه‌ها را عینیت ببخشیم.

http://uupload.ir/files/ol7c_photo_2016-10-31_22-48-02.jpg

 

نظر شما چیست؟

۵ نظر

 1. کمال گفت:

  بسیار عالیه امیدوارم تحقق یابد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. سعید گفت:

  اقدام بسیار خوبی بود مجلس دهم مجلسی نوین و یر ثمر برای ملت خواهد بود

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. گرمیلی ( مغان عاشیقی) گفت:

  اینکه در تحکیم منافع نظام و پیروی از رهبر باشد وظیفه همه نمایندگان و مردم است در راستای محرمیت زذایی و جلوگیری از مهاجرت مناطق ترک نشین و افزایش حاشیه نشینی در کلان شهرها و همچنین افزایش امکانات بهداشتی و تفریحی و عمومی برای افزایش رفاه عمومی در مناطق ترک نشین چه اقداماتی قرار است انجام دهید؟
  در این زمینه و فعالیت هایی که قرار است انجام دهید لطفا گزارشی ارایه دهید.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. گرمیلی گفت:

  بسیار سنجیده و بجا این فراکسیون را که از سالیان دور لازم بود تشگیل دادن باشد که باهم همدل و رای باشن تا بتوانن بودجه و امکانات و طرهای ملی و پروژهای بزرگی را با اتحاد هم برای مناطق ترک نشین تصویب تاییدیه بگیرن از مجلس تا توازن با شهرهایی مثله اصفهان مشهد و بقیه شهرهای دیگر حفظ شود

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. گرمیلی گفت:

  بسیار سنجیده و بجا این فراکسیون را که از سالیان دور لازم بود تشگیل دادن باشد که باهم همدل و رای باشن تا بتوانن بودجه و امکانات و طرهای ملی و پروژهای بزرگی را با اتحاد هم برای مناطق ترک نشین تصویب تاییدیه بگیرن از مجلس تا توازن با شهرهایی مثله اصفهان و بقیه شهرهای دیگر حفظ شود

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید